Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Když to partner v posteli neustojí, pomůže česnek

05.08.2020 | Sex a vztahy

Už zase sešlo ze sexy večera, protože partner to v posteli jaksi „neustál“? Pokud má problémy s neposlušným rozkrokem, začněte mu denně podávat jeden zázrak ze své kuchyně!

Erektilní dysfunkce, ke kterým patří ztráta sexuální touhy, poruchy erekce, předčasná ejakulace a dysfunkční orgasmus, jsou velmi častým problémem sexuálního zdraví mužů. Ve většině případů je lze úspěšně léčit, ovšem teprve až poté, co se s nimi pánové svěří svému lékaři a ten odhalí, zda v pozadí stojí fyziologické nebo psychologické důvody.

Proč rozhodně navštívit lékaře?

On se totiž takový stávkující penis může potýkat i s negativními emocemi a strachem vznikajícím z předchozích sexuálních traumat a nezdarů. Co se týče fyzických příčin, tak odborníci vyjmenovávají hlavě cukrovku, srdeční choroby, vysoký cholesterol, roztroušenou sklerózu, Parkinsonovu chorobu a další. Dobrou zprávou je, že když už se erektilní dysfunkce přece jen potvrdí, dá se léčba podpořit čistě přírodními poklady.

Nejsilnější a levná medicína

Nedávno se totiž ukázalo, že česnek, který se používá jako hlavní ingredience v kuchyních po celém světě, může být účinným a bezpečným prostředkem prospěšným pro krocení impotence. Tvrdí to vědci z Alabamské univerzity sídlící v anglickém Birminghamu, podle nichž právě česnek obsahuje polysulfidy, které podporují produkci sulfanu. (Sulfan v organismu vzniká v malých koncentracích a fyziologicky působí v celé řadě tkání například mozku, cévách a plicích.)

V posteli čím dál častěji

Jeho zvýšená „hladinka“ snižuje krevní tlak a pozitivně ovlivňuje zdraví srdce, o čemž se vědci zmínili prostřednictvím odborného časopisu Proceedings of the National Academy of Sciences. Navíc se ukázalo, že alicin, základní bioaktivní sloučenina v česneku, podporuje průtok krve. Jak konkrétně to souvisí se sexuálním výkonem vašeho partnera?

Příznivé účinky česneku, jako je jeho schopnost snižovat vysoký cholesterol a přispívat k léčbě hypertenze, bývají dobře známy. Vysoký krevní tlak i cholesterol jsou rizikovým faktorem pro aterosklerózu, hromadění tuků a dalších látek ve stěnách tepen, což způsobuje zúžení krevního toku. Protože ateroskleróza přispívá ke snížení průtoku krve, je to faktor přispívající k impotenci.

Jak často a jak dlouho?

To naznačuje, že česnek skutečně při léčbě erektilních dysfunkcí zabírá. Stačí jen, aby milenec denně rozžvýkal 3 až 4 stroužky syrového česneku. Další možností je konzumace česnekové tinktury, nebo česnekového mléka s medem. Rozdrťte 1 až 2 stroužky česneku a smíchejte s 1 lžičkou syrového medu. Nápoj by se měl pít na lačný žaludek. Délka léčebné kúry je pak stanovena na 3 až 4 měsíce.

Po čtyřicítce výrazně klesá apetit

Kachna na olivách

Kachna na olivách

6 hlasů
1h a 55min 778 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Filé ze pstruha na vinných listech

9 hlasů
1h a 10min 444kJ 255 Kč

Jestli máte rádi pstruha, určitě vyzkoušejte tento rec...

Lahodné řecké souvlaki s tzatziki

15 hlasů
45min 315kJ 145 Kč

Jak vybrat správný olivový olej? Chuť oleje závisí na ...

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více