Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nevěrní muži jsou náchylnější k srdečním onemocněním

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

15.08.2020 | Sex a vztahy

Říká se, že dobře utajená nevěra může soužití i prospět. Ovšem zřejmě to záleží na tom, kdo se jí dopustí. Hlavně muži by měli počítat s tím, že jim chvilka zakázané vášně přijde zatraceně draho!

I když to nezní příliš optimisticky, pravda je, že nevěra ke vztahům tak nějak patří. A statistiky jsou toho důkazem. Vyplývá z nich totiž, že zkušenost s mimomanželským poměrem má zhruba 30 procent žen a 50 procent mužů. Ne všichni za to ale platí stejnou cenu. Kdo riskuje jen výčitky svědomí a komu jde o holý život?

Chceš přežít? Neriskuj

Závěry italské studie zveřejněné v magazínu The Journal of Sexual Medicine praví, že muži, kteří podvádějí své manželky, jsou výrazně náchylnější k rozvoji kardiovaskulárních chorob, které mohou být příčinou jejich předčasného úmrtí. Někdo by si možná řekl, že to jen potvrzuje pravdivost rčení o božích mlýnech, ovšem souvislost mezi infarktem a návštěvou cizí postele rozhodně není tak poetická. Proč jedno souvisí s druhým? Podle vědců realizujících tento kontroverzní průzkum za tím stojí hned několik faktorů.

Výběr milenky jako kámen úrazu

Tím prvním a dost možná i nejčastějším aspektem je věkový rozdíl. Pánové si prý v drtivé většině případů hledají výrazně mladší milenky, kterým fyzicky prostě nemohou stačit – ale samozřejmě se o to s vypětím všech sil snaží. Dalším důvodem bývá samotné vzrušení, jež hříšníci při ochutnávání zakázaného ovoce pociťují.

Dochází při něm ke zvýšení krevního tlaku i srdeční frekvence, což ovšem zlenivělý kardiovaskulární systém nemusí „ustát“. Když se k tomu přidá také nadměrná konzumace alkoholu i luxusního jídla, které nabízí hotelová služba, srdeční katastrofa na sebe nenechává dlouho čekat. Už tohle samo o sobě poměrně jasně vykresluje, jak se cizoložství dokáže vymstít. Jenže je tu ještě jedna věc, a to psychická stránka.

Lítost jako třešnička na dortu

Mimomanželský sex je dobrodružný, živočišný, mnohdy trochu vulgární a pořádně vášnivý. Tedy alespoň ve chvíli, kdy probíhá. Ovšem každá sranda jednou končí. Reálný návrat k zákonité manželce zrádcům často způsobuje stres i tíživé pocity viny. Ani tohle srdci dvakrát nesvědčí – a už vůbec ne v případě, že se to děje častěji. A proto italští experti radí silnějšímu pohlaví, aby zůstávalo v bezpečné domácí zóně a milostným povyražením zbytečně neohrožovalo svůj život.

Po čtyřicítce výrazně klesá apetit

Salát z čekanky

Salát z čekanky

9 hlasů
20min 717 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z dušených kuřecích žaludků

7 hlasů
35min 555kJ 60 Kč

Jednoduchý recept na salát z dušených kuřecích žaludků.

Makrela s celerovou omáčkou

6 hlasů
1h a 10min 851kJ 180 Kč

Velmi chutně připravené makrely s omáčkou.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více