Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

BIO sex po česku: Moraváci frčí na eko-vibrátorech! Dáte si říct?

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

04.12.2013 | Sex a vztahy

Slonovinové a dřevěné nástroje připomínající penis byly nalezeny už mezi pravěkými artefakty. A proč by se podobná „móda“ nemohla vracet jako legendární „malé černé“ šaty nebo boty na platformě? U nás v Čechách se vyrábí dřevěné erotické pomůcky! Víte o tom?

Skleněná dilda, vibrátory, a dokonce i skleněné biče a důtky? To všechno už tu bylo! Německá firma Glassvibrations nebo americká společnost Pipedream se do povědomí společnosti dostaly právě díky těmto ručně zpracovávaným výrobkům. Lidé je milují nejen pro jejich originalitu, ale taky že tyhle hračky, jsou prostě BIO a EKO.

Sice nemohou nabídnout některé vymoženosti novodobých vrtochtivých či barevně podbarvených uměláků, zato si s nimi vyhrajete, když je ponoříte do horké nebo studené vody. Připadá vám to jako dobrý nápad? Pak se vám bude líbit i ten další.

Co byste řekli na dilda vyrobená ze dřeva? Jsou elegantní, ručně zpracovávaná a naprosto bezpečná. A koupit si je od výrobce můžete klidně osobně. Vyrábí se totiž v obci Drnovice na Moravě.

Jen trochu dřeva mít…

Že si nedokážete představit, jak takový utěšitel ze dřeva vypadá, a jak se s ním zachází? Zdá se vám to tak nějak „nemoderní“? Možná nejste jediní, kdo to tak cítí, ale skutečnost je taková, že bylo jen otázkou času, kdy a kdo se s podobným nápadem pochlubí. V tomto případě to byl jistý Ondřej Nedoma.

Pro svoji přítelkyni jsem hledal pěkný erotický dárek k narozeninám. Navštívil jsem erotický obchod, ale vše na mě působilo hrozně uměle a lacině. A protože jsem měl vždy blízko k práci se dřevem, tak mě napadlo, že si dildo vyrobím sám. Přítelkyni se moc líbilo a tak to s My WooDi vlastně začalo,“ říká o začátku podnikání Ondřej Nedoma, který se stará o design a výrobu. Podle něj bylo cílem vytvořit něco hodnotného a přírodního, tedy cosi smyslného s duší. Povedlo se?

Dildo s věnováním

Po dvou letech, co dřevěná dilda slaví úspěch hlavně v zahraničí, se dá říci, že ano, neboť novodobá vlna výroby erotických pomůcek z ušlechtilých a přírodních materiálů je na vzestupu. Precizní zpracování dild ocení hlavně fajnšmekři a ti, kdo jsou zvědaví na něco nového. A takových sběratelů nevšedních zážitků přibývá. Nabídka zmíněné firmy se tak rozšířila o vibrátory a anální kolíčky.

Celkem lze vybírat z několika tvarů a pěti evropských a exotických typů dřev, do kterých se dá po domluvě vyrýt cokoli – jméno, věnování, datum...  To je ta výhoda dřeva! (Mimochodem, součástí povrchové úpravy pomůcek je i jejich nalakování speciálním nepropustným a hygienickým lakem, proto na ně voda nemůže. Používat lze jakýkoli lubrikant.)

Pokud vás zajímá cena, je třeba dodat, že za všechno ručně vyrobené se platí, proto se připravte na vydání téměř dvou tisícikorun za kus. Ono tomu ale u těch skleněných věciček není jinak. Třeba za dildo No. 24 z legendární řady Icicles od již zmíněné americké společnosti Pipedream zaplatíte stejnou sumu. Investujete do originality?

Úspěch vztahu stojí na vzájemné oddanosti

Kuskus s rajčaty

Kuskus s rajčaty

8 hlasů
50min 369 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Srbské vepřové kotlety

30 hlasů
35min 588kJ 155 Kč

Srbské  kotlety  patří mezi oblíbenou klasiku a jeho v...

Srnčí plátky s omáčkou ze zeleného pepře

14 hlasů
35min 810kJ 245 Kč

Grilované srnčí plátky s pepřovou omáčkou.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více