Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pět tipů na lechtivé dárky pro něj. Zavalte ho blahem!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

23. 12. 2013 | Sex a vztahy

Vánoce jsou tady! Lámete si hlavu nad výběrem dárku pro svého milovaného? Vždyť je to tak snadné! Věnujte své lásce to nejúžasnější, co můžete… Lásku a vášeň!

První erotickou hračku nebo lechtivě romantický dáreček mu klidně můžete nadělit i ve čtyřiceti. Tohle není o věku, jen o trošce odvahy. Ale víte, jak… Kdo se bojí, nesmí do lesa!

Zariskujte, vyberte nějaký z těchto pěti sexy tipů a po celé vánoční svátky vám bude ležet u nohou!

1. Masážní srdíčka

S tímto vtipným dárečkem bude večer ve dvou ještě vášnivější! Po ohnutí kovové části uvnitř srdíčka se objeví krystaly a srdíčko se zahřeje až na 55 stupňů. Pak už se bude ochlazovat na pokojovou teplotu.

Hot Massage Hearts od výrobce Lovers Premium, jak se tento romantický tip jmenuje, jsou k dostání po třech kusech v balení (transparentní, červené a fialové srdíčko), za něhož celkem zaplatíte přibližně 240 korun. Zahřátá srdce se přikládají na pokožku při masáži, pro dokonalé uvolnění před milováním i po něm. Opakované použití je možné v případě, že se vrhnete do experimentů s horkou vodou.

2. Sex na jazyku

Jo, láska prý prochází žaludkem. Je ten váš na sladké, nebo patří mezi tak zvané „horňáky“, tedy obdivovatele ňader? Pak se jistě blaženě pousměje nad čokoládovou bonboniérou After Dinner Nipples, která nabízí pochoutky ve tvaru ženských bradavek.

Pravda, nebude je okusovat dlouho, neboť balení za 169 korun má „jen“ 120 gramů, ovšem pokračovat v ochutnávání dámské krásy může i live, tedy „naživo“, ne? Tak nastavte hruď, a ty, muži, chvíli tam buď!

3. Erotická stolní hra Harašeníčko

Co by to bylo za erotické tipy, kdyby v nich chyběla nějaká ta lechtivá hra předurčená ke stolu, kde to všechno vlastně začíná? Jestli si chcete užít srandu i vzrušení, vsaďte třeba na Harašeníčko (doporučená cena 279 korun), které se nyní rozšířilo i o hard core verzi. Hrát se tak dají dvě varianty: klasická a tvrdší.

Hra je určena pro páry i nekonvenční společnost o osmi osobách, což je informace, která se hodí hlavně na Silvestra. Ve dvojici Harašeníčko splní účel předehry nebo osvěžení. Oboustranný herní plán, hrací kostka, figurky, karty, plnění úkolů, fanty. O to v této veselé hře jde!

4. Erotické DVD

Kdo neviděl porno nebo lechtivý film, jako by ani nebyl… Je všeobecně známé, že muži dávají přednost vizuálním podnětům a vzrušuje je všechno, co mají před očima. Dopřejte jemu a vlastně i sobě pořádnou porci milování a obdarujte milence nějakým filmem s erotickou tematikou. Vybírejte podle libosti. A se záměrem a vzkazem, že na snímek se podíváte spolu. Kterému muži by se takový dárek nelíbil?

Já bych to bral všema deseti, kdyby mě partnerka takhle překvapila, protože zrovna ona moc na takové věci není. A to je hrozná škoda,“ smutně vypráví námi oslovený Lukáš. Tak to vidíte, a takové DVD seženete už za pár korun. Doslova.

5. Multifunkční drobnost

Vibrační kroužky na prst či jazyk od B Swish ve variantě black and white jsou naprosto ideálním lechtivým dárkem, který je ukázkově všestranný a multifunkční. Dva silikonové vibrátory pocházející z jednoho balení, mají tvar kroužku. Co s ním?

Nasadí se na jazyk nebo prst. Variace jeho využití jsou tak téměř neomezené! Obdarovaného jistě hned napadnou všechny kreativní nápady, které chtěl realizovat, ale ještě na ně nedošlo. Bílý pro vás, černý pro něj? Hrátky sólo nebo spolu? Za doporučenou cenu 289 korun (za oba kusy) si nelze přát víc! Jeho rozzářené oči budou tou největší odměnou! Vrrrrrrrr!

A jaké erotické překvapení chystáte vy? Nebo si myslíte, že vášeň k Vánocům nepatří?

 

Staňte se mistrem v orálním sexu

Plněná rýže s hráškem

Plněná rýže s hráškem

14 hlasů
60min 598 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rybí filé s houbami

16 hlasů
45min 522kJ 110 Kč

Šťavnaté rybí filé s houbami, vynikající lehké jídlo, ...

Studená cuketová polévka

9 hlasů
50min 614kJ 85 Kč

Rychlá, zdravá a chutná studená polévka.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více