Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Pět tipů na lechtivé dárky pro něj. Zavalte ho blahem!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

23.12.2013 | Sex a vztahy

Vánoce jsou tady! Lámete si hlavu nad výběrem dárku pro svého milovaného? Vždyť je to tak snadné! Věnujte své lásce to nejúžasnější, co můžete… Lásku a vášeň!

První erotickou hračku nebo lechtivě romantický dáreček mu klidně můžete nadělit i ve čtyřiceti. Tohle není o věku, jen o trošce odvahy. Ale víte, jak… Kdo se bojí, nesmí do lesa!

Zariskujte, vyberte nějaký z těchto pěti sexy tipů a po celé vánoční svátky vám bude ležet u nohou!

1. Masážní srdíčka

S tímto vtipným dárečkem bude večer ve dvou ještě vášnivější! Po ohnutí kovové části uvnitř srdíčka se objeví krystaly a srdíčko se zahřeje až na 55 stupňů. Pak už se bude ochlazovat na pokojovou teplotu.

Hot Massage Hearts od výrobce Lovers Premium, jak se tento romantický tip jmenuje, jsou k dostání po třech kusech v balení (transparentní, červené a fialové srdíčko), za něhož celkem zaplatíte přibližně 240 korun. Zahřátá srdce se přikládají na pokožku při masáži, pro dokonalé uvolnění před milováním i po něm. Opakované použití je možné v případě, že se vrhnete do experimentů s horkou vodou.

2. Sex na jazyku

Jo, láska prý prochází žaludkem. Je ten váš na sladké, nebo patří mezi tak zvané „horňáky“, tedy obdivovatele ňader? Pak se jistě blaženě pousměje nad čokoládovou bonboniérou After Dinner Nipples, která nabízí pochoutky ve tvaru ženských bradavek.

Pravda, nebude je okusovat dlouho, neboť balení za 169 korun má „jen“ 120 gramů, ovšem pokračovat v ochutnávání dámské krásy může i live, tedy „naživo“, ne? Tak nastavte hruď, a ty, muži, chvíli tam buď!

3. Erotická stolní hra Harašeníčko

Co by to bylo za erotické tipy, kdyby v nich chyběla nějaká ta lechtivá hra předurčená ke stolu, kde to všechno vlastně začíná? Jestli si chcete užít srandu i vzrušení, vsaďte třeba na Harašeníčko (doporučená cena 279 korun), které se nyní rozšířilo i o hard core verzi. Hrát se tak dají dvě varianty: klasická a tvrdší.

Hra je určena pro páry i nekonvenční společnost o osmi osobách, což je informace, která se hodí hlavně na Silvestra. Ve dvojici Harašeníčko splní účel předehry nebo osvěžení. Oboustranný herní plán, hrací kostka, figurky, karty, plnění úkolů, fanty. O to v této veselé hře jde!

4. Erotické DVD

Kdo neviděl porno nebo lechtivý film, jako by ani nebyl… Je všeobecně známé, že muži dávají přednost vizuálním podnětům a vzrušuje je všechno, co mají před očima. Dopřejte jemu a vlastně i sobě pořádnou porci milování a obdarujte milence nějakým filmem s erotickou tematikou. Vybírejte podle libosti. A se záměrem a vzkazem, že na snímek se podíváte spolu. Kterému muži by se takový dárek nelíbil?

Já bych to bral všema deseti, kdyby mě partnerka takhle překvapila, protože zrovna ona moc na takové věci není. A to je hrozná škoda,“ smutně vypráví námi oslovený Lukáš. Tak to vidíte, a takové DVD seženete už za pár korun. Doslova.

5. Multifunkční drobnost

Vibrační kroužky na prst či jazyk od B Swish ve variantě black and white jsou naprosto ideálním lechtivým dárkem, který je ukázkově všestranný a multifunkční. Dva silikonové vibrátory pocházející z jednoho balení, mají tvar kroužku. Co s ním?

Nasadí se na jazyk nebo prst. Variace jeho využití jsou tak téměř neomezené! Obdarovaného jistě hned napadnou všechny kreativní nápady, které chtěl realizovat, ale ještě na ně nedošlo. Bílý pro vás, černý pro něj? Hrátky sólo nebo spolu? Za doporučenou cenu 289 korun (za oba kusy) si nelze přát víc! Jeho rozzářené oči budou tou největší odměnou! Vrrrrrrrr!

A jaké erotické překvapení chystáte vy? Nebo si myslíte, že vášeň k Vánocům nepatří?

 

Udržte ve vztahu touhu i romantiku

Kuličky z mletého kuřecího masa

Kuličky z mletého kuřecího masa

9 hlasů
55min 363 kJ 155 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ratatouille

18 hlasů
50min 238kJ 99 Kč

Velmi populární jídlo ve středomořské kuchyni. Ratatou...

Květák s kmínem a koriandrem

13 hlasů
50min 568kJ 70 Kč

Recept na květák s kmínem se hodí jako samostatné jídl...

Poradny

Dokládají se příjmy z brigády při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle zákona o státní sociální podpoře, který upravuje výplatu příspěvku na bydlení a p... Více

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více