Zjistěte, jaký je ON v posteli podle krevní skupiny

06.03.2015 | Sex a vztahy

Krev prý skutečně ovlivňuje všechny oblasti našeho života, včetně vztahů, práce, volného času a sexu.

Japonci věří, že krevní skupina definuje temperament a osobnost stejně, jako je to podle horoskopu. Krev prý skutečně ovlivňuje všechny oblasti našeho života, včetně vztahů, práce, volného času a sexu.

Krevní skupina A

Lidé s krevní skupinou A mají tendenci být monogamní.

Jaký je v posteli?
Očekávejte sexuální ohleduplnost, ochotu vyjít vstříc vašim potřebám a přáním. Překvapí vás i to, že po skončení milování se "áčko" jen tak neotočí na bok a neusne. Naopak ví, co má ještě následovat. Když už se do vás zamiluje, a to se určitě nestane na první pohled, protože "áčko" patří k těm opatrným, věřte, že vstup do manželství nebere na lehkou váhu. Rozhodně se nežení a nemiluje jen z pocitu odpovědnosti.

Krevní skupina B

Lidé s krevní skupinou B hýří optimismem a otevřeností.

Jaký je v posteli?
Potřebuje, aby jeho smysly byly neustále stimulovány a provokovány. Nesnáší nudu a stereotyp. Čím méně to má u milenky jisté, tím víc ho přitahuje. Líbí se mu nekonvenční, dobrodružné ženy, které se liší od většiny. Kvůli nim klidně ukončí předchozí vztah, z čehož vyplývá, že patří k nevěrníkům. Ti oddělují lásku od sexu (v posteli skončí i s dlouholetou kamarádkou). V intimitě potřebuje drama a nebojí se experimentů.

Krevní skupina 0

Lidé s krevní skupinou 0 jsou velice vášniví a zároveň se vyznačují svým přímočarým jednáním.

Jaký je v posteli?
Vyjadřuje pocity bez rozpaků. I když na nás nejdříve působí dobrým dojmem, ukáže se, že je bezohledný a využívá náklonnost druhých pro svůj kariérní postup nebo finanční ohodnocení. Vášeň se mu upřít nedá, ale bohužel ani sexuální agresivita a nedostatek citu pro romantiku. Při sexu má spíše sklony tlačit na pilu.

Krevní skupina AB

Lidé s krevní skupinou AB jsou velcí romantici a oceníte jejich citlivost.

Jaký je v posteli?
Svou plachost skrývá za trochu namyšlené chování. Nejdříve vás okouzlí obratností milovníka, ale když přijde na věc, je si sám sebou nejistý. Aby se otevřel a miloval naplno, potřebuje určitý čas, důvěru a spřízněnou duši na blízku. Sex má jako koníček, rád zkouší nové pozice i místa. Často nechává celou iniciativu na partnerce.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

151 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:45
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:02
226 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:00

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat