Zjistěte, jaký je ON v posteli podle krevní skupiny

06.03.2015 | Sex a vztahy

Krev prý skutečně ovlivňuje všechny oblasti našeho života, včetně vztahů, práce, volného času a sexu.

Japonci věří, že krevní skupina definuje temperament a osobnost stejně, jako je to podle horoskopu. Krev prý skutečně ovlivňuje všechny oblasti našeho života, včetně vztahů, práce, volného času a sexu.

Krevní skupina A

Lidé s krevní skupinou A mají tendenci být monogamní.

Jaký je v posteli?
Očekávejte sexuální ohleduplnost, ochotu vyjít vstříc vašim potřebám a přáním. Překvapí vás i to, že po skončení milování se "áčko" jen tak neotočí na bok a neusne. Naopak ví, co má ještě následovat. Když už se do vás zamiluje, a to se určitě nestane na první pohled, protože "áčko" patří k těm opatrným, věřte, že vstup do manželství nebere na lehkou váhu. Rozhodně se nežení a nemiluje jen z pocitu odpovědnosti.

Krevní skupina B

Lidé s krevní skupinou B hýří optimismem a otevřeností.

Jaký je v posteli?
Potřebuje, aby jeho smysly byly neustále stimulovány a provokovány. Nesnáší nudu a stereotyp. Čím méně to má u milenky jisté, tím víc ho přitahuje. Líbí se mu nekonvenční, dobrodružné ženy, které se liší od většiny. Kvůli nim klidně ukončí předchozí vztah, z čehož vyplývá, že patří k nevěrníkům. Ti oddělují lásku od sexu (v posteli skončí i s dlouholetou kamarádkou). V intimitě potřebuje drama a nebojí se experimentů.

Krevní skupina 0

Lidé s krevní skupinou 0 jsou velice vášniví a zároveň se vyznačují svým přímočarým jednáním.

Jaký je v posteli?
Vyjadřuje pocity bez rozpaků. I když na nás nejdříve působí dobrým dojmem, ukáže se, že je bezohledný a využívá náklonnost druhých pro svůj kariérní postup nebo finanční ohodnocení. Vášeň se mu upřít nedá, ale bohužel ani sexuální agresivita a nedostatek citu pro romantiku. Při sexu má spíše sklony tlačit na pilu.

Krevní skupina AB

Lidé s krevní skupinou AB jsou velcí romantici a oceníte jejich citlivost.

Jaký je v posteli?
Svou plachost skrývá za trochu namyšlené chování. Nejdříve vás okouzlí obratností milovníka, ale když přijde na věc, je si sám sebou nejistý. Aby se otevřel a miloval naplno, potřebuje určitý čas, důvěru a spřízněnou duši na blízku. Sex má jako koníček, rád zkouší nové pozice i místa. Často nechává celou iniciativu na partnerce.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Najdete si čas na své staré kamarády. Společně si tak užijete velice příjemný čas naplněný nejen nostalgickým vzpomínáním na doby dávno minulé, ale také spoustou legrace. Navíc si naprosto skvěle popovídáte a proberete spoustu nejnověj... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:24
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:00
38 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat