Vyhrajte 3x poukázku na nákup se Scan&Go v Globusu

Vánoční svátky se blíží a s nimi i maratony nákupů dárků a všech možných dobrot na slavnostní tabuli. Co takhle si letošní nákupy zpříjemnit? Zapojte se do soutěže a vyhrajte poukázku ve výši 500 Kč na nákup v některém z 15 hypermarketů Globus. Se Scan&Go nakupujete přímo do tašky, díky tomu vám odpadne vykládání nákupu na pokladní pás a vy tak ušetříte spoustu času.

Službu Scan&Go, která je vychytanou formou samoobslužného nakupování, může využít jakýkoli zákazník, který se vydá do hypermarketu Globus. Je to velice snadné. Jediné, co k tomu potřebujete, je věrnostní karta Globus Bonus. Pokud ji nevlastníte, můžete si ji před nákupem zařídit v každém informačním centru hypermarketu Globus během pár minut. Nebo to uděláte z pohodlí domova na internetových stránkách www.globusbonus.cz. A Globus Bonus kartu si pak vyzvednete ve vámi zvoleném hypermarketu.

Začátek nákupu zahájíte přiložením karty Globus Bonus do čtecího zařízení umístěného ve stěně Scan&Go a poté už se můžete vrhnout do nakupování. Z každé vybrané položky naskenujete čárový kód a vybrané zboží pak rovnou uložíte do své nákupní tašky. Díky skeneru máte po celou dobu přehled nejen o tom, kolik které zboží vlastně stojí, ale také o tom, kolik vás bude stát celý nákup.

Až nakoupíte, stačí dojít k pokladní zóně určené pro nákupy se Scan&Go, kde naskenujete závěrečný čárový kód, kterým ukončíte svůj nákup. Poté skener odložíte a zaplatíte svůj nákup.

Více informací a nápovědu pro soutěžní otázku najdete na www.globus.cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte 3x poukázku na nákup v Globusu v hodnotě 500 Kč!

Soutěž probíhá od 27. listopadu do 6. prosince 2017

Vyhrává 100., 200. a 300. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat