Soutěž o sportovní tašku plnou pečiva od společnosti Penam

Co kdyby vám někdo řekl, že můžete zdarma získat tašku pečiva, které nakrmí celou vaši rodinu? Zahrajte si o ni s námi a udělejte ze snídaně, svačiny i večeře gurmánský zážitek!

Ani v době pandemie se nevzdáváte pravidelného pohybu a potravin, které spadají do kategorie zdravého životního stylu? Tak zbystřete. Vyhlašujeme soutěž, jejíž výhra vám pomůže s obojím. Ale pozor, samozřejmě to neznamená, že štěstí nemohou zkusit i ti, kteří na svou správnou sportovní chvíli teprve čekají. Půjdete do toho s námi společně s Penamem?

Kdo nehraje, nevyhraje

Rozptýlení. To je to, oč tu běží! Abyste alespoň na chvilku zapomněli na běžné starosti, můžete si zasoutěžit o zajímavé ceny. Těmi jsou výrobky společnosti Penam, která patří mezi pekárenskou špičku, za níž mluví řada nejrůznějších ocenění. A protože jde hned o několik produktů, společně s nimi získáte i praktickou sportovní tašku, ve které doputují přímo až k vám domů. Výherní zásilky máme připravené pro dva šťastlivce, přičemž hodnota každé z nich je 320 Kč. Co přesně v nich je?

Špaldový celozrnný chléb

Jak již název napovídá, tento produkt je vytvořen z celozrnné špaldové mouky. Špalda je velmi starý druh rozpadavé pšenice, která se pěstuje v mnoha zemích světa. Při zpracování jejích zrn se získává ta nejcennější mouka a s ní i bohatý zdroj vlákniny, vitaminů i minerálů. V tomto špaldovém chlebu se nachází kupříkladu zkrášlující vitamin E nebo vitamin B1, který přispívá k normální činnosti srdce. Může se pochlubit i semínky slunečnice a díky špladové mouce vás překvapí svou přirozeně oříškovou chutí. 

Chléb žitný celozrnný

Celozrnný žitný chléb je hrdým členem rodiny Penam Fit den. A to o něm ledacos napovídá. Kromě žitné celozrnné mouky disponuje i vysokým podílem vlákniny, která zabraňuje akumulaci toxinů a odpadních produktů ve střevech, čímž se podílí na detoxikaci organismu a podporuje trávení. Když máte chuť být fit, je pro vás tento produkt správnou volbou. Co ještě čeká ve výherním balíčku?

Chléb žitno-slunečnicový celozrnný

Bedlivě sledujete složení konzumovaných potravin, protože se chcete vyhnout konzervantům a dalším pochybným složkám? Pak vám další chléb od Penamu, tentokrát žitno-slunečnicový, udělá radost. V něm totiž pro konzervanty není místo! Za to v něm jsou slunečnicová semínka a žitné vločky, stejně jako zmiňovaná vláknina a dávka bílkovin. Díky tomu dodává energii a prospívá zažívání.

Ranní chlebík s vitamínem D

Toto je naprostá novinka, která si jistě získá vaši pozornost i náklonnost. Ranní chlebík totiž není jen zdravou snídaní, ale pomáhá i s jistým populačním problémem. 100 gramů této pochoutky pokryje bezmála 30 procent doporučovaného denního množství vitaminu D u dospělé osoby. Nedostatkem této živiny trpí podle údajů ministerstva zdravotnictví až 70 procent české populace. Tak proč nezvýšit hladinu právě tímto pečivem? Sluší se zmínit, že vitamin D je nezbytný pro funkce imunitního systému, zatímco podporuje dobrou náladu, činnost svalů i stav zubů a kostí. Ranní chlebík má v sobě navíc i červenou quinou, která si skvěle notuje s přítomnými chia a dýňovými semínky.

Toustís

Ve výherní zásilce pro vás bude nachystáno i balení poněkud neobvyklých toustíků. Ty jsou skvělé na snídani i svačinu, ovšem klidně je pozvěte i na rodinnou večeři. Ať už je budete podávat se sýrem, šunkou, masem nebo zeleninou, žádný strávník si nebude stěžovat. Tohle totiž není obyčejný toust, ale toustís!

Toustový chléb celozrnný

Posledním výrobkem je pak celozrnný toustový chléb. I tahle paráda obsahuje především kvalitní vitální kvas, vlákninu, bílkoviny a samozřejmě celozrnnou mouku, takže nabízí mnoho výhod. S čím si ho vychutnáte vy? Stačí otevřít lednici či spižírnu a chutný i výživný pokrm je na světě. Můžeme s vámi tedy při této soutěži počítat?

Cena balíčku: 320 Kč

Balíček obsahuje vždy 1ks - Celozrnný špaldový chléb 400g, Celozrnný žitno-slunečnicový chléb 250g, Celozrnný žitný chléb 250g, Ranní chlebík s vitamínem D, Toustís tmavý a Toustový chléb celozrnný.

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jednu ze dvou tašek plnou pečiva od Penamu!

Soutěž probíhá od 17. listopadu do 27. listopadu 2020.

Vyhrává 80. a 160. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat