Vyhrajte vlhčené ubrousky a ochranný krém na citlivou dětskou pokožku od Lintea

V otázce péče o naše nejmenší neexistují žádné kompromisy. Je proto třeba mít k dispozici jen ty nejspolehlivější prostředky. Vyhlašujeme soutěž o produkty značky Linteo, které láskyplně ošetří, vyživí a zregenerují každý dětský zadeček!

Péče o miminko je krásná a obohacující zkušenost. Na stranu druhou jde ale o poměrně náročný úkol, který vyžaduje veškerý čas i naprostou změnu priorit. Co každé mamince hodně usnadní vykonávání těžké „mateřské práce“? Přece spolehliví pomocníci, kteří jsou vždy po ruce, a to bez ohledu na den či hodinu. A my je máme! Právě chystáme balíček pro pět výherců, který obsahuje tři nepostradatelné položky miminkovské výbavy. Jde navíc o hodně speciální produkty od značky Linteo, jejíž zásadou je čistota i zdraví. Pojďme si je představit, ať víte, co je ve hře!

Linteo Baby vlhčené ubrousky s aloe vera 80 ks

Tyto vlhčené ubrousky nejenže láskyplně očistí dětský zadeček, ochrání ho také před tvorbou opruzenin. Je to proto, že jejich součástí je jemné mléko s výtažky z aloe vera, díky čemuž poskytují hydrataci i spoustu pečujících látek. Co byste v nich ale rozhodně nenalezli, to jsou parabeny a PEG emulgátory, které by mohly zvýšit riziko alergických reakcí i svědivých vyrážek. Naprostou samozřejmostí jsou pak jejich skvělé výsledky při dermatologickém testování. Balíček ubrousků, který oceníte v domácím prostředí i při venkovních aktivitách, také disponuje šikovným víčkem, jež zabrání vyschnutí i poškození celého obsahu. Na co dalšího se výherci mohou těšit?

Linteo Baby vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským 72 ks

A máme tu dalšího navlhčeného pomocníka, který se hodí k očištění intimních partií i malých ručiček, co rády zkoumají okolní svět. Je jím balíček ubrousků s extraktem měsíčku lékařského. Každý pečlivě složený kousek udržuje přirozené PH pokožky, minimalizuje hrozbu plenkové dermatitidy a zabraňuje zánětům. Ostatně, ne nadarmo je měsíček jako přítel i té nejcitlivější pleti vřele doporučován! Také složení těchto ubrousků naprosto vylučuje přítomnost alkoholu i pochybných chemických přísad, které by dětskou kůži mohly vysušit a podráždit. Posledním členem výherní party je krém, který si zamilujete i vy vaše děťátko.

Ochranný krém na citlivou pokožku v oblasti plenek

Žádné přebalování se neobejde ani bez jemného krému, který se snadno roztírá, přičemž na pokožce vytváří ochranný „film“ zabraňující podráždění i přístupu vlhkosti. Ten, jenž je součástí produktové řady Linteo Baby, nabízí ještě něco navíc. Obsahuje totiž jak měsíček lékařský, tak i kokosový olej, mandlový olej, včelí vosk a bambucké máslo. Byl speciálně navržen s cílem podporovat přirozený vývoj zdravé pokožky, zatímco regeneruje, zklidňuje a vyživuje. Co vy na to? Nechcete ho vyzkoušet?

Cena balíčku: 150 Kč

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků produktů pro děti od Lintea!

Soutěž probíhá od 23. prosince do 2. ledna 2021.

Vyhrává každá 10., 35., 50., 75. a 90. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat