Vyhrajte jedno ze tří sér na řasy a obočí od společnosti Skinso

Krása se cení – vždy a všude. S naší soutěží o jedno ze tří sér na řasy a obočí FacEvolution hairPLUS již za 4 -6 týdnů můžete být atraktivnější a sebevědomější. Všem držíme pěsti! Zapojit se můžete také do právě probíhajícího testování!

Řasy chrání oči před prachem, pískem a nečistotami. Kromě toho, že působí jako ochranná bariéra zraku, dodávají make-upu na hloubce. Někdy mohou různé faktory - ať už jde o postupující věk nebo zdravotní stav, jako je hypotrichóza (porucha růstu vlasů a ochlupení) způsobit, že řasy začnou řídnout a vypadávat. Po čem v takovém případě sáhnout? Rozhodně po séru plném vitamínů!

Sérum na řasy FacEvolution hairPLUS

Unikátní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které řasy umí prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu, se vzhledově podobá řasence. Vitaminy A, C, E, pantenol a výtažky z květů v něm obsažené se starají o přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí. Není divu, že si produkt, jež je nejprodávanějším svého druhu na českém trhu, oblíbily i celebrity, jako třeba zpěvačka Dara Rolins nebo herečka Ivana Jirešová.

Nanáší se jednou denně - v pohodlí domova a na očištěnou oblast. Prokazatelný růstový efekt je znatelný již za 4 -6 týdnů. Sérum také zvýrazňuje barevný pigment řas a obočí, okamžitě se vstřebává, takže se dá použít i pod make-up. Při pravidelném používání vydrží 1 balení 6 až 10 měsíců. A právě o ten si můžete zasoutěžit!

Cena produktu je 2 280 Kč a k zakoupení je na www.skinso.cz

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jedno ze tří sér na řasy a obočí od Skinso!

Soutěž probíhá od 19. do 29.5.2021.

Vyhrává 15., 75. a 125. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

 

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít pocit, že musíte ve svém okolí něco změnit, abyste se zase cítili sami sebou. I kdyby to měla být úplná maličkost, nebudete mít klid, dokud se k této změně neodhodláte. Nenechte se odradit nepochopením svých nejbližš&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat