Vyhrajte jedno ze tří sér na řasy a obočí od společnosti Skinso

Krása se cení – vždy a všude. S naší soutěží o jedno ze tří sér na řasy a obočí FacEvolution hairPLUS již za 4 -6 týdnů můžete být atraktivnější a sebevědomější. Všem držíme pěsti! Zapojit se můžete také do právě probíhajícího testování!

Řasy chrání oči před prachem, pískem a nečistotami. Kromě toho, že působí jako ochranná bariéra zraku, dodávají make-upu na hloubce. Někdy mohou různé faktory - ať už jde o postupující věk nebo zdravotní stav, jako je hypotrichóza (porucha růstu vlasů a ochlupení) způsobit, že řasy začnou řídnout a vypadávat. Po čem v takovém případě sáhnout? Rozhodně po séru plném vitamínů!

Sérum na řasy FacEvolution hairPLUS

Unikátní přípravek obsahující komplex vysoce účinných bio peptidů, které řasy umí prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu, se vzhledově podobá řasence. Vitaminy A, C, E, pantenol a výtažky z květů v něm obsažené se starají o přenos aktivních látek a výživu očního okolí a obočí. Není divu, že si produkt, jež je nejprodávanějším svého druhu na českém trhu, oblíbily i celebrity, jako třeba zpěvačka Dara Rolins nebo herečka Ivana Jirešová.

Nanáší se jednou denně - v pohodlí domova a na očištěnou oblast. Prokazatelný růstový efekt je znatelný již za 4 -6 týdnů. Sérum také zvýrazňuje barevný pigment řas a obočí, okamžitě se vstřebává, takže se dá použít i pod make-up. Při pravidelném používání vydrží 1 balení 6 až 10 měsíců. A právě o ten si můžete zasoutěžit!

Cena produktu je 2 280 Kč a k zakoupení je na www.skinso.cz

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jedno ze tří sér na řasy a obočí od Skinso!

Soutěž probíhá od 19. do 29.5.2021.

Vyhrává 15., 75. a 125. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

 

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nebývalý projev důvěry vás v týdnu velmi potěší. Moc dobře si totiž uvědomujete, že důvěra není samozřejmá. Navíc jde o velice křehkou záležitost. Vy však umíte lidem naslouchat a podrazáctví je vám cizí. Díky tomu vám os... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

47 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
124 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat