Soutěž o jednu parní žehličku Black+Decker, která šetří čas i práci

Komu by se dnes nehodila extra výkonná parní žehlička, navíc s dlouhou životností, systémem automatického vypnutí, nízkou hmotností a ergonomickým designem? Chcete ji vyhrát? Máte jedinečnou příležitost!

I když podle některých výzkumů netrávíme úklidem tolik času jako předchozí generace, stále nám péče o domácnost zabere zhruba 22 hodin týdně. Jednou z nejméně oblíbených disciplín je pak žehlení, které proklíná každý druhý našinec. Ani vy si s žehličkou tak docela nerozumíte? Co kdybyste dostali do ruky takovou, s níž je radost pracovat? Právě teď startuje soutěž, ve které je horkou výhrou! A to vlastně doslova…

Neúnavný pomocník s extra výkonem

Parní žehlička BXIR3000E pro vás nebude jen obyčejným spotřebičem, ale milovaným a výkonným členem rodiny. A to z mnoha důvodů. Oceníte spíše výkon (3000 W), silný parní ráz (200 g/min) či nastavitelný kontinuální parní výstup (0– 45 g/min)? Nebo vás nadchne precizně provedený hrot, pro něhož nejsou překážkou ani těžko dostupné plochy? Naprostou samozřejmostí tohoto šikovného pomocníka je systém automatického vypnutí pro maximální bezpečí a ochranu žehleného oblečení. Pochlubit se ale může i jinými přednostmi, díky nimž nebude žádná hromada prádla dost velká.

Dlouhá životnost, nízká hmotnost a žádný vodní kámen

Keramická žehlicí plocha žehličky BXIR3000E slibuje extrémně dlouhou životnost a excelentní kluzné vlastnosti po všech druzích textilních materiálů. Protože systém anti-calc účinně zabraňuje usazování vodního kamene, budete ušetřeni jeho problematického odstraňovaní. Ergonomický design a nízká hmotnost této žehličky zajistí veškerý komfort a usnadní vám každý tah i pohyb. Ano, žehlit jde totiž i stylově!

Fleky? Těm už odzvonilo!

Mezi další nesporné výhody tohoto horkého parťáka patří nulové riziko odkapávání vody na textil, o což se postará jedinečný systém anti-drip. Nádržka o objemu 420 ml vyloučí nutnost častého doplňování tekutin, což by vás zbytečně zdržovalo. Cena parní žehličky BXIR3000E je 1599 Kč, ovšem pokud se na vás usměje štěstí, v rámci naší vyhlášené soutěže ji můžete vyhrát. Začínáme právě teď!

Více informací o tomto modelu najdete na www.bvz.cz

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jednu parní žehličku Black+Decker!

Soutěž probíhá od 28.6. do 8.7.2021.

Vyhrává 157. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat