Soutěž o jednu parní žehličku Black+Decker, která šetří čas i práci

Komu by se dnes nehodila extra výkonná parní žehlička, navíc s dlouhou životností, systémem automatického vypnutí, nízkou hmotností a ergonomickým designem? Chcete ji vyhrát? Máte jedinečnou příležitost!

I když podle některých výzkumů netrávíme úklidem tolik času jako předchozí generace, stále nám péče o domácnost zabere zhruba 22 hodin týdně. Jednou z nejméně oblíbených disciplín je pak žehlení, které proklíná každý druhý našinec. Ani vy si s žehličkou tak docela nerozumíte? Co kdybyste dostali do ruky takovou, s níž je radost pracovat? Právě teď startuje soutěž, ve které je horkou výhrou! A to vlastně doslova…

Neúnavný pomocník s extra výkonem

Parní žehlička BXIR3000E pro vás nebude jen obyčejným spotřebičem, ale milovaným a výkonným členem rodiny. A to z mnoha důvodů. Oceníte spíše výkon (3000 W), silný parní ráz (200 g/min) či nastavitelný kontinuální parní výstup (0– 45 g/min)? Nebo vás nadchne precizně provedený hrot, pro něhož nejsou překážkou ani těžko dostupné plochy? Naprostou samozřejmostí tohoto šikovného pomocníka je systém automatického vypnutí pro maximální bezpečí a ochranu žehleného oblečení. Pochlubit se ale může i jinými přednostmi, díky nimž nebude žádná hromada prádla dost velká.

Dlouhá životnost, nízká hmotnost a žádný vodní kámen

Keramická žehlicí plocha žehličky BXIR3000E slibuje extrémně dlouhou životnost a excelentní kluzné vlastnosti po všech druzích textilních materiálů. Protože systém anti-calc účinně zabraňuje usazování vodního kamene, budete ušetřeni jeho problematického odstraňovaní. Ergonomický design a nízká hmotnost této žehličky zajistí veškerý komfort a usnadní vám každý tah i pohyb. Ano, žehlit jde totiž i stylově!

Fleky? Těm už odzvonilo!

Mezi další nesporné výhody tohoto horkého parťáka patří nulové riziko odkapávání vody na textil, o což se postará jedinečný systém anti-drip. Nádržka o objemu 420 ml vyloučí nutnost častého doplňování tekutin, což by vás zbytečně zdržovalo. Cena parní žehličky BXIR3000E je 1599 Kč, ovšem pokud se na vás usměje štěstí, v rámci naší vyhlášené soutěže ji můžete vyhrát. Začínáme právě teď!

Více informací o tomto modelu najdete na www.bvz.cz

Správnou odpověď na soutěžní otázku i další informace o produktu najdete ZDE.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jednu parní žehličku Black+Decker!

Soutěž probíhá od 28.6. do 8.7.2021.

Vyhrává 157. odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pro zrozence tohoto znamení by mělo být tento týden prioritou úsilí o dosažení smíru s člověkem, s nímž jej pojí především nedorozumění a rivalita. Buďte velkorysí, hoďte minulost za hlavu a snažte se věci opět urovnat! Nebojte se udělat prvn&iac... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 5.8.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat