Soutěž o 5 piknikových sad od Starbucks

Stavit se cestou do práce pro plnohodnotný a vyvážený oběd, ke kterému můžete vyhrát i piknikovou sadu, abyste ho na čerstvém vzduchu mohli sníst, a to třeba o polední pauze? To se může stát jen ve Starbucks!

Piknik jako takový má dlouhou tradici. Tento výraz, jenž symbolizuje venkovní zábavu spojenou s jídlem, se začal používat v první polovině 18. století. Původ má ve francouzštině – picque je něco jako výzva ke stravování, nique zase malá věc. Také byste rádi vyrazili třeba do parku a dali si něco dobrého na zub? Skvělý nápad. Takový naturální způsob „stolování“ vám může vylepšit nejen náladu, ale i zdraví!

Příroda jako vítaný společník

Poznatky odborných studií se shodují, že čas trávený v přírodě krotí stresové hormony a navozuje psychickou pohodu. Také prokazatelně normalizuje krevní tlak a posiluje imunitní systém, přičemž má velice příznivý vliv na paměť a kreativní myšlení. Zní to jako něco, co by se vám hodilo, a to nejen uprostřed náročného pracovního dne? Jenže kde si ráno cestou do zaměstnání narychlo opatřit plnohodnotný a vyvážený oběd? A piknikové náčiní k tomu? Vezměte to přes Starbucks. Tam totiž myslí na všechno!

Není to jen o kávě

Je pravda, že Starbucks je mezinárodní výrobce kávy a celosvětově největší obchodní řetězec kaváren. Ovšem není pravda, že svým zákazníkům nabízí pouze kávu a nápoje z ní tvořené. Kromě dezertů si ve Starbucks můžete objednat i sendviče a čerstvě rozpečené croissanty. Od začátku května až do poloviny září vám jeho zaměstnanci s veškerou láskou a gastronomickou péčí naservírují i zdravý salát, pro který se můžete stavit kdykoli. Konkrétně jde o Salát a la Caesar Premium, jehož receptura se skládá z římského salátu, slaniny, ančovičkového dresinku, krevet, hummusu a parmazánových krutonů. Téhle chuťovky se vlastně týká i naše soutěž.

 

 

 

 

 

Chtějte jedno a dostanete druhé

Ve hře je hned pět výherních balíčků, hodnota každého z nich je 800 Kč. Chcete si výše zmíněný prémiový Caesar salát dopřát venku s praktickou piknikovou sadou exkluzivních produktů, jako jsou piknikové kelímky a cestovní příbory? Jediná cesta k jeho získání vede přes právě startující soutěž, protože tento sortiment v kavárnách Starbucks nelze běžně zakoupit. Zkusíte štěstí?

Pro další informace navštivte internetové stránky www.starbuckscoffee.cz/cz

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jednu z pěti piknikových sad od Starbucks!

Soutěž probíhá od 11.7. do 21.7.2022.

Vyhrává každá 30. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:16
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat