Soutěž o 5 kusů deskové hry Jízdenky, prosím! Evropa

Pojďte si s námi zasoutěžit o deskovou hru Jízdenky, prosím! Evropa. Postavíte si vlastní železniční trať a vydáte se na zábavnou a dobrodružnou cestu po Evropě. Vlaky už čekají. Nastupovat!!!

Jak jste na tom letos s nákupem vánočních dárků? Že nemáte vůbec žádný nápad, který by potěšil děti nebo přátele? Jeden bychom pro vás měli. A můžete si o něj rovnou i zasoutěžit! Jde o deskovou hru, která může být veselou oddechovkou, naučnou pomůckou v orientaci na mapě a lékem na stres. S ní si každý přijde na své!

Víc než jen zabití nudy

Proč odborníci doporučují hraní deskových her? Podle nich má tato společenská zábava nepřeberné množství výhod. Kromě toho, že utužuje mezilidské vztahy a zlepšuje vzájemnou komunikaci v rodině či mezi přáteli, prý také zlepšuje náladu, neboť stimuluje produkci endorfinů neboli hormonů štěstí. Ruku v ruce s endorfiny přicházejí i další pozitiva, protože tyto látky prokazatelně posilují také imunitu, přičemž zmírňují bolesti, působí proti zánětům a ještě příznivě ovlivňují cévy, což zase souvisí s normalizací krevního tlaku. Kdo by to byl řekl, že „deskovka“ může mít tak famózní vedlejší účinky, že? Jakou si ale zahrát? Co třeba tu, která vás i vaše blízké vrátí do doby stavění železnic? Je naprostým hitem!

Jízdenky, prosím! Evropa

Desková hra ‚Jízdenky, prosím! Evropa‘ není jen tak ledajaká. Je báječnou kombinací zábavy, naučné pomůcky i zajímavého dobrodružství. Hraje se po celém světě a doposud se prodalo více než šest milionů balení. I proto získala 37 prestižních ocenění! Určená je pro dva až pět hráčů, vhodná pak pro děti od osmi let, ale zvládnou ji i mladší. Hraje se přibližně 45 minut a vaším úkolem je budování železnic procházejících různými městy. Body získáte nejen za železniční spojení dvou sousedních měst, ale i zkompletování souvislé cesty mezi dvěma městy z karty cílových stanic, které si na začátku hry vylosujete. Čím delší a rozsáhlejší je vaše vlakové impérium, tím více se blížíte k vítězství. Budováním tratí, cestováním na palubě trajektů a průjezdem temnými tunely sbíráte vítězné body, ale můžete udělat i pomyslnou čáru přes rozpočet spoluhráčů tím, že obsadíte trať, kterou chtěl obsadit někdo z nich. Tohle bude pořádná jízda! Tak zabalte zavazadla a vydejte se na cestu.

Soutěž o dávku legrace

Aktuálně začíná soutěž, v níž hned pět výherců může tuto hru vyhrát. Bude se vyjímat nejen pod vánočním stromečkem! Její cena je 1 299 Kč. Zkusíte štěstí?

Pro další informace navštivte internetové stránky www.hraj.cz, nebo www.jizdenkyprosim.cz.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jednu z pěti deskových her Jízdenky, prosím! Evropa

Soutěž probíhá od 3.10. do 17.10.2022.

Vyhrává 10., 45., 95., 130. a 150. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

27 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:09
22 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
245 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat