Soutěžíme o 5 balíčků tekutých mýdel a sprchových gelů Frosch, které pozvednou čistotu na EKO úroveň

Dětské šetrné eko tekuté mýdlo s hravým designem, nebo to s aloe vera pro vás? V naší soutěži můžete vyhrát i dámský a pánský sprchový gel, který o pokožku pečuje zásadně přírodním způsobem.

Ve světě, kde jsou běžná mýdla i další produkty každodenní hygieny často plné škodlivých látek, jako jsou kupříkladu parabeny, sulfáty, agresivní chemikálie a syntetické vůně, přicházejí ekologické prostředky jako závan čerstvého vzduchu.

Tak trochu jiná očista

Jsou takzvaně eco-friendly a v recyklovatelném obalu. Jejich složení neobsahuje žádnou zbytečnou chemii, mikroplasty, ropné deriváty, toxiny, barviva, činidla ani prapodivné stabilizátory s pochybnou pověstí, díky čemuž se šetrně postarají i o citlivou pokožku. Neutrální pH je přímo předurčuje k nezávadné hygieně a jemné péči o všechny vaše bližní. To jsou produkty Frosch EKO, které koupelně ani zdraví nedělají ostudu.

U žabiček prostě umějí!

V roce 2019 byla ekologická drogerie Frosch první značkou nabízející sprchové gely v obalech ze 100procentního recyklátu. Díky konceptu Open Innovation, kdy žádné své inovace na poli ekologie nepatentuje, se tak zasadila o rozšíření využívání recyklovaného obalového materiálu napříč celým kosmetickým odvětvím. Její sortiment, o který právě soutěžíme, si oblíbí děti i dospělí. V případě výhry už se můžete těšit na…

Frosch EKO Tekuté mýdlo Sensitive s dávkovačem

Šetrné přírodní složení s obsahem výtažků z aloe vera, příjemná vůně a dávkovač s krásným designem. To jsou hlavní přednosti ekologického tekutého mýdla, které je dermatologicky testované, a je proto vhodné i pro citlivou pleť. Tohle mýdlo s logem žabky díky přírodnímu složení nejenže zbaví nečistot, ruce zanechá jemné, hydratované a voňavé. Přátelské je k vám i přírodě!

Frosch EKO Tekuté mýdlo Aloe vera – náhradní náplň

Abyste mohli své mýdlo průběžně doplňovat, ve výherním balíčku naleznete i náhradní mýdlovou náplň. I ona, stejně jako ostatní produkty Frosch EKO, má optimální pH, prošla přísným dermatologickým testováním a vzhledem k nulové toleranci mikroplastů je veganským přípravkem.

Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti s dávkovačem

Eko mýdlo, které z každého mytí rukou udělá oblíbenou zábavu, by doma nemělo chybět. Toto konkrétní je speciálně vyvinuté pro jemnou dětskou pokožku, takže šetrně čistí, krásně voní a pečuje o každý jednotlivý prstík. Děti si jeho hravý design zamilují na první použití.

Frosch EKO Senses Sprchový gel Ibišek

Proč vlastně s eko cítěním zůstat jenom u rukou? Vychutnejte si i koupání s přírodním sprchovým gelem, který pronikavou vůní ibišku provoní celou koupelnu. Limitovaná edice řady Frosch Senses vám zpříjemní letní dny, protože je jeho složení obohaceno o panthenol pro extra hydrataci pokožky.

Frosch EKO Senses Sprchový gel Granátové jablko 

Na šetrné a přírodní receptuře je založen i sprchový gel s granátovým jablkem. Také on vlivem panthenolu zabojuje proti nepříjemné suchosti kůže, proto i běžnou koupel přemění v relaxační, lázeňský a EKO zážitek.

Frosch EKO Senses Sprchový gel pánský 3v1

Muži mají rádi jednoduché věci. Díky Frosch EKO sprchovému gelu mohou o vlasy i pokožku celého těla pečovat jen jedním přípravkem, což jim hygienu značně usnadní. Tento je navíc na bázi rostlinných látek a mořských minerálů, aby potřebám pánské pleti maximálně vyhovoval.

Obsah všech uvedených čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100 procent recyklovaného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad. Celková cena výherního balíčku je 511 Kč.

Další informace naleznete na internetových stránkách www.frosch-eko.cz/.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků sprchových gelů od značky Frosch!

Soutěž probíhá od 10.7. do 19.7.2024.

Vyhrává 50., 60., 70., 80. a 90. správná odpověď.

Pravidla soutěže najdete zde

Probíhá vyhodnocení soutěže

Soutěž již byla ukončena

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat