REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Dedoles je na léto opět vesele nachystaný! A navíc ekologicky!

17.06.2021 | Testování

Slovenští designéři Dedoles vytvořili množství nových, výrazných designů, které si vás podmaní, a jediným problémem bude, vybrat si ten „správný “ vzor. Ale když už ho vyberete, můžete se ladit a kombinovat od hlavy až k patě. Součástí letní kolekce jsou totiž žabky či šlapky, plavky, košilové šaty, plážové tašky, ručníky, a dokonce i kloboučky. Naše 4 redaktorky se už léta nemohou dočkat. A s veselými plavkami jim a jejich dítkám půjde opalování a koupání jedna báseň!


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 32 testerek


Plavky z recyklovaných plastů

Každý si přijde na své. Nosíte jednodílné plavky, sportovní, nebo klasické bikiny se zavazováním na šňůrky? Všechny tyto střihy najdete v naší nabídce. Nezapomněli jsme samozřejmě ani na muže a děti. Ti si určitě najdou oblíbený design šortkových plavek. A holčičí a klučičí plavky určitě přidají k veselé náladě na koupališti, v zahradě i u moře. Kromě toho, že jsou všechny plavky neodolatelné na pohled, při vytváření plavek byla použita vlákna z recyklovaných plastových lahví a mohou se pochválit certifikátem Global Recycled Standard. Odpadovému materiálu jsme tak vdechli nový život.

Bez plážové osušky ani na krok

Na seznam letních doplňků rozhodně patří velký plážový ručník. Kulatý nebo obdélníkový? Citrony, nebo meloun? Vybírejte ze svěžích, veselých designů Dedoles. Do příjemného, měkkého materiálu se budete moci i zabalit, protože je dostatečně velká.  
PS: Ty obdélníkové mají dokonce tajnou kapsičku 😉

Stylová ochrana před sluníčkem

Klobouky jsou jedinečným doplňkem a mají své místo po celý rok. Každé další léto je novou připomínkou, že klobouky jsou skvělý způsob, jak se chránit před škodlivým slunečním zářením. Designéři Dedoles vytvořili pět různých veselých motivů pro dámy i pro pány, které si prostě zamilujete. Vybírat můžete z červených třešní nebo motivů piva. Dají se jednoduše sladit s plavkami, žabkami, šlapkami, či dokonce šaty, získáte tak moderní letní styl. Nemusíte ho nosit jenom na pláž nebo k bazénu, dobře poslouží i jako městský doplněk.

Laďte, kombinujte a užívejte veselé letní dny s Dedoles

Více letních produktů najdete na www.dedoles.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

171 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:00
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:05
172 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:55

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat