REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky

22.09.2017 | Testování

Testovat diář v září? Tak to byla asi první otázka, která nám v redakci vytanula na mysli, když se nám dostal do ruky motivační plánovací diář Doller. Ovšem všechny pochybnosti byly rázem tytam. To když jsme zjistily, že tenhle diář můžete začít používat úplně kdykoli. A to zdaleka nebylo jediné překvapení, které Doller skrýval a proč jsme se do něj zamilovaly!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 55 testerek

Doporučeno: 76x


Co jsme testovaly


Začínat diář v září? S Dollerem žádný problém!

Motivační plánovací diář Doller může v černé kožence působit na první pohled nenápadně, ale o to víc se člověk těší, až ho otevře. Jako by elegantní a klasický „diářový“ vzhled jeho majitele připravoval na příval kreativity, jež ho čeká uvnitř. Respektive ke které ho diář bude sám vybízet.

Jak už je řečeno na začátku – diář Doller nezačíná lednem jako většina těch tradičních. Ačkoli je dělen na měsíce a dny, přesná data v něm nehledejte. Ta si totiž doplníte sami podle toho, který den bude vaším prvním ve společnosti nového diáře.

Doller navíc není jen diářem pro zapisování toho, co vás čeká – je jakousi kronikou a snářem v jednom. Je totiž uzpůsobený k zapisování snů a cílů, ale také k vlastní retrospektivě a zvažování, co se člověku povedlo, které sny proměnil v realitu nebo co mu stojí v cestě ke štěstí či úspěchu. Hned na prvních stránkách na vás čekají řádky pro zaznamenání ročních cílů, ale také tužeb týkajících se osobního rozvoje. Na konci každého měsíce pak na uživatele čeká shrnutí uběhlého období. Už to samo o sobě napovídá, že tenhle diář bude něčím výjimečným.

Kdo testoval


Pro maminky, managery i studenty. Diář Doller si zkrátka získá každého, kdo se pro něj jednou rozhodne.

V redakci jsme tentokrát testovaly dvě. Jeden z testovacích Dollerů „zabrala“ naše šéfredaktorka Petra, ten druhý pak (po spravedlivém losování) připadl Zorce.

Petra jako maminka školou povinných dvojčat Honzíka a Jáši ocenila, že má konečně diář, který se přizpůsobí školnímu roku dětí, a konečně si tak pro všechny ty kroužky, výlety, třídní schůzky a své vlastní aktivity nemusí kupovat navíc ještě školní diář, který je většinou designem uzpůsoben dětem, takže když jej omylem vytáhne na pracovní schůzce, čekají ji překvapené pohledy.

Zorka si zatím (tedy podle svých kolegyň) užívá bezdětnost, ovšem také její rozvrh je velmi nabitý. Bohužel její diář měl zatím podobu spíše desítek lepicích poznámkových lístečků nalepených nejen na pracovním stole a počítači, ale také v kabelce či na mobilním telefonu. A zatímco podle Zorky je to známka kreativity, ve skutečnosti se jedná spíš o chaos (což musí čas od času nad prošvihnutým termínem uznat i ona).

Jak se seznámit s diářem


Pro plány, nápady, sny i inspiraci. A když se začne vytrácet motivace, pomůže citát.

Hned na začátek jsem se trochu lekla velikosti. Diáře formátu A5 bývají totiž dost těžké, takže tahat je v kabelce se dost často rovná slušnému posilování. Ale navzdory své objemnosti je Doller překvapivě lehký,“ ujišťuje Petra. „Také jsem chvíli byla malinko skeptická, jestli už nejsem trochu odrostlá všem těm snům a cílům, které bych si měla zapisovat, bála jsem se, že stránky k tomu určené zůstanou prázdné, ale opak byl pravdou! Jen co jsem vzala propisku do ruky, už se všechny možné sny jen sypaly. A když je člověk vidí takhle pěkně napsané na papíře, má najednou nějak větší motivaci je proměnit ve skutečnost.“

Také Zorka byla od počátku diářem Doller nadšená. Jak sama přiznala, její „lepíkový systém“ získal velkou konkurenci, ve které nemá šanci uspět. „Sympatická už mi byla i samotná myšlenka Dolleru. Vznikl totiž v hlavách dvou vysokoškolských studentů Honzy Emlera a Jirky Doležala, kteří hledali způsob, jak nejen efektivně plánovat, ale také jak rozvíjet svou kreativitu, zamýšlet se nad sebou a hodnotit, jak se člověk posouvá ve svých cílech – ať už pracovních nebo osobních. Diář můžete popsat, pokreslit, zkrátka si ho přizpůsobit podle svých potřeb a představ, ale nikoli na úkor přehlednosti. Slouží jako plánovač i kronika zároveň, je takovým čistým malířským plátnem, které si každý uzpůsobí dle svého.

Už ho nedám z ruky


Jak Petra, tak Zorka si diář Doller nemohly vynachválit. Přestože jsou úplně jiné, zamilovaly si ho obě.

A jak se tedy diář Doller po měsíci užívání našim redakčním testerkám osvědčil?Je prostě skvělý. Jinak ani charakterizovat nejde. Zapisuji do něj jak své pracovní aktivity, tak školní aktivity kluků, dokonce vyplňuji i všechny cíle a taky nápady. Zapisovala jsem si do něj cestou v metru, ale i večer před spaním. A v práci ho mám neustále u sebe. Sice na rozdíl od Zorky nejsem příznivkyní spousty barev nebo kresbiček, ale i tak mám pocit, že tohle je prostě MŮJ diář, že je takovým kusem mě samé. A to mě doteď u žádného diáře nenapadlo,“ přiznává Petra a dodává, že diář se jistě osvědčí nejen ostatním maminkám, které s příchodem školního roku plánují, až se z nich kouří, ale také například managerům nebo studentům, kterým začíná akademický rok.

Zorku si Doller získal prakticky okamžitě. „Bez nadsázky je to první diář, který opravdu poctivě používám. Celý ten měsíc, co ho mám. A to je u mě rekord. Hrozně mě totiž baví. Nejen tím, že si ho můžu uzpůsobit, jak chci, že je originální, že si do něj můžu lepit své oblíbené barevné post-itky, že vydrží moje ‚kreativní pokusy‘ s pastelkami… Mimochodem, chválím tvůrce i za výběr citátů, které jsou umístěny na rozhraní jednotlivých měsíců. Všechny bych bez váhání podepsala. Nemůžu uvěřit tomu, že to po těch letech říkám, a omlouvám se všem, co mi kdy darovali diáře, jež pak skončily bez užitku v kontejneru na papír, ale jsem si jistá, že diář Doller už nejspíš nedám z ruky. Ani ho po roce nevyhodím. Ráda se k němu budu vracet,“ dušuje se Zorka.

Motivační plánovací diář Doller seženete na www.doller.cz, kde také najdete další informace.Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

10 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:19
30 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:21
37 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:17

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat