Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

22.09.2017 | Testování

Testovat diář v září? Tak to byla asi první otázka, která nám v redakci vytanula na mysli, když se nám dostal do ruky motivační plánovací diář Doller. Ovšem všechny pochybnosti byly rázem tytam. To když jsme zjistily, že tenhle diář můžete začít používat úplně kdykoli. A to zdaleka nebylo jediné překvapení, které Doller skrýval a proč jsme se do něj zamilovaly!

Co jsme testovaly


Začínat diář v září? S Dollerem žádný problém!

Motivační plánovací diář Doller může v černé kožence působit na první pohled nenápadně, ale o to víc se člověk těší, až ho otevře. Jako by elegantní a klasický „diářový“ vzhled jeho majitele připravoval na příval kreativity, jež ho čeká uvnitř. Respektive ke které ho diář bude sám vybízet.

Jak už je řečeno na začátku – diář Doller nezačíná lednem jako většina těch tradičních. Ačkoli je dělen na měsíce a dny, přesná data v něm nehledejte. Ta si totiž doplníte sami podle toho, který den bude vaším prvním ve společnosti nového diáře.

Doller navíc není jen diářem pro zapisování toho, co vás čeká – je jakousi kronikou a snářem v jednom. Je totiž uzpůsobený k zapisování snů a cílů, ale také k vlastní retrospektivě a zvažování, co se člověku povedlo, které sny proměnil v realitu nebo co mu stojí v cestě ke štěstí či úspěchu. Hned na prvních stránkách na vás čekají řádky pro zaznamenání ročních cílů, ale také tužeb týkajících se osobního rozvoje. Na konci každého měsíce pak na uživatele čeká shrnutí uběhlého období. Už to samo o sobě napovídá, že tenhle diář bude něčím výjimečným.

Kdo testoval


Pro maminky, managery i studenty. Diář Doller si zkrátka získá každého, kdo se pro něj jednou rozhodne.

V redakci jsme tentokrát testovaly dvě. Jeden z testovacích Dollerů „zabrala“ naše šéfredaktorka Petra, ten druhý pak (po spravedlivém losování) připadl Zorce.

Petra jako maminka školou povinných dvojčat Honzíka a Jáši ocenila, že má konečně diář, který se přizpůsobí školnímu roku dětí, a konečně si tak pro všechny ty kroužky, výlety, třídní schůzky a své vlastní aktivity nemusí kupovat navíc ještě školní diář, který je většinou designem uzpůsoben dětem, takže když jej omylem vytáhne na pracovní schůzce, čekají ji překvapené pohledy.

Zorka si zatím (tedy podle svých kolegyň) užívá bezdětnost, ovšem také její rozvrh je velmi nabitý. Bohužel její diář měl zatím podobu spíše desítek lepicích poznámkových lístečků nalepených nejen na pracovním stole a počítači, ale také v kabelce či na mobilním telefonu. A zatímco podle Zorky je to známka kreativity, ve skutečnosti se jedná spíš o chaos (což musí čas od času nad prošvihnutým termínem uznat i ona).

Jak se seznámit s diářem


Pro plány, nápady, sny i inspiraci. A když se začne vytrácet motivace, pomůže citát.

Hned na začátek jsem se trochu lekla velikosti. Diáře formátu A5 bývají totiž dost těžké, takže tahat je v kabelce se dost často rovná slušnému posilování. Ale navzdory své objemnosti je Doller překvapivě lehký,“ ujišťuje Petra. „Také jsem chvíli byla malinko skeptická, jestli už nejsem trochu odrostlá všem těm snům a cílům, které bych si měla zapisovat, bála jsem se, že stránky k tomu určené zůstanou prázdné, ale opak byl pravdou! Jen co jsem vzala propisku do ruky, už se všechny možné sny jen sypaly. A když je člověk vidí takhle pěkně napsané na papíře, má najednou nějak větší motivaci je proměnit ve skutečnost.“

Také Zorka byla od počátku diářem Doller nadšená. Jak sama přiznala, její „lepíkový systém“ získal velkou konkurenci, ve které nemá šanci uspět. „Sympatická už mi byla i samotná myšlenka Dolleru. Vznikl totiž v hlavách dvou vysokoškolských studentů Honzy Emlera a Jirky Doležala, kteří hledali způsob, jak nejen efektivně plánovat, ale také jak rozvíjet svou kreativitu, zamýšlet se nad sebou a hodnotit, jak se člověk posouvá ve svých cílech – ať už pracovních nebo osobních. Diář můžete popsat, pokreslit, zkrátka si ho přizpůsobit podle svých potřeb a představ, ale nikoli na úkor přehlednosti. Slouží jako plánovač i kronika zároveň, je takovým čistým malířským plátnem, které si každý uzpůsobí dle svého.

Už ho nedám z ruky


Jak Petra, tak Zorka si diář Doller nemohly vynachválit. Přestože jsou úplně jiné, zamilovaly si ho obě.

A jak se tedy diář Doller po měsíci užívání našim redakčním testerkám osvědčil?Je prostě skvělý. Jinak ani charakterizovat nejde. Zapisuji do něj jak své pracovní aktivity, tak školní aktivity kluků, dokonce vyplňuji i všechny cíle a taky nápady. Zapisovala jsem si do něj cestou v metru, ale i večer před spaním. A v práci ho mám neustále u sebe. Sice na rozdíl od Zorky nejsem příznivkyní spousty barev nebo kresbiček, ale i tak mám pocit, že tohle je prostě MŮJ diář, že je takovým kusem mě samé. A to mě doteď u žádného diáře nenapadlo,“ přiznává Petra a dodává, že diář se jistě osvědčí nejen ostatním maminkám, které s příchodem školního roku plánují, až se z nich kouří, ale také například managerům nebo studentům, kterým začíná akademický rok.

Zorku si Doller získal prakticky okamžitě. „Bez nadsázky je to první diář, který opravdu poctivě používám. Celý ten měsíc, co ho mám. A to je u mě rekord. Hrozně mě totiž baví. Nejen tím, že si ho můžu uzpůsobit, jak chci, že je originální, že si do něj můžu lepit své oblíbené barevné post-itky, že vydrží moje ‚kreativní pokusy‘ s pastelkami… Mimochodem, chválím tvůrce i za výběr citátů, které jsou umístěny na rozhraní jednotlivých měsíců. Všechny bych bez váhání podepsala. Nemůžu uvěřit tomu, že to po těch letech říkám, a omlouvám se všem, co mi kdy darovali diáře, jež pak skončily bez užitku v kontejneru na papír, ale jsem si jistá, že diář Doller už nejspíš nedám z ruky. Ani ho po roce nevyhodím. Ráda se k němu budu vracet,“ dušuje se Zorka.

Motivační plánovací diář Doller seženete na www.doller.cz, kde také najdete další informace.

Celkové hodnocení: 97%
Hodnocení: 45 testerek
Doporučeno: 58x

03.03.2018

Klady:

Diáře já zbožnuji a tento jsme si moc oblíbila. Doma ho nemám jenom já, ale i má sestra a matka. Všechny jsme s ním spokojená a na další rok si ho určitě s radostí opět koupíme. Starý už máme popsaný a na nový rok si ho určitě pořídíme znovu.

Doporučení: 48

06.02.2018

Klady:

Motivační plánovací diář Doller je skvělý pomocník na cestě za sny, protože díky svým originálním funkcím poslouží jako organizovaný nástroj seberozvoje a sebemotivace. Ten, kdo ho vlastní si může zaznamenávat všechny důležité schůzky, ale také si ujasní a naplánuje každodenní práci ke splnění svých cílů a snů

26.01.2018

Klady:

Motivační plánovací diář Doller mne uchvátil na první pohled.Velice mě zaujal vzhled diáře - nemám ráda takové ty přeplácané,kýčovité věci.Diář je jednoduchý a velmi praktický- člověk ho z ruky opravdu nedá

11.12.2017

Klady:

Oceňuji detailní propracování cílů a spoustu prostoru pro poznámky přímo na aktuální týden/měsíc. Líbí se mi i shrnující list i prostor pro malování/obecné poznámky/kontakty na zadních stranách diáře :) Diář je velmi přehledný.

Zápory:

Přijde mi trochu nepraktické doplňovat si data. Ale někomu to takto vyhovuje více :) Stránky jsou průsvitné, budou vidět přes stránky poznámky a obávám se propíjení inkoustu na druhou stranu.

11.12.2017

Klady:

Motivační diář = můj velký pomocník, průvodce i sparring partner. Mimo praktického plánování budoucnosti se můžu odreagovat i u příběhů, které napsal sám život. Věřím, že diář potěší i mé kamarádky, které jím obdaruji.

Zápory:

Ocenila bych gumičku na propisku a sadu samolepek, kterými bych své psané sny a cíle doplnila.

10.12.2017

Klady:

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

Zápory:

Nic

10.12.2017

Klady:

Jsem velmi nadšena z tohoto diáře. Pozitivně hodnotím možnost začít prakticky kterýkoliv den v roce. Líbí se mi systematické rozděznámek, které jsem vždy zmateně psala do malých kolonek. Skvělý výběr motivačních citátů. Pořídim přátelům jako dárek, který bezpochyby potěší.

Zápory:

Snad jen jeho rozměr, ocenila bych i menší verzi (avšak zase by se do nej toho tolik nevešlo).

06.12.2017

Klady:

Diář není vázán na konkrétní datum. Proto plánování v něm je naprosto "svobodné" a záleží jen na uživateli, jak si jej rozvrhne. Hezký/kvalitní luxusně působící design přebalu. Spousta místa pro dodatečné poznámky.

Zápory:

Málo stránek s "motivačním nadpise". Chce to více podnětů a motivačních nadpisů, pod něž by si uživatel zaznamenával své myšlenky a plány.

02.12.2017

Klady:

Diáře já zbožnuji a tento jsme si moc oblíbila. Doma ho nemám jenom já, ale i má dcera a sestra. Všechny jsme s ním spokojená a na další rok si ho určitě s radostí opět pořídíme. Starý už máme popsaný a na nový rok se hodí :)

Zápory:

nic

01.12.2017

Klady:

Motivační plánovací diář Doller má jednoduchý design, je lehounký a skvělý. Nosím ho v kabelce stále u sebe. Je super. Dost mě zaujal. Ocenila bych verši dostupnost Motivačního plánovacího diáře Doller. Doporučuji.

30.11.2017

Klady:

Motivační plánovací diář Doller se mi moc líbí svím jednoduchým vzhledem.je určitě bezvadný že si do něj můžeme zapsat roční cíle,ale také tužby osobního rozvoje a na konci měsíce shrnutí uběhlého období.moc se mi líbí

25.11.2017

Klady:

Já diáře miluji a bez nich si nedokážu snad ani vyjít ven. Podle mě jsou hodně důležité a já je beru za svou druhou hlavu. Navíc tento diář má fakt "ducha" a je krásně zpracovaný a to oceňuji, protože si zakládám na módě.

Zápory:

nic

25.11.2017

Klady:

Motivační plánovací diář Doller se mi moc líbí. Je v elegantní černé kožence a má klasický vzhled. Hned na prvních stránkách čekají řádky pro zaznamenání ročních cílů, ale také tužeb týkajících se osobního rozvoje. Na konci každého měsíce pak na čeká shrnutí uběhlého období. Za mě super. Určitě doporučuji.

24.11.2017

Klady:

Motivační diář by se mi velmi hodil. Netradiční diář do kterého se zapisují cíle, které chceme splnit do konce roku. Jaké sny se nám sní. Velice by mne uchvatilo, zda-li by se v diáři objevily různé motivační citáty a příběhy.

16.11.2017

Klady:

Už si říkám že si jednou musím diář také pořídit. Nějak se mi začínají vytrácet věci které musím zařídit jak už toho je moc. Líbí se mi elegantní nenápadný vzhled, i to že si člověk v něm může vypsat sve pocity.

05.11.2017

Klady:

Říkala jsem si, co může být na diáři tak zvláštního a jedinečného a moc jsem tomu nevěřila, ale tento diář jsem koupila sestře k Vánocům a byla z něj naprosto nadšená, rozhodně sklidil úspěch. Je skvělou motivací, má spoustu stránek na psaní a poznámky. Moc pěkně udělaný.

03.11.2017

Klady:

Motivační plánovací diář Dolle jak dodržet termíny a dosáhnout tak lépe svých cílů. Vždycky mi pomáhá si své cíle napsat a k tomu dát konkrétní termín a tento diář je vyveden opravdu moc skvěle! Takže super!

26.10.2017

Klady:

Tento diář vypadá opravdu velice dobře,Plánování v něm je velice jednoduché a přehledné ,koženkový design je velice krásný přidává na luxusu.Rozhodně až si budu nějaký diář pořizovat tak si pořídím zrovna tento

16.10.2017

Klady:

Motivační plánovací diář Doller se mi moc líbí. Navzdory tomu, že je dost veliký (doposud jsem používala malé diáře) je překvapivě lehký, takže ho lze bez problémů nosit v kabelce. Černá koženka dodává diáři tu správnou eleganci.Líbí se mi, že si data můžu dopisovat podle potřeby.

12.10.2017

Klady:

Také mám moc ráda diáře. Listuji stránkami dopředu i zpět a koukám, co mě čeká a co už mám za sebou. Tento mě zaujal díky krásně popsané recenzi. Elegantní vzhled, šikovné rozčlenění stránek a šikovný, kabelkový formát se mi líbí moc. Pořídím si ho k Mikuláši.

04.10.2017

Klady:

Diář vypadá elegantně,krásně.Určitě doporučuji.Může být taky skvělým dárkem,potěší každého.Já bych ho například darovala své setře,která všechno zapomíná a diář by se ji hodil.Navíc je vkusný a elegantní.

30.09.2017

Klady:

Tento diář znám, dcera si ho přáala už v loni, diáře používá snad od deseti let a moc je nemění, vyhrává Moleskin a filofax. O Dolleru se dozvěděla od kamarádky a hned jsme ho objednávaly. Je opravdu krásný, elegantní a jednoduchý vzhledově v pozitivním slova smyslu.

Zápory:

Nevím, o ničem nemluvila dcera, stále ho má

29.09.2017

Klady:

Tak jelikoz toho zacinam mit hodne a obcas zapomenu mela bych diar vyzkouset!! Tento vypada dobre. Libi se mi ze mohu zacit kdykoli a ne v lednu 😉 super tip. Vypada elagantne a mohl by byt i skvelym darkem.

29.09.2017

Klady:

Motivační plánovací diář Doller je vzhledove krasny a opravdu netradicni, oproti beznym diarum jiny a celkem osobity, mě však nevyhovoval, dávám přednost ,, prehlednejsim,, nudnym kalsickym tydennim diarum

Zápory:

hodne vysoka cena

28.09.2017

Klady:

Diář Doller je super, že si můžete začít kdykoliv, podporuje kreativitu , protože si dny, měsíce rok vyplníte sami. Každý měsíc začíná přehledem za měsíc, což mám u diáře ráda a pak pokračuje přehledem dnů v týdnu. co týden to dvě strany. Škoda jen, že není kapesní...

Zápory:

Bohužel musím konstatovat, že diář je fakt těžký. Bohužel diáře nosím sebou v kabelce a kvůli rozměrům i váze jsem ho přestala používat.

Doporučení: 10

27.09.2017

Klady:

Krásný diář!!!! Já měla diář asi jeden v životě. Většinou si plánované akce píši do kalendáře, pak tam škrtám. Nevejde se mi to do řádku. Krásně napsaný diář vypovídá hodně o osobnosti. Máte-li diář, pak teprve máte pořádek v životě. Nebo to tak není???

27.09.2017

Klady:

O diář si každoročně píši Ježíškovi a letos si určitě napíši o tento. Testování redaktorky mě nadchlo a přesvědčilo, že tento bude ten pravý pro mne. Velmi ráda si píši poznámky a postřehy ručně, po staru a do tohoto pomocníka se bude jistě psát krásně. Vyhovuje mi kabelkový formát i celková úprava. Díky za tip.

26.09.2017

Klady:

Plánovací diář Doller je skvělým pomocníkem pro každého. Líbí se mi, že je vyroben v České republice a na ekologicky šetrném papíru. Nápad, že ho můžeme začít používat kdykoliv, ne 1. ledna, jako každý jiný diář, z něj dělá skvělý tip na dárek (komukoliv, kdykoliv).

Zápory:

Trošku vyšší cena, ale zase když je to jen jednou do roka, tak to takovým záporem zase není ;-)

26.09.2017

Klady:

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky je zajímavě řešený tím,že nezačíná lednem a lze si různě psát nejrůznější věci..což je zajímavější a nápaditější než u běžných diářů..

26.09.2017

Klady:

já každý rok potřebuju k ruce nějaký šikovný diář a tento vypadá moc dobře už se budu muset pomalu poohlídnout po nějakém šikovném diáři čas neúprosně běží a nový rok je za rohem at mám zase co plánovat

26.09.2017

Klady:

Mám moc ráda diáře a každý rok musím mít nějaký nový a originální. tento vypadá velmi pěkně. Je praktický a elegantní zároveň. Nejspíš se po něm poohlídnu a koupím už je nejvyšší čas konec roku se blíží :-)

26.09.2017

Klady:

Zbožňuji diáře-dávají mému životu řád a přehled. A jsem na ně sakra náročná. A tenhle mě velmi mile překvapil, nejen že splňuje mé požadvky a nasytí mou náročnost, ale on má i velmi zaímavou nadstavbu.

26.09.2017

Klady:

motivační plánovací diář Doller je skvělá věc, osvědčilo se mi své plán a cíle psát. Má to větší sílu a také mám kontrolu nad tím, co už jsem splnila a co ne, myslím, že to bude také báječný vánoční dárek :)

26.09.2017

Klady:

Velice zajimave do neho by se upominky psaly samy.Miluji diare a je stale neco,co je treba plnit a diare jsou prave Tim skvelym pomocnikem,kdy je potreba neco splnit.Design velice Pekny.😊 za me urcite ano a snad poridim take.

Zápory:

Nic

25.09.2017

Klady:

Jsem velká milovnice diářů. deníčků a notýsků. Tento vypadá nádherně. Testerky mě vážně navnadily. Hned bych si nadepsala titulní stranu a poznamenala si pár věcí. Těším se vždy na konec roku, až si půjdu vybírat a kupovat nový diář. Letos se rozhodně rozhlídnu po tomto.

25.09.2017

Klady:

Vypada moc dobre diar pouziva muj pritel ja ho pouzivala pouze v dobe studia. Ale treba po navratu do zamestnani bududu opet pouzivat. Treba nekdy sahnu po tomhle diky za skvely tip 😉 libi se mi i ten elegantni nenapadny design.

25.09.2017

Klady:

Diář používám každý rok, přece jen se nedá vše nosit v hlavě a je třeba si spoustu věcí zapsat, ať už důležité schůzky, narozeniny, návštěvu lékaře a spoustu jiných věcí. Já bych se bez diáře neobešla.

24.09.2017

Klady:

Tohle je diář který opravdu nechcete dat z ruky! Líbí se mi že je lehký, praktický, skvělé jsou motivační citáty, který oceňuji.jsem nadšená tím kolik je tam místa.rozhodne si pořídim další na příští rok.

24.09.2017

Klady:

Na příští rok plánuji pořídit nový diář a po Dolleru dlouho pokukuji. Vypadá elegantně, prakticky a odrazuje mě vlastně jen nepříliš nízká cena. Ale ta radost si v něm listovat a dopisovat poznámky by za to pořízení asi stála.

23.09.2017

Klady:

Šikovný motivační diář, se kterým můžete začít klidně v říjnu nebo v březnu nebo kdykoliv jindy :-) Vyhovuje mi velikost, elegantní vzhled, spousta prostoru na vlastní poznámky, nápady, myšlenky a cíle, zároveň se mi líbí, že je ryze český. Dříve jsem takovéto motivační diáře sháněla po všech čertech (chápejte - hlavně ze zahraničí), aby mi vyhovoval a nebyl tuctový. tento tuctový nikdy nebude, i když je zvenku jen obyčejně kožený... vevnitř vždy bude jedinečný, už jen kvůli pěkným citátům a velkému množství místa na vyřáděni se pomocí lepítek, pastelek, zvýrazňovačů apod.:-) Bye bye filofax :-D Welcome home, Doller :-)

Zápory:

Uvítala bych více barevných variant, jinak nemám co vytknout.

23.09.2017

Klady:

Já sama jsem hodně zapomnětlivá a musím si všechno psát, jinak na to prostě zapomenu. Kalendář je velký, nenosím ho u sebe, je nepraktický. Ale tento diář je fakt super, člověk ho nikdy nenechá doma.

23.09.2017

Klady:

Diáře.Ještě že je máme.Když jsem chodila do práce,vždy jsem měla nějaký diář abych něco důležitého nepropásla.Pak jsem zůstala doma a diář jsem ze svého života vyškrtla.Vždyť stačí kalendář.Poznámka lékař se do kalendáře vleze.Ale postupem času zjišťuji,že kalendář mi už nestačí a těch poznámek jaksi přibývá.Takže i já se zase začínám pídit po nějakém šikovném diáři.

23.09.2017

Klady:

Už se to zase blíží, vybírat nový diář, není nad papír a tužku, bedlivě zvážit, který a na co...tento vypadá zajímavě, většinou potřebuju poznámek kolem sebe více, diář malý a velký. Takže zde jedna z možností.

22.09.2017

Klady:

Miluji diáře. Koncem každého roku se pídím po nějakém prima, originálním kousku. Tento vypadá báječně. Skvělý typ. Pěkně rozvržený, elegantní a praktický. Navíc šikovný do kabelky. Super, díky za tip.

22.09.2017

Klady:

Myslím si, že je to velmi výborná věc, takový diář by měl být součástí mnoha žen, protože nám vždy napoví, co nás čeká, co nesmíme zmeškat. Prostě ukládáme si tam důležité údaje, bez kterých se dnešní době neobejdeme.

Další hodnocení

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Hubnutí s proteinovou dietou Prodietix

TESTOVÁNÍ: Hubnutí s proteinovou dietou Prodietix

TESTOVÁNÍ: Limitovaná kolekce Fialka od Manufaktury

TESTOVÁNÍ: Limitovaná kolekce Fialka od Manufak...

TESTOVÁNÍ: 100% ovocná pyré Ovocňák pro děti

TESTOVÁNÍ: 100% ovocná pyré Ovocňák pro děti

TESTOVÁNÍ: Mop Vileda Ultramat Turbo

TESTOVÁNÍ: Mop Vileda Ultramat Turbo

Inspirace: Jaro ve vašem bydlení

Inspirace: Jaro ve vašem bydlení

TESTOVÁNÍ: Zelené superpotraviny Blendea Supergreens

TESTOVÁNÍ: Zelené superpotraviny Blendea Superg...

Tip na oběd

Treska s citrónovým dresinkem

10 hlasů
55min 496kJ 240 Kč

Ryba s dušenou zeleninou a citronovým dresinkem.

Plněné grilované žampiony

19 hlasů
35min 346kJ 85 Kč

Houby Portobello jsou naprosto ideální pro plnění, vyz...

Poradny

Kdo platí zdravotní pojištění během neplaceného volna?

Dobrý den, pokud se nechcete po rodičovské dovolené vracet do práce, požádejte si o neplacené vo... Více

Kolegyně se vrátila z RD, dostaneme kvůli ní výpověď?

Dobrý den, Váš dotaz je určen spíše pro právníka, přesto se pokusím odpovědět. Pokud pro Vaši ko... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Peníze, na které čekáte už nějakou dobu, jsou na cestě! Vydržte a uvidíte, že se vaše finanční situace brzo markantně zlepší. Naštěstí moc dobře víte, že to není signálem k většímu utrácení, a peníze chytře investujete do...

Více