REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Přírodní sprchové gely od Frosche vaší pokožce rozhodně prospějí

01.04.2020 | Testování

Už máte dost vší chemie v drogerii a kosmetice? Na obalech vás dráždí názvy látek, které vám vůbec nic neříkají, a navíc trpíte vyrážkami nebo ekzémy? Pak je ten správný čas vyměnit svůj starý sprchový gel za novější a šetrnější model. Granátové jablko, malina, aloe vera a pomeranč – takové vůně se linuly z koupelen našich 4 testerek. Zde jsou výsledky!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 39 testerek


Stop chemii

Osvěžující sprcha po náročném dni revitalizuje tělo i mysl. To už věděly i naše babičky, které zároveň pro péči o svoji pleť hojně využívaly přírodní zdroje. Nemáte-li chuť „umíchat“ si své vlastní produkty, sáhněte po pohodlnější variantě, navíc pořád něžné k okolnímu světu. Hledejte zelenou žabičku na obale! Frosch! "Přírodní složky jsou opravdu šetrné k pokožce. Můj syn je atopik, dětský sprchový gel mu pokožku vůbec nepodráždil. Vlásky také krásně umyl. Ze všech 4 vůní mi nejvíce voněl sprchový gel s vůní aloe vera a granátové jablko. Obě vůně jsou nevtíravé, opravdu voní jako z přírody," spokojeně chválí Eva. 

Sprchový tanec v souladu s přírodou

Produkty Frosch jsou šetrné k životnímu prostředí nejen svým obsahem, ale především udržitelným výrobním procesem s minimálním zatížením naší planety. Složení bez škodlivých látek je založeno na přírodních složkách. Biologicky snadná odbouratelnost je tak samozřejmostí, což si pochvalvaly všechny naše redaktorky a především Eva:" Zakládám si na složení sprchových gelů a kosmetiky celkově. Také mě zajímá ekologický dopad prostředků na přírodu. Sprchové gely od Frosche splňují snad vše, co si může "eko" člověk přát."

Navíc lahve jsou vyráběny ze 100% recyklovaného a 100% recyklovatelného plastu. Stačí, když vyhodíte použitou lahev do žlutého kontejneru. Ta se dál zpracuje, naplní šetrným obsahem a vrátí zpět do oběhu. "Ekologická zpracovatelnost je velmi příjemným bonusem těchto výrobků, doma se totiž snažíme být nature-free," chválila produkty Jana. Sprchové gely řady Frosch Senses zkrátka ctí přírodní zákony – dokonce v několika lákavých variantách.

Co kapka, to kousek dobrodružství

Užijte si chvilku pohody a zklidněte svou mysl omamnou vůní sladkých květů pomeranče či posilující aloe vera. (Šťáva z tohoto oblíbeného sukulentu je bohatá na minerály, vitaminy, enzymy, stopové a jiné prvky. Regeneruje, hydratuje a zklidňuje pokožku.) Energii zase dodá exotické granátové jablko, kterému se přezdívá „konzervant mládí“. Chrání totiž pokožku před ztrátou pružnosti. Milovníci lesa zase ocení sprchový gel s vůní malinového květu. A pro malé žabky a žabáčky je k dostání také varianta sprchového gelu a šamponu pro děti. "Dětský gel je úžasný. Děti neštípe do očí a univerzální použití i na vlasy je příjemným bonusem. Jakmile tento dojde, určitě doplním do koupelnové sbírky," potrvdila nám Radka.

Šetrné k přírodě i zvířatům

Spchové gely Frosch Senses jsou pH neutrální, obohacené o panthenol, který vyživuje, zjemňuje a dodává potřebnou hydrataci. Neobsahují žádné škodlivé látky, jako jsou parabeny, ropné deriváty, barviva, mikroplasty, ani EDTA (v přírodě nerozložitelnou kyselinu edetovou, která způsobuje podráždění citlivější pokožky). Nebyly testovány na zvířatech a nenajdete v nich látky živočišného původu. Účinky gělů shnrula Eva: "Vzhledem tomu, že máme čističku odpadních vod, tak vyhledávame přípravky na přírodní bázi. Favoritem se u mě stal sprchový gel s aloe vera. Má příjemnou a neutrální vůni. Překvapilo mě, jak málo kapek stačí a hned pění. Design obalu se mi velmi líbí, je čistý, originální. Je to skvělý pocit být spokojená s přípravky, které navíc pomáhají přírodě!"Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

55 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:09
219 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat