REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Testování produktů od Astratexu. Noste konečně padnoucí podprsenku.

10.11.2021 | Testování

Že se při nošení spodního prádla nemůžete dopustit chyb? Tak to je velký omyl! Čím dál častěji se ženy potýkají s následky špatně padnoucího negližé. Na vině je hlavně nedostatečné poradenství při výběru. Není totiž obchod jako obchod. Sedm redaktorek, jež obdrží voucher na 1 500 korun, otestuje služby společnosti Astratex! Jsou skutečně tak úžasné?


Celkové hodnocení: 98%

Hodnocení: 19 testerek


Každá žena se chce cítit přitažlivě a zároveň pohodlně. I když už dávno neplatí, že „pro krásu se musí trpět“, tak se tenhle přežitek stále v praxi objevuje. Přitom úplně zbytečně a kolikrát i s důsledky, které šokují. 

Když „to“ tlačí

Nejenže příliš těsné spodní prádlo je obecně nelichotivé (způsobuje zvrásnění pokožky, různé boule a výčnělky), ale také podporuje tření a podráždění pochvy, zvláště pokud procházíte menopauzou. Během tohoto období jsou totiž vaginální stěny ztenčené a citlivé. Z tohoto pohledu je jakékoli spodní prádlo, které škrtí a tlačí, nežádoucí. Pokud na sobě máte třeba kalhoty, jejichž šev je umístěn přímo v oblasti vulvy, a toto místo je namáhané, dřív či později ucítíte nepříjemný pocit.

Sexy vzhledu lze dosáhnout i bez rizik

To platí i v případě, že vás čeká důležitá pracovní schůzka, kterou nechcete z módního hlediska podcenit. Oblečete si korzet či stahující pás, který utáhne a vytvarujte oblast břicha a boků. Jistě, zeštíhlíte svoji siluetu, ale zároveň si našlápnete směrem ke zdravotním komplikacím, konkrétně špatné mikrocirkulaci, poškození nervů, necitlivosti nebo mravenčení v končetinách. Chce to trochu ohleduplnosti, zdravý přístup při nákupech a hlavně prodejce, který dokáže ohledně výběru fundovaně poradit!

Tím je ASTRATEX s.r.o., tedy český internetový prodejce dámského a pánského spodního prádla, plavek, oblečení a doplňků do domácnosti. Astratex dlouhodobě vystupuje jako specialista na spodní prádlo a plavky pro ženy, muže i děti. Firma zároveň prádlo, a zejména pak podprsenky, nabízí v široké škále velikostí včetně těch nestandardních nebo nadměrných.

Benefity, které neomrzí

Sortiment Astratexu je skutečně pestrý. Zahrnuje i oblečení pro volný čas a sportovní aktivity nebo populární punčochové zboží. Celkově k lednu 2021 společnost nabídla přes 8 000 produktů. Nabídku tvoří nejen privátní značky Astratexu, ale i výrobky prémiových značek, jako jsou DKNY, PrimaDonna, Tommy Hilfiger, Marie JO nebo Ralph Lauren.

Astratex, který se v roce 2020 stal Shopem roku, nabízí 45 dní na rozmyšlenou. Nemusíte tedy spěchat, objednané zboží si v klidu vyzkoušíte a rozhodnete se, které si necháte. V případě, že vám nějaké produkty nepadnou, je možné je zdarma vrátit a vyměnit za jiné. Zákaznická podpora je pak k dispozici ve všechny pracovní dny, a to až do 18 hodin. Pakliže se stanete členem klubu, získáte 8 procent z nákupu zpět.

Sedm redaktorek s voucherem na 1 500 korun si objedná produkty dle svého uvážení a po doručení ohodnotí jak celkovou službu (rychlost doručení, komunikaci s e-shopem), tak i nabízené portfolio a kvalitu vybraného oblečení. Těšte se na jejich poznatky!

Více informací najdete na: www.astratex.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden nepůjde prakticky nic podle vašich představ a plánů. Ještě než začnete propadat panice a zoufalství, uvědomte si, že to nutně nemusí znamenat neúspěch či důvod k rozčarování! Někdy se zkrátka věci vyvíjejí vlastním směrem, nezávisle na v... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

72 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:59
149 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:51
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat