REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Turbo úklid díky mopu Vileda Ultramat Turbo

23.10.2018 | Testování

Je až s podivem, kolik radosti může způsobit testování pomocníka na úklid. Zvláště, když do něj jedna z našich redakčních testerek zapojí i svého partnera. Jak se nám tedy osvědčil mop Ultramat Turbo od Viledy?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 38 testerek

Doporučeno: 21x


„Plochý mop Ultramat Turbo od Viledy v sobě snoubí vysokou kvalitu, do detailu promyšlené zpracování a naprosto snadné používání. Je vybaven praktickým pedálem, který rozpohybuje rotačním systémem a tak mop vyždímá do poslední kapky. A s dokonale vyždímaným mopem bude vaše podlaha opět rychle suchá,“ zněl oficiální text, který zásilku obsahující mopy Ultramat Turbo od Viledy doprovázel. A tak jsme se toto tvrzení rozhodli prověřit v praxi. Jak to dopadlo?

V redakční testerky se tentokrát proměnily redaktorky Lenka a Nicol. Ovšem nebyly rozhodně samy, kdo Ultramat otestoval…

Vytírám, vytíráš, vytíráme

„Značce Vileda jsme doma věrní už roky, můj stařičký mop už zažil leccos. Takže jsem na jednu stranu byla ráda, že bude mít důstojného a vylepšeného nástupce, druhou stranou jsem byla trochu nostalgická. Ostatně moje okolí o mě ví, že vyhazování starých věcí není moje nejsilnější stránka,“ směje se Lenka. „Ale nebudu lhát. Po prvním vyzkoušení Ultramatu mě to stýskání rychle přešlo.“


Mop Ultramat Turbo od Viledy tentokrát netestovaly pouze naše redakční testerky, ale také členové jejich rodin. A všichni si testování opravdu užili!

Nový mop nicméně nezaujal jen naši redaktorku, ale také její dceru, která je od září prvňáčkem. „Co je Lucinka ve škole, cítí se hrozně dospělá, takže ji občas popadne touha dělat to, co my. Zatímco u řízení auta nebo objednání si piva v restauraci ji musíme vysvětlovat, proč zrovna v tomhle dospělá být nemůže, u úklidu jsem ta poslední, kdo by jí bránil. A protože Ultramat má teleskopickou tyč, není problém ji upravit tak, aby s ní mohla bez problémů manipulovat i Lucka. A mimochodem, když násadu naopak pěkně ‚natáhnete‘, hned může vytírat i manžel,“ dodává Lenka.

Právě Lenčin muž Martin se proměnil v dalšího testera. „O domácí práce se dělíme, takže manžel rozhodně nevytíral poprvé, ale faktem je, že s Ultramatem byla podlaha čistá během chvilky. A jak jeho, tak Lucinku spolehlivě zabavil ždímací systém. Stačí jednoduše šlápnout na pedál a mop je dokonale vyždímaný. Zatímco ti dva systém obdivovali spíš jako zábavnou technickou vymoženost, já ocenila, že díky opravdu dobře vyždímanému návleku mopu je podlaha suchá během chvilky,“ pochvaluje si Lenka, která podle svých slov musí vyzdvihnout i fakt, že se Ultramat Turbo bez potíží vejde do všech koutů a pod nábytek.

Když to vezme do ruky odborník

Také druhá z testerek, naše redaktorka Nicol zapojila do testování mopu Ultramat od Viledy celou rodinu. „Děti se tedy moc neúčastnily, i když podobně jako Lucinku je na chvíli zaujal systém ždímání, ale jsou ještě malé na to, aby ho ocenily. To jsem víc hlídala, aby v kbelíku neskončila nějaká hračka,“ popisuje Nicol. „Spíš jsem se snažila udělat testera z partnera. Zatímco já ho přesvědčovala, aby prostě vytřel plovoučku v obýváku, on se rozhodl prověřit sílu mikrovláken, která tvoří návlek mopu.“


Ždímací systém mopu Vileda Ultramat Turbo zaujal děti i dospělé. Navíc díky němu nehrozí, že někdo uklouzne po mokré podlaze.

Mycí návlek je totiž tvořen dvěma typy vláken – zatímco abrazivní část skvěle odstraňuje i odolné a zaschlé nečistoty, mikrovlákna absorbují a setřou veškerou mastnotu i šmouhy. „Lukáš nejdřív zkusil vytřít ‚rozlitou‘ vodu, pak přešel k rozsypané zemině z květináče a nakonec zkusil mop otestovat i ‚cákanci‘ broskvové dětské přesnídávky. Každou šmouhu setřel Ultramatem bez potíží, za což jsem byla na jednu stranu fakt ráda, na druhou jsem se ale nemohla ani zlobit, když mi vlastně dělal na podlaze takový nepořádek. Prý když už je jednou testerem, musí si tu roli užít,“ směje se Nicol.

„Jediné štěstí bylo, že to neviděly děti. Nevím, jak bych jim vysvětlila, že tatínek výjimečně dělat ‚čurbes‘ může, ale ony ne. No a já byla ráda, když jsem konečně mop zabavila a návlek šoupla do pračky. Lukáš má vážně štěstí, že už je zas jako nový,“ uzavírá testovací zkušenost Nicol s tím, že od té doby přešli doma od testu k praxi a Ultramat Turbo od Viledy je – ostatně jako v Lenčině domácnosti – skvělým a nenahraditelným pomocníkem při úklidu.

Vileda Ultramat Turbo


Mop Ultramat Turbo od Viledy je při úklidu opravdu skvělým pomocníkem!

  • Set plochého mopu a kbelíku se šlapacím pedálem. Jednoduché a velmi efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu. Díky pedálu není při ždímání potřeba žádné námahy. Dokonale vyždímaný mop pak zanechá vaší podlahu rychle suchou.
  • Návlek: 2 druhy vláken, které lépe odstraňují nečistoty a perfektně vyčistí vaši podlahu: Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy; Abrazivní vlákna: lépe odstraní i zaschlé nečistoty.
  • Mycí návlek lze prát až na 60 °C, nepoužívejte však aviváž ani sušičku.
  • 180° úhel: pro snadné dosažení i těch nejvíce obtížných oblastí jako pod postelí a nábytkem.
  • Vhodný na všechny typy tvrdých podlah.
  • Tvar ždímače brání vystříknutí vody při ždímání.
  • Vyroben z recyklovaných materiálů.
  • Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou (max. délka tyče 125 cm).

Více informací na vileda.czZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:47
39 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:40
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat