REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: V hlavní roli Špička. Svačinka, co potěší i zasytí

16.07.2018 | Testování

Sladká svačinka, která se výborně hodí na cesty, nebo když vás prostě honí mlsná a vy potřebujete zahnat hlad či chuť na sladké. To slibují nové Špičky od Penamu s jahodovou, jablečnou a čokoládovou náplní. Jestli je to tvrzení pravdivé, jsme se rozhodly zjistit v rámci našeho redakčního testování.


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 80 testerek

Doporučeno: 68x


Zásilku Špiček jsme si rozdělily spravedlivě – jednu sadu (tedy tři příchutě náplní – jahoda, čokoláda a jablko) testovala šéfredaktorka Petra a její kluci, dvojčata Honzík s Jáchymem, druhou naše kolegyně Monča a její spolubydlící, třetí si pak „zabrala“ vedoucí našeho obchodního oddělní Jiřina, která má doma dva malé rošťáky – Jarouška a Johanku. A jak se Špičky osvědčily?

Špička poslední záchrany

„Testování se nám úžasně hodilo, vyráželi jsme s rodinou na týden k moři, takže jsem nemusela přemýšlet, co klukům zabalím na noc na letiště, až budeme čekat na nástup do letadla. A počítám k nim i svého muže, protože jestli mají ti tři něco společného, pak je to fakt, že nevyspalí a hladoví dokáží pořádně testovat moje nervy,“ říká Petra, pro niž tak Špičky znamenal jakousi „krabičku poslední záchrany“, kterou vytáhla z kabelky nad ránem během čekání po odbavení.


Jahodová, jablečná nebo čokoládové. To jsou tři příchutě Špičky od Penamu.

„Trošku výzva bylo rozdělit tři příchutě Špiček mezi tři strávníky tak, aby každý ochutnal každou, ale povedlo se. A já jsem každému trochu ujedla jednoduše s odůvodněním, že přece musím testovat do práce, takže si nemůžu dovolit neochutnat,“ směje se naše šéfredaktorka.

Také Monika měla se špičkami jasné plány. „Občas se s mou spolubydlící sejdeme v sobotu odpoledne v bytě, a to si pak dáváme kávičku a něco dobrého na zub. Tentokrát už jsem avizovala, že budu mít sladké překvapení přichystané já, takže jsme jedno sobotní odpoledne pěkně degustovaly. Spolubydlící akorát nemůže jíst čokoládu, a tak testování této příchutě zbylo na mě. Tedy ne že bych si stěžovala,“ popisuje Monča.

Také Jiřina měla pro testování nadšené dobrovolníky: „Sice se snažím dětem moc sladkého nedávat, ale zdědily po mě lásku ke koláčům a vůbec všemu sladkému pečení, takže občas podlehnu a nějakou dobrotu jim dopřeju. Kousek Špičky jsem dala každému na svačinu a já se s manželem také k testování přidala.“

To je ale náplně


Špičky od Penamu jsou plné lahodné náplně, což určitě potěší malé i velké strávníky.

Jak tedy Špičky obstály? „Co mě na první pohled i ochutnání překvapilo, bylo množství náplně. Člověk je zvyklý z nejrůznějších kupovaných dezertů, že výrobce náplněmi a spol. spíše šetří, ale v případě Špiček je to úplně naopak! Celý vnitřek je vyplněný ovocnou nebo čokoládovou dobrotou, což zaručeně potěší nejen děti,“ popisuje Petra, jejíž kluci byli nadšení hlavně z čokoládové náplně.

Také Jiřinu náplň příjemně překvapila. „Děti od ní sice byly špinavé až za ušima, protože jsou ještě opravdu malé a zvláště Johanku je těžké přesvědčit, že by nemusela u svačiny pobíhat i s jídlem za psem nebo sahat na oblečení, ale hlavní je, že byly spokojené. Suché buchty jim moc nejedou, ale Špičky v nich zmizely okamžitě. A já náplni také nemám co vytknout. Osobně u mě zvítězila jablečná, mám ráda tradiční a ovocné chutě, a protože si budu muset ještě nějaký ten čas počkat, než budeme mít na zahradě jablka, byla pro mě jablečná Špička příjemným zpestřením letního odpoledne,“ říká Jiřina.


Svačinka na cesty i jako odpolední zákusek ke kávě. Špičky svou chutí potěší kdykoli a kdekoli.

To Monča podle svých slov vítěze mezi testovanými Špičkami nenašla. „Chutnaly mi všechny tři – jahodová, čokoládová i jablečná. Spolubydlící sice také tvrdí, že oblíbenou nemá, ale vzhledem k tomu, s jakou rychlostí zmizela z jejího talíře zrovna jahodová, myslím, že vítěze přece jen našla. Ale je nutné říct, že ona si nemohla vychutnat tu čokoládovou,“ usmívá se s tím, že musí vyzdvihnout i těsto špičky. „Náplň sama o sobě je příjemně sladká. Ne moc, ale tak, aby uspokojila mlsný jazýček. No a těsto, které je úžasně nadýchané a vláčné, ji skvěle doplňuje. Nemám ráda, když je dezert přeslazený, ale to se u Špiček rozhodně nestalo,“ hodnotí Monika.

„Myslím, že nejen teď na léto jsou Špičky skvělou svačinkou pro hladové strávníky. Do batůžku je na výlet nebo na cestu snadno zabalíte, jsou tak akorát velké a dětem chutnají. No a co si budeme namlouvat – v kabelce se také osvědčí. Třeba když člověka uprostřed odpoledne přepadne v kanceláři chuť na něco dobrého,“ uzavírá Petra.Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

151 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
226 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat