Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: V hlavní roli Špička. Svačinka, co potěší i zasytí

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

16.07.2018 | Testování

Sladká svačinka, která se výborně hodí na cesty, nebo když vás prostě honí mlsná a vy potřebujete zahnat hlad či chuť na sladké. To slibují nové Špičky od Penamu s jahodovou, jablečnou a čokoládovou náplní. Jestli je to tvrzení pravdivé, jsme se rozhodly zjistit v rámci našeho redakčního testování.

Zásilku Špiček jsme si rozdělily spravedlivě – jednu sadu (tedy tři příchutě náplní – jahoda, čokoláda a jablko) testovala šéfredaktorka Petra a její kluci, dvojčata Honzík s Jáchymem, druhou naše kolegyně Monča a její spolubydlící, třetí si pak „zabrala“ vedoucí našeho obchodního oddělní Jiřina, která má doma dva malé rošťáky – Jarouška a Johanku. A jak se Špičky osvědčily?

Špička poslední záchrany

„Testování se nám úžasně hodilo, vyráželi jsme s rodinou na týden k moři, takže jsem nemusela přemýšlet, co klukům zabalím na noc na letiště, až budeme čekat na nástup do letadla. A počítám k nim i svého muže, protože jestli mají ti tři něco společného, pak je to fakt, že nevyspalí a hladoví dokáží pořádně testovat moje nervy,“ říká Petra, pro niž tak Špičky znamenal jakousi „krabičku poslední záchrany“, kterou vytáhla z kabelky nad ránem během čekání po odbavení.


Jahodová, jablečná nebo čokoládové. To jsou tři příchutě Špičky od Penamu.

„Trošku výzva bylo rozdělit tři příchutě Špiček mezi tři strávníky tak, aby každý ochutnal každou, ale povedlo se. A já jsem každému trochu ujedla jednoduše s odůvodněním, že přece musím testovat do práce, takže si nemůžu dovolit neochutnat,“ směje se naše šéfredaktorka.

Také Monika měla se špičkami jasné plány. „Občas se s mou spolubydlící sejdeme v sobotu odpoledne v bytě, a to si pak dáváme kávičku a něco dobrého na zub. Tentokrát už jsem avizovala, že budu mít sladké překvapení přichystané já, takže jsme jedno sobotní odpoledne pěkně degustovaly. Spolubydlící akorát nemůže jíst čokoládu, a tak testování této příchutě zbylo na mě. Tedy ne že bych si stěžovala,“ popisuje Monča.

Také Jiřina měla pro testování nadšené dobrovolníky: „Sice se snažím dětem moc sladkého nedávat, ale zdědily po mě lásku ke koláčům a vůbec všemu sladkému pečení, takže občas podlehnu a nějakou dobrotu jim dopřeju. Kousek Špičky jsem dala každému na svačinu a já se s manželem také k testování přidala.“

To je ale náplně


Špičky od Penamu jsou plné lahodné náplně, což určitě potěší malé i velké strávníky.

Jak tedy Špičky obstály? „Co mě na první pohled i ochutnání překvapilo, bylo množství náplně. Člověk je zvyklý z nejrůznějších kupovaných dezertů, že výrobce náplněmi a spol. spíše šetří, ale v případě Špiček je to úplně naopak! Celý vnitřek je vyplněný ovocnou nebo čokoládovou dobrotou, což zaručeně potěší nejen děti,“ popisuje Petra, jejíž kluci byli nadšení hlavně z čokoládové náplně.

Také Jiřinu náplň příjemně překvapila. „Děti od ní sice byly špinavé až za ušima, protože jsou ještě opravdu malé a zvláště Johanku je těžké přesvědčit, že by nemusela u svačiny pobíhat i s jídlem za psem nebo sahat na oblečení, ale hlavní je, že byly spokojené. Suché buchty jim moc nejedou, ale Špičky v nich zmizely okamžitě. A já náplni také nemám co vytknout. Osobně u mě zvítězila jablečná, mám ráda tradiční a ovocné chutě, a protože si budu muset ještě nějaký ten čas počkat, než budeme mít na zahradě jablka, byla pro mě jablečná Špička příjemným zpestřením letního odpoledne,“ říká Jiřina.


Svačinka na cesty i jako odpolední zákusek ke kávě. Špičky svou chutí potěší kdykoli a kdekoli.

To Monča podle svých slov vítěze mezi testovanými Špičkami nenašla. „Chutnaly mi všechny tři – jahodová, čokoládová i jablečná. Spolubydlící sice také tvrdí, že oblíbenou nemá, ale vzhledem k tomu, s jakou rychlostí zmizela z jejího talíře zrovna jahodová, myslím, že vítěze přece jen našla. Ale je nutné říct, že ona si nemohla vychutnat tu čokoládovou,“ usmívá se s tím, že musí vyzdvihnout i těsto špičky. „Náplň sama o sobě je příjemně sladká. Ne moc, ale tak, aby uspokojila mlsný jazýček. No a těsto, které je úžasně nadýchané a vláčné, ji skvěle doplňuje. Nemám ráda, když je dezert přeslazený, ale to se u Špiček rozhodně nestalo,“ hodnotí Monika.

„Myslím, že nejen teď na léto jsou Špičky skvělou svačinkou pro hladové strávníky. Do batůžku je na výlet nebo na cestu snadno zabalíte, jsou tak akorát velké a dětem chutnají. No a co si budeme namlouvat – v kabelce se také osvědčí. Třeba když člověka uprostřed odpoledne přepadne v kanceláři chuť na něco dobrého,“ uzavírá Petra.

Celkové hodnocení: 93%
Hodnocení: 42 testerek
Doporučeno: 11x

včera 23:28

Klady:

Špičky od Penamu jsou plné náplně - no to sice ano, ale na mě je ta náplň zbytečně sladká s takovým chemickým ocáskem, nebo jak to nazvat, jsou tedy šikovné malé jako drobná svačinka do ruky,ale mě neokouzlily...

Doporučení: 11

včera 11:32

Klady:

Tak tato svačinka opravdu zasytí a potěší každého. Vypadá skvěle už od pohledu, ale když se do ní zakousnete, tak je to ještě lepší. Je měkká, krásně chutná a není přeslazená, ale má příjemnou chuť. Doporučuji hlavně na cesty :)

09.08.2018

Klady:

Výborné, tak akorát do ruky. Je super tohle mít doma, jako první pomoc při chuti na sladké. Nepřijde mi ani moc přeslazená a náplně je také dost. Doporučuji :)

08.08.2018

Klady:

Tuto špičku miluji právě když člověk nestíhá snídat. A moje děti ji milují. Výhoda je že je neustále čerstvá díky kvalitnímu balení. Každý nemůže hned po ránu běžet do pekárny. Za nás doporučuji. Dobrou chuť.

05.08.2018

Klady:

S produktem jsem spokojena, mysylím, že je zde i více náplně oproti konkurenčním produktům. Líbí se mi velikost baleni, protože mi vyhovuje i jako svačina pro syna, který je má moc rád. Chuťově musím pochválit. nejsou přeslazené a vydrží dlouho čerstvé

04.08.2018

Klady:

Špička je dle mého názoru naprosto vynikající! Náplně má opravdu dost, ale zároveň není nijak přeslazená, takže ideální svačinka nejen pro horké letní dny. U mě vede asi jahodová příchuť, ale je to opravdu těžké rozhodování. Do budoucna bych uvítala i ty klasické náplně, jako třeba tvaroh. Myslím, že jsem je nekoupila naposledy, určitě u mě v batohu vždy najdou své čestné místečko.

01.08.2018

Klady:

Tak tahle svačinka mi moc chutná, má skvělou chuť, opravdu zasytí a vydržím tak asi 2 hodiny bez dalšího jídla. Mám na něm ráda jeho složení, nemá v sobě tolik škodlivých látek jako konkurenční výrobky. Doporučuji

31.07.2018

Klady:

Sladké špičky od Penamu s jahodovou, jablečnou a čokoládovou náplní jsou výrobnou svačinkou na cesty nebo jen tak do kanceláře. Chuťově jsou moc dobré a hlavně obsahují dostatek náplně! Novinka která potěší snad každého )

30.07.2018

Klady:

Skvělá záležitost ke kafíčku, nebo ke snídani, když nestíháte péci. Nejoblíbenější je určitě čokoláda, ale i ovocné verze jsou lahodné a mají osvěžující chuť. Ušetříte čas a pochutnáte si celá rodina.

30.07.2018

Klady:

Značka Penam je známá svou kvalitou. Přítel miluje sladké a tak pořád něco kupuje. Zatím jsme měla možnost vyzkoušet pouze tu čokoládovou a jahodovou špičku. Mohu říct, že mě velmi mile překvapily svou chutí a kvalitou. Většinou výrobci šetří na náplni, která tam nakonec je jen symbolicky, což u těchto špiček neplatí. V nich ta náplň skutečně je :-D Nejen, že to představuje záchranu pro návštěvu, když není čas péct, ale je to i skvělá svačinka do práce na nervy :-D

30.07.2018

Klady:

Protože mám ráda sladké snídaně, tak mi tyhle dobroty plně vyhovuji. Vyndám je i když přijde návštěva a já nemam nic upečeno. Rozkrájím posypu moučkovým cukrem a najednou už je napečeno. Oceňuji i více příchutí. Prostě rychlá dobrota.

Zápory:

když nesním najednou okorají chybí mi takový ten klid jako je u toustových chlebů

29.07.2018

Klady:

Špičky máme u nás doma moc rádi, oceňuji, že je to rychlá a dobrá svačina, když jsme v časové tísni nebo někam cestujeme, díky praktickému balení jí můžeme sbalit prakticky kamkoli. Má poměrně velké množství náplně, takže není vůbec suchá. Také dostupnost v obchodech a cena jsou přijatelné.

28.07.2018

Klady:

Nejvíce mě nadchlo množství náplně která mě opravdu překvapila,také to že pečivo není přeslazené což velice ocenuji,má praktické balení které mohu mít kdykoliv u sebe,za sebe doporučuji,jsem nadšená...

28.07.2018

Klady:

Mám rád takové malé svačinky,takže jsem nadšený.Nejvíce mě mile překvapila nápln,které je opravdu hodně,Také to,že nejsou příliš sladké a zaženou malý hlad.Díky velikolisti je můžu mít u sebe kdykoliv.

27.07.2018

Klady:

Za mne Penam je velice chutné pečivo ať už slané či sladké. Měla jsem možnost i koupit tyto špičky s jablečnou náplni, byly velice chutné, bohužel místem někde i suché. ochutnala jsem již jablečné, makové i tvarohové.

26.07.2018

Klady:

Tuto makovou špičku od penamu jsem objevila u nás v hrušce a byla moc dobrá!! chutnala i dětem a příště skusíme i jinou příchut. doporučuji vyzkoušet je bezva sebou na cestu nebo do batužku na výlet.

25.07.2018

Klady:

Protože miluju tyhle záviny vyzkoušela sjem hned všechny náplně. Jedno měli společné - bylo tam fakt hodně náplně. Jahodová na mě byla trochu sladší než bych čekala od ovocné náplně. Čokoládová byla přesně dle mého očekávání a výborná. A jablečná mi připomněla štrůdlík od babičky. Mohu jenom doporučit :)

25.07.2018

Klady:

Dobry den. :-) Spicky od Penamu uz jsem nekolikrat koupila pro celou rodinu a pokazde jsme byli moc spokojeni. Nejradeji je jime na cestach nebot jsou nejen chutne, ale i skladne aprakticky zabalene. Nejvice nam chutna tvaroova Spicka.

23.07.2018

Klady:

Na to, že se takovému druhu pečivu (které je zabaleno a jeho min. doba spotřeby končí někdy další měsíc) docela vyhýbám, tak mi špičky od Penanu vážně chutnají. Jsou přiměřeně sladké, náplně není málo a samotná chuť pečiva je velmi chutná. Doporučuji alespoň vyzkoušet :)

23.07.2018

Klady:

Dobroty od penamu nás provázejí po celý rok. Občas jako svačina do práce či do školy, občas jako něco malého k zakousnutí na výlety, občas jako moučník ke kávě či čaji k snídani či svačině. Běžně k dostání za přijatelnou cenu a dobré kvalitě.

22.07.2018

Klady:

špičky od Penamu jsou vynikající jak na snídani s kakaem, tak na výlet nebo jako svačinka na hřiště. Děti je prostě milují. vyzkoušeli jsme jahodovou, jablíčkovou i čokoládovou, děti mají rádi jablíčkovou a pak čokoládovou.

20.07.2018

Klady:

Špičky od penamu máme moc rádi. Kupujeme je již dlouhou dobu a pravidelně. Chutnají nám všechny náplně, protože jsou dobré, přiměřeně sladké a je jich v pečivu dost. Špička samotná je vždy měkká. jako čerstvě upečená. Pěkně zabalená na cesty či do práce a školy.

19.07.2018

Klady:

Ano, naše oblíbené špičky :) Já tvarohový, muž makový a syn musí mít vše :D Celkově mám tuto značku velmi ráda a nakupuji od nich pravidelně. Výborná a rychlá svačinka, úplně jsem dostal chut a asi si poběžím koupit.

19.07.2018

Klady:

Milujeme,radi kupuje jen tak ke svacince kdyz jdeme na prochazku.Super chut,nejvice asi milujeme tvarohovou,chutna doopravdy zkvele.Cena je tez tohoto vyrobku velmi prizniva.Doporucuji vsem kdo miluji pecivo

18.07.2018

Klady:

Výrobky firmy Penam nás zatím ještě nikdy nezklamaly.Naši mlsouni mají rádi ovocné náplně,takže volba pro nás byla jasná.Špičku jablečnou a jahodovou jsme ochutnali a moc nám obě chutnají.Obal se firmě taky vydařil.Určitě doporučuji jako svačinku nebo mlsání ke kávě - doma i na různých výletech.

18.07.2018

Klady:

Vyzkoušela jsem jablečnou špičku a je velmi dobrá, zkrátka výborný jablečný závin. Obal je velmi pěkně udělaný a velikost je praktická tak akorát do kabelky, přesně na svačinu či jen tak na chuť. Určitě vyzkouším také jahodovou variantu. :)

18.07.2018

Klady:

Malé praktické balení, které se hodí do kabelky či na na nějaký výlet jako svačinka :-) já několikrát měla i jako snídani se sklenici mléka. Chutná náplň, které je v pečivu tak akurat. Za mě super pečivo.

18.07.2018

Klady:

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: V hlavní roli Špička. Svačinka, co potěší i zasytí.Výrobky značky Penam patří mezi moje oblíbené,jím je už skutečně hodně let.Tyto špičky chutnají vážně skvěle a všem je mohu jedině doporučit.

18.07.2018

Klady:

špičky jsou skvělé, nejsou přeslazené, ač už moc čokoládu nejím, tak čokoládová špička je u mě i u synka top! je skvělá na cesty, nerozdrobí se v obalu a když se zmáčkne, tak to vůbec nevadí, prostě ideální na cesty

18.07.2018

Klady:

U nás máme rádi špičky celá rodina. Zkusili jsme všechny náplně, co jsou k dostání. Vždycky měkké, chutné a poctivě naplněné. Pro nečekanou návštěvu, dětem sebou na výlet nebo když na vás večer přijde mlsná. Cena naprosto přijatelná,

18.07.2018

Klady:

Penam je stálice na trhu a neznám výrobek od nich, co by mi nechutnal. Špičky jsem objevila náhodou v obchodě, na zkoušku vzala čokoládovou, jen se po ní zaprášilo, takže jsme otestovali i další příchutě a od té doby je to téměř denní náš zákusek k odpolední kávičce.

18.07.2018

Klady:

Značku Penam doma zbožňujeme. Máme odzkoušené jen špičky čokoládové a jablečné a s náplní opravdu nešetřili. Děti to zbaštily a chtěly ještě :-) Jako vždy měkké a chutné. Vzala jsem je s sebou na výlet a byla to skvělá volba!

18.07.2018

Klady:

Výborná k snídani,ke svačině i na cesty.Chutnaly jsme všechny příchutě.Nejvíce se osvědčila jahodová a čokoládová.Beru je když jedu s vnoučaty na výlety do batůžku a manžel po nich sáhne ke kafi.A když jedu za vnoučaty místo oplatků beru špičku.

17.07.2018

Klady:

Mela jsem casto, s ruznymi prichutemi. Hodi se doma na chvili, kdy premyslite po cem sahnout, k caji, ke kave, kupuju i pro seniory, je to mekke a dobre pro ty, kdo maji potize s jidlem kvuli zubum. Baleni se hodi i na cesty.

17.07.2018

Klady:

Já je prostě miluju. Taková výborná, rychlá snídaně o kterou se můžu podělit. A když náhodou není s kým se dělit prostě to zbaštím sama. Ke kávě a čaji pro mne suprová volba, lepší jak kdejaká drobivá sušenka

17.07.2018

Klady:

Chuť je skvělá. Vybrali dobré příchutě. Ideální svačinka na výlet. Oceňuji hlavně to že náplň nejen skvěle chutná ale taky že na ní nešetřili. Výborný nápad. Určitě doporučuji koupit a ochutnat. Zasytí.

17.07.2018

Klady:

Značka PENAM je známkou kvality. Všechny jejich výrobky jsou velice dobré. Takže i já jako maminka je kupuji dětem - jako sladkou svačinku. Náplněmi nešetří. Jeden čas u nás vítězila tvarohová náplň, nyní vedou povidla.

17.07.2018

Klady:

Značka Penam je moje velmi oblíbená, nejčastějí jím záviny, celouzrnný chléb a tousty, nemůžu si tuto značklu vynachválit :) mají opravdu výborné jídlo, nové věci od nich stále zkouším. Výborné na cesty i do školy. :)

17.07.2018

Klady:

Značku penam znám už spousty let a u nás doma patří mezi oblíbené. Tenhle výrobek sem už zkoušela a sem spokojená. Cena je přijatelná, chuť je skvělá a hodí do kabelky jako svačina v případě, kdy nestíhám.

17.07.2018

Klady:

Přítel je veliký milovník máku, takže u nás vedou makové špičky, já třeba více tvaroh. Určitě vyzkoušíme i tyto, protože vypadají velice lákavě 😍 hlavně ta jahodová. Pro děti je to skvělá svačina na výlet ,takže za nové příchutě dávám palec nahoru. Cena je taky přijatelná 😊

16.07.2018

Klady:

Značku Penam kupuji několik let.Tento nový výrobek Špička ocení nejen děti,ale i dospělí.Několik příchutí,že si každý najde tu svou.Sladká svačinka,která má úžasnou chu a hodí se při víletech,tak i doma.Kdo je mlsný jako moje rodina,musím ji jen doporučit.

Zápory:

Žádné.

16.07.2018

Klady:

Určitě výborné výrobky, které ocení nejen matky s dětmi. Velice oceňuji, že se nešetří s množstvím náplně, což bývá u ostatních výrobků zcela samozřejmostí. Také ovoce je velmi dobře vybráno, jahody, jablka i ta čokoláda. Také kvituji, že nejsou tyto špičky přeslazené a těsto je krásně nadýchané. Já doporučuji.

Další hodnocení

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z kedlubny a jablek

7 hlasů
25min 484kJ 55 Kč

Rychlý salát z kedlubny přijde v létě k chuti.

Kapustová polévka

18 hlasů
50min 325kJ 85 Kč

Polévka typické vůně a chuti, s kapustou, klobásou a bram...

Poradny

Vnučka má dítě s Angličanem, dostane sociální dávky?

Dobrý den,porodné i rodičovský příspěvek patří mezi dávky státní sociální podpory. U těchto dávek... Více

Na jak dlouho mohu dát syna do školky?

Dobrý den,dokud pobíráte rodičovský příspěvek, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jakmile pob... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více