REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysněné lokny s Philips StyleCare

23.02.2018 | Testování

Jak to dopadne, když necháte redaktorku s vlasy, jež jsou od přírody rovné jako hřebíky, otestovat automatickou kulmu Philips StyleCare? A jak si testování užila její kolegyně, která je experimenty s vlastními (a nejen těmi) vlasy proslulá?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 53 testerek


Automatická kulma Philips StyleCare BHB876/00 splní sen nejen všem ženám, které celý život bojují s rovnými vlasy a touží po nespoutaných loknách. U nás se o tom přesvědčily kolegyně Zorka a Nela.

Splněné sny


Inovativní otevřený design kulmy v kombinaci s rotujícími natáčecími kryty umožnuje během chvilky vytvořit dokonalé lokny.

Jsem typický příklad toho, jak člověk vždycky chce to, co nemá. Odmala závidím kamarádkám, které mají vlnité nebo kudrnaté vlasy a které na ně neustále nadávají, zatímco já bych ty svoje 'hřebíky' za jejich lokny okamžitě vyměnila, říká Zorka. Dokonce jsem kdysi zkusila i trvalou, ale to bylo dost šlápnutí vedle. A kulem jsem také vystřídala spoustu. Jen jsem žádné nikdy nepřišla pořádně na chuť a většina z nich mi zajistila jediné že jsem do práce chodila ještě později než obvykle,“ směje se naše redaktorka, která má zrovna období, kdy si nechává narůst delší vlasy, a tak byla pro testování automatické kulmy ideální.

To Nela se dlouhou hřívou pyšní už několik let. A v redakci jsme ji za tu dobu viděli snad se všmi možnými (a popravdě občas i dost nemožnými) účesy. „Prostě ráda experimentuji. Začalo to v pubertě barvami, z čehož byli mí rodiče moc nadšení, a pokračovalo nejrůznějšími, občas i dost bláznivými střihy. Ale v poslední době už snad jen měním ofiny za patky a strany pro pěšinku,“ říká Nela. A proč „vyhrála“ v redakci možnost testovat kulmu Philips StyleCare? „Asi že se o mě ví, že se nejrůznějších pokusů s vlasy nebojím. A taky že mě vytváření účesů baví nejen na vlastní hlavě, ale i na ostatních. Když měla moje mladší sestra maturitní ples, česala jsem snad celou její třídu!“

Lokna k lokně

Vytváření vln nedá s Philips StyleCare vůbec žádnou práci. Požadovaný účes vytvoříte stiskem jediného tlačítka díky dvěma rotujícím natáčecím krytům. Inovativní otevřený design kulmy v kombinaci s těmito natáčecími kryty umožnuje vytvořit skvělé lokny. V prostorné komoře kulmy jsou vlasy šetrně namotávány kolem natáčecího válce, který díky své velikosti umožní natočit mnohem více vlasů najednou než běžné kulmy.


Tři směry natáčení vlasů, šetrný keramický povrch s keratinem, tři možnosti nastavení teploty a času. I to činí z Philips StyleCare špičku mezi kulmami.

„Práce s kulmou Philips StyleCare je nejen překvapivě snadná, ale i rychlá. Člověk nemusí vstávat ráno o hodinu dřív jen proto, že má náladu na vlnité vlasy. Kromě toho oceňuji, že si člověk může vybrat ze tří různých teplot (170, 190 a 210 °C) a 3 nastavení času (8, 10, 12 vteřin), takže se kulma přizpůsobí vám a vašim vlasům, nikoli naopak. Vytvoříte s ní snadno velké vlny i hravé lokýnky. A to mě baví,“ chválí Zorka.

Také Nelu systém natáčení vlasů na první pokus zaujal. „Líbí se mi, že si mohu zvolit, jestli budou všechny lokny natočeny jedním směrem a pěkně symetrické, nebo naopak jedna doprava a druhá doleva, takže účes působí hravě a přirozeně. Vždycky mám u podobných výrobků obavy, co na to řeknou moje léta zkoušené vlasy, ale regulace teploty času společně s keramickým povrchem kulmy, který navíc obsahuje pečující keratin, zajistí, že vlasy budou nejen skvěle vypadat, ale rozhodně jim stylingem neublížíte.“

Účes, který potěší a vydrží

A jak obě testerky zkušenosti s automatickou kulmou Philips StyleCare hodnotí?


Naše redakční testerky byly z automatické kulmy Philips StyleCare nadšené.

„Kulmu mohu s klidným srdcem doporučit. Ocení ji nejen ženy s dlouhými vlasy, ale i s těmi kratšími, které baví hravé účesy, ale které nechtějí rezignovat na kvalitu výrobků, jež pro styling používají, a očekávají od kulmy také šetrnost vůči vlasům a perfektní výsledky. Musím vyzvdvihnout, jak přirozeně lokny po použití Philips StyleCare vypadají. Vůbec totiž nepůsobí, že jste je vytvořila uměle, ale působí, jako byste je na hlavě měla celý život,“ nešetří chválou Nela.

„Já jsem měla během testovacího týdne pocit, že si plním sen z dětství. Lokny jsou mým vysněným účesem a kulma Philips StyleCare mi jej proměnila ve skutečnost. Navíc je její ovládání tak snadné! Kdo mě zná, ví, že s technikou bojuji vždycky. Ale v tomhle případě to vážně zvládne každý. Prostě člověk vloží pramen vlasů do natáčecí komory, podrží tlačítko natáčení a počká, až se ozve zvukový signál. A lokny jsou na světě! Žádné složité natáčení, žádná ztráta času. Taky mě překvapilo, jak dlouho vlny vydrží. To byl u mých vlasů vždycky ten největší problém. Ale s Philips StyleCare lokny opravdu drží celý den. A ještě jedna poznámka, kterou bych nerada opomněla. Při testování nedošlo ke spálení ani jednoho mého prstu. A to je co říct,“ směje se Zorka.

Automatická kulma Philips StyleCare

  • krásné a dlouhotrvající lokny vytvoříte stiskem jediného tlačítka
  • 2x více vlasů jedním natočením, jednoduše a rychle tak vytvoříte perfektních lokny
  • ochranný keramický povrch s keratinem
  • 3 nastavení času a 3 nastavení teploty nastavíte v různých kombinacích tak, abyste dosáhli požadovaného vzhledu – od drobných loken po volné vlny
  • 3 směry natáčení (vlevo, vpravo, střídavě)

Cena: 3 499 Kč

Více informací najdete na www.philips.cz

AdvertisementZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

106 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
55 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat