TESTOVÁNÍ: 100% ovocná pyré Ovocňák pro děti

15.03.2018 | Testování

Svým dětem se snažíme dávat jen to nejlepší. Vyzkoušejte společně s nimi kvalitní, čistě přírodní ovocná pyré od českého výrobce Ovocňák! V rámci testování bude moci 40 testerek a jejich ratolestí otestovat 100% pyré Jablko-Švestka, Jablko-Višeň-Arónie a Jablko-Hruška-Rakytník. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 87%

Hodnocení: 98 testerek

Doporučeno: 145x


Šťávy a přesnídávky Ovocňák pocházejí z ryze českých a slovenských surovin. Žádný přidaný cukr, konzervanty ani aromata. Když se smíchá neošizené množství čerstvého ovoce, nejsou žádné takové přídavky potřeba.

Co budeme testovat

Nejenom děti si totiž v poslední době oblíbily ovocná a zeleninová pyré v malých kapsičkách, a tak se v Ovocňáku rozhodli, že vyrobí produkt, který je plně zasytí, a přitom jim bude stačit jen jedna kapsička! A tak vznikla 200gramová pyré se šroubovacím uzávěrem v úplně novém designu!

Je navíc fajn, když se člověk nemusí zdržovat studováním etikety, protože ví, že se na značku může spolehnout a nekoupí rádoby zdravý a pro děti vhodný produkt, který je nakonec plný cukru a chemie. U Ovocňáku to bezezbytku platí.

100% ovocné pyré je vyrobeno z pečlivě vybraného, kvalitního ovoce, pocházející z certifikovaných sadů a od prověřených pěstitelů. Na těchto 200 g bylo zpracování 260 g ovoce plného vitaminů a minerálů. Ošetřeno pouze pasterací, bez jakékoli chemie, přidaného cukru či konzervantů.

Chuť a barva se může lišit v závislosti na odrůdě surovin a ročním období.

Pyré je vhodné i pro děti od ukončeného 5. měsíce.

Jablko-Švestka

Švestky jsou typickou plodinou mírného pásma, bohaté jsou na vitamin E, a mají vysoký obsah minerálních látek.

Velmi dobře pomáhají při středních problémech a zácpě, podporují funkci ledvin, jater a krevního oběhu.

Cena: 22 Kč

Více informací na ovocnak.cz

Jablko-Višeň-Arónie

Spojení višně a arónie je velmi chutnou svačinou.

Oba druhy ovoce jsou velmi bohaté na minerální látky.

Podporují krvetvorbu a díky vitaminu C a flavonoidům jsou silným antioxidantem, který pomáhá vyplavovat volné radikály z našeho těla.

Cena: 22 Kč

Více informací na ovocnak.cz

Jablko-Hruška-Rakytník

Rakytník je považován za rakytník severu, má velmi vysoký obsah vitaminu C a jako jediný zástupce flóry má kompletní obsah aminokyselin. Řadí se mezi super potraviny a je výborný na podporu imunity.

Naproti tomu hruška pomáhá doplnit energii a vodu do našeho organismu. Zahání pocit žízně a díky převládající fruktóze ji velmi dobře snáší diabetici. Vitaminy rakytníků doplňuje o celou škálu důležitých minerálů, jako je draslík, hořčík a železo.

Cena: 22 Kč

Více informací na ovocnak.czRozstřel testerek

EmilyQuelDorei 28.03.2018

Vévodí určitě jahody v jakékoliv podobě. Pak dary lesa z rostlinky přímo do pusy. :-p

Fumaran 28.03.2018

Jablka a maliny jsou na prvním místě, dcerka je baští v jakékoliv podobě. Dále má ráda hroznové víno nebo meruňky. Ostatní ovoce sice taky sní, ale už s mírným přesvědčováním ;-)

LuciaBadova 28.03.2018

*1**1**1**1*U nas leti jahoda jablko banan a hrozna ,jahoda a hrozna v celku a banab a jablko rozmyxovane .alebo na kusocky nakrajane.;-)

dady 28.03.2018

U nás letí jablka a hrušky v čerstvé podobě pěkně nakrájené na malinkaté kousky nebo jako přesnidávka,kompot.

a.nnysek 28.03.2018

U nás od malička frčí jablka. Začínali jsme na pyré s piškoty nebo jiným ovocem, dneska jim poctivě loupu čerstvá jablíčka a běda jak tam zůstane kousek šlupky. A pochopitelně ve formě koláče, protože štrůdlík s teplým čajem zahřeje nejvíce :-D

wenatka 28.03.2018

Naše mají úplně nejraději jablíčka, jedí je syrové nebo jim je rozvařím s hruškou :-) jinak celkově naše děti nemají problém s ovocem

Naty23 28.03.2018

Dcerunka mi moc ovoce papat nechce ale miluje Višňové napoje :) budeme radi kdys budem moc otestovat

martasm 28.03.2018

Děti nemám, ale synovce, který má nejraději hrozny (hrozinky, jak říká on ;-) ) a jablíčka, hrušky...v podstatě téměř jakékoliv ovoce kromě banánu :-p V létě hlavně to, co se dá utrhnout na zahradě nebo v lese, takže rybíz, maliny, třesně, ostružiny :-)

Ylliess 28.03.2018

Naše malá miluje jablíčko,banán a melou,jahudky. A potom na zahradě když je tak. Černý rybíz.v létě ji dělám smoothie a nebo prostě jen tak zobeme z talířku kde nakrájím ovoce *10*

janavys 27.03.2018

Tak u nás jednoznačně vedou jahody. Je jedno jestli bez úpravy, nebo rozmačkané s trochou cukru, nebo na koláčcích. Podobně si vedou i borůvky, ty jsou oblíbené jakkoli upravené. Taky jablíčka mají své místo, tence nakrájená, čerstvá, to je pošušňáníčko! A taky děláme domácí přesnídávky, z domácího ovoce jsou moc dobré.

pol 27.03.2018

Nase deti rpave miluji tyhle kapsicky ale od jinyhc firem, rikaji jim ,cucky,, takze bychom radi vyzkouslei i tuhle znacku :)

Sara001 27.03.2018

Sice nemám dítě, ale mám malou sestřičku. Ta má nejraději Jahody, protože jsou sladké a voňavé. Samotné ji velmi chutnají, ale ještě radši je má rozmačkané s cukrem nebo mlékem. <3

Marciko 27.03.2018

Můj synek má rád všechno ovoce, hlavně že to není zelenína *4*. A jak je má rád? Záleží na tom, co to právě je. Ale zmražené, rozmixované se smetanou, tak to má asi nejraději

pouzarovaj 27.03.2018

Moje dcery milují veškeré ovoce, nejraději ho v současnostni mají doma v podobě Stikeez :D. Milují jahody, třešně, maliny, jablíčka, hrušky, švestky. Chutná jim ve všech podobách, kapsičky bereme často na výlety.

Lojza 27.03.2018

Tak moje vnučka Petruška má nejraději jahůdky a ráda je jí v podobě ovocňáčků.Moc by si přála být jahodou;-);-);-);-);-)

AnyVoldan 27.03.2018

Tak našemu tříletému broučkovi se chutě stále mění, takže mu jednou chutná skoro všechno ovoce a za dobu zase skoro žádné. Ale v kapsičkách sní všechno. A jinak vede jablko a banán. Jablíčko nakrájené na měsíčky a banán celý a ukusuje..

kamichell 27.03.2018

Dcera má od mala nejraději maliny, borůvky, physalis, mango na vidličku, cherry, okurku, mrkev a ledový salát do ruky. Včetně salátů a kysaného zelí. To celoročně. A v sezoně ještě meloun, víno a mandarinky. Jinak jí vše, ale tohle je, to co zmizí jako první:)

Sabinkaa111 27.03.2018

:-) moje rocnidcera ma nejradeji jablko nakrajene na platky,ma rada take banan skrabany lzickou,je stale kojena a teprve zaciname ochutnavat

Kolotoc85 27.03.2018

Roční syn miluje banány a jablíčka na kousky nakrájené bez slupky.Dvouletý syn miluje jakékoliv ovoce,hlavně melouny a mandarinky.A dcera má nejraději pomeranče.

Kirr 27.03.2018

Syn má rád všechno ovoce zatím nemá vybrané které je top.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
25:30

Kardio a zadeček

Kardio a zadeček
20:12

Cvičení na kulatý zadek

Cvičení na kulatý zadek
08:51

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:47
28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46
139 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat