TESTOVÁNÍ: Acidofilní mléko s cereáliemi a smetanový jogurt z Valašského Meziříčí

16.06.2017 | Testování

Jogurty a acidofilní mléka představují skvělý zdroj bílkovin a především probiotik, tedy přátelských bakterií, které pomáhají nejen našemu zažívání, ale také imunitnímu systému. A proto je důležité dopřávat si opravdu kvalitní produkty. Třeba ty z Valašského Meziříčí!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 130 testerek

Doporučeno: 53x


Mlékárna Valašské Meziříčí slaví v letošním roce pětadvacáté výročí svého založení. A při této příležitosti uvedla na trh novinku – Acidofilní mléko vanilkové s lněnými semínky a cereáliemi. Společně s tradičním produktem – Smetanovým jogurtem z Valašska – jej mohlo vyzkoušet 50 z našich testerek!

Co jsme testovali

Acidofilní mléko vanilkové s lněnými semínky a cereáliemi

Úspěch Acidofilního mléka s cereáliemi a poptávka po obdobných výrobcích nás navedl na myšlenku rozšířit řadu o Acidofilní mléko vanilkové s cereáliemi a lněnými semínky,“ říká Ing. Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí.

Acidofilní mléko je prodáváno v kartonovém obalu s praktickým uzavíratelným uzávěrem, který umožňuje výrobek zabalit i na cesty a díky němuž jej lze konzumovat během celého dne, aniž by ztratilo na své chuti a čerstvosti. Výrobek je k dostání ve 450gramovém balení.

Při výrobě acidofilního mléka je mléko zakysáváno tradiční zákysovou – smetanovou – kulturou a kulturou Lactobacillus acidophilus s výrazně probiotickými účinky. Jedná se o bakterie mléčného kvašení, které výrazně ovlivňují pozitivní složení střevní mikroflóry, což zvyšuje obranyschopnost organismu. Acidofilní mléko dodává organismu ve větší míře také například vitamin B12.

Doporučená cena: 21,90 Kč

Smetanový jogurt z Valašska, příchuť jahoda

Smetanový jogurt z Valašska s příchutí jahoda získal ocenění Mlékárenský výrobek roku 2017. A není divu! Smetanové jogurty z Valašska jsou specifické svou jemnou chutí a hustou konzistencí. Jogurty jsou vyrobeny z kvalitního českého mléka a jejich typickým znakem je ovocná příchuť na dně kelímku.

„Smetanové jogurty z Valašska jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené a velmi nás těší, že v roce, kdy Mlékárna Valašské Meziříčí slaví 25 let, získal právě Smetanový jogurt s příchutí jahoda ocenění Mlékárenský výrobek roku 2017,“ uvádí Radka Benešová.

Jogurtová složka obsahuje pouze smetanu a živé jogurtové bakterie, což dodává jogurtu na kvalitě. Pestré složení dělá ze smetanových jogurtů ideální produkt pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni.

Doporučená cena: 10,90 Kč

Více informací najdete na mlekarna-valmez.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

80 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:46
278 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:54
60 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:41

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat