TESTOVÁNÍ: Bělicí prášek Beauty Coco

01.04.2018 | Testování

Sníte o krásném bělostném úsměvu? Pak jste jistě slyšeli o bělicí síle aktivního uhlí. A právě to najdete i v bělicím prášku Beauty Coco, který bude moci v rámci našeho testování vyzkoušet 50 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 82%

Hodnocení: 88 testerek

Doporučeno: 60x


Konečně přípravek, který zuby udrží bílé jako čerstvě napadaný sníh! Beauty Coco odstraňuje skvrny po červeném víně, kávě, černém čaji i kouření a při pravidelném používání zabraňuje vzniku zubního kamene.

Černá pro zářivě bílou

I když je prášek černý, na zubech po něm nezůstane ani známka. Snadno se vymývá a zanechá po sobě jen zářivý úsměv.

Beauty Coco je přírodní a má nízký koeficient RDA (65). Díky tomu nepoškozuje zubní sklovinu a je šetrný pro dásně i citlivé zuby. Neobsahuje geneticky modifikované látky, žádné chemické přísady a není testován na zvířatech. Proto je vhodný i pro vegany.

Co prášek Beaty Coco obsahuje?

 • Aktivní uhlí z kokosových slupek v BIO kvalitě – je vysoce porézním materiálem se známou schopností absorbovat a vázat nečistoty, usazeniny i těžko odstranitelné skvrny či odlišná zabarvení takříkajíc přímo od kořene a díky tomu vám dopřeje krásně bílé zuby. Leští váš chrup a odstraňuje toxiny.
 • Bentonitový jíl – neboli aztécká hlína. Detoxikuje vaše ústa a dokonce jim dodává cenné minerály jako je vápník, křemík či draslík. Posiluje zubní sklovinu.
 • Extrakt z máty v BIO kvalitě – máta je plná blahodárně působících látek (jako třeba flavonoidy, třísloviny či kyselina octová) a zaměřuje se na záněty a infekce v ústní dutině. Má tišící schopnosti na zuby i dásně a zanechá ve vašich ústech svěží pocit.
 • Extrakt z pomerančové kůry v BIO kvalitě – je vysoce účinným přírodním bělidlem a pomáhá odstraňovat skvrny.

Jak se prášek Beauty Coco používá? Je to snadné!

 1. Ponořte čistý, navlhčený kartáček do Beauty Coco.
 2. Asi 2 minuty si zuby čistěte jemnými, krouživými pohyby. Příliš netlačte.
 3. Při čištění mějte rty sevřené.
 4. Vše pečlivě vyplivněte a pořádně si ústní dutinu vymyjte. Jde to snadno a po prášku nezbude ani stopa.

Pro udržení zářivě bílých zubů stačí Beauty Coco používat 1–2krát týdně, ale pro nejlepší výsledky se doporučuje používat denně.

Upozornění: Tím, že Beauty Coco je jemný prášek, tak je potřeba dávat pozor především při otevírání obalu. Než si pro čištění najdete správný grif, tak je vhodné mít po ruce tmavý ručník. Prášek prosím nevdechujte.

 • Prášek není vhodný pro děti mladší 12 let.
 • Pokud se prášek dostane do kontaktu s očima, ihned je dobře propláchněte vodou.
 • Nepoužívejte bělicí prášek, pokud máte v ústech vředy, afty, otevřenou ránu (třeba po vytrženém zubu) nebo jste po orální operaci.

Cena: 249 Kč

Více informací na beliciprasek.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Následující dny poznáte, že co si neuděláte sami, nebude odvedeno dobře. A i když vám tím rozhodně naroste sebevědomí (což už nějakou dobu potřebujete), neuzavírejte se před svým okolím! Neodmítejte rady kolegů a rodinných příslušníků, nepohrdejte pravidly. Pamatujte, že v roli „neúspěšných“ se můžete ocitnout až příliš snadno. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

225 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:15
237 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:14
22 Příspěvků
Poslední příspěvek 9:56

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat