TESTOVÁNÍ: Chléb se škvarky, který okouzluje svojí chutí

10.10.2022 | Testování

Díky použitým surovinám chutná netradičně, hodí se k hřejivým podzimním polévkám, pomazánkám i uzeninám. Chléb, který můžete získat díky našemu testování, nádherně voní a ukrývá v sobě nejen „oškvarky“!


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 93 testerek


Chléb je výživné jídlo a základní potravina ve výživě člověka. Podle historie byl ten nejstarší vyroben kolem roku 8000 před naším letopočtem na Blízkém východě, konkrétně v Egyptě. Je zajímavé, že jeho „zrození“ zřejmě probíhalo náhodou.

Cibulový chléb se škvarky

Egypťané pěstovali v nilské deltě pšenici a mezi kameny drtili pšeničná zrna na mouku, kterou pak smísili s vodou a solí – a to byl nekvašený chléb. Těsto přitom zůstalo na slunci a působením bakterií vykynulo. Chléb se následně pekl tak, že se z mouky a vody uhnětená placka přitiskla na stěnu rozpálené pece nebo se pekla ve žhavém popelu. Dnes je chléb, v podobě, jaké ho známe, nedílnou součástí jídelníčku, která podléhá různým trendům.

Přidat se do něj dá téměř cokoli, a proto šikovní pekaři z pekárny Odkolek upekli chléb provoněný pravou cibulí a kousky škvarků (nářečně oškvarky, v některých oblastech používané i pro placky nebo cukroví), které podtrhují jeho chuť. Poctivý chléb z kvásku s jemnou vyváženou chutí je ideálním pečivem, které se hodí ke každé snídani, svačině či večeři.

K čemu se hodí? Možnosti jsou nekonečné!

Vyzkoušejte jej třeba se sezonní dýňovou polévkou, škvarkovou pomazánkou, tlačenkou či domácí klobásou. Hned se s ním spřátelíte! Jak by taky ne, obsahuje 5,5 % vepřových škvarků, 2,5 % restované cibule a žitnou mouku. Tento hovorově „chleba“ je určený vyloženě pro gurmány, kteří ocení tradiční suroviny a rádi si dopřejí dobroty s opravdovými surovinami a s plnou chutí.

Hledáme 40 testerek ve věku 20 až 55 let, ať už studentek, maminek nebo babiček, které momentálně nepočítají každou kalorii a nepatří k vegetariánům a veganům! Připravte se na nový rozměr chuti!

Cena produktu: 39,90 Kč

Chléb se prodává v prodejnách Billa, měl by se spotřebovat do čtyř dnů.

Více informací naleznete na webových stránkách www.united-bakeries.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které splní podmínku věku a zároveň napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jim cibulový chléb přijde jako zajímavá svačinka.
HLASTE SE DO 23. ŘÍJNA 2022.
Vybrané testerky získají balení cibulového chleba od Odkolka.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 07.11.2022

Měli jsme tu možnost ochutnat tento chléb. musím říci, že chutnal celé rodině, dokonce i dětem ☺ zkoušeli jsme ho s máslem, mazacim sýrem, "suchý„, ale nejlepší s čím byl byla domácí paštika. Bohužel vše bylo tak rychle pryč že jsem neměla ani šanci udělat fotku 🙈. Jediné čeho jsem se " bála " bylo ho namazat marmeládou nebo Nutelou. Nicméně vím na 100% že až budu mít možnost chlebik určitě koupím ☺

bylo ho málo 😅

vybraná testerka | 07.11.2022

Chlebík mi chutnal jak čerství tak ale opečený do křupa kdy se ještě více zintenzivnila chuť škvarků. Velikost balení mi přijde ideální. Protože to není chleba který bych musel jíst pořád. Je super ta dlouho "čerstvost" a vláčnost od škvarků. Hlavní body: dlouho vydrží,ideální balení,není obyčejný, chutný a umí hezky křupat

Velmi je cítit kmín za čerstva

vybraná testerka | 07.11.2022

Po otevření jsem hned ucítila vůni cibule. Chléb jsem nám poté namazala k večeři máslem a přidala čerstvou pažitku ze zahrádky. Všem nám moc chutnal. Je chuťově velmi dobrý, měkoučký, vydržel pár dnů a nezasychal. Dávala jsem si ho i jen tak samotný jako pochoutku. Výhodou je, že je krájený. Škvarky menší než jsem čekala, ale během kousání křupaly. Uvítala bych větší balení. Budeme jej kupovat i nadále.

nic

vybraná testerka | 07.11.2022

Chleba chuťově velmi dobrý, zajímavý, poctivé kusy škvarků. Hodí se jak samotný, tak s jakoukoliv pomazánkou, nebo máslem, nebo jen tak nenamazaný a se šunkou. Velikost balení je tak akorát, tím, že je nakrájený, tak se dá vzít s sebou v podstatě kamkoliv. Určitě doporučuji vyzkoušet. Je to lahůdka.

vybraná testerka | 07.11.2022

Na cibulovém chlebu se škvarky si pochutnala celá rodina. Zkoušela jsem ho samotný a pak i se škvarkovou pomazánkou a nebo s pomazánkovým máslem. Vždy to byl chutný zážitek. Chléb je krásně vláčný, měkký a nedrobí se. Možná by mohl obsahovat více kousků škvarků, ale jinak za mě super. Určitě jsem ho neměla naposledy.

Málo kousků škvarků Vyšší cena

vybraná testerka | 06.11.2022

Výborná chuť ,stačí jen namazat sádlem a dokonalá večeře nebo svačina je na světě. Chléb voní po škvarkach. Všem vřele doporučuji vyzkoušet. Už se těším na další výrobky této firmy. Chléb hlavně pro gurmány. Škvarky uz nejsou potřeba, vse obsahuje chléb. Vhodné i pro náročné strávnìky .

nic jsem nenašla

vybraná testerka | 06.11.2022

Jako milovníka pečiva, mne nejprve potěšilo, že je chléb krájený, pak jsem neodolala a musela jsem ochutnat krajíček jen tak bez namazání a byla jsem velice překvapená měkkostí pečiva a příjemné, tak akorát křupavé kůrky. Hned s prvním kousnutím cítíte decentně cibuli a vzápětí hned křupavé škvarky. Není tedy zapotřebí chléb převálcovat dalšími milióny ingrediencí, je moc dobrý sám osobě.

Žádné jsem nenašla, snad jen, že by mohl být dostupný ve více obchodech.

vybraná testerka | 05.11.2022

Cibulový chléb se škvarky je vynikající! Překvapil mě svou delikátní chutí a úžasnou vůní. Má skvělou texturu, je krásně měkký a velice chutný. Moc chutnal celé rodině a stane se součástí našich nákupů. Chléb rozhodně doporučuji, je skvělý, takže musí chutnat úplně každému. Hodně dobrý je i opečený v toustovači.

nic

vybraná testerka | 05.11.2022

Chleba mě velice zaujal svoji jemnou chutí a vůní . Zrovna chleba nemusím ale tuten si u mě udělal plus.. Když se zakousnete cítíte vláčnosti krajíci a cibule ale hlavně křupani škvarků.. chodí se ke gulášům a k pomazankam apod. je super že je krajeny že i na výlet či jen tak do ruky . Určitě doporučuji vyzkoušet...

malé balení .

vybraná testerka | 03.11.2022

Chléb mě zaujal nejdříve strukturou, pak i zajímavou chutí a křupáním škvarek. A i dlouho vydržel vláčný. Test proběhl s pomázánkou na výbornou a i jako příloha k zabíjačkovým pochoutkám. Moc jsme si pochutnali. Ráda po něm v obchodě šáhnu a vyzkouším i k jiným pochutinám nebo jen třeba namazaný máslem.

v obchodě jsem zatím neviděla

vybraná testerka | 02.11.2022

Tedy chlebík chuť super, kousky škvarků, delikátní chuť, tu cibuli jsme necítili tedy. Ale i když měl kratší trvanlivost, tak chutnal výborně. Baštil to manžel, já i 3letý syn jen tak samotný. Také jsem namazala domácí paštikou a slaninou a dozdobila. Určitě si rádi zakoupíme. Doporučuji ochutnat, delikátní chléb.

Neviděla jsem zatím nikde v obchodě prodávat.

vybraná testerka | 02.11.2022

Musím říci, že tento chléb mě velmi příjemně překvapil. Zatím jsem neměla možnost koupit a ochutnat chléb s příchutí. Jelikož mám moc ráda škvarky i cibuli, velmi jsem byla na tento chléb zvědavá. Oceňuji i tuto zdravější tmavší variantu chleba. Ihned po otevření sáčku se chléb velmi aromaticky příjemně rozvoněl, až se sliny sbíhaly. Nejdřív jsem ho okusila samotný, abych mohla lépe zhodnotit chuť chleba. Je opravdu velmi chutný, cítím chuť cibule i kousky škvarků (mohlo bych jich tam být i více). Chléb jsem použila jako přílohu ke guláši, bylo to vynikající. Ke svačině jsem si ho namazala paštikou a opět chutnal skvěle. Tomuto chlebu nelze nic vytknout, ráda si koupím další, až na něj narazím. Cena se mi taktéž nezdá přehnaná. Proto tento chléb hodnotím velmi kladně a všem s klidným svědomím doporučuji.

Žádné jsem nenašla.

vybraná testerka | 02.11.2022

Chleba má velmi zajímavou chuť díky přítomnosti škvarků. Dá se použít jak se slaným máslem, tak i se sladkou marmeládou či medem. Přítomnost škvarků tam není rušivá. Má velmi dobrou výdrž, což v dnešní době rychlo-potravin velmi oceňuji. Také mě překvapila vláčnost jednotlivých krajíců, která chuť chleba jen umocnila.

Velikost balení

vybraná testerka | 01.11.2022

Velkým plusem pro mě je, že obsahuje tento druh chleba i žitnou mouku. Ráda si kupuji zitný chléb, oblíbený je v celé rodině. Občas kupují v místním malém pekařství, cibulové bochánky, ale teď co jsem měla možnost vyzkoušet tuto novinku, jsem si jistá, že dám přednost tomuto chlebu. I škvarky mi moc v chlebu chutnají, čerstvý chleba potřebný sádlem, lehce osolený, a k tomu kyselá okurka. Prostě mnamka. Určitě opět koupím. 👍👍👍

Horší dostupnost, co se týče dostupnosti koupě.

vybraná testerka | 01.11.2022

Chléb je krásně měkký a v něm jsou křupavé škvarky. Krásně voní cibulkou a škvarky. Jakmile jsem ho otevřela, tak se mi na něj vrhla celá rodina a chtěli ochutnat. Namazala jsem ho paštikou a všichni se oblizovali až za ušima. Druhý den jsem si ho dala ke snídani s pomazánkovým máslem a byl vynikající. Určitě ho budu kupovat.

žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 31.10.2022

Chléb nám chutnal, výrazně je cítit chuť cibule. Výborně se hodí k pomazánkám. Přemýšlíme, že budeme občas kupovat i po testování. Chléb dlouho vydržel při skladování v lednici. Rádi jsme ho jedli čerstvý, a pak z tousteru s pomazánkami anebo na snídaňovém talíři se zeleninou nebo vajíčkama a šunkou.

Uvítala bych víc škvarek a možnost většího balení. Chléb chutnal víc cibulově, ale mohl by i víc škvarkový

vybraná testerka | 31.10.2022

Chutí chleba jsme byli překvapeni, i když podobný jsme si doma pekli. Je ho možné jíst jen tak a to odpovídá zvedajícím se cenám potravin. Při prvních soustech jsme cítili hlavně cibulku a říkáme si : "Jíme cibulový chléb." Pak jsme ale narazili na větší kousky a to už bylo: " A jéé, jsou tam i škvarky!". Zkoušeli jsme jej i s kozím sýrem, houbovou paštikou a tuplovaně ještě se škvarkovou pomazánkou. Když se chuť chleba zvýrazní ingrediencemi, které obsahuje, je chuť nezaměnitelná. Určitě doporučujeme jako doplnění chlebové chuti. Vzhledem k obsahu škvarků ale ne na každodenní jídlo, pokud k němu budeme mít něco více než vodu nebo čaj. Jako kladnou vlastnost, pokud se nezmění, vidím i kvalitu škvarků bez velmi tvrdých kousků nebo kostiček či kůží.

Místy jsou krajíčky velmi tenké, nelze namazat bez vydrolení škvarků a cibulky. Doporučuji širší krajíčky.

vybraná testerka | 31.10.2022

Tento chléb se škvarkami nás mile překvapil. Hlavně chuťově, ale také vzhledově, láká k ochutnání. Určitě nezůstane nikde pouze u jednoho krajíce. Co se týká obsahuje škvarek tak bych jich tam mohlo být i více a cibule je akorát. Nejvíce jsme si na něm pochutnaly jako příloha k dýňové polévce a se sýrovou pomazánkou to bylo velká pochoutka, určitě chceme zakoupit co nejdříve další balení.

Menší balení, pro větší rodinu je za chvilku snědené.

vybraná testerka | 30.10.2022

Jakmile jsem obdržela balíček s chlebem, tak mi udělalo radost, že je nakrájený a množství 450 g bylo na testování dostatečné. Avizovaná cibulová chuť rovněž byla hojně cítit. Na tento chléb se hodí vše od rybiček, přes jakoukoli pomazánku až po salám. Mě osobně chutnal, i když nebyl křupavý, jen měkký. Cena 29,90 Kč je v této době očekávaná. Dále je vyroben z poctivého řemeslného kvásku typického pro chleby z Odkolku, hned se pozná, že je odsud.

Mohl by být vyráběn i ve velkém balení pro velké rodiny. Avizované škvarky jsem cítila výrazně méně, než tu cibuli.

vybraná testerka | 30.10.2022

Tento chléb se škvarky mě příjemně překvapil svojí krásnou vůni po škvarkách a cibuli. Chutná opravdu výtečně a je to skvělé spatření svačiny. Bezvadné je i to, že je nakrájený takže si rovnou berete jednotlivé plátky. Za mě dobrota, kterou budeme kupovat i nadále. Chutná celé naší rodině a je skvělý.

Žádný

vybraná testerka | 29.10.2022

Chléb je svým složením zajímavý, se škvarkami jsem ještě žádný neviděla. Design obalu mi imponuje v tom, že vidím, co kupuji. V balení už je chléb předkrájený, a tak odpadají starosti s krájením. Po otevření je cítit jemná cibulová vůně, doplněná škvarkami. Chléb bych použila na namazání, či topinky.

Kromě ceny, to pro mě bude malé množství škvarek i cibule. Celkově nemám ráda balené chleby, a tento to potvrzuje. Chléb mi přijde plandavý a je nic moc. Vydrží čerstvý do třetího dne, ale konzistence už není taková, jako po otevření. Dají se určitě koupit jiné, větší a lepší chleby.

vybraná testerka | 29.10.2022

Chutove dobry chleb, jen bych klidne privital vetsi kousky skvarku, ktere jsou v nem obsazeny, ale to je individualni pocit. Trvanlivost jde, je 4denni, coz neni mnoho, ale ani malo, takovy zlaty stred, jsem bohuzel zvykly od toustovych chlebu, ze tyden neni problem. Cibulova chut ktera je prijemna.

Rozhodne cena, ktera mi prijde dost na pulku chleba. Chleb by mohl mit klidne vice vyraznejsi cibulovou chut.

vybraná testerka | 28.10.2022

manželovi moc chutnal, dal si ho hned co přišel s klobásou a pak do svačiny do práce namazany máslem a s paprikasem a bylo skoro po chlebu, nechal nám na ochutnávku plátek. chléb byl měkký, vláčný a příjemné chuti. nám ale s dětmi vadily ty kousky škvarků. takže při chlapy si myslím že je to skvělá novinka, ale pro děti moc není.

vadilo nám větší kousky škvarků, lepší by bylo kdyby tam byly více rozemleté. cena také není moc příznivá na to že ho není moc, ale v dnešní době se nedivím.

vybraná testerka | 28.10.2022

Chleba krásně voní cibulí hned při otevření balení. Kousky škvarků ve chlebu jsou hezky velké, takže je i výrazná chuť v ústech po škvarcích. Doporučuji pro zvýraznění chuti na chvíli opéct z každé strany na pánvi, pak je to teprve chrumkavé pokušení. Uz se těším, až koupím další balení. Ke snídani s vejci nebo na svačinu namazaný - opravdu skvělá volba. Chutnal i dětem.

Malé balení pro rodinu.

vybraná testerka | 28.10.2022

velmi mi chutnal,ocenuji jeho výraznou chut a vůni,je trochu mastnější,ale se sádlem a cibulkou nahoře je vynikající.velmi dobře chutná s polévkou,nebo jako topinka,kde vynikne jeho chut.,líbí se mi že škvarky nejsou celé kousky ale spíše pomleté.Jsem s ním velmi spokojená,určitě bych jej doporučila

vybraná testerka | 27.10.2022

Chlebík od Odkolku s cibulkou a škvarky mně chutnal nejvíce bez namazání s polévkou a také s klobáskou a hořčicí. Ochutnala jsem ho i s plátkovým sýrem, tvarohovou pomazánkou s pažitkou, se smaženými vajíčky, ale protože má dost výraznou chuť i vůni, vyhovuje mi lépe samotný. Určitě doporučuji i ostatním.

Na mně dost výrazná vůně i chuť.

vybraná testerka | 27.10.2022

Chlebík s cibulkou a škvarky mne svou chutí velmi příjemně překvapil. Moc mě překvapilo, že příjemnou cibulkovou vůni je cítit hned po otevření sáčku. Vůně smažené cibulky je velmi příjemná. Cibulka je cítit i v chuti. Vlastně to byla první chuť, kterou jsem ucítila. Intenzivnější chuť škvarků jsem cítila až po chvíli, o to příjemněji mne překvapila. Chleba je celkem hutný, takže jsem ho jedla samotný. Neměla jsem potřebu už si na něj cokoliv mazat, nebo si na něj něco položit. Zasytil mě na poměrně dlouhou dobu. Jsem spokojená

kromě toho, že je mastnější -což u škvarků vlastně není zápor , nic.. jsem spokojená

vybraná testerka | 27.10.2022

Vynikající chléb. Chuťově je opravdu dobrý, takže se dá jíst i samotný. Vůbec bych se nezlobila kdyby bylo více škvarků, ale i tak dobré. Mám ráda chléb když už je nakrájený, takže za mě super. Plátky jsou tak akorát. Chléb je krásně měkký. Jsem zvědavá jaký bude na topinky. Ocenila bych i větší balení, u nás doma nevydržel ani den a byl pryč.

Žádný

vybraná testerka | 27.10.2022

Chleba jako takový byl chuťově dobrý, ale nemůžu říct, že by byl cibulový se škvarkama, protože to tak vůbec, ale vůbec nechutnalo. Bohužel jsem ani na otestování neměla v podstatě čas, protože jakmile chleba dorazil, tak hned druhý den mu končila trvanlivost, takže byl i spíše tuhý než že by chutnal aspoň trochu čerstvě.

Kdybych měla hodnotit cibulový chléb se škvarky tak teda opravdu nebyl dobrý, jelikož přísady nebylo cítit, pokud samotný chléb, tak čerstvý by určitě chutnal lépe. Po této zkušenosti bych si ho asi už normálně v obchodě nezakoupila.

vybraná testerka | 26.10.2022

Delší trvanlivost než obyčejný chléb. Chuťově je velice dobrý, ale nepoznala bych, že obsahuje cibuli. Škvarky jsou příliš na malé kousky a je jich tam opravdu málo. Chléb má dobrou kůrku. Chutnal celé rodině. Plátky jsou tak akorát, nejsou silné ani příliš tenké. Nejvíce nám chutnal s máslem a se solí.

Dražší

vybraná testerka | 26.10.2022

Musím říct že jsem měla různé druhy chleba. Mile mě překvapil vůní ale také chutí chléb se škvarky a to až tak že se dá jíst i samotný. Tu vůni, chuť i jemné zpracování je skvělé. Dokonce zachutnal i synovi který si hned odebral pár kousků a jedl ho s čímkoli.Vím že tento chleba bude patřit k chutným který si ráda koupím.

Nemám žádné zápory.

vybraná testerka | 26.10.2022

Musím říct,že tento chleba mě velmi mile překvapil,a to nejen mě.Chleba jsme si dali celá rodina,takže během jednoho dne byl pryč. Chleb měl velmi příjemnou chuť, nebylo tam ničeho moc Jako u jiných chlebů,kde bývá strašně cítit chuť cibule nebo škvarků. U tohoto produktu bylo všechno tak akorát,má velmi příjemnou konzistenci,takže ho člověk nemusí žvejkat Kdo ví jak dlouho . Ač má tento chleba vysokou cenu, tak za tu cenu stojí a myslím že to nebylo Naposledy, co jsme ho měli. Nejspíše si tento chléb do budoucna budeme kupovat častěji.

vybraná testerka | 25.10.2022

🖤🖤🖤🖤moc nam chutnal, urcite koupim znova. cena, kvalita. za me okej. doprucila jsem i svejm kamaradkam. taky si ho mox chvalil. a urcite bude v nasem jidelnicku zarazeny.🖤🖤🖤

vybraná testerka | 25.10.2022

Chléb s cibulí a škvarky mě opravdu velice příjemně překvapil. Má jemnou a decentní chuť, je nadýchaný a vláčný. Chuť není zbytečně výrazná, prostě tak nějak akorát. Tento chleba se u nás dlouho se u nás neohřál, okamžitě jsme ho s manželem snědli. Určitě ho budeme kupovat pravidelně, protože je příjemným zpestřením v oblasti pečiva

nic

vybraná testerka | 25.10.2022

Doma jsme ho všichni ochutnali a moc nám chutnal. Občas pečeme chleba s cibulkou nebo s ořechy a tahle kombinace cibulky a škvarků nám moc chutnala. Tady ten styl ochucených chlebů máme rádi s různými domácími pomazánkami 😋 nebo jsou super na výlety a k nim buď míváme tvrdý sýr nebo nakrájenou zeleninu.

vybraná testerka | 25.10.2022

Cibulový chléb se škvarky je vynikající a všem nám moc chutnal.😃👍 Je v něm cítit chuť cibule a jsou v něm kousky škvarků.Celá rodina jsme ho vyzkoušeli v různých kombinacích (s máslem, se salámem a holý). Je to příjemná změna oproti klasickému chlebu a určitě znovu koupíme. Mě nejvíce chutnal holý, protože vynikla chuť cibule a škvarků a to mám ráda.

Nic jsme nenašli. Jen by mohlo být větší balení.😁

21.01.2024

moc chutný chléb který vydrží dlouho čerstvý a vláčný

11.10.2023

Výborný, netradičně ochucený chléb. Mě chutná s cibulkou, manželovi ten škvarkový. Když je čerstvý, dá se jíst klidně samotný. Ale s dobrým máslem a šunkou je nedostižný. Měkký, pevný, dobře dochucený. A za přijatelnou cenu.

-

10.10.2023

Škvarky milujeme celá rodina a proto tomu není ani jinak u tohoto chleba. Doporučuji

26.08.2023

Měkký,výborný chléb nejen pro chlapy. Já si moc pochutnal. Chleba není suchý,je vláčný a dobře zasytí.

.

06.08.2023

když jsem viděla že je tu na ohodnocení tenhle chleba musela jsem hned hodnotit. Tenhle chleba zbožňuji mohla bych ho jíst pořád i suchý! Je úžasně měkoučký, vydrží několik dní a ta chuť je ÚŽASNÁ!!!

06.03.2023

Výborný chlebík. Křupavý napovrchu a jemný a vláčný uvnitř

28.02.2023

Dobrý chleba k mnohému využití. Na svačinu či snídani. Jako příloha či samostatně. Jemné škvarky dodávají bohatší chuť. Měkký, nadýchaný, voňavý.

-

16.02.2023

Zajímavá varianta chleba. Škvarky dodají výraznější chuť i vůni. Se sádlem a cibulkou je vynikající a nebo třeba ke guláši, jako obvyklé pečivo. Chléb je měkký, nadýchaný, chuťově velmi dobrý. Trvanlivost asi jako u běžného chleba. Cenové dostupný. Také cibulová varianta nám chutnala.

15.02.2023

Výborný chléb se škvarky, vydrží dlouho čerstvý. :-)

10.02.2023

h4hfugjrgfigituhueuggwugtfjsufgtjrjggtkrztzeoeigeifdigdo

irozflufphfpufu

10.02.2023

chleba je moc krupavy hezky se krájí

za dlouhou chvíli změkne

19.01.2023

Mám ráda škvarky, furt je po babičce chci aby mi je udělala a stim to chlebem je to bomba. Už jen tento budu kupovat

Žádné

19.01.2023

Škvarky nemám ráda ale tento chléb je opravdu lahodný

18.01.2023

Tento chlebík máme doma moc rádi a vydrží i dlouho měkký

07.01.2023

Chléb se skvarky je dobrý. Stačí slabá vrstva másla

02.01.2023

mňam mňam ❤️ chuťově výborny ....🥰❤️❤️❤️

nic.....🥰

23.12.2022

Tento chléb svou chuti okouzlil mou babičku, má ho velmi rada

19.12.2022

Tomuhle chlebu nemám co vytknout. Moc mi chutnal, doporučuji

14.12.2022

Velmi chutný chléb se škvarky. Výborný především k masu.

10.12.2022

ochutnala jsem u babičky na oslavě byl velice chutný, měkký, a ta vůně určitě doporučuji

08.12.2022

Cibulový chléb se škvarky je pošušňáníčko pro celou naši rodinku.

29.11.2022

Lahodný velice chutný chléb. Chuť je jemná a výborná.

22.11.2022

Po otevření jsem ihned ucítila vůni cibule

Mohl by být ve více obchodech dostupný

22.11.2022

Výborná chuť, vůně a naprosto vse na tomto chlebu 😊

20.11.2022

Miluji škvarkový chléb

Hned zmizí protože je vynikající

15.11.2022

Skvěle chutná zamilovala jsem si ho a i ostatní v rodině

14.11.2022

Tento chléb se škvarky je můj opravdu nejoblíbenější

14.11.2022

chleba a škvarky miluju a kombinace těhle dvou příjemné překvapila

14.11.2022

Chléb jsme vyzkoušeli a všem nám moc chutnal. Stačí jen suchý nebo opečený a je mňam. Je dobrý i s marmeládou 👍

13.11.2022

Skvělý chléb kombinující jak chuť už sivělých škvarků, tak dobrého chleba

13.11.2022

Tento chléb chutná zajímavě. Chutnal mi namazaný, ale také byl výborný k bramborovému guláši.

13.11.2022

Super chléb! Domácí kvalitní moc doporučuji! I dobrý

12.11.2022

škvarky miluji,všechno že skvarek miluji,a doma peču skvarkovocesnekovy chléb 🍞

05.11.2022

mega dobře chuťově a křupavoucky

je menší a není moc kmínu

05.11.2022

velmi chutný a ve uvnitř měky a krásné voní svačinka pro hladovce

žádné

03.11.2022

doma to milujeme nejlepší chléb i děti to miluji

cenově dražší

03.11.2022

Trochu jsem se toho bála škvarky nejím ale zvládla sem to

02.11.2022

je dobry dělám si ho k snídani např. se zeleninou a žervem

trochu tužší kurka na můj vkus

02.11.2022

je skvělý. milujeme doma chléb a škvarky. a tahle kombinace je neskutečně luxusní ❤️

01.11.2022

Škvarkovy chleba jsme ještě nejedli, ale škvarky milujeme u nás v rodině všichni jako moravské mussli. Rádi bychomm vyzkoušeli. 🐖🥧

01.11.2022

Skvarkovy chleb jsme si doprali k vecernimu posezeni s prateli. Jeho chut totiz lepe vynikne pokud neni necim namazany. K syrum a zobani byl moc fajn. Obcas narazite na kus skvarky. Cibule je vyrazna jen decentne. Chleb je predkrajeny, takze bez prace. Chutna stejne prvni i posledni den.

Chybi mi cerstvost. Ale to u veskereho baleneho peciva. Je to jen pulka chleba za 40 Kc. Za 80 Kc koupite cerstvy kvaskovy, co je za me lepsi volba.

01.11.2022

chléb je chuťově strašně chutný,vydrží opravdu dlouhou dobu a voní nádherně

rychlé u nás zmizí

01.11.2022

Veľmi chutný, z vnútra je mäkký a zvonka chrumkavý.

01.11.2022

výborná chut není tak suchý ...........

tvrdá kurka

31.10.2022

Bohužel jsem nebyla vybraná, ale chléb jsem si koupila a je skvělý. Vláčný, správně slaný a není tak mastný, jak jsem se bála. Vynikající!

Žádné

31.10.2022

Chleb jsem zakoupila v obchode jelikoz jsem byla zvedava jak chutna. Balene krajene chleby obcas bereme na vikend na chatu, protoze je to s nim tam jednodussi. Svarky v chlebu jsou citit opravdu minimalne. Ale jelikoz je na obalu psano cibulovy, resila jsem spis tu. Samostatne je cibule citit, obcas narazite na skvarku. Po namazani neni jiz chut tak vyrazna. S vajickama byl vsak ideal.

Preferuji cerstvejsi pecivo, za pulku chleba vysoka cena.

31.10.2022

Chléb je moc dobrý. Pěkně ozvláštněný a má i dobrou konzistenci.

Na maminčin chléb nemá.

30.10.2022

velmi dobrý na chuť škvarky jsou v něm cítit doporučuji

30.10.2022

Výborný chléb chutná mě i mojí rodině je výborný čisté jen s máslem

30.10.2022

Výborný chléb, krásná cena, chutná jak mě tak i mérodině

29.10.2022

je to dobré přidávám foto domácího chleba

nezdravé jídlo

29.10.2022

Chleba voní , je měkký a chutný , sáček - klasika.

Nemůžu si ho namazat na sladko , kdo by jedl maso s marmeladou :D po pár dnech ke gumový

27.10.2022

Chléb má skvělou chuť která stojí za to.

Už to není to co to kdysi bývalo chléb nevydrží tak dlouho čerství.

27.10.2022

Velmi chutný chléb, který mě opravdu mile překvapil.

26.10.2022

Miluju ho, je velmi dobrý a výborně se hodí k sýrům, salámům, apod.

Nevydrží příliš dlouho čerstvý.

26.10.2022

Škvarky mám moc ráda a v chlebu jsou rovněž výborné, nic se tím nepokazí :-)

24.10.2022

Chleba má skutečně zvláštní a delikátní příchuť.

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:41
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:40

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat