TESTOVÁNÍ: Chlebové směsi Pernerka

09.11.2022 | Testování

Nákup chleba v obchodě může být rychlý, levný a pohodlný, ale není nad poctivý domácí chléb! Proto hledáme 40 testerek, které vyzkouší chlebové směsi Chléb Pernerka, s nimiž pečení voňavého bochníku nikdy nebylo jednodušší!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 14 testerek


Nákup surovin, zdlouhavé přípravy a nejistý výsledek? To vše vás nejspíše odrazuje od domácího pečení chleba. Konec výmluv, na pomoc povolejte směsi Pernerka! Pečení chleba bude radost!

Trouba, nebo pekárna?

Pečení chleba z chlebové směsi Chléb Pernerka je opravdu snadné. Stačí vybranou směs smíchat s 380 ml vody, nechat vykynout alespoň 30 minut a dát péct do trouby vyhřáté na 210 °C na 45–60 minut. Po vytažení z trouby budete mít krásně voňavý chléb s křupavou kůrkou a vláčnou střídou.

Chléb Pernerka si můžete upéct také v domácí pekárně, do které nalijete 380 ml vlažné vody, vysypete obsah sáčku a zvolíte program „základní“ s délkou trvání tři hodiny a více. Uvedené chlebové směsi se připravují z prémiové mouky Pernerky a jejich nespornou výhodou je, že s nimi voňavý chléb vykouzlí i ten, kdo má málo času či pekařských zkušeností.

V běžné maloobchodní síti je k dostání směs na žitnopšeničný, slunečnicový nebo vícezrnný chléb, proto hledáme 40 testerek, které zkusí moderní pečení se třemi chlebovými směsi Chléb Pernerka v balíčku a podělí se o získané zkušenosti s domácí přípravou chleba.

O Mlýně PERNER

Mlýn Perner patří mezi nejmodernější mlýny v Česku. Jako jediný mlýn v republice dokáže semlít celozrnné mouky na granulaci mouky hladké. Mlýn denně semele 500 tun obilovin a pseudobilovin. Zaměřuje se především na trh speciálních mouk, o které mají spotřebitelé stále větší zájem. Mezi mouky s nejrychleji rostoucí poptávkou patří celozrnné Pernerky s vysokým obsahem vlákniny, zejména špaldová, mouky v BIO kvalitě a pak také rýžová Pernerka. V současné době je v nabídce 14 druhů Pernerek (z toho 4 v BIO kvalitě) a nově také tři chlebové směsi Chléb Pernerka. Z celozrnné žitné mouky Pernerky připravují některé své druhy pečiva řetězce Lidl (BIO chléb Pernerka) nebo Albert (Mlynářský chléb). Mlýn Perner je také největším dodavatelem pšeničné mouky pro světového výrobce cukrovinek a pečených produktů Mondeléz.

Cena produktu Chléb Pernerka na e-shopu: 35,90 Kč/kus

Více na www.pernerka.cz/chlebove-smesi/

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda by se rády pustily do pečení chleba.
HLASTE SE DO 23. LISTOPADU 2022.
Vybrané testerky získají balíček s chlebovými směsi.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

 

vybraná testerka | včera 21:40

Nejdříve bych chtěla poděkovat za možnost testování . Protože si doma peču kváskový chléb sama,vím jakou to dá práci ,takže za mě jsou všechny tři chleby chu´tově moc dobré,nedají žádnou přípravu a to je na tom to nejlepší,kdo neumí jiný chléb,určitě se mu tyto směsi budou hodit.U nás jsou chleboví jedlíci,takže pro nás je chleba malý a moc tedy nevyskočil,sice kůrka je křupavá ,chu´tově jsou dobré všechny tři druhy,mouku Pernerku používám pravidelně a vím,že je výborná,takže i tyto směsi se jim povedly,škoda jen,že chleba je moc malý pro celou rodinu.Jinak jsem pekla v plynové troubě a přesně podle návodu.

vybraná testerka | 29.11.2022

Jako první jsem zvolila k upečení směs na Slunečnicový chléb. Příprava těsta je po přidání vody jednoduchá. Těsto je trochu tužší, neboť má vyšší podíl žitné mouky, semínek je přidáno přiměřeně. Těsto pěkně a bez problémů vykyne. Chléb jsem pekla v plynové troubě na udanou teplotu. Před pečením jsem povrch potřela vodou a do trouby jsem přidala hrnek s vodou. Po cca 50 minutách jsem chléb, který ve formě pěkně "povyskočil" vyndala z trouby a povrch opět potřela vodou. Nechala jsem chléb ve formě mírně vychladnout, pak vyklopila, přikryla utěrkou a nechala úplně vychladnout. Chléb jsem rozkrájela nožem na chléb se zoubky. Díky obsahu žitné mouky je trochu tužší, ale chuťově velmi dobrý, možná by mohl být trochu slanější. Je sytý.

Návod na přípravu je na zadní straně obalu uveden malým písmem ve světle zelené barvě a je špatně čitelný. Možná by mohl být papírový pytlík se směsí ještě umístěn v kartonovém obalu pro snažší manipulaci a uskladnění.

vybraná testerka | 28.11.2022

S chlebovými směsmi Pernerka se dobře pracuje, nelepí se a jsou jednoduché na přípravu. pěkné všechny vyplynuly, nebyl s tím problém. chlebík dobře chutná nejvíce mě oslovil žitnopšeničný. všechny mají měkkou střídku a kurk připevněnou to akorát. chuťově jsou vynikající. nikdy jsem nevyzkoušela tento typ výrobku,nemám porovnání s jinými značkami.

nenašla jsem

vybraná testerka | 28.11.2022

Já jsem měla chuť na celozrnný, tak jsem ho upekla jako první a velká spokojenost. Příprava úplně jednoduchá, dobře mi vykynul, přidala jsem si ještě pár dýňových zrníček, pekla jsem 40 min, úplně stačí, krásně se krájí. Vzala jsem ochutnat krajíček mamce a švagrové, moc chutnal, jen prý to bylo málo 😄 Už se těším, až upeču další a zase napíšu hodnocení

žádné

vybraná testerka | 28.11.2022

Hned, co jsem si vyzvedla balíček, tak jsem musela zkusit chleba upéct. Zkusila jsem slunečnicový. Doma pekárnu nemáme, takže jsem pekla v troubě ve formě na chleba. Musím říct, že po 30 minutách mi krásně nakynul. V troubě byl jen 30 minut, protože kdybych ho tam nechala 45-60, tak by se mi spálil. Takže za mě je potřeba chléb hlídat. Ale chuť je úplně suprová a zvládne to úplně každý.

Těsto se strašně moc lepí

vybraná testerka | 27.11.2022

Na toto testování jsem se moc těšila. K nedělní snídani jsem manželovi upekla chlebík pšeničnožitný. Nejvíce mě překvapila snadnost přípravy, kdy nejtěžší na tom všem je vyčkat, než chléb vychladne 😅. Z 500g směsi není bochník nikterak veliký, nicméně alespoň neztihne ztvrdnout. 🥰 Chléb taktéž moc nevykynul, tudíž mi v něm chybí vzduchové bubliny, to však na chuti neubralo, má výborný křupavý okraj a uvnitř je vláčný. Možná mi s kynutím nepřálo počasí 😂 už se moc těším na další pokusy ♥️

vybraná testerka | 26.11.2022

velice snadne na pripravu, staci pouze pridat vodu. smesi je 500gr a proto nelze ocekavat obri bochnik chleba. ja jsem zkusila smes upect v troube a jsem spokojena. nevybehl sice nijak extra, ale je chutny, kurka byla krupava. tesim se na peceni dalsich kousku. rozhodne doporucim, chleb lze bez namahy upect i bez pekarny chleba.

vybraná testerka | 25.11.2022

Vláčný chléb.Pekla jsem v pekárně.Tento je vícezrnný.Bude ke snídani.Je hutný.Těsto je takové mazlavější, jsou tam semínka.Čekala jsem,že bude chuťově lepší.Ale je to celkem bez práce.Přidáte jen vodu.Chleba je tmavší.Dobře se krájí zoubkovým nožem na plátky.S máslem nebo sýrem bude chutný.Příště upeču v troubě bochníček.Zda více vyskočí.

Moc nevyskočil,ale asi to má tak být,je to jen 500g směsi.

29.11.2022

Chlebová směs Peterka se snadno používá a chléb chutná skvěle..

Žádné

28.11.2022

Fajn chléb, je výborný doporučuji, dobře se s tím pracuje

28.11.2022

Chlebová směs na chleba je fajn, peču v pekárně a noc mi vyhovuje

27.11.2022

Vyzkoušela jsem upéct si domácí chleba z této směsi a chutnal báječně. Určitě ještě znovu vyzkouším, protože chutnal výtečně.

25.11.2022

Nejlepší chlebová směs na trhu. Stojí za to jí vyzkoušet.

25.11.2022

z Pernerky peču dost často, téměř denně vřele doporučuji,cena se rovná kvalitě

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

866 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat