TESTOVÁNÍ: Chlebové směsi Pernerka

09.11.2022 | Testování

Nákup chleba v obchodě může být rychlý, levný a pohodlný, ale není nad poctivý domácí chléb! Proto hledáme 40 testerek, které vyzkouší chlebové směsi Chléb Pernerka, s nimiž pečení voňavého bochníku nikdy nebylo jednodušší!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 70 testerek


Nákup surovin, zdlouhavé přípravy a nejistý výsledek? To vše vás nejspíše odrazuje od domácího pečení chleba. Konec výmluv, na pomoc povolejte směsi Pernerka! Pečení chleba bude radost!

Trouba, nebo pekárna?

Pečení chleba z chlebové směsi Chléb Pernerka je opravdu snadné. Stačí vybranou směs smíchat s 380 ml vody, nechat vykynout alespoň 30 minut a dát péct do trouby vyhřáté na 210 °C na 45–60 minut. Po vytažení z trouby budete mít krásně voňavý chléb s křupavou kůrkou a vláčnou střídou.

Chléb Pernerka si můžete upéct také v domácí pekárně, do které nalijete 380 ml vlažné vody, vysypete obsah sáčku a zvolíte program „základní“ s délkou trvání tři hodiny a více. Uvedené chlebové směsi se připravují z prémiové mouky Pernerky a jejich nespornou výhodou je, že s nimi voňavý chléb vykouzlí i ten, kdo má málo času či pekařských zkušeností.

V běžné maloobchodní síti je k dostání směs na žitnopšeničný, slunečnicový nebo vícezrnný chléb, proto hledáme 40 testerek, které zkusí moderní pečení se třemi chlebovými směsi Chléb Pernerka v balíčku a podělí se o získané zkušenosti s domácí přípravou chleba.

O Mlýně PERNER

Mlýn Perner patří mezi nejmodernější mlýny v Česku. Jako jediný mlýn v republice dokáže semlít celozrnné mouky na granulaci mouky hladké. Mlýn denně semele 500 tun obilovin a pseudobilovin. Zaměřuje se především na trh speciálních mouk, o které mají spotřebitelé stále větší zájem. Mezi mouky s nejrychleji rostoucí poptávkou patří celozrnné Pernerky s vysokým obsahem vlákniny, zejména špaldová, mouky v BIO kvalitě a pak také rýžová Pernerka. V současné době je v nabídce 14 druhů Pernerek (z toho 4 v BIO kvalitě) a nově také tři chlebové směsi Chléb Pernerka. Z celozrnné žitné mouky Pernerky připravují některé své druhy pečiva řetězce Lidl (BIO chléb Pernerka) nebo Albert (Mlynářský chléb). Mlýn Perner je také největším dodavatelem pšeničné mouky pro světového výrobce cukrovinek a pečených produktů Mondeléz.

Cena produktu Chléb Pernerka na e-shopu: 35,90 Kč/kus

Více na www.pernerka.cz/chlebove-smesi/

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda by se rády pustily do pečení chleba.
HLASTE SE DO 23. LISTOPADU 2022.
Vybrané testerky získají balíček s chlebovými směsi.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

 

vybraná testerka | 07.12.2022

Chlebové směsi jsou za mě naprosto boží. Je to rychlé a hlavně jednoduché . Nemusíte připravovat směs sami doma stačí opravdu přidat určené množství vody a je hotovo . Pak už jen zamíchat a chleba může být na světě. Ráda jsem pekla doma chleba protože chuť domácího chleba je k nezaplacení už z milion důvodu a jedním z nich je že máme dvě malé děti a pro ně mám ráda čerstvé a chutné pečivo. V pečení domácího chleba mě někdy odradil čas , protože při věnování dětem už by nezbývalo na chystání těsta , kvásku a všech možných věci na to upéct chleba. Tohle je jednoduché snadné a hlavně chutné . Abych pravdu řekla párkrát jsem zkusila koupit hotovou chlebovou směs a nebylo to nic extra chutného . Toto je prostě lahoda . Jednoduchost a hlavně chutný chléb. Už delší dobu jime tmavé či celozrnné pečivo a tohle bylo něco pro nás.

Žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 07.12.2022

Chlebové směsi Pernerka mne opravdu nadchly. Jednoduchá, rychlá příprava, stačí přidat pouze teplá voda a máte chutný, čerstvý a křupavý chléb. Jako první jsem upekla žitnopšeničný, protože ho máme doma v oblibě. S těstem se velmi lehce pracuje, žádné ulepené ruce, kyne tedy trochu déle, ale to vůbec nevadí. Úžasná chuť a křupavá kůrka. Oceňuji i sekaná slunečnicová semínka. Stejně dobře se pracuje i se zbylými dvěmi těsty a stejně výtečně chutnají. Jsem jedním slovem nadšená a děkuji za možnost otestovat tento produkt.

vybraná testerka | 06.12.2022

Směsi chleba Pernerka na pečení chleba Vicezrnný, slunečnicový a žitnopšeničný. Jsou opravdu super i pro začátečníky . Stačí pouze přidat vodu a to 380 ml.a zbytek zvládne každý. Péct se dá v troubě či v pekárně. Já vyzkoušela vicezrnný v pekárně a slunečnicový jsem zadelávala v míse a nechala kynout. Po upečení chleba krásně voní je vláčný a měkký. Pri krájení se dobře kráji a nedrolí se . Jelikož se u nas ocení i výborný chléb a máme rádi tmavý i celozrnný jsou tyhle směsi ideální. Je tam totiž nejen špaldová a žitná mouka, ale i spousta zdravých semínek , obsah cca 12%. Nejvíc ocení i vegani pro ně je též i označený a vhodný. Pri chuti cítíte i obsah semínek což oceňuji. Chuť je lehka a výborný je jen tak či s výborným syrem. Já určitě vyzkouším i jiné druhy těchto směsí. Vřele doporučuji

Nic není

vybraná testerka | 06.12.2022

Předem moc děkuji za možnost tuhle vychytávku testovat Jako diabetička jsem nejdřív zvolila mouku vícezrnou a spokojenost velká Pekla jsem klasicky v troubě , střída byla vláčná , chutná a voňavá - kůrku jsem si udělala křupavou - s čerstvým žervé chutnal prostě skvěle Pak jsem zkusila slunečnicovou směs pro rodinu a vytunila ji cibulkou a na jemno nakrájenou anglickou slaninou - můj chlap je strašně mlsný , ale tenhle chlebík nazval bombou - věřte , že to je asi to nejvyšší ocenění jaké tato směs na chleba mohla dostat Pomalu se chystám na poslední , žitnopšeničnou směs a věřím , že bude stejně skvělá a pečení chleba stejně jednoduché jako ty ostatní Cena je trochu vyšší , ale zase se nekupuje každý den a výsledek opravdu stojí za to , proto to nechci uvádět do záporů

-

vybraná testerka | 06.12.2022

Děkuji za možnost otestovat tento chléb. Určitě bude u nás v zásobě při ruce vždy doma. Opravdu se přidá jen vlažná voda, těsto zamíchá a nechá kynout a péct podle návodu. Zkoušela jsem žitný, kůrka je křupavá, ale jinak vláčný, nedrobí se. Pro dva úplně stačí tato směs. Nikdy jsem chléb nepekla, takže jsem měla obavy, ale vše v pohodě. Pekla jsem v troubě. Druhý sáček děláme dnes večer v pekárně, určitě se také povede. I cena je přijatelná, takže budeme zdravě jíst celá rodinka i s vnoučaty. Jsem ráda, že vše je v jednom sáčku a nemusím mít kvásek.

Možná je směs trochu lepkavá při míchání, ale lze i formu vysypat moukou.

vybraná testerka | 06.12.2022

Velmi oceňuji menší než kilové balení, pro méně početnou rodinu ideální. S těstem se docela dobře pracuje, ale trošku lepilo. Robot si s tím ale hravě poradil. Zbývá mi vyzkoušet ještě slunečnicovou směs, ale věřím, že bude stejně super jako ostatní. Kdo nemá rád křupavou kůrku, stačí před pečením potřit olejem s vodou a chléb tak vydrží dlouho jako čerstvý.

Těsto trošku lepí a ocenila bych trochu více soli

vybraná testerka | 06.12.2022

Jsem ráda, že jsem byla vybraná na testování směsí na chleba. Sice jsem nestihla všechny vyzkoušet, ale slunečnicový chléb byl naprosto skvělý. Rychle připravené těsto a krásně do křupava upečený chléb. Chléb je chuťově výborný. Těším se až vyzkouším ostatní a určitě se budu ráda k těmto výrobkům vracet.

Tenký obalový materiál.

vybraná testerka | 06.12.2022

Moje poprvé upečené chleby. Velice snadná příprava, kdy směs potřebuje jen vodu a čas na kynuti. Skvělá chuť, chleby byly měkké, chutné, fakt výborne. Za dobrou cenu a jednoduchá příprava, to beru. Navíc oceňuji, že chléb zůstal po upečení dlouho měkký a nezplesnivel. A jsem ráda, že s pernerkou jsem se vyhla kvasku, pro začátečníky ideál

Směs by mohla být větší

vybraná testerka | 06.12.2022

Jsem spokojena, ideální pro lidi jako já, kteří se chystali na pečení chleba delší dobu a nechtělo se jim, zde se přidá jen vážná voda, těsto se zpracuje, nechá vykynout a upeče. Chleba super, milujeme teplý s křupavou kůrkou, hodnotím velmi kladně, super pro domácí pečení. Budeme mít do zálohy vždy aspoň 1 pytlík směsi doma, za mě vyhrává žitnopšeničný.

Cena celkové výroby chleba

vybraná testerka | 06.12.2022

Jelikož mi balík přišel před několika dny, tak jsem neměla příležitost vyzkoušet všechny mouky. Vyzkoušela jsem jen mouku na slunečnicový chleba a ten nám moc chutnal.Těsto za mě vypracovala pekárna, protože to zdravotně nezvládám ,ale jinak se peklo v troubě a chleba byl krásně nadýchaný a kůrka krásně křupala,mňam😉

vybraná testerka | 06.12.2022

Chutná výborně, sice to není domácí kváskový chleba. Mamka již delala jeden z těchto tří a mě čeká o víkendu další :) Ale moc dobrý. Perfektně okořeněný. Malo soli ale každému vyhovuje něco jiného. Čerstvý s máslem a šunkou je nej. Děkuji za příležitost vyzkoušet... A asi budeme mít permanentně jeden pytlik doma a budeme ho mít jako záložní.

Možná bych dosolila.

vybraná testerka | 06.12.2022

Jsem ráda že jsem mohla testovat.tyhle směsi jsou super i pro začátečníky jako jsem já, díky tomu že je směs již nachystana a stačí přidat vodu to zvládne každý. Vůně je úžasná, chleba je krásně vláčný a měkký. Dobře se kraji a nerozpadava se jako ty kupované.vydrzi dlouho měkký. Jelikož se snažím stravovat zdravě,jsou tyhle smesi ideální jelikož je tam špaldová a žitná mouka a spousta zdravých semínek .vuni jsem neodolala a i s dcerou jsme ochutnávaly ještě než vychladl a to je dalsi plus ze mi to ji i dcera a kupovany chleba uz nechce .chleba nám tak moc chutná že tyhle směsi budu kupovat i nadále a určitě vyzkouším i jiné druhy těchto směsí. Vřele doporučuji

vybraná testerka | 05.12.2022

Chlebové směsi jsou opravdu skvělé. Miluji žitné pečivo, takže směs na žitný chléb u mne byla jasná volba a jsem nesmírně spokojena. Snadná a rychlá příprava, opravdu do pár minut máte těsto nachystané, necháte vykynout a poté už jen pečete. Určitě budu kupovat pravidelně. Chléb chutná výtečně a dobře zasytí.

Jediné, co bych vytknula je větší lepivost těsta.

vybraná testerka | 05.12.2022

Směs na chleba úžasná a rychlá příprava i pro ty kteří nemají robota moc dobře se mi z těstem pracovalo i když nemám robota šlo to rukama krásně zpracovat takže za mě určitě doporučuji rychlé a chleba byl prostě výborný hodně vláčný kůrka krásně křupavá nejvíce mi chutnal se slunečnicový semínky 😊♥️ určitě budu kupovat pravidelně i cena je krásná ☺️

žádné

vybraná testerka | 05.12.2022

Zvládne i úplný začátečník a antitalent na pečení. S hotovou směsi neni co zkazit 😉 Pro nás trošku krátká doba na testování, takže jsme stihli upéct a sníst jen jeden a to slunečnicový, protože balíček měl dírku. Těsto je dost lepivé, musela jsem přidat trochu mouky, jinak bych ani nepřendala péct. Pekl se o chvíli déle než v návodu. Ale jinak super👍 Jednoduchá příprava, fakt rychlovka a vše v jednom sáčku je určitě bonus. A podle mého se povede vždycky 😉 Chuťově dobrý a podle vůně ostatních balíčků budou dobré i ostatní směsi😉

Ve slunečnicové směsi bych čekala víc semínek. Je jich tam málo. Trochu slanější. Obsah soli by mohl být menší. Cena

vybraná testerka | 05.12.2022

Byla jsem s testováním moc spokojená, všechny tři směsy vyzkoušeny, nejmín se , ale povedl slunečnicový , nevím čím to málo vyskočil a trošku hůř se promíchala směs . Jinak hlavně ten žitný super. Cena odpovídá. A zavoněl celý dům, peču v domácí pekárně přes 3hodiny a jednoduše jsem přidala jen vodu, trošku mazlavější těsto. Chut fajn, asi si zas někdy rádi uděláme.

nic závažného

vybraná testerka | 05.12.2022

Chlebové směsi Pernerka jsou velmi jednoduché na přípravu, stačí přidat pouze vodu. Konzistence je sice trošku mazlavější, ale výsledek je výborný. Pekla jsem ovšem delší dobu než bylo v návodu, cca 1 hodinu a čtvrt a výsledkem byla krásně křupavá kůrka a krásně vláčný chléb. Velikost 500 g je ideální, vydrží pár dnů čerstvý.

Za jediný zápor považuji vyšší cenu, neboť běžná cena se pohybuje kolem 50 Kč, a když přičteme náklady na energii, tak se moc nevyplatí, proto lépe kupovat v akci.

vybraná testerka | 05.12.2022

Chuť, rozhodně největším kladem je chuť!! Výborný chlebík, bohužel jsem stihla upéct jen slunečnicový a žito-pšeničný. Malinko mě zaskočilo, že v množství slunečnicových semínek mi mezi těmito 2 nepřišlo až tak rozdílný. Každopádně další + je velikost chleba, jedná se o malý chleba, ale zase buďme upřímní, nejlepší je mít čerstvý, tak proč si jednou za 3 dny neudělat čerstvý?

Ačkoliv se přidává pouze voda, takže se to tváří "blbuvzdorně" tak já měla hrozný problém s lepkavostí, dobrá 1/4 těsta mi zůstala nalepená v místě a nedalo se to pořádně vyškrábat a propojit se zbytkem těsta.... Další mínus je určitě za cenu, ačkoliv se jedná o "zdravý" chléb a ne o klasický, takže ta cena tak nějak odpovídá ceně zitneho chleba v obchodě.

vybraná testerka | 05.12.2022

Je snadný na přípravu, ač mě se poměrně patlal, těsto mi zůstávalo na prstech, tak manžel tento problém neměl. Je také velmi rychlý na přípravu, komplet s pečením, byl hotový zhruba za hodinu a půl. Chuťově naprosto výborný, bála jsem se, že bude kyselý, ale chutnal skvěle, má nádherně tmavou hnědou barvu a hodně semínek.

vysoká cena malá hmotnost balíčku, jsme čtyřčlenná rodina a takhle bych musela péct chleba každý třetí den

vybraná testerka | 05.12.2022

Asi největší výhodou chlebové směsi Pernerka je, že se přidá jen přesné množství vlažné vody. Nemusíte řešit žádné kvasnice apod. Nechá se vykynout a pak už se jen peče. Za cca 40 min je upecený pecen chleba. Nejvíc mi chutná slunečnicový - obsahuje velké množství semínek a také je slaný akorát. Velmi jednoduchá příprava.

Těsto je hodně lepivé, špatně se s ním pracuje. Ale vyrovnává to chuť - chleba je hezky vláčný!

vybraná testerka | 05.12.2022

Chlebové směsi mě příjemně překvapily - mají příjemné složení bez éček, kterých jsou plné běžně kupované chleby. Semínkové chleby obsahují spoustu semínek, slunečnicová směs nás vyloženě nadchla a překvapilo mě, kolik tam těch semínek je, u kupovaného slunečnicového chleba jich tolik nebývá. Se směsí se jednoduše pracuje, přidáte vodu, chvilku mícháte, necháte vykynout, mezitím rozhřejete troubu a upečete. Během cca 1,5 hodiny je hotovo. Cena mě trochu odrazuje, na běžné pečení to nevidím, ale rozhodně si pár směsí pořídím domů do zásoby jako nouzovku - když zjistím, že nemáme dost chleba k večeři/snídani, není nic jednoduššího než během chvilky čerstvý upéct. :-)

Cena - směs + energie stojí přibližně jako "normální" chleba o skoro dvojnásobné hmotnosti.

vybraná testerka | 04.12.2022

Neskutečně rychlý na přípravu, protože je prostě hotový a potřebuje jen trochu vody 💪🏼 Upečený za chvilinku 💪🏼 Krásně křupavoučký a stačí ten trocha másla a do pusinky 😍 Chuťově naprosto výborný 👌🏼 Chutnalo všem a všechny, takže za nás určitě doporučujeme 👌🏼😊 Myslím, že určitě někdy zase koupíme 😊

Na mě trochu moc lepidel těsto, ale zase po vykynutí a upečení prostě pecka, takže asi nic 🤷🏼‍♀️😂

vybraná testerka | 04.12.2022

Rychlá jednoduchá příprava. Chutný ne suchý chléb. Mě tyto směsi velmi zaujaly. Nerada trávím u pečení zbytečně čas. S těmito směsi to jde raz dva. Doporučuji všem kdo šetří čas pro svoji rodinu. Jen doporučuji pořídit si pořádný nůž. Pač chlebová kůrka je pěkně tuhá. Takže pořádný nůž s vroubky je nutný.

Žádný problém nemám.

vybraná testerka | 04.12.2022

Práce se směsí je jednoduchá, první jsem vyzkoušela žitnopšeničný, protože mám žitné chleby moc ráda. Těsto jsem zadělala v robotu a nechala pořádně vykynou na teplém místě, možná i o něco déle než je psáno v návodu. Poté jsem pekla v páře asi 45 minut a nechala jsem chlebík nejdříve trochu zchladnout ve formě a poté do úplného zchladnutí na mřížce. Chleba je krásně křupavý a střídka měkká a vláčná, jde krásně krájet aniž by se rozpadal a drobil.Doma nejíme pečivo ve velkém a tak na ostatní dva chlebíky se teprve chystám, ale určitě budou stejně vynikající...

vybraná testerka | 03.12.2022

Děkuji za možnost testovat. Prisly 3 x smes, manzel vyzkousel hned vicezrnou, s testem se moc dobre pracovalo, priprava byla snadna, do smesi se prida pouze voda. Testo se propracovava snadno a vyhodou jsou vsechny sypke suroviny v jednom. Tesime se, az vyzkousime se slunecnicovymi semínky. Chleb je po upeceni moc dobrý.

vybraná testerka | 03.12.2022

protože moje zásilka dorazila až předevčírem, stihla jsem zatím jen žitnopšeničný chléb. Chlebíčkovou formu nemám, tak jsem těsto dala do "copu" , ale ničemu to nevadilo. Směs je velice rychlá na přípravu, přidá se jen voda. Jen jsem ho nechala ve formě kynout aspoň 60 minut. I dnes je chléb vláčný. Doporučuji.

nejsou

vybraná testerka | 03.12.2022

Dobrá chuť, dlouho vydrží, určitě budeme kupovat i nadále. Dvě směsi jsem dělala přímo v domácí pekárně, takže bez práce a super, poslední jsem zkusila upéct v troubě a i tak bezva, žádná velká dřina. Chuťově nejvíce chutnal slunečnicový a to celé rodině. Líbí se mi, že dlouho vydrží měkký, což u kupovaného chleba už nějakou dobu postrádám,ten většinou druhý den míří na sušení pro kraliky nebo na topinky.

vybraná testerka | 01.12.2022

Jsem moc ráda, že jsem mohla otestovat chlebové směsi Pernerka. Na zpracování je to velice rychlé. Stačí smíchat s vlažnou vodou a za méně jak 1,5 hodiny máte hotový chléb, což je super!! Se směsí se pracuje dobře, použila jsem vařečku, během chviličky promíchaná směs. Žitná smět je hutnější, ale to je dáno typem mouky. Velice jsem ocenila semínka, která jsou ve směsi a není to "drť", ale plnohodnotné semínko. :) Chuťově spokojenost! :-D Nejenom, že Vám to provoní celý dům, ale protože je to opravdu velice jedlé. Nesrovnatelné s tím co si člověk koupí v obchodě.

Jeden chléb je hned pryč, ale to je plus... :)

vybraná testerka | 01.12.2022

Úžasná směs pro přípravu chleba. Rychlá příprava a velice jednoduchá i pro začátečníky… Na chléb jsem se chystala dlouho a tohle mi to velice usnadnilo. Pekla jsem když jsem měla jít do práce aby druhy den bylo doma čerstvé pečivo. Všem moc chutnal a určitě si směs koupíme…. Na další chleba se chystám až budeme dělat oslavu aby měli deticky domácí ❤️

Nic jsem nezaznamenala…..

vybraná testerka | 01.12.2022

Tak přátelé, za mne 100% spokojenost. Naprosto jednoduchá a rychlá příprava. Vykynutí také za chvíli. Pekla jsem vícezrnný chléb a dokonce nemusel být v troubě ani tak dlouho, jak je doporučeno. Výsledek naprosto super, doma se po něm jen zaprášilo. Takže tyto směsi vřele doporučuji i jako zásobu na dona - kdyby náhodou :-)))

vybraná testerka | 30.11.2022

Nejdříve bych chtěla poděkovat za možnost testování . Protože si doma peču kváskový chléb sama,vím jakou to dá práci ,takže za mě jsou všechny tři chleby chu´tově moc dobré,nedají žádnou přípravu a to je na tom to nejlepší,kdo neumí jiný chléb,určitě se mu tyto směsi budou hodit.U nás jsou chleboví jedlíci,takže pro nás je chleba malý a moc tedy nevyskočil,sice kůrka je křupavá ,chu´tově jsou dobré všechny tři druhy,mouku Pernerku používám pravidelně a vím,že je výborná,takže i tyto směsi se jim povedly,škoda jen,že chleba je moc malý pro celou rodinu.Jinak jsem pekla v plynové troubě a přesně podle návodu.

vybraná testerka | 29.11.2022

Jako první jsem zvolila k upečení směs na Slunečnicový chléb. Příprava těsta je po přidání vody jednoduchá. Těsto je trochu tužší, neboť má vyšší podíl žitné mouky, semínek je přidáno přiměřeně. Těsto pěkně a bez problémů vykyne. Chléb jsem pekla v plynové troubě na udanou teplotu. Před pečením jsem povrch potřela vodou a do trouby jsem přidala hrnek s vodou. Po cca 50 minutách jsem chléb, který ve formě pěkně "povyskočil" vyndala z trouby a povrch opět potřela vodou. Nechala jsem chléb ve formě mírně vychladnout, pak vyklopila, přikryla utěrkou a nechala úplně vychladnout. Chléb jsem rozkrájela nožem na chléb se zoubky. Díky obsahu žitné mouky je trochu tužší, ale chuťově velmi dobrý, možná by mohl být trochu slanější. Je sytý.

Návod na přípravu je na zadní straně obalu uveden malým písmem ve světle zelené barvě a je špatně čitelný. Možná by mohl být papírový pytlík se směsí ještě umístěn v kartonovém obalu pro snažší manipulaci a uskladnění.

vybraná testerka | 28.11.2022

S chlebovými směsmi Pernerka se dobře pracuje, nelepí se a jsou jednoduché na přípravu. pěkné všechny vyplynuly, nebyl s tím problém. chlebík dobře chutná nejvíce mě oslovil žitnopšeničný. všechny mají měkkou střídku a kurk připevněnou to akorát. chuťově jsou vynikající. nikdy jsem nevyzkoušela tento typ výrobku,nemám porovnání s jinými značkami.

nenašla jsem

vybraná testerka | 28.11.2022

Já jsem měla chuť na celozrnný, tak jsem ho upekla jako první a velká spokojenost. Příprava úplně jednoduchá, dobře mi vykynul, přidala jsem si ještě pár dýňových zrníček, pekla jsem 40 min, úplně stačí, krásně se krájí. Vzala jsem ochutnat krajíček mamce a švagrové, moc chutnal, jen prý to bylo málo 😄 Už se těším, až upeču další a zase napíšu hodnocení

žádné

vybraná testerka | 28.11.2022

Hned, co jsem si vyzvedla balíček, tak jsem musela zkusit chleba upéct. Zkusila jsem slunečnicový. Doma pekárnu nemáme, takže jsem pekla v troubě ve formě na chleba. Musím říct, že po 30 minutách mi krásně nakynul. V troubě byl jen 30 minut, protože kdybych ho tam nechala 45-60, tak by se mi spálil. Takže za mě je potřeba chléb hlídat. Ale chuť je úplně suprová a zvládne to úplně každý.

Těsto se strašně moc lepí

vybraná testerka | 27.11.2022

Na toto testování jsem se moc těšila. K nedělní snídani jsem manželovi upekla chlebík pšeničnožitný. Nejvíce mě překvapila snadnost přípravy, kdy nejtěžší na tom všem je vyčkat, než chléb vychladne 😅. Z 500g směsi není bochník nikterak veliký, nicméně alespoň neztihne ztvrdnout. 🥰 Chléb taktéž moc nevykynul, tudíž mi v něm chybí vzduchové bubliny, to však na chuti neubralo, má výborný křupavý okraj a uvnitř je vláčný. Možná mi s kynutím nepřálo počasí 😂 už se moc těším na další pokusy ♥️

vybraná testerka | 26.11.2022

velice snadne na pripravu, staci pouze pridat vodu. smesi je 500gr a proto nelze ocekavat obri bochnik chleba. ja jsem zkusila smes upect v troube a jsem spokojena. nevybehl sice nijak extra, ale je chutny, kurka byla krupava. tesim se na peceni dalsich kousku. rozhodne doporucim, chleb lze bez namahy upect i bez pekarny chleba.

vybraná testerka | 25.11.2022

Vláčný chléb.Pekla jsem v pekárně.Tento je vícezrnný.Bude ke snídani.Je hutný.Těsto je takové mazlavější, jsou tam semínka.Čekala jsem,že bude chuťově lepší.Ale je to celkem bez práce.Přidáte jen vodu.Chleba je tmavší.Dobře se krájí zoubkovým nožem na plátky.S máslem nebo sýrem bude chutný.Příště upeču v troubě bochníček.Zda více vyskočí.

Moc nevyskočil,ale asi to má tak být,je to jen 500g směsi.

13.10.2023

Chlebové směsi, se kterými se chléb povede i úplným začátečníkům. Srozumitelný, přesný návod a snadný postup. Dobré a zdravé pečivo je odměnou celé rodině. Na výběr z několika druhů.

-

11.10.2023

Ráda doma chleba občas upeču a tyto chlebové směsi jsou výborné

25.08.2023

Pokud rádi pečete svůj vlastní chléb, tyto směsi na pečení doporučuji. Chleby jsou izadne, chuťově výborné a navíc příprava je opravdu snadná.

žádné

18.04.2023

dobre na tom je že si můžeš upéct chléb doma a nemusíš ho kupovat když je v dnešní době dráhy, navíc je to domácí takže super, zdravý,

17.04.2023

Upéct si chléb z této směsi je opravdu snadné. Stačí přidat vodu, nechat chvilku nakynout (nechávám na nejnižší stupeň v troubě) a pak už jen péct. Chléb, pokud se peče více jak 45 min, má velmi křupavou kůrčičku. Chuťově je dobrý. Velikost akorát - žádný gigant. :) Šlo o první chléb, co jsem pekla a musím říct, že měl úspěch.

Kynutí + pečení trvá déle. Vymezit si čas.

06.03.2023

Bohužel po vyhrání rozstřelu jsem balíček neobržela. I tak jsem si chlebovou směs koupila sama a mohu jen doporučit. S moukou se pracovalo velice dobře. Těsto bylo vláčné a jemné. Pekla jsem chléb v domácí pekárně, kde jsem také připravovala samotné těsto. Pouze jsem přidala suroviny i dovnitř těsta. Výskedek byl bombastický, velice chutný chlebík.

28.02.2023

Vynikající chlebové směsi. Všechny tři mám několikrát vyzkoušené. Dobrý chléb s nimi zvládne upéci i začátečník. Chléb je chutný, dobře ochucený, dlouho jako čerstvý. Podrobný, jasný návod.

19.02.2023

Zkusila jsem slunečnicový směs na chleba a s výsledkem jsem moc spokojená. Chuť je vyvážená a slunečnice je ve výsledku dobře citit.

Cena

16.02.2023

Vynikající chlebové směsi, se kterými se povede skvělý chléb i úplnému začátečníkovi. Obsahují všechny potřebné ingredience. Na výběr z několika druhů, stačí si jen vybrat. Promyšlené, kvalitní složení, jasně pochopitelný návod.

15.02.2023

Nejlepší chlebové směsi. Používám jak do domácí pekárny tak do ručního pečení.

10.02.2023

i ezsgshsushshdhdujdhdjshsgshdhusisis

usjsushdfdgshshsh

10.02.2023

z chlebove smesi pernerka vznikne krasny krupavy chleba

nic

19.01.2023

Chléb se vždy povede, není nad doma upečený chléb, a ta vůně

18.01.2023

Chlebová směs je super.Máme jich pár v zásobě .Není nic lepšího než čerství měkký chléb

nic

07.01.2023

Mäkkučké zdravé chrumkavé upečené proste najlepšie na svete neviem sa toho dojest

07.01.2023

Chlebove směsi jsou super. Pravidelně z nich pečeme a chléb nám chutná

30.12.2022

Díky chlebové směsi Pernerka upeče rychle a snadno kvalitní chléb opravdu každý.

0

23.12.2022

Z této chlebove směsi je naprosto skvělý chléb, chutná cele rodině

19.12.2022

Z této chlebové směsi jsem moc nadšená, velmi mi chutnala

16.12.2022

Každé ráno mi přítel dělá teplý chlebík. A jediné s touto směsi od Pernerky je nejlepší 🌟 🌟

Žádný

14.12.2022

Výborná mouka vhodná na domácí přípravu chleba. Vhodná i do domácích pekárenská.

12.12.2022

Vyborne smesi pro rychly chleb z domova. Toto na trhu chybelo😉

09.12.2022

nejlepší chuťově mouky jsou právě od této značky a tyto chlebové jsou boží

vyšší cena a menší balení

08.12.2022

Všeobecně mouky od značky Pernera jsou úžasné a této chlebové směsi není co vytknout.

06.12.2022

Pernerka je za me velmi kvalitni znackou. Kupuji od ni mouky, ktere jsou opravdu skvele pro peceni. Tyto smesi jsem videla v testovani poprve. Jsou opravdu pro snadne upeceni chleba bez kvasku a dlouheho kynuti. Chutnaji skvele a maji mnoho druhu, snadno si vybere kazdy.

Pytlicek se snadno protrhne. Zvolila bych lepsi obalovy material.

04.12.2022

Výborná chuť, vůně i kvalitna. krásně vláčný a jemný.

vyšší cena

29.11.2022

Chlebová směs Peterka se snadno používá a chléb chutná skvěle..

Žádné

28.11.2022

Fajn chléb, je výborný doporučuji, dobře se s tím pracuje

28.11.2022

Chlebová směs na chleba je fajn, peču v pekárně a noc mi vyhovuje

27.11.2022

Vyzkoušela jsem upéct si domácí chleba z této směsi a chutnal báječně. Určitě ještě znovu vyzkouším, protože chutnal výtečně.

25.11.2022

Nejlepší chlebová směs na trhu. Stojí za to jí vyzkoušet.

25.11.2022

z Pernerky peču dost často, téměř denně vřele doporučuji,cena se rovná kvalitě

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:48
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat