TESTOVÁNÍ: Chutné a zdravé grilování v pohodlí domova díky Optigrillu od Tefalu

17. 6. 2017 | Testování

Grilování mezi Čechy zcela zdomácnělo a tento trend se rozšiřuje z léta, dříve hlavní a jediné sezóny, i na jaro, podzim a dokonce i zimu. Není divu, grilovaným dobrotám se jen tak něco nevyrovná a díky novým technologiím elektrických grilů je možné „grilling“ provozovat kdekoli bez omezení.


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 75 testerek

Doporučeno: 46x


Jak máte nejraději připravený steak: krvavý, středně, či dokonale propečený? A jak na to, aby byl vždy takový, jaký chcete? Odpovědi na tyto otázky vám přinesou novinky pro celoroční grilovací sezónu 2017. I vy si můžete ugrilovat dokonalý pokrm jako od mistra šéfkuchaře, ať už to bude na zahradě, balkoně či pouze v kuchyni. Stačí mít jen toho správného pomocníka!

Testovaný gril


Optigrill zajistí dokonalý požitek z grilování i v pohodlí domova.

Optigrill+ Snacking&Baking (GC714834) od značky TEFAL je skvělým řešením pro zkušené grilmajstry i začínající milovníky grilovaných pokrmů.

Zdravé a fit vaření je podle odborníků ve znamení snižování používání tuků v kuchyni. Proto je ideální příprava pokrmů na elektrickém grilu, který má grilovací desky opatřeny nepřilnavou vrstvou, tedy nevyžaduje používání tuků. Navíc se při grilování odvádí přebytečný vypečený tuk do odkapávací misky.

Značka TEFAL vyvinula chytrý elektrický stolní gril, který vždy připraví jídlo s dokonalým výsledkem.

Tento elektrický gril je opatřen inovativním senzorem na měření tloušťky masa s automatickým přizpůsobením teploty a signalizací stavu propečení. Displej mění barvu, zobrazuje fázi pečení a upozorňuje vás i zvukovým signálem.

Vaší starostí zůstane pouze rozhodnout, jestli chcete dobře propečený steak, nebo si více pochutnáte na krvavější variantě rare. Díky tomuto senzoru a chipem řízeným teplotám v průběhu grilování se jídlo nepřipaluje, byť jej připravujete tzv. na sucho.


Díky inovativnímu senzoru budou vaše steaky jako od profesionála!

Stejně dobře jako steaky připravíte na novém Optigrillu i jakýkoli typ zeleniny, protože nabízí čtyři teplotní stupně v manuálním režimu – uzpůsobeným právě pro přípravu příloh a zeleniny. Je ideálním domácím grilem, na kterém celoročně zdravě připravíte klobásy, hamburgery, drůbeží maso, ryby, toasty, ale také například snídaňové panini, které můžete naplnit podle vaší fantazie!

Dokonalým příslušenstvím, které je součástí balení Optigrill+ Snacking&Baking, je praktická pečicí nádoba vhodná pro přípravu slaných a také sladkých jídel – kromě pečení je ideální pro ohřívání či vaření.

Povrch grilu je nepřilnavý, snadno se tedy čistí. Grilovací desky a odkapávací miska jsou vyjmutelné a omyvatelné v myčce.

Cena: 6 490 Kč (testerky budou moci Optigrill po 2týdenním testování odkoupit s 50% slevou, nebo ho vrátit)

Více informací najdete na www.tefal.cz.

Na hodnocení testovaného grilu se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz. Prohlédnout si můžete také další typy Optigrillu od Tefalu: Optigrill+ GC712D34 nebo Optigrill+ XL GC722D34Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Odsuňte tento týden svůj společenský život na jeho druhou polovinu a v té první se soustřeďte na rodinu. Zkuste zkrátka tento týden trávit více času se svými blízkými – pomůže vám to předejít případnému nedorozumění, které poslední dobou hrozilo a které by mohlo nepříjemně poznamenat váš vztah. Nebojte se na tomto poli ani ráznějších kroků ke zm... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

37 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:02
30 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
221 Příspěvků
Poslední příspěvek 18.10.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat