TESTOVÁNÍ: Co je dobré pro dětskou pokožku, je dobré i pro mě. Pleť hebkou jako miminko vám zajistí kosmetika HiPP!

20.09.2021 | Testování

Máte pocit, že dětskou kosmetiku nemohou používat dospělí? Společnost HIPP tento mýtus vyvrací! Ve spolupráci s ní připravujeme balíček kosmetiky pro 50 bezdětných testerek ve věku 25-35 let, které si dopřejí luxus v podobě sametově hebké a chráněné pokožky.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 61 testerek


Péče o pokožku celého těla by měla být nedílnou součástí našich každodenních rituálů. Správná a pravidelná péče o pokožku napomáhá obnovit její přirozenou rovnováhu a dodá jí zdravý vzhled. Odměnou bude váš příjemný pocit a zdravé sebevědomí. Kůže jakožto největší orgán lidského těla plní hodně rozmanitých funkcí, především ale poskytuje ochranný štít, bez kterého se nelze obejít. I to je důvod, proč se o ni patřičně starat! Vždyť vytváří bariéru mezi vnějším a vnitřním prostředím, čímž zabraňuje průniku škodlivých látek, toxinů, mikroorganismů i nebezpečných ultrafialových paprsků. Vnímejte svoji pokožku jako součást imunitního systému a dopřejte ji kvalitní kosmetiku, která její ochranitelský vliv nemůže ničím ohrozit. Mezi takové prostředky se počítají produkty od společnosti HiPP. A že jsou určené jen pro ty nejmenší? Ale kdepak! To, co je dobré pro miminka, je přece dobré i pro vás!

Láskyplná péče v každé kapce

Naprostým základem HiPP kosmetiky jsou blahodárné přírodní oleje, mezi nimiž vyniká vzácný BIO mandlový olej. Ten podporuje potřebnou hydrataci, přičemž zanechává kůži vláčnou, sametově hebkou, vyživenou a zregenerovanou. Nejen s jeho pomocí ale můžete mládnout a zkrásnět! Kosmetika od HiPPU je napěchována i prospěšnými nenasycenými mastnými kyselinami, kterým dělají společnost cenné vitaminy a minerály. Naopak byste v ní nenalezli parabeny, parafínové oleje na bázi ropy, alkohol, PEG emulgátory ani další pochybné chemické složky, jež by pokožce mohly jakkoli ublížit.

HiPP pečuje o vás i planetu

Pro společnost HiPP je totiž ochrana zdraví i životního prostředí naprostou prioritou, proto její výrobky neobsahují zbytečnou chemii a jsou navíc zcela bez mikroplastů. Ještě pořád si myslíte, že se z nich mohou těšit jenom miminka? Aktuálně hledáme 50 testerek, které schopnosti šetrné kosmetiky HiPP Babysanft chtějí pocítit na vlastní kůži. Je vám od 25 do 35 let? Jste zatím bezdětná a ráda o sebe pečujete? Můžete být jednou z výherkyň, na kterou se usměje štěstí. V testovacím balíčku pak obdržíte tyto produkty, jež budou vaším každodenním spojencem, přítelem a pomocníkem.

HiPP Babysanft Sprchový gel s dávkovačem

Ať už jde o delší koupel ve vaně či rychlejší sprchu, očista má základní význam nejen pro zdraví, ale i svěží pocit pohody. Dopřejte svému tělu HiPP sprchový gel, který zbavuje i tu nejcitlivější pokožku nečistot, zatímco ji chrání před vnějšími vlivy i poškozením. Vytváří totiž na pleti ochranný film, aniž by poškodil její přirozený kyselý plášť. Kůže tak při běžné hygieně není namáhána a může dýchat, proto neztrácí svou vláčnost, pružnost ani odolnost. Protože má tento sprchový gel s praktickým dávkovačem jemnou vůni, za kterou si rozhodně nepřipisují zásluhy zbytečné parfémy a chemické aromatické látky, nevyvolává alergické reakce. Jeho snášenlivost s pokožkou je pochopitelně dermatologicky testována. Zkusíte ho? I další produkt z řady Babysanft si vaše pleť doslova zamiluje.

HiPP Babysanft Pleťové mléko

Péče, kterou kůži poskytujete, je důležitá i pro obnovu přirozené rovnováhy, kterou vnější nepříznivé vlivy narušují. Proto je třeba mít po ruce pleťové mléko, jež zajistí hydrataci a díky antioxidantům zesílí ochranu před vším, co schopnosti regenerace odporuje. A přesně to je HiPP Babysanft Pleťové mléko. Ten má pozitivní účinek na suchou pleť a rychle se vstřebává. Obsažený BIO mandlový olej je pokožce velice blízký, proto zajistí všechny její potřeby. A to s minimálním rizikem alergických reakcí. Tohle je péče, kterou si zasloužíte! Posledním testovacím produktem jsou ubrousky – a ne jen tak ledajaké.

HiPP Babysanft Čisticí vlhčené ubrousky ULTRA sensitive

Ženy si prý poradí v každé situaci. Proto s sebou v kabelce nosí mnoho nezbytných pomocníků. Mezi nimi jistě nechybí vlhčené ubrousky! Co byste řekla na takové, které mají výjimečně jemná vlákna s vysokou absorpční schopností pro mimořádně šetrné ošetření rukou i obličeje.  Ubrousky jsou biologicky odbouratelné. Neobsahují totiž plasty ani mikroplasty.  Praktické balení vhodné do každé kabelky obsahuje 10 kusů ubrousků. Bude to láska na první očištění… Tak hodně štěstí, milé testerky. Je o co bojovat!

Více informací naleznete na stránkách www.hipp.cz

Cena balíčku: 302 Kč

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 50 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda si vybírají kosmetiku podle složení nebo ceny?  
HLASTE SE DO 3. ŘÍJNA 2021.
Vybrané testerky získají vždy 1ks pleťového mléka, sprchového gelu a mini balení vlhčených ubrousků.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:15
234 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
172 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat