TESTOVÁNÍ: Dýňová novinka od Starbucks je tu

12.09.2022 | Testování

Potravina nejvhodnější do podzimních plískanic? Dýně! Pokud milujete její vůni i barvu, skočte do Starbucks, kde začíná sezona Pumpkin Spice Latte – letos s lahodnou svěží novinkou. Hledáme 20 testerek, které si tuto opojnou dobrotu budou moci vychutnat zcela zdarma!

Přidat příspěvek do rozstřelu

Podzim se nezadržitelně blíží, vždyť podzimní rovnodennost je už 23. září. Jejím symbolem je především tolik opěvovaná a hlavně zdravá dýně! Ta, stejně jako mrkev a sladké brambory, je bohatá na betakaroten. Proč ho potřebujete?

Podzim se nese v rytmu nachlazení

Vaše tělo změní tento antioxidant na vitamin A. Vitamin A pečuje o ostré vidění, chrání před choroboplodnými zárodky a stará se o to, aby váš reprodukční systém fungoval tak, jak má. „Áčko“ také pomáhá srdci, plícím, ledvinám a dalším orgánům zůstat zdravé. Kromě betakarotenu dýně nabízí i vitamin C, vitamin E, železo a folát – všechny tyto látky posilují imunitní systém. Tudíž nenajdete vhodnější potravinu, která by vám v chladnějších měsících roku udělala větší službu.

Dýňová polévka, rizoto, svíčky, vosky i dýňový džem pohladí vaše smysly, stejně jako doušek legendárního Pumpkin Spice Latte v kavárně Starbucks. Nápoj milionů fanoušků je zpět a letos přináší novinku – osvěžující Pumpkin Cream Cold Brew.

Kombinace dýně s vanilkou je úchvatná

Nový přírůstek do rodiny Pumpkin Spice Latte – Pumpkin Cream Cold Brew – představuje netradiční podobu ledové kávy. Starbucks Cold Brew se připravuje ručně v malých várkách. Čerstvě mletá kávová zrna se louhují ve studené vodě po dobu 20 hodin a výsledkem je jemná káva s bohatou chutí.

                                                                                                                                                                                           Pumpkin Cream Cold Brew

Pumpkin Cream Cold Brew je ochuceno kapkou vanilky a ozdobeno dýňovou našlehanou pěnou, v níž se rafinovaně mísí vrstvy vanilkové šlehačky a pikantního sirupu. Třešničkou na dortu je kořeněný posyp s chutí skořice, která má povzbudivé účinky na činnost mozku, hřebíčku, jež přináší pocit skutečného odpočinku a pomáhá uvolnit napětí, a muškátového oříšku. O tomto koření je známo, že vyvolává stavy euforie. Co víc si na podzim ještě přát? Co třeba hladký návrat do zajetých kolejí po letních prázdninách?

Ten, společně s Iced Pumpkin Cream Latte, nikdy nebyl snazší. Sladká smetana v kombinaci s Blonde Espresso Roast a Pumpkine Spice sirupem Vás zvedne na nohy.

                                                                                                                                                Iced Pumpkin Cream Latté

Zůstaňte v souladu s přírodou

Pokud si svůj nápoj necháte připravit do vlastního tumbleru nebo cold-cupu, pomůžete přírodě a navíc získáte slevu 10 Kč. Nezapomeňte si proto prohlédnout limitovanou sezonní nabídku hrnečků, tumblerů a cold-cupů, která je plná sytých podzimních barev a učiní vaše kávové zážitky ještě příjemnějšími.

Cena: od 109 Kč (Tall velikost)

Hledáme 20 z vás (místo limitované na Prahu, Brno a Ostravu) ve věku 1360 let. Vybrané testerky obdrží kartičky nabité na 300 Kč.

Více informací na www.starbuckscoffee.cz/cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda je latté jejich favoritem ve světě kávy.
HLASTE SE DO 28. ZÁŘÍ 2022.
Vybrané testerky získají kartičku Starbucks v hodnotě 300 Kč. Testují se oba produkty - Iced Pumpkin Cream Latte a Pumpkin Cream Cold Brew.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Rozstřel testerek

alexandrpiko dnes 0:13

Miluji latté! Od té doby kdy jsem poprvé ve svých 15ti letech ochutnala latté, už nikdy mi tak moc žádný druh kávy nezachutnal!

Becky včera 23:36

Dobré ráno může začít až po skvělé kávě. ☕️

patril včera 23:31

jedině latté-kafe bez mlíka je jako tejden bez neděle

kaerrwi včera 23:08

miluju kávu, ale nemám rádа dýně, přesvědčte mě!

nikycapkova včera 23:03

Starbucks a jejich lattéčka jsou celoročně skvělá. Není ale pochyb že Pumpkin Spice Latté je must have na podzim. Drink který zahřeje a dodá jak energii tak vitamíny zlepší rovnou i celý den. Je to u mě jasný favorit.

Terez__ včera 19:53

Dlouhou dobu jsem nepila kafe vůbec, ale když jsem začala chodit na střední a s kamarádkama do kaváren, začala jsem pít latté. Teď už nepiju nic jiného.

Natal včera 18:37

Upřímně bych řekla, že tahle dýňová novinka mi celkově dodává podzimní atmosféru. Má to zajímavou chuť podobnou karamelu. Určitě to není poprvé a naposled co si tento nápoj dávám.

Iaminnapribo včera 17:13

Miluji podzim,kafe a dýně 😍

Ivet_Danny včera 16:56

Latté pro mě bylo vždy velkým favoritem a ideální volbou při jakékoliv příležitosti👍

Petulkaa232323 včera 16:42

Top strop 🙋🏻‍♀️🥰

vencaa1 včera 16:17

Miluju Karamelové kafe!❤️

misa1234 včera 16:02

Miluju latté ,hlavně karamelove ❤

Svetlana_F včera 14:56

Latte je jediná káva, kterou piju.

Maya_Maja včera 14:13

Latté je můj podzimní oblíbenec, který mě v chladných obdobích dokáže zahřát.

Kaci_prochazka_ včera 13:33

Latté, cappuccino, flatwhite… každá káva má něco vyjímečného do sebe, ale všechny stojí za to

ProsteAdros včera 13:19

Tak jako každý si rád dám občas to latte, a ze StarBucks jsem kafe ještě neměl takže zajímavá porce šťávy 🤗

Lucius včera 13:06

Latté je ideální do každého ročního období

Lexka včera 12:35

Latte macchiato je rozhodně mým nejoblíbenějším druhem kávy, caffé latte je hned na druhém místě. Ráda ho testuji ve všech možných příchutích (dýňové, fialkové, perníčkové, levandulové, slaný karamel, javorový sirup a mnoho dalších), jakmile vidím v nějaké kavárně originální novou příchuť "latéčka", tak obvykle neodolám a musím ji vyzkoušet :) Klasické dýňové latté ze Starbucksu samozřejmě znám, jeho studená verze mě určitě také zajímá a ráda bych ji vyzkoušela :) Mimochodem víte, že pokud si ve Francii objednáte jen "latté", tak na Vás budou hodně blbě koukat a poté Vám donesou mléko? Reálná zkušenost, to jen k tomu jak se v Čechách používají nesmyslné názvy kávy ;)

Péťa02 včera 12:34

Latté je můj favorit kávy.

Karča včera 11:56

Latte není sice můj favorit ve světě kávy, ale ráda si ho občas dám....na kombinaci dýně, vanilka jsem moc zvědavá:-)Zdarma produkt k testování!

Přihlaš se do testování!

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat