TESTOVÁNÍ: Dýňová novinka od Starbucks je tu

12.09.2022 | Testování

Potravina nejvhodnější do podzimních plískanic? Dýně! Pokud milujete její vůni i barvu, skočte do Starbucks, kde začíná sezona Pumpkin Spice Latte – letos s lahodnou svěží novinkou. Hledáme 20 testerek, které si tuto opojnou dobrotu budou moci vychutnat zcela zdarma!

Přidat příspěvek do rozstřelu

Podzim se nezadržitelně blíží, vždyť podzimní rovnodennost je už 23. září. Jejím symbolem je především tolik opěvovaná a hlavně zdravá dýně! Ta, stejně jako mrkev a sladké brambory, je bohatá na betakaroten. Proč ho potřebujete?

Podzim se nese v rytmu nachlazení

Vaše tělo změní tento antioxidant na vitamin A. Vitamin A pečuje o ostré vidění, chrání před choroboplodnými zárodky a stará se o to, aby váš reprodukční systém fungoval tak, jak má. „Áčko“ také pomáhá srdci, plícím, ledvinám a dalším orgánům zůstat zdravé. Kromě betakarotenu dýně nabízí i vitamin C, vitamin E, železo a folát – všechny tyto látky posilují imunitní systém. Tudíž nenajdete vhodnější potravinu, která by vám v chladnějších měsících roku udělala větší službu.

Dýňová polévka, rizoto, svíčky, vosky i dýňový džem pohladí vaše smysly, stejně jako doušek legendárního Pumpkin Spice Latte v kavárně Starbucks. Nápoj milionů fanoušků je zpět a letos přináší novinku – osvěžující Pumpkin Cream Cold Brew.

Kombinace dýně s vanilkou je úchvatná

Nový přírůstek do rodiny Pumpkin Spice Latte – Pumpkin Cream Cold Brew – představuje netradiční podobu ledové kávy. Starbucks Cold Brew se připravuje ručně v malých várkách. Čerstvě mletá kávová zrna se louhují ve studené vodě po dobu 20 hodin a výsledkem je jemná káva s bohatou chutí.

                                                                                                                                                                                           Pumpkin Cream Cold Brew

Pumpkin Cream Cold Brew je ochuceno kapkou vanilky a ozdobeno dýňovou našlehanou pěnou, v níž se rafinovaně mísí vrstvy vanilkové šlehačky a pikantního sirupu. Třešničkou na dortu je kořeněný posyp s chutí skořice, která má povzbudivé účinky na činnost mozku, hřebíčku, jež přináší pocit skutečného odpočinku a pomáhá uvolnit napětí, a muškátového oříšku. O tomto koření je známo, že vyvolává stavy euforie. Co víc si na podzim ještě přát? Co třeba hladký návrat do zajetých kolejí po letních prázdninách?

Ten, společně s Iced Pumpkin Cream Latte, nikdy nebyl snazší. Sladká smetana v kombinaci s Blonde Espresso Roast a Pumpkine Spice sirupem Vás zvedne na nohy.

                                                                                                                                                Iced Pumpkin Cream Latté

Zůstaňte v souladu s přírodou

Pokud si svůj nápoj necháte připravit do vlastního tumbleru nebo cold-cupu, pomůžete přírodě a navíc získáte slevu 10 Kč. Nezapomeňte si proto prohlédnout limitovanou sezonní nabídku hrnečků, tumblerů a cold-cupů, která je plná sytých podzimních barev a učiní vaše kávové zážitky ještě příjemnějšími.

Cena: od 109 Kč (Tall velikost)

Hledáme 20 z vás (místo limitované na Prahu, Brno a Ostravu) ve věku 1360 let. Vybrané testerky obdrží kartičky nabité na 300 Kč.

Více informací na www.starbuckscoffee.cz/cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda je latté jejich favoritem ve světě kávy.
HLASTE SE DO 28. ZÁŘÍ 2022.
Vybrané testerky získají kartičku Starbucks v hodnotě 300 Kč. Testují se oba produkty - Iced Pumpkin Cream Latte a Pumpkin Cream Cold Brew.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Rozstřel testerek

sannymummy včera 11:21

Latte? Je úžasné. Miluji vsechny druhy káv, hlavně záleží na čase vychutnání. Daňová káva, to by mě osobně nenapadlo - jsem teď pořádně zvědavá.

kaculinkaaa včera 11:11

Ano, latté je určitě můj favorit.🥰

Lejla včera 10:35

Latté je moje každodenní rutina v práci a dýni mám rád v jakékoliv podobě, takže spojení těchto dvou chutí je velice zajímavé a lákavé. Rád bych otestoval a poté zhodnotil.

Karyna včera 9:48

Miluji autumn vibes a pumpkin dobroty of Starbucks 🍂☁️☕️💕

Klára01 včera 9:47

Starbucks miluju ! A jejich dýňová novinka ? Nejde popsat dokonalost !.

Nigguska včera 9:36

Miluji latte a tohle bych chtěla strašně zkusit. ❤️

kamilka včera 8:58

Latte je nejlepší na světě. :-)Je to jasná volba při návštěvě kavárny. S novou příchutí vždy ochutnám. Miluji novinky, podzim a dýně neodmyslitelně patří k sobě.

radus včera 8:36

Když kávu, tak jedině Latté. A dýňová novinka? To mě zajímá! :)

Hardy včera 8:30

Káva co se prodává v Albertu byla opravdu odporná chci se přesvědčit jestli to byl jen omyl.

Stepanka610 včera 8:23

Starbucks je můj favorit miluji to

Natka včera 7:27

Ano, každý rok si ho dávám a přála nich to všem...

majkyann včera 2:40

Jsem milovníci kávy a hlavně Latte

Any.devil 26.09.2022

Bude to možná znít divně, ale nemám ráda kávu :) ALE, miluju latté ze Starbucks. Naučila jsem se na něj už na vysoké a závislost mi zůstala.

_Karolí_ 26.09.2022

Ano latté je mým největším favoritem ve světě kávy

kacenka.aa 26.09.2022

miluju podzim a pumpkin late tomu dodává takový vibe takže se těším až to ochutnám

Katefrol 26.09.2022

Miluji! Mé nejoblíbenější Pumpkin Spice Latté. Mám hrozně ráda toto období, kdy si ho mohu konečně dát ❤️

Zdeňka76 26.09.2022

Miluju celkově Starbucks,ale Latté jsem ještě nikdy neměla a chtěla bych ochutnat.

Verone 26.09.2022

Vždycky jsem milovala kávu s mlékem a latté je mým favoritem. Jen nesmí být moc mléčné. Vím, že ve Starbucks je káva poctivá a latté je připravené tak, jak má být. Dýňovou novinku jsem neměla příležitost ochutnat a moooc by mě zajímala!

MaťKa 26.09.2022

Ano, latté miluji!

Klér 26.09.2022

Jako student jsem si Starbucks nemohla dovolit a tak piju vlastně jen domácí latté. Pumpkin Latté je ovšem “podzimní must have” této doby :)Zdarma produkt k testování!

Přihlaš se do testování!

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vás zastihne v příjemně „milostné“ náladě – budete mít chuť flirtovat, projevovat i přijímat lásku, rozmazlovat děti, trávit čas s nejbližšími přáteli, zkrátka prožijete vztahový týden se všemi vzestupy a ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat