TESTOVÁNÍ: Elegantní vodní vysavač Vivenso pro dokonale čistý byt

17.03.2017 | Testování

V dnešní době, kdy stále více dětí i dospělých trpí nejrůznějšími alergiemi, klade spousta z nás důraz na dokonalý úklid. Toho ale s běžnými pomocníky v domácnosti jen těžko dosáhneme. Máte doma alergika na prach? Pak jistě víte, že tradiční vysavač mnohdy nezvládne vše. Odborníci proto doporučují stroj, který si nejen poradí s každým smítkem, ale navíc čistí i vzduch. Takovým je vodní vysavač Vivenso.


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 58 testerek

Doporučeno: 124x


Vodní vysavač Vivenso nevysává nečistoty jako běžný vysavač do sáčků, pytlíků nebo dalších zásobníků, ale díky dvoustupňovému separátoru přímo do nádoby s vodou. Díky této technologií vychází z Vivensa, vysavače na vodu, stále znatelně čerstvý čistý vzduch, tak pročištěný jako po dešti. Při každé činnosti s Vivensem se automaticky „propírá“ vzduch v prostoru a již po krátké době sami pocítíte příjemné a výrazně lepší klima ve vašem bytě.

Technologie ve službách zdraví


S vodním vysavačem Vivenso doma uklízí i modelka Iva Kubelková

Moderní čisticí systém Vivenso se od běžných čisticích systémů odlišuje svým filtračním systémem. Běžné čisticí systémy se snaží o zachycení prachu ve filtračních sáčcích nebo v suchých filtrech. Na místě je otázka, zda není jejich úspěch pouze krátkodobý a zda záhy nedojde k obnovení výchozí situace, neboť už po krátké době je prach, a spolu s ním roztoči a spóry hub, opět vyfukován do prostoru.

V systému Vivenso je naproti tomu prach vázán na vodu. Vivenso pere vzduch, nečistoty zůstávají ve vodě a znatelně už po krátké době zlepšuje klima v místnosti. S čisticím systémem Vivenso zlepšíte svoji tělesnou i duševní kondici a dosáhnete zlepšení u alergií na domácí prach.

V čem spočívá jeho tajemství

Motorová hlava Vivenso zaujme svým unikátním designem. Její jedinečnost tkví v možnosti plynulé regulace výkonu pomocí otočného knoflíku. Manipulace s vysavačem je velmi sandná.


Krásná Iva Kubelková s elegantním vodním vysavačem Vivenso

Vynikající součástí je speciálně vyvinutý separátor s dvojitým chodem pro vodní vysavač Vivenso. Výhody dvou separátorů se zde spojují v jednom. Různě nastavené lamely způsobují větší víření vody, která tak prachové částice pohlcuje rychleji. Rovně nasazené lamely ve spodní části separátoru redukují odpor separátoru ve vodě a nahánějí tak řádně vodu do jeho horní části. V této oblasti se nacházejí šikmo nasazené lamely, které vodu nahánějí prostřednictvím „efektu mlýnského kola“ – díky tomu se vzduch ve vysavači s vodním filterm v nádrži na vodu patřičně propere.

Vivenso pracuje bez filtračních sáčků, filtrů jemného prachu, HEPA filtrů, motorových filtrů, výfukových filtrů atp. Pachy a prachové částice jsou ze vzduchu zachycovány do vodní nádrže a vázány přímo na vodu. Inovativním řešením pro optimalizaci perfektní péče je vynikající funkce „Dry-Lock“. Rukojeť vodní nádrže umožňuje nejen jednoduchý transport, ale i optimální schnutí.

Kolečka podvozku umožňují optimální flexibilitu. Váš vysavač s vodním filtrem Vivenso vás tak může doprovázet kamkoli.

Hodnota testovaného vysavače Vivenso je 22 690 Kč.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat