Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Garnier Goji Hair Food pro zářivou barvu vlasů

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

05.06.2018 | Testování

Toužíte po vlasech, jejichž barva by vydržela dlouho zářivá a tak sytá, jako když jste odcházeli z kadeřnického salonu? Pak je tu pro vás Garnier Goji Hair Food, který v rámci našeho testování vyzkouší 50 testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?

Jste to, co jíte, a stejně tak je důležitá strava pro vaše kadeře. Garnier Fructis představuje Hair Food, první produkt svého druhu s obsahem 98 % ingrediencí přírodního původu, obohacený o výtažky ze superovoce. Tři možnosti využití pro jeden jediný výsledek: super vlasy!

Trojí využití, šetrnost k přírodě i vlasům

Celá řada představuje skutečný úspěch vývoje složení vlasových produktů, jelikož obsahuje 98 % ingrediencí přírodního původu bez přídavku silikonů, látek tradičně využívaných pro jemné a hedvábné vlasy po umytí. Zbylá 2 % ingrediencí dodávají smyslnou vůni a umožňují správnou konzervaci produktu.

Jak ho můžete použít?

 • Jako kondicionér: okamžitě vyživuje a zabraňuje zacuchání vlasů. Dodává jim lesk a energii bez zatěžování.
 • Jako maska: hloubková výživa pro jemné, lesklé, pružné a hydratované vlasy.
 • Jako bezoplachová péče: udržuje vlasy jemné a lesklé, konečky vlasů jsou na pohled zdravější.

Stoprocentní zodpovědnost

 • Veganské
 • 98 % přírodních ingrediencí
 • 95 %  biologicky odbouratelné složení
 • Dermatologicky testované
 • Rostlinné oleje

Neobsahuje

 • Silikony
 • Parabeny
 • Umělá barviva

Goji Hair Food

Podporuje zářivost barvených vlasů

Výtažky z goji, plodů s jemnou medovou chutí, podporuje intenzitu, lesk a dlouhotrvající výdrž barvených vlasů.

Lehká, nadýchaná textura je doplněna o jemnou vůni červeného ovoce a květů.

Užijte si smyslný požitek při každém použití.

Doporučená cena: 180 Kč

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 50 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jaká nejbláznivější barva kdy jejich vlasy zdobila a jak často své kadeře barví.
HLASTE SE DO 20. ČERVNA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování Goji Hair Food.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

annnaq

dnes 20:45

Neblaznivejsi byla růžová, dokonce se stalo že místo blond jsem měla hlavu rudou. Někdo v obchodě zaměnili barvy. Barvení mne stačí jednou za 2 měsíce, přes léto se nebarvim vůbec.

njana

dnes 13:26

ráda bych něco vyzkoušela, vlasy mi pomalu šednou a já jsem se neodvážila něco použít, Kamarádka použila šampon, aby měla hnědou barvu, ale její vlasy byly červené. Ráda bych použila kvalitní výrobek,

Monikasl89

včera 19:06

Nejblaznivejsi byla vykricena růžová, ale v době kdy se ještě růžové vlasy nenosily. Byl to hlavně omyl, měla to být červená ale nějakým zázrakem z toho byla růžová :D bavím vlasy pravidelně o 3 měsíce.

Mili.70

včera 17:57

Vlasy si barvím cca každých 6 týdnů. Bláznivou barvu jsem ale asi nikdy neměla... vyzkoušela jsem hnědou i blond, melíry, přelivy... ale do neobvyklých barev raději nejdu .

Tynule12

včera 17:25

Zrzavou barvu nosím už několik let a přijde mi už úplně normální. Jednou jsem ale zkusila jiný odstín, a hlavu jsem pak měla úplně rudou. Takže to bylo asi nejšílenější .

Ivet_Danny

včera 13:59

Vlasy barvím různě často -podle potřeby. nejbláznivější asi byla zrz

Karlička

včera 9:09

Moje nejbláznivější barva byla mahagon a barvím se dvakrát do roka

Luse

včera 9:02

Bláznivé barvy byly kolem mě, a tak se mi naštěstí vyhnuly; jednou měsíčně.

briliant.la

16.06.2018

Vlasy barvím cca jednou za 7 týdnů. Nejsem moc na extravaganci, takže největší "bláznivá" barva byla červenohnědá.

slovakovairca95

16.06.2018

Nejbláznivější byla rozhodně růžová barva, naštěstí se rychle vymývala. Každý měsíc si dobarvuji odrosty

yana

16.06.2018

Nejdivočejší byl pro mě osobně blonďatý melír asi v 17, jsem obecně tmavší typ, ale byla to móda, všechny holky to měly, tak jsem chtěla taky. Vypadala jsem hrozně a do 14 dnů jsem je barvila na tmavě fialovou, co na mé hlavě vypadalo o hodně přirozeněji než melíry. Barvím jednou za 2 měsíce hennou :)

Kristyna04

16.06.2018

Jednou mi barva omylem chytla trošku do zrzava, ale jinak si vlasy barvím na hnědo jen o odstín tmavší než je má vlastní barva vlasů kvůli své práci s barvením vlasů moc experimentovat nemohu.

alenka146

16.06.2018

Dřív jsem si vlasy barvila často - teď po porodu raději ne, protože se bojím, že by mi už všechny vypadaly :D. Mám jich po porodu strašně málo a dost padají. Jednou jsem měla růžovočervené vlasy. Asi v osmé třídě to bylo. Mamce zbyla barva a tak jsme jí různě namíchaly s jinou barvou a najednou jsem měla na hlavě růžovočervenou barvu :D. Slušela mi :)

MajinkaMP

15.06.2018

Na střední škole jsem si do svých blonďatých vlasů nadělala červené prameny....to byl úlet

zanetie

15.06.2018

Nejvíc bláznivé šlápnutí vedle byla rezavě-červená barva na střední škole. To bylo opravdu jako pěst na oko Doteď si při pohledu na fotky z té doby klepu na čelo Vlasy si barvím 1x za 3 měsíce.

konatovka

15.06.2018

Byla to vínová barva, která mi vůbec neslušela a připadala jsem si jako dozrála tmavá třešeň. Od té doby si vlasy nenechávám barvit různými odstíny, pouze pravidelně světlý melír, který mi sedí.

brnkocvrky

15.06.2018

V posledním roce mě strašně baví fialový melír, jen je škoda, že se mi tak do 6 týdnů vymyje. Kadeřnici navštěvuji 4 x do roka.

Raisa

14.06.2018

Má nejšílenější (avšak zároveň nejoblíbenější) barva na vlasech byla pastelově růžová. Asi před rokem mi začala pozdní puberta a tak jsem se z blondýnky předělala na růžovovlasou slečnu. Barvu jsem milovala, ale pohledy lidí a jejich komentáře nebyly vždy příjemné a pozitivní, takže jsem upustila od růžové a vrátila se k blond. Bohužel nemůžu narazit na svůj přirozený odstín, a tak stále dokola přebarvuju a hledám... a podle toho také vypadá kvalita vlasů...

raddre

14.06.2018

přirozená barva mých vlasů byla havraní čerň, ale na smůlu jsem měla vrozenou pigmentovou vadu vlasů a část mi rostla naprosto bez barvy, proto jsem byla nucena se barvit dosti mladá. Největší katastrofu jsem zažila,když mi kadeřnice míchala barvu a místo hnědé do černé přimíchala červenou,byla jsem zrzavá jak liška,na nějakou nápravu nebyl čas protože jsem přímo z kadeřnictví jela na sraz do 300 km vzdáleného města.Na kadeřnici jsem zanevřela a i když každých 6 týdnu jsem k ní léta chodila, našla jsem si jinou:)

Maggienka

14.06.2018

Dříve jsem se barvila docela často. Teď třeba jen 1x za půl roku. Barvy většinou dočervena a fialova. Jednou mi barva chytla tak, že místo červené, to byla spíše růžová a lidi nějak divně koukali.

zdiss

14.06.2018

Barva měla mít nádech do modra, ale vyšla děsně fialová švestka.... Dnes už mám svůj oblíbený odstín a dobarvuji se každý měsíc.

jijina

13.06.2018

"Zdobil" mne nepovedený melír od kadeřnice, ke které jsem už nikdy nešla. Vlasy si barvím každé 3 až 4 týdny.

Anicka123

13.06.2018

nejbláznivětší byla rezavá, byl to spíš omyl, ale docela se mi to líbilo :) Barvím se jen občas, spíš jen kořínky, ale chtělo by to změnu

gemini

13.06.2018

Nejbláznivější barvu jsem měla, když jsem si chtěla udělat melír doma a vyšlo s toho blonďatá po celém vršku hlavy. A barvím se asi co dva měsíce.

ivetinkav

13.06.2018

Moje nejbláznivější barva byla červená Bylo to nechtěně. Měla jsem odbarvené vlasy na blond a chtěla jsem mahagonovou barvu. Vše jsem si dělala doma sama. Bylo to před hodně lety a to se ještě takové vlasy vůbec nenosily a byl to trošku i problém. Byla jsem sekretářkou majitele firmy a bála jsem se do práce. Když mě šéf uviděl, tak byl nakonec nadšený. Naštěstí to nebyl žádný suchar. Ale už jsem raději neexperimentovala Teď mám melíry a chodím po 6 týdnech ke kadeřnici

MichellxP

13.06.2018

Moje vlasy měly různé barvy od červené po černo-modrou až po hnědnou či zrzavou. Ale červená mi svítila na kilometry daleko

lale

13.06.2018

byla to taková moc světlá blond, že vypadaly jak bile. dobarvuji si vlasy každách 14 dní.

DominkaD

13.06.2018

byl to odstín červenohnědé a barvím si kadeře každý měsíc

Leusa

13.06.2018

Asi nejdivočejší barvu jsem měla, když jsem šla ke kadeřnici na lehký melírek do červena pro oživení mých tmavých vlasů. Po té co mi sundala alobal z hlavy, jsem byla z 50% odbarvená do hnusné žluté. Na to dala kadeřnice zářivě červenou. Měla jsem pocit, že když jdu po ulici, spletou si mě se semaforem a budou zastavovat auta. Barva naštěstí nedržela, ale musela jsem se každé 3 týdny přebarvovat, než to odrostlo.

mac9

13.06.2018

Mám extrémně jemné vlasy, srovnatelné tak s několika měsíčním dítětem a jednou se mi stalo, že kadeřnici chytla barva téměř do šeda, nechala to tam déle působit a já měla vlasy úplně bílé, samozřejmně jsem jí nepoděkovala, ale můžu být ještě ráda, že je třeba přímo neupálila. Jinak na barvení chodím cca 1x za měsíc a půl, jednou jdu na přeliv a jednou na melírek.

petrasusova

13.06.2018

Svitive zluta :D bylo to strasny :) barvim se jednou za 2 mesice :)

sasurka

13.06.2018

Nejbláznivější barvu jsem jednou vyzkoušela a to na poslední zvonění,kdy jsem použila modrou,zelenou a oranžovou. Byla jsem víla z lesa. Mělo to grády a byl to šok,ale stálo to za to. Samozřejmě to byly barvy smývatelné. JInak se barvím asi jednou za 3 měsíce,ale jen melírek.

redmilk

12.06.2018

nejblaznivejsi barvu mam ted, kdyz zacne hezke pocasi, tak to chce i nejakou vyraznou barvu a letos to vyhrala ruzova :) pres leto se barvim cca kazde 3 tydny, barva je z bazenu rychle vymyta. Pres zimu se barvim 1x za 2 mesice

Beetty

12.06.2018

Nebarvím se moc často - vlasy mi rostou poměrně pomalu, tak stačí kadeřnici navštívit jednou cca za půl roku. Většinou jsem měla melír. Bláznivá barva? Nejsem moc odvážná - tak to byla barva do červena - takže klasika.

giri

12.06.2018

Ráda by jsem vyzkoušela tuto masku,vlasy si barvím od 15 let a skoro vždy na tu stejnou blond.Tím, že mi vlasy docela rychle rostou je musím skoro každý měsíc obarvit.Nejšílenější barvu jsem měla asi hnědou a růžovou :) Hnědá vydržela na mé hlavě asi tak cca 3 dny než šla dolu :D

Anetka22

12.06.2018

Skodi mi slunicko,pomaha mi olivovy olej.

bambulka10

12.06.2018

Vlasy si barvím každých 6 týdnů, a nejbláznivější barvu, kterou jsem měla byla jasně fialová barva na malíru.

Silvinečka

12.06.2018

Moje nejbláznivější barva byla fialová úplně stejná barva jakou má červená řepa, postupně se vymývala, až jsem hlavu měla růžovou. Každý na mě koukal jako na .. do toho jsem měla lehce plácnutou modrou. Teď mám červenou barvu a docela se vymývá, takže budu muset barvu častěji než jsem bavila. Počítám tak každé dva měsíce.

Ivetahb

12.06.2018

Vlasy si barvím 1x za měsíc u kadeřnice. Kdysi byla hoooodně moderní červená barva. Takže i tu jsem na půl hlavy zkusila v kombinaci s černou.

Anett88

12.06.2018

Vlasy si barvim jednou měsíčně. A nejblaznivejsi barva? Asi brusinkova.

lucka47

12.06.2018

Vlasy barvím cca každý měsíc - at už trvalou barvu nebo přelivy. Nejbláznivější barva na mých vlasech byla asi růžová.

jana222

11.06.2018

Tak neřekla bych ,že nejbláznivější. Ale barva mi chytla dost zajímavě a já měla vlasy tmavě fialové. barvit vlasy musím každý měsíc-šedin už mám hodně a odrosty jsou viditelné.

mikinna20

11.06.2018

barev jsem na hlavě vyzkoušela opravdu hodně, divím se, že mi ještě zůstaly nějaké vlasy :D pro mě asi nejhorší úlet byla na modročernou barvu, jelikož jsem od přírody špinavá blondýna, byl to docela šok a mega změna :D od té doby tam pak byla červená, zrzavá a pak různé barevné pruhy, za mlada jsem se toho opravdu nebála :)) tak mi teď zůstaly hnědé vlasy :))

Devilskitten

11.06.2018

Barev jsem vystřídala už hodně, tmavě hnědou, blond, melír blond a hnědé, tmavě červenou, vínově červenou, světle svítivě červenou, zrzavou, kaštanovou, ale nejbláznivější byla asi ta blond, kterou jsem si dávala prvně, ale místo blond z toho vylezla "po**caná sláma" barva. Vážně, jak kdyby mi někdo počůral hlavu!

voljaro

11.06.2018

Vzhledem k tomu, že mám skoro černé vlasy, tak největší pohroma byla, když jsem si před lety nechala udělat žluté melíry. Když jsem přišla od kadeřnice domů, tak se mě manžel zeptal, jestli chci jít takhle do práce. Tak jsem druhý den běžela ke kadeřnici a nechala se zpátky obarvit. Vlasy mi naštěstí po tom zásahu nevypadaly . Teď, když mi přibývají šediny, tak si nechávám barvit vlasy po třech týdnech.

bloodlady8

11.06.2018

Největší úlet byla pro mně černá barva.Tedy ona to měla být hnědá,ale chytla do černa.Sama jsem se nemohla poznat v zrcadle,šok to byl velký.Jinak vlasy nechávám v péči odborníků tak co 2 měsíce.

vendy.z

11.06.2018

Na bláznivé barvy jsem moc nebyla....Barvím se většinou sama, což je někdy i sázka do loterie. Takhle už dvakrát se mi stalo, že v tubě byla jiná barva než na obrázku a docela jsem pak byla vyděšená. Místo hnědé zrzavá :D

Ludmila44

11.06.2018

Nejšílenější barvou, kterou jsem si "naplácala" na své vlasy, byla měděno-červená. Opravdu jsem byla ráda, že se brzy vymyla. Nyní používám odstíny hnědé a to vždy, když se mi začnou objevovat odrosty, které jdou hůř začesat.

tachomitrka

11.06.2018

Nejsem moc experimentální typ, ale nejbláznivější barva pro mne byla rubínově červená - to jsem pak vlasy barvila častěji než jednou za měsíc

NikolaM

11.06.2018

Teď svým vlasům dávám pauzu a ničím je nebarvím, ale dříve jsem své tmavé vlasy odbarvila na blond a dala si do nich růžové a modré pramínky.

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s bílým melounem

11 hlasů
15min 276kJ 55 Kč

Recept na osvěžující letní salát.

Teplý salát s uzenou makrelou

13 hlasů
40min 459kJ 95 Kč

Netradičně připravená uzená makrela.

Poradny

Mohu vymáhat výživné placené na nevlastní dítě?

Dobrý den,toto je dotaz spíše pro právníka než pro mne. V zásadě sice platí, že spotřebované výži... Více

Mám nárok na další PPM, když jsem vyčerpala RP?

Dobrý den,to, kdy jste vyčerpala rodičovský příspěvek, nemá na následnou peněžitou pomoc v mateřs... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více