TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše děti nebudou nudit

13.11.2017 | Testování

Hledáte ideální hračku pro své dítě, která mu nejen zajistí spoustu zábavy, ale také bude rozvíjet jemnou a hrubou motoriku a řeč vašeho potomka? Pak neváhejte a vyzkoušejte nového interaktivního kamaráda BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel!


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 73 testerek

Doporučeno: 75x


Připravte se na parádní taneční party. Stiskněte BeatBo kamarádovi jeho pestrobarevné svítící bříško nebo jakékoli ze tří tlačítek na jeho nožičkách a užijte si spolu spoustu zábavy.

Pro všechny dětské smysly

BeatBo má v zásobě mnoho veselých písniček, výukový program a parádní taneční styl. Tento veselý kamarád umí dokonce nahrávat krátký text a přetvořit ho v úžasnou skladbu.

BeatBoTM nabízí 3 různé režimy: Tanec a pohyb, Učení a hry a režim Nahrávání a Mix. V režimu Tanec a pohyb na vaše děťátko čeká spousta zábavy a hudby. V režimu Učení a hry se bude vaše maličké seznamovat s písmenky, barvami, počítáním a mnohým dalším! V režimu Nahrávání a Mix mohou děti nebo rodiče nahrávat krátké fráze, které BeatBo přetvoří a přehraje zpět. Zvuk lze u BeatBo ztlumit pomocí ovladače na spodní straně nožičky robota.

Hračka rozvíjí hrubou a jemnou motoriku dětí. Hudba, písničky, fráze, barevná světýlka a jasné barvy stimulují dětské smysly.

Hračka mluví a zpívá česky

BeatBo je určený pro děti od 9 měsíců.

Cena: 1699 Kč

Více informací najdete na www.fisher-price.com

Klady: 

  • Mluví a zpívá česky
  • Určený pro děti od 9 měsíců
  • Rozvíjí hrubou a jemnou motoriku dětí
  • nabízí 3 různé režimy: Tanec a pohyb, Učení a hry a režim Nahrávání a Mix

Zápory:

  • Vyšší pořizovací cena

vybraná testerka | 15.12.2017

Nejprve bych chtěla strašně moc poděkovat, za možnost vyzkoušet a otestovat tuto skvělou hráčku! :) a omlouvám se, že píši recenzi s malým zpožděním :( Jakmile robot BEATBO dorazil, stal se naším nejlepším kamarádem a hračkou číslo jedna :) Hned se u nás zabydlil a už více než čtrnáct dní jede na plné pecky, zpívá, bliká, tancuje, syn se z něho raduje(a nejen on)!!! Beatbo má tři tlačítka plus jedním tlačítkem je ještě samotné bříško, právě to svítí a bliká.Beatbo má ve svém repertoáru spousty chytlavých písniček a frází :) zejména se nám líbí ta hra tanec soch :) za nás určitě doporučuji, je to kvalitní a odolná hračka, která dítě nadchne :) neváhejte, užijete si s ním spousty legrace, jako my :)

režim nahrávání vlastních frází by mohl být lepší prodejní cena je hodně vysoká

vybraná testerka | 14.12.2017

Po rozbalení BeatBo jsem se setkala s velkým úsměvem své dcery. Největším kladem této hračky je 100% barevnost a šance lehce uchopit jak celého robota, tak i ostatní části těla. Stačilo jedno ukázání, jak se robot zapne a již jsem ho neviděla. Dcera ho držela stále v ruce, mačkala mu nožičky a nejvíce se jí líbil pohybový um a blikající bříško. Robot ji snadno zabavil na delší dobu. Veliké zásadní plus je umění robota mluvit českým jazykem

Bohužel se mi nelíbí nahrávání. Robot vše zopakuje velmi rychle a občas jsem nerozuměla.

vybraná testerka | 14.12.2017

Velmi děkuji za možnost vlastnit tohoto robota. Je jedním slovem úžasný. Nejlepší je nahrávání hlasu,když robot zopakuje slovo,které potom s pomocí moderní hudby zazpívá a udělá z toho zábavu. Nejvíce oceňuji,že robot BeatBo je pro více věkových kategorií,takže vlastně s dítětem roste. Doporučuji všem,kteří váhají s hračkou pro dítě,tak robot BeatBo je tím správným výběrem a kamarádem.

vybraná testerka | 13.12.2017

Děkujeme za možnost otestovat tuto velmi povedenou hračku od fisher price. Získala si nejen naši dceru Ellinku ale i nás rodiče. Naši dcerku zaujal hned od první chvílky kdy si sním začala hrát. Co jej máme musí snámi snídat, obědvat, večeřet. \dokonce co měla postýlku pro panenky dala robůtkovi. Takže za nás robůtkovi Beatbo nelze nic vytknout. Je krásně barevný, tančí co děti ocení a hlavně chytlavý, takže za nás ho můžu doporučit.

vybraná testerka | 13.12.2017

Moc děkuji za možnost testovat robota BeatBo. Určitě zaujme jak ty nejmenší, tak si v něm i najdou to své starší děti. Velmi se nám líbí melodie a hlas kterým mluví. Robot roztančí jakékoliv dítě. Nejvíce se ale dětem líbilo nahrávání slovíček, ze kterých robot následně udělal písničku. Pokud ještě někdo váhá nad koupí, tak za nás vřele doporučuji.

vybraná testerka | 13.12.2017

BeatBo je opravdu skvělá interaktivní hračka. Naši dceru si získal na celé čáře. Od prvního okamžiku se do něj zamilovala a dokáže si s ním vyhrát opravdu dlouho a to díky mnohostrannému použití, chvilku se s robotem učí, chvilku tancuje a nejvíc ji baví, když BeatBo nahrává její slova a zazpívá z nich písničku, z této funkce je nadšená i naše starší dcera. Já osobně na této hračce nejvíc oceňuji, že roste s dítětem, takže to není hračka na pár měsíců, dokáží si s ní vyhrát jak malé děti, tak ty větší. Jednoznačně doporučuji.

vybraná testerka | 12.12.2017

Při hodnocení interaktivní hračky BeatBo musím začít od konce. BeatBo je skvěle vymyšlená a skvěle vyrobená interaktivní hračka pro děti, která nemá velkou konkurenci. Každý kdo BeatBo koupí svým dětem, udělá jen dobře, Je skvělým kamarádem a pomocníkem při vývoji dítěte! BeatBo nejen, že tancuje a zpívá, ale zároveň dokáže k témuž vyburcovat i děti a to naprosto spontánně. Hlasový projev je trochu vtíravý, ale dětem se líbí. Nahrávání hlasu dítěte i následné předvedení nahrávky je na solidní úrovni a děti jsou nadšeny. Všechny aktivity spojené s BeatBo jsou na solidní úrovni a hračka je novým členem naší rodiny. Mohu vřele doporučit všem maminkám, které chtějí opravdu povedeného kamaráda pro svoji ratolest. Je to určitě vhodný dárek k nadcházejícím Vánocům.

vybraná testerka | 11.12.2017

Děkujeme za možnost testovat tuto úžasnou hračku. Syn je z BeatBoa tak nadšený, že od té doby, co ho dostal k otestování , ho jiné hračky nezajímají. 😊 BeatBo je krásně barevný, což ho zaujalo na první pohled. Velké plus je snadné ovládání. Velice pěkné je blikající bříško a taneční kreace. U nás BeatBo dokáže roztancovat celou rodinu. A úplně nejlepší funkcí je nahrávání a přespívání. Za nás určitě doporučujeme. 👍

vybraná testerka | 10.12.2017

Tak robot Beatbo je opravdu povedená hračka, stejně jako spousta dalších hraček od Fisher Price. Vyhrajou si s ním menší i větší děti. Hlas, kterým je hračka namluvená je trochu vtíravý, ale dá se to. Robot umí spoustu věcí a jen tak neomrzí.

vybraná testerka | 10.12.2017

I my jsme měli tu možnost otestovat tohoto parťáka, co roztančí celý dům :-) BeatBo je opravdu skvělý!! krásně mu svítí bříško což upoutá i mrňousky. hezky sladí říkanky o barvičkách a malá už se chytá na ,,čenenná" :-) a to je vážně prťavá :-) snaží se po něm hodně opakovat. Myslela jsem si, že když bude mít kamaráda na trsání, že už se nebudu muset s ní vrtět já a budu moct třeba vařit, ale malá začne tancovat a pokud alespoň nezpívám z kuchyn, tak mě čapne za ruku a jde se trsat :-D musím se přiznat, že mě to taky baví :-) Beat Bo zpívá chytlavým hláskem, a naštěstí to není takový ten nepříjemný. Už u nás valí několikátý den a pořád mi to neleze na mozek jako jiné hudební hračky. mco se mi líbí jeho masivní provedení, porotože občas si ho Nikolka nese na testování třeba do koupelny (asi kvůli akustice? :-D ) a Beat spadne na zem. myslím, že to je první hračka, u které se nebojím, že se něco uštípne... opravdu je celý zaoblený z pevného materiálu, žádný papundekl. tlačítka jdou lehounce zmáčknout a to i na bříšku. takže to zvládne každé miminko.. Nejoblíbenější funkce! je nahrávání a přespívání písničky :-) Nikolka se může potrhat, když beatbo zpívá ,,Nikolko - tytyty" :-D a ona sama si tam namlouvá takové ptákoviny, ale jakmile se slyší v podání hračky, tak nastává salva smíchu. a volá ,,mamííí! abych se šla podívat, co zase spolu vymysleli. Tato funkce však není oblíbená jen dětmi, zjistila jsem, že i manžel a já po uspání dětí si s beatbem pořádně ,,zařádíme" nejen že BeatBo umí pěkné sprosťárny, ale ještě si u toho tancuje :-) takže na zpestření sešlosti s kamarády taky super :-D myslím, že písnička na téma smrdí Ti zadek, kterou vymyslel můj 13tiletý brácha mluví za vše :-))

vybraná testerka | 08.12.2017
Doporučení: 12

Děkuji za možnost testování BeatBo pro dcerku. Tato interaktivní hračka malou nezaujala moc v krabici, tak kdyby ste někdo zvažovali koupi, pokud by dítě nemělo nadšení pro hračku v krabici, tak ji kupte... Po vytažení a zmáčknutí bříška byla malá úplně nadšená. Výslovnost je perfektní, BeatBoovi je velmi dobře rozumnět a věřím, že čase malou naučí jhak počítat tak abecedu :-) Malá s BeatBo trsá o 110 a tahá ho všude s sebou. Beatbo je velmi kvalitně zpracovaný, nevím kolik toho vydrží uši a ruce - málá ho občas za ty látkové části vytahá. Ovládání je jednoduché - jen nečekejte nějaké úrovně, jak je většinou u FP interaktivních hraček zvykem - toto mne možná malinko zklamalo. Bříško krásně svítí, bliká - tento interaktivní kamarád BeatBo určitě zaujme mnoho dětí.

Když pohybuje hlavou, tak ten motorek je na mne moc hlasitý, ale asi to nešlo vyřešit jinak.

vybraná testerka | 08.12.2017

BEATBO je už pár dní kamarád i mého mladšího syna a můžu říct,že i ten starší si ho občas půjčí.Nahrávají si texty a čekají co jejich kamarád vytvoří za písničku.BEATBO má příjemný hlas a dokonce včera usínal společně se synem v jeho postýlce.Děkujeme .

vybraná testerka | 07.12.2017

Moc děkujeme za možnost testovat tuto naprosto famózní, jedinečnou a dokonalou hračku. Dcera je z robota úplně unešená. Namlouvání slov a následné přezpívání robotem BeatBo se jí moc líbí. Robot se stal jejím nejlepším kamarádem a myslím, že jím hodně dlouho vydrží. Děti z okolí postupně píší Ježíškovi, že by svého BeatBo chtěly také. Dcera u něj vydrží dost dlouho, takto ještě u žádné jiné hračky nevydržela. Výhodou BeatBo je mnoho rozličných funkcí, moc roztomilé je jeho tančení. BeatBo je úžasný, určitě ho doporučujeme, děti z něj budou nadšené.

vybraná testerka | 05.12.2017

Naše děti jsou tímto malým robotem přímo nadšené. Zaujal je pěkný, barevný vuhled. Ovládání je jednoduché, takže se hned naučily pouštět písničky. Hudba je rytmická, vybízí k tanci a pohybu podle instrukcí. Slovům písniček je dobře rozumět, nezní příliš elektronicky. Děti se je po chvíli naučily a pak experimentovaly se slovíčky a větami, které BeatBo proměnil v písničky nové. BeatBo může děti seznámit s čísly, barvami, abecedou. Z řady interaktivních hraček patří Beat Bo k těm povedeným.

vybraná testerka | 03.12.2017

je krásně barevný, moc mne překvapilo, jak dobře je mu rozumět, dokonce i když je opakování slova které dítě řekne a robotek ho zazpívá je mu skvěle rozumět, to u opakovacích hraček bývá problém, ovládání je velmi snadné, takže i malé dítě si samo přepíná funkce, ovládání je bud na bříšku,nebo na nožičce, já jsem z hračky přímo nadšená, a když se robotek začal vrtět a tancovat, měla jsem i já radost jako malá holka- je to hračka, která se opravdu povedla, je moc hezky zpracovaná, zvuky jsou perfektní a ještě se dítě naučí spoustu věcí jako například poznávání barev velmi jednoduše pomocí hry. Já hračku rozhodně doporučuji, pokud máte malé dítě, bude určitě nadšené

20.11.2022

Skvělá hračka pro malé děti, opravdu se nenudím ani já :D

Hlasitá

27.10.2022

Skvělý kamarád na hraní pro děti. Má mnoho interakcí a to děti milují

02.12.2020

Nejlepší hračka jakou jsem mohla dceři dát, je sice trošku hlasitá, ale naučila dceru spoustu věcí

30.09.2020

Mluví , tančí , je mu krásně rozumět , lehké ovládání dotekem - neteř je z ně nadšená . Opravdu povedená , krásně barevná hračka , která zaujme snad každého prcka

vysoká cena

13.11.2018

Hračka je to skvělá, sama mám malou holčičku a má ráda zvuky, viděla jsem hodně i jak funguje naživo. Upřímně bych za to ale tolik peněz nedala... Je fajn že umí nahrávat zvuky ...takže určitě tato hračka příznivce má ☺️

Vysoká cena

08.11.2018

Nechali jsme se zlákat recenzemi a Beatbo jsme domů taky pořídili.Je to paradní hračka na to že moc nemusím hračky co vydavájí zvuky :D Malej s ním rád tančí a starší sourozenci nahravají radi texty které jim pak přezpívá no baví se celá rodina :D

cena

25.09.2018

Hračky od Fisher-Price máme s malým moc ráda, vždy je s nimi sranda a aspoň na chvilku zabaví. Teď měl malý svátek a dostali jsme od nich veselé jablíčko a to je teda taky parádní. Na tohoto robůtka koukám již delší dobu a už ho máme připraveného jako dárek k vánocům. Líbí se mi, že hračky od této značky pomáhají dětem v rozvoji. A tato hračka je roztomilost sama. :-) Krásně zpívá a pomáhá rozvíjet u dětí motoriku.

04.06.2018

Tahle hračka je super maléj ji dostal od babicky k svátku a vždy kdyz mu ji zapnu tak se mu rozari oči a začne sní blbnout takže je unas porad veselo a když jsou oba kluci spolu doma tak blbnou spolu ještě víc :-)

03.03.2018

BeatBo je opravdu skvělá interaktivní hračka.a to díky mnohostrannému použití, chvilku se s robotem učí, chvilku tancuje a nejvíc ji baví, když BeatBo nahrává její slova a zazpívá z nich písničku, z této funkce je nadšená i naše starší dcera. Já osobně na této hračce nejvíc oceňuji, že roste s dítětem, takže to není hračka na pár měsíců, dokáží si s ní vyhrát jak malé děti, tak ty větší. Jednoznačně doporučuji.

02.03.2018

Mezi pozitiva patří, že to mluví a zpívá česky. Výrobek je určen pro děti od devátého měsíce. Jsou k nastavení tři režimy. Tanec a pohyb, Učení a hry a režim Nahrávání a Mix Určitě v budoucnu to pořídím.

19.02.2018

Bohužel jsme neměli možnost vyzkoušet ,ale pořídili jsme pro půlročního syna kutálející míček Beatbo a musím říct, že je to oblíbená hračka ,kterou moc rád pozoruje a ted už se pro něj i doplazí a umí si ho pustit sám . Jakmile se mu podaří spustit , tak piští radostí a směje se nahlas . Velký úspěch má i u 3 a půl roční dcery , která z něj měla pod stromečkem taky velkou radost a pomalu ho nikomu nechtěla půjčit. Ocenujeme pestrost barev, bytelnost, designové provedení. Krásně barevně blíká a melodie jsou super ,stejně jako mají všechny hračky Fisher Price. Určitě pořídíme ještě robota nebo jinou hračku od FP ;-)

vyšší cena

16.02.2018

Neteři jsme ho koupili k vánocům a je z něj nadšená. Hraje si s ním pořád. Jiné hračky již nechce. Mohu jedině doporučit. Je skvělé, že robot mluví česky !! to je veliké plus. Ani cena není tolik vysoká.

07.02.2018

Interaktivní kamarád BeatBo je vynález, který zabaví děti na dlouhý čas! Interaktivní kamarád BeatBo pobaví snad každého prcka, protože má mnoho poutavých částí a dítě si s ním užije hodně legrace :)

06.02.2018
Doporučení: 55

BeatBo od Fisher Price je oblíbený parťák na hraní pro děti s pestrobarevným svítícím bříškem a se spoustou zábavy. Nejvíce se mi líbí, že tento veselý kamarád umí nahrávat krátké texty a přetvořit je v úžasné písničky

03.02.2018

zakoupeno na základě hodnocení uživatelek synovci k Vánocům. robot Beatbo je pěkná hračka, která ho zabavila na mnoho dní. je jednoduchý na ovládání, jen hlasový modul hračky mě trochu rozčiloval :-)

vyšší cena, ale vyplatí se, synovec se s ním vyblbnul a pořád je i po Vánocích jednička

27.01.2018

Velika skoda ze jsem nevyhrala k testovani jelikoz nase mala si hoi velmi prala k Vaanocum a mi ho nikde nesehnali ale sehnali jsme mensi verzi a taky byla super.I ce aje fajne a nauci dite vse cop otrebuje

27.01.2018

robot Beatbo je opravdu vymakaná krásná hračka od naší oblíbené značky :-) děti si s tímto robotem užijí spoustu legrace a zábavy :-) určitě je hned tak neomrzí :-) líbí se mi že mluví i zpívá česky

26.01.2018

Tohoto krásného robota BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel dopstal synovec od Ježíška a moc rád si s ním hraje a když jdu se dětmi k nim na návštěvu neustále s ním blbnou :-) dětem se moc líbí

19.01.2018

BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel je dalsi bombova interaktvini hracka, synkovi s emoc libi kdyz hraje hudbu a robot tanci tanci syn s nim, podnecuje ho ke zvidavosti a mackani tlacitek, moc sikovna hracicika i do auta

12.01.2018

Tento úžasný kamarád je skvělou hračkou pro malé děti, našeho prcka moc zaujal svým tancem, zpěvem i zářivými světýlky, to je pro 8 m,ěsíční dítě to nejzajimavější. Měli jsme možnost hrát si s ním u testerky,zaujal nás natolik že jsme zatím prkovi pořídili BEATBO kutalející se míček a teď je u nás TOP hračka, třeba časem koupíme robota.

Cena

07.01.2018

Netestovala jsem, ale koupila. Syn dostal malého i velkého Beatbo k Vánocům. Je to úžasná hračka a nejraději se hraje s oběma zároveň :-D. Hrají se s ním i všechny děti, které k nám přijdou na návštěvu, okamžitě je zaujme. Hračka je velmi kvalitně zpracovaná, hudba je chytlavá a funkce nahrávání je TOP. Beatbo dokáže rozeznat i hloubku hlasu a bříško měnící barvy, nadchne každé dítě. Pro dítě do roku stačí i menší verze, velkého Beatbo bych příště koupila nejdřív kolem roku a půl, protože dítě není dřív schopné, využít všechny funkce.

Snad jen cena a to, že Beatbo je při tanci dost hlučný.

06.01.2018

Interkativní hračky zažívají boom. Děti se díky nim naučí spousty věcí. S tímto robůtkem BeatBo od Fisher-Price jim pomůže s mluvením (když po nich opakuje, přehrává písničky), s koordinací (tancuje) a k tomu všemu je s ním zábava.

03.01.2018

interaktivní kamarád BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel je opravdu super, syn ho dostal k vánocům a hned si ho zamiloval, díky němu se naučil nové věci, je zábavný, prostě super kamarád pro děti

vysoká cena - ale co je dnes levné, že?

20.12.2017

Z nového interaktivního kamaráda BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel jsou děti nadšené. Nabízí 3 různé režimy: Tanec a pohyb, Učení a hry a režim Nahrávání a Mix a s nimiž děti zažívají nekonečnou zábavu. Rozhodně doporučuji. Děti si to užijí.

11.12.2017

Máme toho Mini, má krásný vzhled a malého hned zaujal! Světýlka na mě dost divoký, ale malému se to disko blikání opět líbilo! :-) Aktivace na pohyb hlavičkou je šikovná a opravdu ji zvládá i malé dítě!

Nejde nastavit hlasitost a na to, že je to pro děti je to na mě dost hlasité! Písničky jsou dost krátké, syn má tendenci tancovat, ale jen co začne hudba skončí.

10.12.2017

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

Nc

08.12.2017

Osobně ho zatím doma nemáme, ale u kamarádky měl veliký úspěch, pro všechny děti, které tam byli. Děti na něho tančily, zpívaly s ním atd. Líbí se mi, že je krásně barevný, dá se mu rozumět, i tomu, co se nahraje.

06.12.2017

tohle nadchne každé dítě.Hračka je barevná,má snadné ovládání.Líbí se jim písničky na které tancují.slovům písniček rozumí.rozhodně pořídím další k vánocům,budou mít radost,za sebe tedy doporučuji.skvělé

04.12.2017

Dobry den. Tento typ hracek moje deti miluji. Naucily se diky nim spoustu novych dovednosti, jako treba barvy , cisla , abecedu.. Deti berou tuhle hracku skoro jako ziveho tvora a tak by se dalo rict, ze je to i takova priprava na to, nez se diteti poridi zive zviratko. Rozhodne doporucuji. :-)

30.11.2017

tyto interaktivní hračky jsou pro děti moc fajn a užitečné. děti se zabaví a naučí se spoustu vecí některé učí barvy některé abecedu čísla a tak máme doma pejskův domeček a byli jsme sním spokojení...

30.11.2017

Testování jsem se nezůčastnila , protože ho mám koupený k vánocům pro malého , hračka je svým kouzlem unikatní , má spoustu rozvíjecích interaktivních efektů , zkoušela jsem ho v obchodě před koupením a okouzlil mě zpívá a mluví a to se mému synovi bude moc líbit bude mít svého nového kamaráda na hraní , svití velmi pestře , design je opravdu povedený a kvalitně zpracován

opravdu vysoká cena

30.11.2017

Interaktivní kamarád BeatBo od Fisher-Price z koncernu Mattel se mi hodně líbí. Hlavně tím, že rozvíjí všechny smysly dítěte. Už se těším na své první vnouče...určitě mu tuto hračku a učební pomůcku zároveň koupím .

29.11.2017

Hračku jsme po dlouhém váhání koupili pro dcerku k třetím narozeninám. Nejprve se bála, ale když se rozkoukala, začala postupně zkoušet, co hračka dovede. Zabaví se s ní na dlouhou dobu, ani neví o světě. :)

29.11.2017

Fisher Price je velmi kvalitni znacka hracek. Mame doma od nich spoustu veci a nikdy nas nezklamaly. Tenhle robutek je skvely, ma krasne barvy a deti nauci spoustu veci. Je to zaroven jejich kamarad. Hracka je fakt krasna a cena je taky celkem prijatelna. Vyrobek doporucuji vsem detem i jejich rodicum. Zaziji s nim spoustu legrace.

28.11.2017

Je naprosto perfektní!! Robota mám ráda nejen já, ale i syn a moc rádi si s ním hrajeme. I když ho nemám doma, ale má ho sestra, vždycky ho u ní obdivuji a jsem ráda, že ho někdy půjčí mému synovii, který ho má rád :) :)

vysoká cena

27.11.2017

Hračky Fisher-price jsou prostě bezva.Moje vnoučata mají tyto hračky velmi rády.I já se zúčastnila testování,bohužel jsem se nedostala.Ale nevadí.Určitě jim ježíšek nějaké naloží.Ostatním testerkám přeji skvělé testování a rozzářená očka svých dětí.

26.11.2017

Nevite cim udelat radost malemu prckovi pod stromecek? Pak urcite nevahejteta jdete do tohoto sikuly-maly uzasny robutek,ktery rozviji schopnosti deti (jemnou,hrubou motoriku atd.) V neposledni rade i dobra hracicka pro hrave rodice. U nas uz Jezisek vi ... :-)

26.11.2017

Tohoto kamaráda jsem již viděla v hračkářství a vypadá velice dobře a pro menší deti to určitě bude skvělá hračka,která rozvíjí mtoriku,upevnuje sluch.Má kamarádka má holčičku které byl rok tak si myslím že je to ideální doporučení na vánoční dárek.

25.11.2017

Kdo si hraje, nezlobí a s touto hračkou si hraje rád snad každý. Milá, šikovná hračka upoutá barevným provedením, tóny, které zaujmou malé posluchače, ale přitáhnou i maminky. Opět dobrý výrobek od osvědčené značky.

25.11.2017
Doporučení: 8

Moc se nám malý šikula líbí: Rozvíjí fantazii, posiluje všechny smysly. Tento fešák probouzí lásku k hudbě a písničkám a probouzí zájem o vlastní hlas a hlasové projevy. Krásné, veselé barvy. Dětičky se zabaví, užijí si legraci.

24.11.2017

tato interaktivní hračka se mi moc líbí máme od stejné značky červené autíčko které sloužilo i jako chodítko a jsme sním moc spokojení tenhle ten robot bude jiste také užasný a bude děti bavit a hlavně učit nové věci testerkám trochu závidím ale zároven jim přeju krásné chvíle s jejich dětmi a novou hračkou.

24.11.2017

Hračka rozvíjí hrubou a jemnou motoriku, zpívá česky. Je to určitě vynikající výrobek, který dítě nejen zabaví, ale určitě pomáhá při jejich rozvoji i po mentální stránce a dokáže se dítě dobře soustředit. Velice doporučuji.

24.11.2017

Skvělý parťák do dětského pokojíčku. Zatáhne do smysluplné hry a zábavy všechny děti. Rozvíjí fantazii, posiluje všechny smysly. Tento fešák probouzí lásku k hudbě a písničkám a probouzí zájem o vlastní hlas a hlasové projevy. Krásné, veselé barvy.

24.11.2017

Z této řady máme doma Fisher Price kutálející míček a syn ho zbožňuje. Robota jsme už okukovali v hračkářství a vypadá to tak, že budeme mít doma BeatBo taneční rodinku:-D Tato řada je obzvlášť povedená - zaujme nejen děti, ale i dospělé (krásné barvy, světelné efekty, spoustu písniček, zvuků a naučených frází). Dítě získá nejen novou hračku, ale i nového kamaráda v jednom. Pozitivně hodnotím kvalitní zpracování a efektivnost této hračky.

Vyšší pořizovací cena, ale určitě odpovídá kvalitě.

24.11.2017

Málokteré hračky tak zaujmou děti jako tyto od Fischer Price. Krásné zpracování, nápadité provedení a barevné odstíny, ale hlavně hračky jsou dítěti při hře partnerem. Díky nim se zapojí všechny smysly a dokáží zaujmout na dlouhou dobu.

24.11.2017

Syn dostal "tanečníka" k prvním narozeninám. Od té doby neuplynul ani jeden den, kdy by u nás tanečník zahálel a jen tak postával v koutě. Oceňuji, že se syn s hračkou skvěle zabaví, hračka bliká, hraje.

24.11.2017

krasne vymyslena zabavna a naucna hracka,ktera zaujme nejednoho neposedu,opakovani a zpivani beru jako velike plus,to bavi snad kazde dite,barevna napaditost a neokoukanost,fisher price se moc povedl,palec nahoru

vyssi cena

24.11.2017

Interaktivní hračku BeatBo jsem dnes viděla poprvé u kamarádky. Myslela jsem si, že mě nadchne více. Dcerku zaujala, protože bliká a hraje. Ale nepřišla mi jako super hračka. Plast se dá omýt, to je plus.

Myslím si, že Fisher Price prodává lepší hračky. Poměrně vysoká cena.

24.11.2017

Hračky této značky jsou u nás nejoblíbenější, protože jsou skvěle zpracované. Úžasná hračka značky Fisher Price, která nejen dítě pobaví, ale zároveň i naučí nenásilným způsobem. Díky robotku se dítě hýbe a je aktivní.

24.11.2017

Dobrý den :) robot je skvělá pomocník při zabavení dětí a tím pádem mám více času pro sebe a při pečení cukroví. Určitě bych ho doporučila všem, kteří mají děti, které u ničeho dlouho nevydrží, protože robot je zabaví na delší dobu :) navíc je krásný

vyšší cena

24.11.2017

Zkoušeli jsme jej v Tescu. Docela nás zaujal. Vypadá docela dost roztomile a je hezky barevný. Dá se koupit v různých verzích, my doma máme mini BeatBo. Hraje. Super stejně tak jako další hračky od FP. Dcera si od nich zamiloval hlavně pejska a stolecek. Jinak tatínek nechce nic jiného než FP, takže minule narozeniny to byly dárky převážně jen FP. :)

23.11.2017

Úžasná hračka značky Fisher Price, která nejen dítě pobaví, ale zároveň i naučí, a to jemným, nenásilným způsobem. Dítě si zatancuje a přitom se naučí například počítat. Na pohled je hračka taky moc hezká.

23.11.2017

TESTOVÁNÍ: Interaktivní kamarád BeatBo, se kterým se vaše děti nebudou nudit.Tato robotická hračka umí nejen pobavit ale i poučit což se hodí.Jak se říká škola hrou..učit se zábavně je lepší než nudně..

23.11.2017

interaktivní kamarád BeatBo je krásnou hračkou, která děti zabaví na dlouhé chvíle. Je to nadčasová záležitost, která na první pohled zaujme. Mám ráda hračky, které dokáží děti něco naučit :-) Perfektní záležitost na Vánoce :)

23.11.2017

Hračky této značky jsou u nás, ale jak pozoruji i jinde, velkým hitem. Bezpečné zpracování, propracovanost, pestré barvy a možnost naučit se nové věci, to vše je pro děti to pravé. Rozvíjejí fantazii, šikovnost, zaujmou na dlouhý čas. Také nám, rodičům se líbí.

23.11.2017

Fischer umí geniální interaktivní hračky. Moc se mi líbí provedení, kvalita, zpracování a líbí se i dětem. Tento nový kamarád udělá radost holčičce i chlapečkovi a proč jej nepodarovat zrovna na Vánoce.

23.11.2017

Moje dcerka miluje hračky Fischer Price,máme jich několik a můžu říct že s těmi si vyhraje nejvíce,paráda že jsou v češtině máme i které jsou v čj a aj.tene robotek je úžasný že si s ním může povídat a zpívat

23.11.2017

Výborná interaktivni pomucka. Ktera v sobe ukryva funkce tance, uceni a zabavy. Detem je tento kamarad od fresh price velice napomocny. Rozvijeji tak sve schopnosti a dovefnosti. Nauci se spoustu noveho, poznaji dosud jiz nepoznane.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat