TESTOVÁNÍ: Laserová epilace na Perfect Clinic

07.03.2018 | Testování

Také už vás nebaví neustálé holení chloupků žiletkou a chtěla byste se jich zbavit rychle, bezbolestně a jednou provždy? Pak se přihlaste do našeho testování laserové epilace na prestižní Perfect Clinic, kterou bude moci vyzkoušet jedna z našich testerek. Jaké budou její zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 28 testerek

Doporučeno: 161x


Blíží se zase sezona, kdy většina z nás sahá po žiletce či depilačních krémech častěji než v zimním období. Zkuste se letos zbavit chloupků opravdu efektivně! Vyzkoušejte laserovou epilaci na pražské klinice estetické medicíny Perfect Clinic.

Když pomáhá laser

Laserová epilace laserem GentleLASE je nejúčinnější metodou odstranění chloupků po celém těle. Jaké jsou její hlavní výhody?

  • Laserový paprsek zničí cibulku chloupku jednou provždy. Chloupek již nevyroste.
  • Laserový paprsek umí odhalit pigment v chloupku, s jehož pomocí se dostane do cibulky. Proto je účinný jen tam, kde je pigment přítomen, tj. u tmavších chloupků.
  • K dosažení trvalého efektu je ale nezbytné opakovat ošetření 3 až 6× v rozmezí 6–7 týdnů. To proto, že k účinnému zničení vlasové cibulky je potřeba zásah v její růstové fázi, kdy je dostatek pigmentu přítomen, a která probíhá u každého chloupku těla v jiné době.
  • Laserové odstranění ochlupení lze provádět na všech místech těla včetně intimních partií.
  • Epilace laserem GentleLASE není nijak výrazně bolestivá díky patentu GentleLASE –  dynamickému chlazení kůže, které současně působí anesteticky.

Laser se aplikuje malou ruční sondou na ošetřované místo. Každému laserovému impulsu předchází krátký vstřik chladící tekutiny. Laserové ošetření pro trvalé odstranění chloupků trvá od několika minut až po hodinu, podle velikosti depilované plochy.

Riziko vedlejších účinků laserové epilace je minimální. Po ošetření může být přítomno přechodné zarudnutí a palčivost, a ojediněle u citlivých osob i otok, puchýřky, stroupky nebo změna pigmentace kůže, ztmavnutí či její zesvětlení. Tyto změny přetrvávají pouze pár dní.

Více informací najdete na perfectclinic.cz

Jaké testerky hledáme

Laserová epilace se hodí především pro ženy s fototypem 2 nebo 3 (tedy s tmavými chloupky a ne úplně světlou pletí). Laser totiž odhaluje pigment v pokožce a chloupku, a tak u žen s fototypem 1 není tak efektivní. Jaký jste fototyp, snado zjistíte na internetu.

Podmínkou pro účast na testování je připojení fotografie chloupků neholených alespoň 1 týden a fota nenalíčeného obličeje (aby lékaři Perfect Clinic potvrdili váš fototyp). Fotografii můžete zaslat i na e-mail redakce@bety.cz (do předmětu napište "LASER").

Na základě fotografií vyberou odborníci Perfect Clinic 3 testerky, jež pozvou k odborným konzultacím. Z nich pak vzejde testerka, jež laserovou epilaci podstoupí. Konzultace proběhnou individuálně podle časových možností lékařů a testerek..

Testerka si sama může vybrat část těla, kde chce epilaci provést (podpaží, třísla, nohy...). Testerky, jež nebudou pro zákrok vybrány, získají slevu.

Samotný zákrok je naplánovaný na 29. března od 20 hodin.

6 týdnů před laserovou epilací nepodstupujte epilaci elektrickou jehlou, pinzetou a voskem, který by se ideálně neměl ve vaší depilační historii objevit vůbec (chloupky po voskové depilaci jsou slabé a laser je špatně lapí). Trpíte-li na opar a chystáte se na epilaci chloupků v obličeji, doporučuje se před zákrokem požádat o antivirové léky. Chloupky by měly být oholeny žiletkou asi 1–2 mm nad povrch kůže, kůže očištěna a vysušena, odstraněn make-up, krémy a oleje z pokožky.


Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:25
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:24
48 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:10
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat