TESTOVÁNÍ: Laserová epilace na Perfect Clinic

07.03.2018 | Testování

Také už vás nebaví neustálé holení chloupků žiletkou a chtěla byste se jich zbavit rychle, bezbolestně a jednou provždy? Pak se přihlaste do našeho testování laserové epilace na prestižní Perfect Clinic, kterou bude moci vyzkoušet jedna z našich testerek. Jaké budou její zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 30 testerek

Doporučeno: 161x


Blíží se zase sezona, kdy většina z nás sahá po žiletce či depilačních krémech častěji než v zimním období. Zkuste se letos zbavit chloupků opravdu efektivně! Vyzkoušejte laserovou epilaci na pražské klinice estetické medicíny Perfect Clinic.

Když pomáhá laser

Laserová epilace laserem GentleLASE je nejúčinnější metodou odstranění chloupků po celém těle. Jaké jsou její hlavní výhody?

  • Laserový paprsek zničí cibulku chloupku jednou provždy. Chloupek již nevyroste.
  • Laserový paprsek umí odhalit pigment v chloupku, s jehož pomocí se dostane do cibulky. Proto je účinný jen tam, kde je pigment přítomen, tj. u tmavších chloupků.
  • K dosažení trvalého efektu je ale nezbytné opakovat ošetření 3 až 6× v rozmezí 6–7 týdnů. To proto, že k účinnému zničení vlasové cibulky je potřeba zásah v její růstové fázi, kdy je dostatek pigmentu přítomen, a která probíhá u každého chloupku těla v jiné době.
  • Laserové odstranění ochlupení lze provádět na všech místech těla včetně intimních partií.
  • Epilace laserem GentleLASE není nijak výrazně bolestivá díky patentu GentleLASE –  dynamickému chlazení kůže, které současně působí anesteticky.

Laser se aplikuje malou ruční sondou na ošetřované místo. Každému laserovému impulsu předchází krátký vstřik chladící tekutiny. Laserové ošetření pro trvalé odstranění chloupků trvá od několika minut až po hodinu, podle velikosti depilované plochy.

Riziko vedlejších účinků laserové epilace je minimální. Po ošetření může být přítomno přechodné zarudnutí a palčivost, a ojediněle u citlivých osob i otok, puchýřky, stroupky nebo změna pigmentace kůže, ztmavnutí či její zesvětlení. Tyto změny přetrvávají pouze pár dní.

Více informací najdete na perfectclinic.cz

Jaké testerky hledáme

Laserová epilace se hodí především pro ženy s fototypem 2 nebo 3 (tedy s tmavými chloupky a ne úplně světlou pletí). Laser totiž odhaluje pigment v pokožce a chloupku, a tak u žen s fototypem 1 není tak efektivní. Jaký jste fototyp, snado zjistíte na internetu.

Podmínkou pro účast na testování je připojení fotografie chloupků neholených alespoň 1 týden a fota nenalíčeného obličeje (aby lékaři Perfect Clinic potvrdili váš fototyp). Fotografii můžete zaslat i na e-mail redakce@bety.cz (do předmětu napište "LASER").

Na základě fotografií vyberou odborníci Perfect Clinic 3 testerky, jež pozvou k odborným konzultacím. Z nich pak vzejde testerka, jež laserovou epilaci podstoupí. Konzultace proběhnou individuálně podle časových možností lékařů a testerek..

Testerka si sama může vybrat část těla, kde chce epilaci provést (podpaží, třísla, nohy...). Testerky, jež nebudou pro zákrok vybrány, získají slevu.

Samotný zákrok je naplánovaný na 29. března od 20 hodin.

6 týdnů před laserovou epilací nepodstupujte epilaci elektrickou jehlou, pinzetou a voskem, který by se ideálně neměl ve vaší depilační historii objevit vůbec (chloupky po voskové depilaci jsou slabé a laser je špatně lapí). Trpíte-li na opar a chystáte se na epilaci chloupků v obličeji, doporučuje se před zákrokem požádat o antivirové léky. Chloupky by měly být oholeny žiletkou asi 1–2 mm nad povrch kůže, kůže očištěna a vysušena, odstraněn make-up, krémy a oleje z pokožky.

20.11.2022

Doporučuji , výsledek vydrží dlouho.

Žádné nejsou .

27.10.2022

Nohy jsou dlouho krásně hladké a bez chloupků

Žádné

30.09.2020

Pro ženy s tmavším ochlupením naprostá bomba - bezbolestná procedura , která odstraní chloupky až u samé pokožky a vydrží 4-5 týdnů

cena

31.05.2019

Já jsem naprosto spokojena byla jsem na klinice https://www.aetherinstitute.com/cs/ v centru prahy a super je nutno více aplikací ale chloupky nerostou a i po první byli hned jemnejsi a svetlejsi doporucuji

05.12.2018

Laserová epilace na Perfect Clinic je perfekti zpusob jak se zbavit chloupku.Nesnasim holeni- jsem bud trochu porezana- jindy zase neni cas atd... potom zase specham a mam podrazdenou pokozku-velice rada bych to podstoupila

01.12.2018

Možnost ušetřit si práci s každotýdenní epilaci vítám. Zejména je-li výsledek dokonalý a také dlouhodobý. Žádný svědivý, nepříjemný "kartáček" v tříslech již po třech dnech. Odborníci, kteří ví, jak na to a mají mnohé zkušenosti, takovým bych se ráda svěřila do rukou,

24.09.2018

Už není potřeba žádné žiletky. Ocenila jsem to hlavně na dovolené, kdy jsem se nemusela každý den holit. Nohy jsou hladné a nepíchají. Měla jsem i problém se zarůstáním a následným svěděním a odstraňováním pupínků a to tímhle zmizelo.

Nejde zákrok provést najednou, jinak to má jen výhody.

05.06.2018

Holeni resim stale a bylo by super toto nekdy podstoupit.Ce a odpovida a chloupku to krasne zbavi.Snad budu mit brzy moznost vyzkouset a doporucit.😇😇😇😇😇Bylo by to moc fsjn.Dekuji za recenze.😇😇😇😇😇😇

01.05.2018

Laserová epilace na Perfect Clinic je skvělý a cenově dostupný způsob, jak se zbavit rychle, bezbolestně a jednou provždy nechtěných chloupků. Je to výborné řešení pro všechny ženy, které už nebaví se neustále holit. Určitě doporučuji.

28.04.2018
Doporučení: 153

Laserová epilace na Perfect Clinic je nejmodernější lékařská laserová technologie. Odstraní chloupky jednoduše, ale hlavně trvale na všech místech těla, kde si je nepřejeme. Za mě určitě všem doporučuji

09.04.2018

Laserová epilace je vhodná pro všechny, kteří nejsou spokojeni se svým nadměrným ochlupením. Lasorovou epilaci mohu jen a jen doporučit, jelikož mám tmavé vlasy, jsme snedší tím pádem mé chlup. Zbaví nás i milimetrových chloupků. Opravdu mohu jen doporučit, vydrží déle než měsíc.

05.04.2018

Na laserovou depilaci chhodi hodne mich znamich,ale nemuze si to kazda zena dovolit jelikoz ceny se mi zdaji az moc premrstene.A nikdy vlasten ani nevite zda bude nejaky vysledek,a kdyz ta za hodne dlouhou dobu.

cena

30.03.2018

Laserovou epilaci mohu za sebe jedině doporučit. Podstoupil jsem ji už několikrát a s výsledkem jsem byl více než spokojen. Je to výborné řešení pro lidi, které nebaví se neustále holit, nejen že nemáte podrážděnou pokožku ale hlavní je, že nemusíte proces opakovat každé 4 dny.

Musíte překonat stud ale s tím s počítá

26.03.2018

Doba, kdy se chloupky odstraňují pravidelněji a důkladněji je zas tady. Možnost ušetřit si práci s každotýdenní epilaci vítám. Zejména je-li výsledek dokonalý a také dlouhodobý. Žádný svědivý, nepříjemný "kartáček" v tříslech již po třech dnech. Odborníci, kteří ví, jak na to a mají mnohé zkušenosti, takovým bych se ráda svěřila do rukou,

25.03.2018

s laserovou epilaci zkusenost zatim nemam a momentalne ani neplanuji navstevu centrer, kde se tato procedura dela ¨ ¨prijde mi to ale jako dobry napad pro vsecky ktere trapi chlupy kamaradka byla na epilaci v lete a byla spokojena ted uz ale chlupy rasi takze musi zase

cena je vyšší

25.03.2018

laserovou operaci jsem podsoupila uz nekolikrat, jsem velmi pecliva na peci o mou pokozku, laserem mi byly odstaneny chloupky na nohach a byla jsem spokojena dodnes mi nerostou jak splasene takze doporucuji si i priplatit za kvalitu

23.03.2018

Laserová epilace je perfektní způsob,jak ulevit především citlivé pokožce, která dost trpí pravidelným používáním žiletky. Výsledky bývají viditelné hned při první aplikaci,což je skvělé. No a samozřejmě je skvělá i možnost aplikace na oblasti, kde by byl boj pouze s žiletkou celkem marný.

Jedním z hlavních záporů je určitě nutnost absolvovat aplikaci víckrát, což se může celkem prodražit,no a taky utrefení správné délky chloupků.

23.03.2018

Laserovou epilaci jsem postoupila již 2x a to je již několik let. Po druhém výsledku byl ke mně odborný lékař tak upřimný, že mi řekl, že jsem jedna z tisíce žen, které chloupky porostou stále, a proto jsem se nepřihlásila do testování. Jinak tento "zákrok" velice kvituji, protože to ženám zvýší sebevědomí a zbaví se handycapu. Je to velmi důležité pro každou z nás, která máme chloupky na obličeji.

22.03.2018

s laserovou epilací mám svou vlastní zkušenost, sice jen v oblasti obličeje, ale jsem spokojená, byla jsem na třech po sobě jdoucích zákrocích a opravdu chloupky v obličeji (hlavně knír pod nosem) zcela vymizely.

22.03.2018

Na dobře oholené intimní partie ale i nohy si potrpím. Proto mi tato možnost připadá velmi lákavá a zejména na léto ideální. Zákroky na klinice jsou sofistikované, dokonale provedené, výsledek dle očekávání a hlavně dlouhodobé. Šetří čas a peníze za depilační přípravky.

21.03.2018
Doporučení: 8

Laserový epilace Perfect Clinic. Tak to je takový sen. Některé ženy se tímto problémem trápí. A tato epilace zničí cibulku chloupku jednou provždy. Chloupky již nevyrostou. Některé ženy potřebují být krásné v zaměstnání. Jiné sami pro sebe - jinak se straní ostatním lidem, protože si myslí, že to každý na nich vidí. Je fajn být krásná. Je fajn být sama sebou.

20.03.2018

Tak toto testerkám opravdu přeji a jednou stranou jim i závidím.S chloupky bojuji od puberty a pravidelně 3x denně se holím,ale není to takový efekt jaký by to by s laserem.Po holení je má pokožka zarudla a svědivá a zá dva dny chloupky rostou znova.Takže moc gratuluji vítezkám

20.03.2018

Mám osobní zkušenost s odstranění chloupků v obličeji a kolem prsních bradavek. Jsem snědý, tmavý typ a chloupky mne trápily. Jde o bezbolestnou a dlouhodobou záležitost, což je fajn. Ušetřený čas a kosmetické výrobky, to oboje jsem uvítala. Provedení bylo dokonalé a výsledek prostě a jednoduše odpovídal mému očekávání.

20.03.2018

TESTOVÁNÍ: Laserová epilace na Perfect Clinic.Myslím že je to dobrá věc,za chvíli už bude zase teplo a budeme muset řešit nepříjemné viditelné chlupy..a pořád se holit je otravné..toto by mohl být dobrý pomocník..

19.03.2018

Kdysi jsem chodila na laser v oblasti obliceje, ale otehotnela jsem a prestala chodit... Mela jsem opravdu hodne chloupku v obliceji,ale po par navstevach jich bylo mene, takze az prestanu kojit zacnu znovu chodit a tesim se ,az budu mit oblicej bez chloupku 😍

19.03.2018

S nadcházejícím jarem je to tu zas.. Hlídat si dorůstající chloupky a pořád dokola se holit. Tato klinika nabízí jedinečné řešení. Bezbolestná a hlavně trvalá úleva od odstraňování holítkem či strojkem. Navíc na všech potřebných místech. Šetrná a propracované moderní metoda.

19.03.2018

Laserová epilace mě velmi zajímá, protože holit se je otravné a tato cesta se mi zdá hodně šetrná a hlavně se tímto dá vyřešit tato činnost jednou pro vždy. Perfect ClinicJe skvělou volbou pro tuto proceduru.

19.03.2018

S tímto zákrokem mám své zkušenosti. Je potřeba jej pro permanenci vícekrát opakovat, což je zcela individuální. Také není pravda, že by se jednalo o zcela bezbolestnou procedura. Bolí, ale dá se to vydržet. Všem, které trápí nepříjemné chloupky a chtějí mít od nich pokoj, doporučuji.

19.03.2018

Laserová epilace na Perfect Clinic byl krásný zážitek o doteď o něm stále přemýšlím a myslím na něj. Určitě se tam někdy vrátím ať už opět na tohle nebo na něco jiného. Krásný výsledek a hlavně příjemný personál.

19.03.2018

Laserová epilace na Perfect Clinic je naprosto dokonalá. Měla jsem strach z velké bolesti, le musím říct, že úplně zbytečně. Nic jsem necítila a dokonce to bylo příjemné. pokožka je potom hladká a hlavně bez chloupků.

Další hodnocení

Vybrané testerky


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berani, týden 9 v roce 2024 vypadá být pro vás pozitivně! Bude to období různých příležitostí. Očekávejte velký postup ve vaší kariéře. Bude to týden, kdy se budete cítit velmi energický a plný radosti. Vaše tvrdá ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

42 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:58
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:54

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat