TESTOVÁNÍ: Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic

26.06.2017 | Testování

Trápí vás po porodu či s přibývajícím věkem potíže v intimní oblasti či se samovolným únikem moči? Pak vězte, že v řadě případů existuje účinné, jednoduché a bezbolestné řešení! Omlazení intimních partií laserem, které u nás jako jedni z mála provádějí odborníci kliniky estetické medicíny Petra Clinic. Dvě z našich testerek dostanou možnost zákrok vyzkoušet.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 30 testerek

Doporučeno: 55x


Petra Clinic je přední klinika estetické medicíny v Praze a Karlových Varech. Nabízí široké spektrum služeb pro zeštíhlení problémových partií neinvazivními metodami, jako je bezbolestná liposukce nebo mírně invazivní injekční lipolýza, tvarování těla, omlazení pleti, redukci celulitidy a strií, léčbu neduhů pleti a zákroků z oblasti korektivní dermatologie. Nyní nově, jako jedno z mála zdravotnických zařízení, provádí Petra Clinic léčbu inkontinence a omlazení intimních partií.

Omlazení intimních partií laserem Fotona

Velká část žen trpí, nejen po porodu, různými problémy v oblasti intimních partií. Tyto obtíže pak mají za následek pokles sexuální touhy, zhoršenou kvalitu sexu a později možné psychické a partnerské problémy.

Omlazení intimních partií laserem je bezpečné neinvazivní ošetření prováděné pomocí speciálního laseru. Ošetření stimuluje vaginální tkáň a obnovuje se pevnost vaginy a poševního vchodu.

Ošetření je velmi šetrné, bezbolestné a nepoužívá se žádná anestezie či řezání. Nedochází k žádnému krvácení ani dlouhodobému omezení při rekonvalescenci.

Laserový paprsek vyvolá novotvorbu kolagenu na poševní sliznici a způsobí stažení poševních stěn. Napraví se tím jejich uvolnění, které mohlo vzniknout přepětím během porodu a které často vyústí až v inkontinenci. Oba problémy zákrok řeší. První pozitivní změny na sobě ucítíte už týden po zákroku, výsledný efekt se dostaví během 1–3 měsíců.

Samotný zákrok netrvá déle než 20 minut. Domů odcházíte po svých a není třeba, abyste vynechala své obyvklé aktivity nebo práci. Laser podporuje tvorbu nové tkáně a zpevňuje poševní stěnu. V pochvě se vytvoří přirozené pH, které zvyšuje imunitu ženy. Po ošetření se snižují problémy typu opakovaných infekcí či záněty močových cest.

Ošetření je vhodné pro každou ženu, jakéhokoli věku.

Výsledkem je kvalitnější sexuální život, pro oba partnery, a také zamezení úniků moči (inkontinence) a celkově lepší zdravotní stav.

Proč podstoupit omlazení intimních partií laserem Fotona?

 • Zlepšení sexuálního života za 15 minut.
 • Kvalitnější sexuální život pro oba partnery.
 • Zamezení nechtěnému úniku moči.
 • Snížení výskytu infekcí a zánětů močových cest.
 • Celkové zlepšení zdravotního stavu.
 • Laserová omlazení vaginy a zúžení pochvy opravdu pomáhá.
 • Komfortně, diskrétně a bezbolestně.
 • Lékař se věnuje individuálně pouze vám.
 • Žádná anestezie a hospitalizace.
 • Žádné následné omezení v běžném životě.
 • Posiluje uvolněné poševní stěny po porodu.
 • Nemusíte se stydět nebo bát.
 • Léčba nemá žádné vedlejší účinky nebo komplikace.
 • Zlepšení je vidět už po 1 týdnu, plný efekt se dostaví během 1–3 měsíců po ošetření.
 • Pouze Petra Clinic nabízí jediný automatizovaný laser v Praze, díky tomu máte jistotu, že vaše ošetření bude naprosto přesné a komfortní.
 • Konzultace s lékařem ve stejný den jako ošetření.

Jsem vhodnou adeptkou na omlazení intimních partií laserem Fotona?

Platí pro vás některé z níže uvedených rčení? Pokud ano, přihlaste se do našeho testování s Petra Clinic!

 • Jsem po spontálním porodu.
 • Trpím na nechtěné úniky moči (např. při kýchnutí, kašlání, smíchu...).
 • Cítím zhoršení sexuálního prožitku s partnerem.

Kdy nejít na ošetření laserem Fotona

 • V době menstruace.
 • Při těhotenství.
 • Při probíhající léčbě zánětu močových nebo gynekologických cest.
vybraná testerka | 04.10.2017

Byla jsem vybrána jako náhradnice intimního omlazení a dostala jsem úžasné kosmetické ošetření:-). Paní Petra náhradnicím nabídla možnost získat testované omlazení za exkluzivní cenu, kterou jsem využila a moooc doporučuji. Výsledky jdou poznat, jak v oblasti inkontinence, tak v intimním životě;-). Děkuji za možnost zúčastnit se testování.

vybraná testerka | 02.10.2017

Ošetření doporučuji, již po týdnu jsem cítila zlepšení. V Petra Clinic mají moc hezké prostory, kde se i hezky cítíte a hlavně jsou tam všichni moc milí, ochotní a je vidět, že své práci opravdu rozumí. Všem doporučuji.

vybraná testerka | 01.10.2017

V příjemném prostředí se vám individuálně věnuje lékařka. Vše vysvětlí, objasní. Samotné ošetření pak netrvá dlouho. Je naprosto bezbolestné. Jen se zavede laserová hlavice, lékařka pak nechá působit laser. Pocítíte jen teplo Ale bonusy po zákroku jsou naprosto skvělé. Žádný obtěžující pocit úniku moči, celý den svěží a to ani při záchvatu smíchu, za kterým stála moje vnučka. A partner si pochvaluje náš milostný život. Všem kdo se trápí a to z jakéhokoliv důvodu doporučuji. Zbavme se klidně těchto starostí a užívejme život. Smějme se, sportujme a žijme v klidu.

vybraná testerka | 30.09.2017

Petra Clinic - má profesionální přístup ke klientům, jemné ruce, prostě vynikající péče a přístup. Velmi se mi u nich líbilo a jsem ráda, že jsem se mohla této krásné akce zúčastnit. Byla to pro mne další zkušenost.

Nevím o ničem. Byla jsem jako náhradnice na kosmetickém zákroku.

20.12.2022

Je to super, rozhodně všechny vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Maminky byla a vřele doporučuje opravdu zmizely vrásky

11.06.2020

O tomhle zákroku jsem zatím jen slyšela , sic ejsem 2x rodila , ale nemám pocit , že bych jej potřebovala

cena

17.11.2019

Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic mi přijde zbytečné. Ani to nepotřebuji. Nevím vůbec, kdo to vymyslel - pravděpodobně nespokojený muž. Ženy si má upravit vlasy, namalovat se. Přijde mi to zbytečné.

14.04.2018

Určitě toto zkrášlení doporučuji. Sice jsem na něm nebyla já, ale moje známá, ale všechno si chválí. Navíc když se po tom žena cítí dobře a přitažlivě, tak proč ne. Já sama do toho v budoucnu půjdu určitě

03.03.2018

Sice o tomto zákroku neuvažuji, ale jsem ráda, že je možnost takovýchto úprav. A je fajn, že se mají na koho obrátit, kde jim odborně poradí a ošetří jejich problémy.Za mně velmi doporučuji a chválím.

06.02.2018
Doporučení: 54

Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic bych nikdy nepodstoupila, protože bych měla strach a navíc to stejně nepotřebuji, protože jsem ještě mladá. Za mě určitě doporučuji všem ženám, které chtějí zdokonalit svůj sexuální život

26.01.2018

O tomto zákroku slyším poprvé nic méně mě velice zaujal.V nejbližší době sice nic takového neplánuji,ale kdo ví co bude za pár let.S unikem moči sice bojuje moje mamka ale ta by se určitě bála,ale je celkově dobré o takovém zákroku vědět

10.12.2017

Petra Clinik.. tak o tomto slyším poprvé. Ze začátku jsem k tomu byla dost skeptická a přišlo mi to zbytečné, ale pak jsem si řekla, že proč ne. Každá žena chce být krásná a to všude! Takže kdo chce, at neváhá . Za mě ano

nic

10.12.2017

Podle mě je skvělé, že se klinika estetické medicíny Petra Clinic zabývá i takovými věcmi jako je léčba inkontinence a omlazení intimních partií pomocí speciálního laseru. Nemám moc zkušeností ale je to zajímale. 😆😇😇😇😇😇😇😇zkoušela jen má kamarádka.

Nic skvělá možnost

21.11.2017

Sice o tomto zákroku neuvažuji, ale jsem ráda, že je možnost takovýchto úprav. Je mezi námi mnoho z nás, které mají po porodech intimní problém, ať už se to týká jizev, či úniku moči. A je fajn, že se mají na koho obrátit, kde jim odborně poradí a ošetří jejich problém.

03.11.2017

Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic je dobrou volbou pro ženy, které si chtěji zvednout sebevědomí a tento zákrok jim vyřeší jejich problém a tím mohou vést více kvalitnější a plnohodnotnější život :)

26.10.2017

Za můj názor je to skvělá příležitost pro ty co to opravdu potřebují ,některé mají škaredé jizvy po porodech a třeba se i za ně stydí já jsem má tu svou hrdá ,je to součást mě .ale je skvělé že kliniky mohou pomoci.drzum pěsti

30.09.2017

Podle mě je skvělé, že se klinika estetické medicíny Petra Clinic zabývá i takovými věcmi jako je léčba inkontinence a omlazení intimních partií pomocí speciálního laseru. Určitě to pomůže spoustě žen nejen po zdravotní části, ale pomůže i zlepšit zdravé sebevědomí, což je také velice důležité.

24.09.2017

Nerelevantní hodnocení smazáno redakci.

23.09.2017

Tak mě mrzí, že jsem se nepokusila přihlásit se, protože jsem již v důchodovém věku a uvedené problémy, které se dají tímto výkonem odstranit se mě velice týkají. Příště si lépe přečtu indikace a přihlásím se. Určitě bych byla s tímto výkonem moc spokojena a přineslo by mi to do dalších let mnoho zlepšení zdravotních potíží.

13.09.2017

Rozhodně stojí za to, aby si žena dopřála něco jen pro sebe a zvýšila si zdravé sebevědomí a netrápila se špatným vzhledem. I když to nikdy nevidí, vidí krásu, která vyzařuje z vnitřní spokojenosti. Proto - jděte do toho!

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

07.09.2017

Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic je pro mě novinkou, o které jsem se dozvěděla až tady na Bety. Myslím si, že každý zákrok, který je šetrný a zkvalitní život je potřebný. Takže pokud to tak někdo cítí, jen do toho!

06.09.2017

Nikdy neříkám nikdy. Klidně bych podstoupila podobný zákrok a uvítala vylepšení estetické i zdravotní. Pro nás holky je dobré jen to nejlepší. Cokoliv nás uklidní, utěší, zvedne nám sebevědomí a posílí víru v sebe sama je dobré.

06.09.2017

Po porodu či jiných zkušenostech, které život přinese ženskému tělu by jistě každá z nás vypadala i na intimních partiích tak, jako za mlada. Nejen z estetických, ale zejména zdravotních důvodů. Zbavit se úniku moči a nestydět se odhalit...pokud k tomuto dokáže drobný operační zákrok pomoci, je to jedině dobře.

05.09.2017
Doporučení: 1

Omlazení intimních partií je sice docela nepříjemnou a mírně bolestivou záležitostí, avšak žena po určitém věku získá zpět své ztracené sebevědomí a díky tomu se obnoví její sexuální život. Skvělý přístup lékařů napomáhá hojení.

05.09.2017

Co se může zdát jednomu zbytečné a nepodstatné je pro druhého velmi důležité. Moci využít služby, která nám navrátí sebevědomí, dobrý pocit ze sebe sama, zbaví nás ostychu a podobně, to je jistě velmi přínosné. Díky za podobná zařízení.

03.09.2017

Cokoli pomůže nám, ženám cítit se dobře, sebevědoměji, zdravěji a jistěji j é velmi vítané a stojí za úvahu. Díky za to, že máme tato zařízení, tyto možnosti. Nejde jen o estetické hledisko, ale pomoci ženám od úniku moči je chvályhodné. Žádná z nás neví, co nás potká a s jakými problémy budeme bojovat a řešit je mít se kam obrátit s podobným problémem, to je úlevný pocit.

01.09.2017

Nemohu tak zcela posoudit účinky a zlepšení kvality a hustoty vlasů.ale určitě to nějaký efekt bude mít a proto bych to moc ráda vyzkoušela sama na svých vlasech a byla bych moc ráda kdyby to vyšlo.Nemám úplně vlasy stoprocentní ale bývaly lepší.

Nevím co vytknout cenu,nemám představu kolik tento výrobek stojí.

01.09.2017

Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic jsem nezkoušela,jelikož zatím to nepotřebuji.ale určitě je to dobrá věc a pomůže to nejen estetick ale i zdravotně..což je důležité pro kvalitu života..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat