TESTOVÁNÍ: Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic

26.06.2017 | Testování

Trápí vás po porodu či s přibývajícím věkem potíže v intimní oblasti či se samovolným únikem moči? Pak vězte, že v řadě případů existuje účinné, jednoduché a bezbolestné řešení! Omlazení intimních partií laserem, které u nás jako jedni z mála provádějí odborníci kliniky estetické medicíny Petra Clinic. Dvě z našich testerek dostanou možnost zákrok vyzkoušet.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 28 testerek

Doporučeno: 55x


Petra Clinic je přední klinika estetické medicíny v Praze a Karlových Varech. Nabízí široké spektrum služeb pro zeštíhlení problémových partií neinvazivními metodami, jako je bezbolestná liposukce nebo mírně invazivní injekční lipolýza, tvarování těla, omlazení pleti, redukci celulitidy a strií, léčbu neduhů pleti a zákroků z oblasti korektivní dermatologie. Nyní nově, jako jedno z mála zdravotnických zařízení, provádí Petra Clinic léčbu inkontinence a omlazení intimních partií.

Omlazení intimních partií laserem Fotona

Velká část žen trpí, nejen po porodu, různými problémy v oblasti intimních partií. Tyto obtíže pak mají za následek pokles sexuální touhy, zhoršenou kvalitu sexu a později možné psychické a partnerské problémy.

Omlazení intimních partií laserem je bezpečné neinvazivní ošetření prováděné pomocí speciálního laseru. Ošetření stimuluje vaginální tkáň a obnovuje se pevnost vaginy a poševního vchodu.

Ošetření je velmi šetrné, bezbolestné a nepoužívá se žádná anestezie či řezání. Nedochází k žádnému krvácení ani dlouhodobému omezení při rekonvalescenci.

Laserový paprsek vyvolá novotvorbu kolagenu na poševní sliznici a způsobí stažení poševních stěn. Napraví se tím jejich uvolnění, které mohlo vzniknout přepětím během porodu a které často vyústí až v inkontinenci. Oba problémy zákrok řeší. První pozitivní změny na sobě ucítíte už týden po zákroku, výsledný efekt se dostaví během 1–3 měsíců.

Samotný zákrok netrvá déle než 20 minut. Domů odcházíte po svých a není třeba, abyste vynechala své obyvklé aktivity nebo práci. Laser podporuje tvorbu nové tkáně a zpevňuje poševní stěnu. V pochvě se vytvoří přirozené pH, které zvyšuje imunitu ženy. Po ošetření se snižují problémy typu opakovaných infekcí či záněty močových cest.

Ošetření je vhodné pro každou ženu, jakéhokoli věku.

Výsledkem je kvalitnější sexuální život, pro oba partnery, a také zamezení úniků moči (inkontinence) a celkově lepší zdravotní stav.

Proč podstoupit omlazení intimních partií laserem Fotona?

 • Zlepšení sexuálního života za 15 minut.
 • Kvalitnější sexuální život pro oba partnery.
 • Zamezení nechtěnému úniku moči.
 • Snížení výskytu infekcí a zánětů močových cest.
 • Celkové zlepšení zdravotního stavu.
 • Laserová omlazení vaginy a zúžení pochvy opravdu pomáhá.
 • Komfortně, diskrétně a bezbolestně.
 • Lékař se věnuje individuálně pouze vám.
 • Žádná anestezie a hospitalizace.
 • Žádné následné omezení v běžném životě.
 • Posiluje uvolněné poševní stěny po porodu.
 • Nemusíte se stydět nebo bát.
 • Léčba nemá žádné vedlejší účinky nebo komplikace.
 • Zlepšení je vidět už po 1 týdnu, plný efekt se dostaví během 1–3 měsíců po ošetření.
 • Pouze Petra Clinic nabízí jediný automatizovaný laser v Praze, díky tomu máte jistotu, že vaše ošetření bude naprosto přesné a komfortní.
 • Konzultace s lékařem ve stejný den jako ošetření.

Jsem vhodnou adeptkou na omlazení intimních partií laserem Fotona?

Platí pro vás některé z níže uvedených rčení? Pokud ano, přihlaste se do našeho testování s Petra Clinic!

 • Jsem po spontálním porodu.
 • Trpím na nechtěné úniky moči (např. při kýchnutí, kašlání, smíchu...).
 • Cítím zhoršení sexuálního prožitku s partnerem.

Kdy nejít na ošetření laserem Fotona

 • V době menstruace.
 • Při těhotenství.
 • Při probíhající léčbě zánětu močových nebo gynekologických cest.


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

10 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:19
30 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:21
37 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:17

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat