Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

26. 6. 2017 | Testování

Trápí vás po porodu či s přibývajícím věkem potíže v intimní oblasti či se samovolným únikem moči? Pak vězte, že v řadě případů existuje účinné, jednoduché a bezbolestné řešení! Omlazení intimních partií laserem, které u nás jako jedni z mála provádějí odborníci kliniky estetické medicíny Petra Clinic. Dvě z našich testerek dostanou možnost zákrok vyzkoušet.

Petra Clinic je přední klinika estetické medicíny v Praze a Karlových Varech. Nabízí široké spektrum služeb pro zeštíhlení problémových partií neinvazivními metodami, jako je bezbolestná liposukce nebo mírně invazivní injekční lipolýza, tvarování těla, omlazení pleti, redukci celulitidy a strií, léčbu neduhů pleti a zákroků z oblasti korektivní dermatologie. Nyní nově, jako jedno z mála zdravotnických zařízení, provádí Petra Clinic léčbu inkontinence a omlazení intimních partií.

Omlazení intimních partií laserem Fotona

Velká část žen trpí, nejen po porodu, různými problémy v oblasti intimních partií. Tyto obtíže pak mají za následek pokles sexuální touhy, zhoršenou kvalitu sexu a později možné psychické a partnerské problémy.

Omlazení intimních partií laserem je bezpečné neinvazivní ošetření prováděné pomocí speciálního laseru. Ošetření stimuluje vaginální tkáň a obnovuje se pevnost vaginy a poševního vchodu.

Ošetření je velmi šetrné, bezbolestné a nepoužívá se žádná anestezie či řezání. Nedochází k žádnému krvácení ani dlouhodobému omezení při rekonvalescenci.

Laserový paprsek vyvolá novotvorbu kolagenu na poševní sliznici a způsobí stažení poševních stěn. Napraví se tím jejich uvolnění, které mohlo vzniknout přepětím během porodu a které často vyústí až v inkontinenci. Oba problémy zákrok řeší. První pozitivní změny na sobě ucítíte už týden po zákroku, výsledný efekt se dostaví během 1–3 měsíců.

Samotný zákrok netrvá déle než 20 minut. Domů odcházíte po svých a není třeba, abyste vynechala své obyvklé aktivity nebo práci. Laser podporuje tvorbu nové tkáně a zpevňuje poševní stěnu. V pochvě se vytvoří přirozené pH, které zvyšuje imunitu ženy. Po ošetření se snižují problémy typu opakovaných infekcí či záněty močových cest.

Ošetření je vhodné pro každou ženu, jakéhokoli věku.

Výsledkem je kvalitnější sexuální život, pro oba partnery, a také zamezení úniků moči (inkontinence) a celkově lepší zdravotní stav.

Proč podstoupit omlazení intimních partií laserem Fotona?

 • Zlepšení sexuálního života za 15 minut.
 • Kvalitnější sexuální život pro oba partnery.
 • Zamezení nechtěnému úniku moči.
 • Snížení výskytu infekcí a zánětů močových cest.
 • Celkové zlepšení zdravotního stavu.
 • Laserová omlazení vaginy a zúžení pochvy opravdu pomáhá.
 • Komfortně, diskrétně a bezbolestně.
 • Lékař se věnuje individuálně pouze vám.
 • Žádná anestezie a hospitalizace.
 • Žádné následné omezení v běžném životě.
 • Posiluje uvolněné poševní stěny po porodu.
 • Nemusíte se stydět nebo bát.
 • Léčba nemá žádné vedlejší účinky nebo komplikace.
 • Zlepšení je vidět už po 1 týdnu, plný efekt se dostaví během 1–3 měsíců po ošetření.
 • Pouze Petra Clinic nabízí jediný automatizovaný laser v Praze, díky tomu máte jistotu, že vaše ošetření bude naprosto přesné a komfortní.
 • Konzultace s lékařem ve stejný den jako ošetření.

Jsem vhodnou adeptkou na omlazení intimních partií laserem Fotona?

Platí pro vás některé z níže uvedených rčení? Pokud ano, přihlaste se do našeho testování s Petra Clinic!

 • Jsem po spontálním porodu.
 • Trpím na nechtěné úniky moči (např. při kýchnutí, kašlání, smíchu...).
 • Cítím zhoršení sexuálního prožitku s partnerem.

Kdy nejít na ošetření laserem Fotona

 • V době menstruace.
 • Při těhotenství.
 • Při probíhající léčbě zánětu močových nebo gynekologických cest.

Jaké testerky hledáme

Pociťujete v intimních oblastech obtíže po porodu, případně vás trápí inkontinence? Pak se přihlaste do testování s Petra Clinic. Čtyři z vás pozvou lékaři Petra Clinic k odborným konzultacím, a pokud budete jednou ze 2 šťastných, jež vyberou k samotnému omlazení intimních partií laserem Fotona, ihned tento zákrok provedou.

Dvě testerky, jež pro zákrok vybrány nebudou, dostanou jako dárek kosmetické ošetření v hodnotě 2 500 Kč na Petra Clinic.

Konzultace a zákrok budou probíhat 11. září na pražské Petra Clinic, podmínkou testování tedy je, aby měly testerky v daný termín možnost se konzultace zúčastnit. Testerky rovněž musejí doložit výsledky cytologie ne starší než 2 měsíce od data zákroku.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhrají 4 testerky, které napíší níže do Rozstřelu testerek, proč právě ony by chtěly zákrok podstoupit, a připojí informaci, zda je trápí obtíže po porodu, nebo samovolný únik moči spojený s věkem.
HLASTE SE DO 31. SRPNA 2017.
Vybrané testerky získají odbornou konzultaci a v případě výběru lékaři i omlazení intimních partií laserem Fotona na Petra Clinic.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 97%
Hodnocení: 12 testerek
Doporučeno: 13x

včera 13:22

Klady:

Tak mě mrzí, že jsem se nepokusila přihlásit se, protože jsem již v důchodovém věku a uvedené problémy, které se dají tímto výkonem odstranit se mě velice týkají. Příště si lépe přečtu indikace a přihlásím se. Určitě bych byla s tímto výkonem moc spokojena a přineslo by mi to do dalších let mnoho zlepšení zdravotních potíží.

Doporučení: 12

20. 9. 2017

Klady:

Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic bych nikdy nepodstoupila, protože bych měla strach a navíc to stejně nepotřebuji, protože jsem ještě mladá. Za mě určitě doporučuji všem ženám, které chtějí zdokonalit svůj sexuální život

13. 9. 2017

Klady:

Rozhodně stojí za to, aby si žena dopřála něco jen pro sebe a zvýšila si zdravé sebevědomí a netrápila se špatným vzhledem. I když to nikdy nevidí, vidí krásu, která vyzařuje z vnitřní spokojenosti. Proto - jděte do toho!

7. 9. 2017

Klady:

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

7. 9. 2017

Klady:

Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic je pro mě novinkou, o které jsem se dozvěděla až tady na Bety. Myslím si, že každý zákrok, který je šetrný a zkvalitní život je potřebný. Takže pokud to tak někdo cítí, jen do toho!

6. 9. 2017

Klady:

Nikdy neříkám nikdy. Klidně bych podstoupila podobný zákrok a uvítala vylepšení estetické i zdravotní. Pro nás holky je dobré jen to nejlepší. Cokoliv nás uklidní, utěší, zvedne nám sebevědomí a posílí víru v sebe sama je dobré.

6. 9. 2017

Klady:

Po porodu či jiných zkušenostech, které život přinese ženskému tělu by jistě každá z nás vypadala i na intimních partiích tak, jako za mlada. Nejen z estetických, ale zejména zdravotních důvodů. Zbavit se úniku moči a nestydět se odhalit...pokud k tomuto dokáže drobný operační zákrok pomoci, je to jedině dobře.

Doporučení: 1

5. 9. 2017

Klady:

Omlazení intimních partií je sice docela nepříjemnou a mírně bolestivou záležitostí, avšak žena po určitém věku získá zpět své ztracené sebevědomí a díky tomu se obnoví její sexuální život. Skvělý přístup lékařů napomáhá hojení.

5. 9. 2017

Klady:

Co se může zdát jednomu zbytečné a nepodstatné je pro druhého velmi důležité. Moci využít služby, která nám navrátí sebevědomí, dobrý pocit ze sebe sama, zbaví nás ostychu a podobně, to je jistě velmi přínosné. Díky za podobná zařízení.

3. 9. 2017

Klady:

Cokoli pomůže nám, ženám cítit se dobře, sebevědoměji, zdravěji a jistěji j é velmi vítané a stojí za úvahu. Díky za to, že máme tato zařízení, tyto možnosti. Nejde jen o estetické hledisko, ale pomoci ženám od úniku moči je chvályhodné. Žádná z nás neví, co nás potká a s jakými problémy budeme bojovat a řešit je mít se kam obrátit s podobným problémem, to je úlevný pocit.

1. 9. 2017

Klady:

Nemohu tak zcela posoudit účinky a zlepšení kvality a hustoty vlasů.ale určitě to nějaký efekt bude mít a proto bych to moc ráda vyzkoušela sama na svých vlasech a byla bych moc ráda kdyby to vyšlo.Nemám úplně vlasy stoprocentní ale bývaly lepší.

Zápory:

Nevím co vytknout cenu,nemám představu kolik tento výrobek stojí.

1. 9. 2017

Klady:

Laserové omlazení intimních partií na Petra Clinic jsem nezkoušela,jelikož zatím to nepotřebuji.ale určitě je to dobrá věc a pomůže to nejen estetick ale i zdravotně..což je důležité pro kvalitu života..

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součást kosmetické výbavy

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součás...

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chmelený cider od Táty!

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chm...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky collallocu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky col...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který neb...

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadit do dětského jídelníčku

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadi...

Tip na oběd

Losos na bílém víně

12 hlasů
50min 878kJ 381 Kč

Recept na přípravu zdravého lososa je jednoduchý. poku...

Melounový salát s parmezánem

10 hlasů
25min 389kJ 65 Kč

Vrstvený salát s dokonalou rovnováhou chutí.

Poradny

Je nějak omezena práce na dohodu o pracovní činnosti?

Dobrý den, co se týče počtu hodin, práce na DPČ je omezena na maximálně 20 hodin týdně, výše výd... Více

Mohu při MD a RD pracovat pro zaměstnavatele na DPP?

Dobrý den, co se týče přivýdělku, záleží také na tom, zda jste opravdu stále ještě na mateřské d... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc...

Více