TESTOVÁNÍ: Léto bez nepříjemných potíží díky Gynimun

03.07.2017 | Testování

Léto je zasvěceno koupání, odpočívání, novým zážitkům a dobrodružstvím, flirtu a letním láskám. I proto patří k nejoblíbenějším ročním obdobím! Jenže když se najednou objeví nepříjemné pálení v intimních oblastech, jdou radovánky stranou. Nepříjemné pocity a svědění způsobené vaginální infekcí totiž dokážou pořádně zkazit dovolenou! Jak se chránit?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 73 testerek

Doporučeno: 61x


Přibalte na dovolenou i přípravek Gynimun Intim Protect, první selektivní vaginální probiotikum, které vám při obtížích přinese rychlou úlevu!

Co jsme testovali

Vaginální probiotikum Gynimun Intim Protect podporuje léčbu bakteriální vaginózy a předchází jejímu opakování. Gynimun obnoví vaši přirozenou vaginální flóry a nastaví optimální pH..

Vaginální kapsle obsahují dva pečlivě vybrané, patentované, klinicky testované, vaginální kmeny laktobacilů, které byly vybrány pro své vynikající vlastnosti při udržování a obnově zdravé vaginální flóry. Vaginální laktobacily obsažené ve vaginálních kapslích přispívají produkcí kyseliny mléčné ke stabilizaci pH v pochvě a tím podporují přirozené obranné mechanismy vůči vaginálním infekcím.

Gynimun tím zmírňuje vaginální obtíže, jako je svědění, výtok, zápach, zarudnutí, podráždění nebo pálení. Vaginální obtíže mohou být příznakem infekcí, například bakteriální vaginózy.

Pravidelné užívání vaginálních kapslí Gynimun pomáhá omezit výskyt opakovaných vaginálních infekcí. Ty se obvykle vyznačují neobvyklým výtokem, svěděním nebo pálením, zarudnutím a někdy bolestivou souloží. Dvě jasně nejčastější jsou bakteriální vaginóza (vyniká „rybím“ zápachem) a kvasinková mykóza (vyniká silným svěděním a tvarohovitým výtokem). Lehčí infekce lze potlačit volně prodejnými prostředky – laktobacily, výplachy nebo antimykotiky, těžší je nutno léčit ve spolupráci s lékařem.

Po přeléčení (tedy po eliminaci „nepřátelských“ bakterií antibiotikem, nebo antimykotikem) je vždy vhodné rychle obnovit přirozený vaginální ekosystém. A to můžeme udělat vpravením „přátelských“ vaginálních laktobacilů, například právě těch, jež obsahuje přípravek Gynimum Intim Protect.

Užijte si léto a vše, co nabízí, plnými doušky a bez obav z nepříjemného svědění či pálení díky kapslím Gynimun Intim Protect!

Více informací najdete na: www.gynimun.cz

vybraná testerka | 17.03.2018
Doporučení: 48

Vaginální probiotikum Gynimun Intim Protect určitě doporučuji, protože obnovuje a udržuje zdravou vaginální flóru. Moc se mi líbí, že kapsle jsou na bakteriální i kvasinkové infekce a že jsem konečně našla výrobek, který funguje a také mi pomůže k tomu aby se mé potíže nevracely

vybraná testerka | 27.08.2017

Děkuji za příležitost testovat Gynimun intim protect ocenuji -snadné zavádění , dobrý účinek , cena odpovídá kvalitě,takže určitě ho všem kdo mají problémy doporučuji vyzkoušet . Myslím , že bude vhodný jako prevence a probiotika ,které přípravek obsahuje jsou velký bonus ;-)

žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 22.08.2017

Přípravek jsem vyzkoušela zrovna v době, kdy jsem začala mít problémy, již po 2 dnech bylo po problémech, zmizelo pálení i svědění. Super, budu používat k léčení i jako prevenci. Snadné použití i skladování - malé balení, takže zatím naprostá spokojenost.

nenašla jsem.

vybraná testerka | 22.08.2017

Výrobek se snadno zavádí, pomáhá při prvotních obtížích- pálení, svědění, při vaginální suchosti. Je bezbarvý, takže nešpiní spodní prádlo, má neutrální vůni, takže neobtěžuje zápachem. Celkově jsem spokojena.

Nejsou.

vybraná testerka | 22.08.2017

využila jsem na dovolené když jsme jeli na motorkách v oblečení, které zrovna není prodyšné. Po celodenním pocení, které nebylo vůbec příjemné. Určitě to všechny známe. Na noc jsem si vzala Gynimun a ráda bylo zase vše perfektní. Děkuji za možnost vyzkoušení.

Neobjevila jsem

vybraná testerka | 21.08.2017

Kladem je určitě zpracování kapslí - příjemný povrch, snadné zavádění, praktické balení a skladování. Tím to ale bohužel u mě skončilo. Předpokládala jsem, že by kapsle měly fungovat jako prevence, ale u mě spíš došlo ke zhoršení.

Bohužel hned po druhém zavedení se mi rozjel zánět. Pravděpodobně asi jen nastartoval něco, k čemu se schylovalo, nicméně bych tedy spíš očekávala alespoň nějaké zlepšení. Opak byl pravdou a s ošklivými následky jsem bojovala několik dní, jinými a vyzkoušenmými prostředky. Po problémech jsem vyzkoušela znovu a opět ráno nepříjemné svědění a svírání. Za sebe doporučit nemohu. Zkusím za nějakou dobu vyzkoušet znovu, ale sama od sebe bych tyto tabletky už nevyhledala.

vybraná testerka | 19.08.2017

Dostala jsem příležitost výrobek otestovat.Musela jsem chvilku počkat na vhodný okamžik,který se díky horkým dnů a koupání v přírodních vodách dostavil.Po užití kapslí,které se velice dobře zavádějí,se rychle dostavila úleva a po dvou dnech jsem se cítila skvěle.Doporučuji.

Zápor jsem nenašla.

vybraná testerka | 17.08.2017

Jelikož na bakteriální/kvasinkové infekce trpím opravdu hodně, jsem velice ráda, že jsem tento produkt měla možnost vyzkoušet. Musím říct, že jsem s ním ve výsledku naprosto spokojená, výsledek byl znát již po pár dnech používání. Taktéž oceňuji, že je vhodný jak pro kvasinkovou, tak pro bakteriální infekci. K pozitivům bych určitě zařadila i malé praktické balení.

žádné jsem neobjevila

vybraná testerka | 16.08.2017

Jsem ráda, že jsem dostala i já možnost tento produkt vyzkoušet. Také i já jsem měla zkušenost s nepříjemným svěděním a dalšími podobnými symptomy. Po užívání Gynimun Intim Protect potíže ustoupily a zatím se zdá funguje vše bez problémů. Určitě mě tento přípravek příjemně překvapil. Osvědčil se zejména v období dovolené u vody. Konečně po dlouhé době znatelná úleva , jsem určitě příjemně překvapená. Také jsem jej doporučila i svým kamarádkám, které měly podobné problémy a už jsem od nich slyšela první kladné ohlasy. Ideální přípravek na letní období, ale dá se používat i preventivně během celého roku. Pořizovací cena je také přiměřená a je na přírodní bázi bez dalších vedlejších účinků, což je jeho další velké plus. Které také velmi oceňuji.

Nevím o žádných jeho negativech.

vybraná testerka | 15.08.2017

Probiotické kapsle Gynimun Intim Protect jsem užívala několik dní před letní dovolenou jako prevenci. Snadno se zavádí a má malé praktické balení (10 kapslí). Opravdu mohu říct, že probiotikum zafungovalo skvěle. I když jsem trávila horké dny v mokrých plavkách, žádné gynekologické obtíže jsem neměla.

vybraná testerka | 14.08.2017

Vaginální probiotikum Gynimun Intim Protect mě příjemně příjemně překvapilo. Již druhý den je cítit úleva a za dva dny začne mizet i nepříjemné pálení, na které při letním koupání v bazénech trpím. Určitě se vyplatí brát i jako prevence. Za mě palec nahoru a toto probiotikum rozhodně doporučuji.

vybraná testerka | 11.08.2017

Já bohužel patřím k ženám, které gynekologické obtíže trápí poměrně často. Pokud mám chvíli klid, ráda využiji něco i jako prevenci. Bylo mi řečeno, že tyhle tablety jsou vhodné k předcházení potíží. Mohu říci, že po dobu užívání jsem žádné obtíže neměla.

vybraná testerka | 10.08.2017

Výrobek mohu doporučit. Během letošního roku se mi několikrát problémy opakovaly. Po letošním návratu z dovolené v termalnich lázní jsem Gynimum uvítala. Na mé svědění pomohl do 2 dni. Velmi se mi líbí i mini cestovatelské balení. Zavádění je snadné.

vybraná testerka | 08.08.2017

Gynimun jsem začala brát ihned po dobrání antibiotik,takže jsem předešla všemu nepříjemnému,co po antibiotikách bývá.Teď už vím,co si pořídit v podobném případě.Funguje a vřele doporučuji Gynimun.Děkuji za možnost vyzkoušet

vybraná testerka | 06.08.2017

Jsem ráda, že jsem dostala možnost tento výrobek vyzkoušet. Bohužel i letos mne trápilo nepříjemné svědění i pálení. Po užívání Gynimun Intim Protect potíže zmizely a znovu se neobjevily. Byla jsem příjemně překvapená. Doporučila jsem ho i kamarádce, která měla stejné problémy a také si ho chválila. Určitě se vyplatí do něj investovat.

------

vybraná testerka | 05.08.2017

Byla jsem vybranou testerkou a musím říci, že mi balíček přišel právě včas na testování. Dobrala jsem antibiotika a často se koupu s malým synkem v rybníku. Navíc Ty příšerná vedra!... Akorát něco nepříjemného chytit. Začala jsem brát Gynimun a musím říci, že žádné problémy nepřišli a címtím se velice dobře. Mohu doporučit.

vybraná testerka | 02.08.2017

Každé léto mám tyto intimní problémy, díky horku, velkému pocení, sedavému zaměstnání a také díky různé kvalitě vody na koupalištích . Gynimun jsem díky vaší zásilce začala používat jako prevenci a světe div se, zatím se zmiňované problémy nedostavily. Určitě zakoupím i větší balení.

vybraná testerka | 01.08.2017

Děkuji za možnost testování výrobku. Líbí se mi praktické mini balení vhodné i na cesty. Kapsle se snadno zavádí. Vyhovuje mi, že se dají používat jako prevence potíží a tak jim předcházet. Určitě se pořídím další výrobek.

vybraná testerka | 01.08.2017

Tento přípravek je obohacením nabídky na trhu. Právě v období letních dní je dobré mít ho po ruce. Oceňuji, že se tablety nemusejí uchovávat v ledničče, což při cestování není možné dodržet. Gynimun ráda doporučím všem kamarádkám, protože opravdu funguje.

vybraná testerka | 28.07.2017

Mohu jen doporučit,problémy jsem mela velké a po testovani jsem si zakoupila vetsi baleni.Ma i ma kamarádka a je velice spokojena.Za me tedy velké ano.Snadno se zavadi ,nepusobi neprijemnosti a napomuze rovnováze

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

Doporučuji produkt opravdu mi pomohl v létě

Žádný není

mela by pouzivat kazka zena pro intivni hygienu zabrani neprijemnym potizim

zadne

21.06.2020

Vhodný na intimní hygienu, zvláště teď v létě. Pro každou ženu.

11.06.2020

I s dcerkou hodně trpíme na záněty a svědění spodku , Gynium jsme vyzkoušely , dcerce zabral skvěle , já velké zlepšení necítila

nezabere na silnější zánět

16.09.2019

O vaginální probiotiku Gynimun Intim Protect jsem se dozvěděla z Vašeho článku a musím uznat, že se mi hodil ( ať žije plavková sezóna ). I když na tyto problémy moc netrpím, tak díky pohodovému zavádění jsem cítila zlepšení už během druhého dne.

26.01.2019

Jsem moc ráda za Gynimun, protože s létem pro mě začíná "peklo" - koupání, dovolené, mokré plavky.....kdo zná, tak ví co se potom děje. Díky Gynimun je tohle ale vše v pohodě a já si mohu léto opravdu užívat.

01.12.2018

Musím říct, že jsem s ním ve výsledku naprosto spokojená, výsledek byl znát již po pár dnech používání. Taktéž oceňuji, že je vhodný jak pro kvasinkovou, tak pro bakteriální infekci.

24.11.2018

Musím říct, že jsem s ním ve výsledku naprosto spokojená, výsledek byl znát již po pár dnech používání. Taktéž oceňuji, že je vhodný jak pro kvasinkovou, tak pro bakteriální infekci. Budu pouzivat dale

20.11.2018

Tyto probiotické kapsle(Gynimun )slouží jako prevence proti svědění, pálení,a začínající infekci. Funguje naprosto rychle.Je bezbarvý a snadno se používá.V době horka a koupání v rybníku je skvělý pomocník.

Nic

14.08.2018

Gynimum jsem používala při potížích po zánětu močového měchýře. Prášky mi pomohly po pár dnech. Jsou však cenově docela vysoké o proti jiným probiotickym práškům, které mi zabíraji úplně stejně jako tyto.

09.03.2018

Probiotika Gynimun Intim Protect obnovují naši přirozenou pH. Pravidelným používáním těchto vaginálních kapslí předejdeme kvasinkovým a bakteriálním infekcím. Pokud už jimi trpíme, pomohou nám tyto nepříjemnosti vyléčit.

03.03.2018

Kladem je určitě zpracování kapslí - příjemný povrch, snadné zavádění, praktické balení a skladování. Tím to ale bohužel u mě skončilo. Výrobek mi nevyhovoval tudíž leží doma v šuplíku a možná ho daruji.

07.02.2018

Kapsle s probiotiky pouzivam pres leto, kdy se chodime casto koupat do verejnych koupalist. Ne jednou jsem se setkala se silnou infekci a neprijemnym svedenim a palenim, ktere mi prave zpusobilo koupani. S kapslemi jsem velmi spokojena. Pouzivam je preventivne a mam pokoj. Doporucuji vsem zenam.

17.01.2018

tento výrobek je parádní mít sebou v kabelce když někam jedu. už dvakrát mě zachránil před kvasinkovou infekcí když se mi to už nezdálo tak sem si dala tři prášky každý večer a bylo po problému. za sebe moc doporučuji :-)

06.01.2018

Vyzkoušela jsem spoustu výrobků na vaginální mykozů-ale nebyla jsem vůbec spokojena.Moje očekávání splnilo až Vaginální probiotikum Gynimum. Vyřešila jsem příčinu infekce a působí i jako prevence-tak se mi moje problémy už nevrací.

Žádné nejsou.

03.12.2017

Jsem moc ráda, že takový přípravek je na našem trhu. Často trpím na vaginální mykózy a až s tímto výrobkem jsem se jich zbavila, hodně se to omezilo. Doporučila jsem ho i dceři a je s ním taky spokojená.

nic

02.12.2017

Jsem ráda, že je u nás na trhu tak skvělý výrobek jako tento. Nemůžu si na něj stěžovat ani mu nic vytknout. Má skvělé vlastnosti, pomáhá a hlavně není předražený, takže si ho můžu dovolit užívat dlouhodobě.

nic

30.11.2017

Bohužel často trpím na takové problémy, asi jsem na to citlivější a je to dosti nepříjemné. Zkusila jsem toho dost a až tento výrobek mi pomohl na delší dobu. Moc mě překvapil, mám ho již podruhé a ne naposledy

žádné

30.11.2017

gyn imun jsem si koupila ted nedávno po druhé kvasinkové infekci a snad uz se neobjeví... používalo se to dobře a zatím se kvasinky nedostavily tak snad se dlouho nevrátí. za sebe doporučuji stojí to za koupi.

29.11.2017

Já tedy můžu říct, že jsem fakt spokojená a velmi příjemně překvapená, dneska jsem si koupila další balení a chci si dát pro jistotu další kůru. Myslím, že to takto budu opakovat každý měsíc, jako pomoc to moje "kamarádka" určitě uvítá a já doufám, už se s potvorama kvasinkama nebudu setkávat tak často, v nejlepším případě vůbec.

18.11.2017

Gynimun Intim Protect jsme vyzkousela 3 x, zkousela jsem i jine konkurencni vyrobky,ale cena x verzus kvalita tento vede, sice je drazsi ale zabira tedy hooodne rychle, temer na pockani, rychle me zbavi otravnych prinaku

07.11.2017

Vaginální probiotikum Gynimun Intim Protect jsou skvělým pomocníkem, když jdu do bazénu nebo jiných veřejných prostor, jako je koupaliště apod. Mám vždycky lepší pocit a předcházím tak mnoha nepříjemnostem!

02.11.2017

Gynimun Intim Protect kapsle jsou bezva, jednoduse a bez obtizi se zavadi, nerusi me pri beznem zivote,celkem rychle se vstrebavaji a nezustava neprijemny zbytek obsahu na spodnim pradle coz velmi ocenuji u konkurencnich vyrobku tomu tak neni, celkem rychle vyrovnaji spravne Ph :)

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

05.09.2017
Doporučení: 1

Občas trpím na nepříjemné svědění a pálení v intimní oblasti, nejnepříjemnější je to právě v létě, kdy je horko a člověk se potí. Gynimun pomáhá jak preventivně, tak i při aktuálních problémech. Doporučuji!

15.08.2017

Tak jednou až dvakrát do roka mě potrápí vaginální mykóza. Tyto vaginální kapsle Gynimun Intim Protect se skvěle osvědčily v její léčbě. Zakoupila jsem si je po přečtení zdejších recenzí a mohu doporučit dalším. Opravdu zafungovaly brzy, za tři dny od počátku užívání jsem už neměla žádné problémy. Doporučím je i dcerám.

07.08.2017
Doporučení: 12

Díky Gynimunu si mohu užívat skvělé léto s dětma na koupáku, jak na umělém, tak i na přírodním, protože mne nic nesvědí, nepálí a netrápí. Přípravek má příjemnou vůni, konzistenci, navozuje pocit čistoty.

06.08.2017

v létě mám vždycky nějaké potíže takže tento výrobek doporučuji i když žádný problém nenastane nebo nastává tak opravdu mi hned pomůže ve své lékarničce nesmí chybět.Jsou vhodné i na cestování nebo jako prevence po koupání po koupalištích.

05.08.2017

Přítelkyně hodnbě trpí na různé záněty,zvlášt ted v tomto horkém počasí,kdy se chodíme koupat a to i na různé rybníky. Dost so ztěžovala na svědění,občas i pálení v intimních oblastích.V lékárně si proto zakoupila tento přípravek,který jí od toho pomohl a používá ho ted přes léto i jako prevenci,Takže z aní můžu doporučit.

04.08.2017

Skoda ze jsem se testovani nezucastnila,bohuzel jsem nestihla termin.Dost me to stve ale vsem dnu m neni konec.Ale vim o co konkretniho jde nadherne to voni a dela to hebke vlasy ktere jsou plne lesku.

02.08.2017

Miluji vodu a letní koupání obzvlášť. Bohužel na tyto problémy trpím a tak mi to každý rok minimálně jednou kazí dojem z krásného a teplého léta. Tuto značku jsem dostala doporučenou v lékárně a udělala jsem dobře. Zatím bez potíží a tak budu preventivně používat.

01.08.2017

Gynimun Intim Protect jsem několikrát použila a byla jsem s ním vždy maximálně spokojená. Potíže vždy velmi rychle vymizely a brzy se mi ulevilo. Cena je velmi příznivá a lze koupit v každé lékárně. Tento přípravek určitě doporučuji.

01.08.2017

Super vec na leto a nejenom leto. Kazdy rok mam ty stejne potize a hlavne v lete. Tento pripravek jako jeden z mala opravdu funguje a splnuje co od takovych veci ocekavam. Moc rada doporucim vsem co maji podobne problemy

01.08.2017

Přípravky pro léčení vaginálních potíží používám skoro každé léto. Koupání a pak pobyt v mokrých plavkácvh (jsem nepoučitelná) si vybírají svoji daň. S přípravkem Gynimun Intim Protect jsem velmi spokojena, protože přináší úlevu od potíží velmi rychle.

26.07.2017

Poslední dobou trpim na tyto gynekologické problémy a je to opravdu hodně nepříjemné.Zná to asi každá žena a umí to pěkně potrápit.Tyto kapsle jsem si zakoupila právě díky tomuto skvělému portálu a protože mě zkrátka zaujaly svou účinností.Musím říct,že mě těchto problémů zbavily.Už mě nic nesvědí ani nepálí a cítím se opravdu skvěle.Tato novnka je pro mě velice zajímavá a určitě s kapsle koupím znovu,protože jsou opravdu výborné.Doporučuji

24.07.2017

Jsem skoro 2 roky po porodu, ale od těhotenství trpím na vaginální problémy. Tento výrobek mi byl doporučen slečnou v lékarně a opravdu je skvělý. Cena není nijak závratná a opravdu to za koupi stojí.

24.07.2017

užívám příležitostně, tento přípravek mi doporučila magistra v lékárně a jsem jí za to vděčná, s přípravkem jsem velmi spokojená, problémy velice brzy vymizí, doporučuji všem, třeba i preventivně, tak jak to beru někdy i já.

23.07.2017

Manzelka ma doma a je skvely,recenze take super,cena prijatelna.Pro Vas zeny to nejlepsi.☺ Pekne baleni,svezi pocit,gelu a masticek je spousta,jen vybrat ten nejlepsi a nevhodnejsi.☺ doporucila I kamaradkam.

Jj Nic.Doporucuji

22.07.2017

Vaginálnímy problémy často netrpím. Ale když pak v létě potřebujete odjet na dovolenou a tyto problémy se objeví, tak jste ráda, že šáhnete po čemkoliv. Vaginální probiotikum Gynimun Intim Protect je právě řešením podobných problémů. Je moc dobré že je. Hodnotím pozitivně všemi hvězdičkami.

22.07.2017

Kdo zná utrpení způsobené intimním nepohodlím, zkouší, co se dá. Tyto tobolky se osvědčily. Účinek nastupuje velmi rychle a vydrží dostatečnou dobu. Jsou k dostání v každé lékárně a cena je celkem přijatelná. Složení je šetrné, přijatelní pro organizmus ženy.

22.07.2017

Vaginální kapsle Gynimun Intim Protect kapsle mě překvapily svoji dokonalostí a účinností problémy se zmenšily úleva veliká mohu za mě jen doporučit i nadále budu používat spokojenost nadmíru velmi dobrý výrobek

21.07.2017

Na dovolene jsem nebyla ani nepamatuji mozna pred peti leti v Řecku,ale moc jsem si tu dovolenou neuzila jelikoz jsem onemocnela hnisavou anginou takze smula a byla jsem dva tydny zalezla na apartmanu

21.07.2017

Vaginální probiotikum Gynimun Intim Protect je dobrou cestou jak si pomoct od nepříjemných příznaků, které nesnáší každá z nás. Je myslím také dobrou prevenci, aby vše bylo tak jak má být. Je to určitě zajímavá novinka.

21.07.2017

Gynimun určitě pomáhá nejen v létě,ale obzvláště v létě je těchto potíží díky koupání ve vodě,v bazénu,v rybníce a díky vedru asi nejvíce.Je dobře,že tyto přípravky existujía poskytují rychlou úlevu od problémů..

20.07.2017

Velká úleva od nepříjemných příznaků. Zkoušela jsem čípky jiné značky a úplně se neosvědčily. Tento výrobek mi vyhovuje více. Snadno se užívá, účinkuje velmi rychle a dlouhodobě. Je dostupný cenově. Příznivé přírodní složení je plusem.

20.07.2017

Dočasně uleví od potíží spojených z gynekologickými projevy diskomfortu - výtoky, pálení, svědění. Z dlouhodobého hlediska je třeba tento problém řešit komplexně, včetně vnitřní očisty - detoxu, redukce jídelníčku atd.

20.07.2017

Vaginální probiotikum Gynimun Intim Protect je unikátní produkt, který řeší velké množství problémů v oblasti intimních partií. Fuguje spolehlivě, rychle a určitě to je investice, která se opravdu vyplatí.

19.07.2017

Tomuto výrobku velice fandím, protože jsem jedna z těch, které uvedené problémy trápí a z toho důvodu používám tyto výrobky, abych se vyhnula nepříjemnostem v intimní oblasti. Jsem ráda, že jsou velmi pozitivní recenze.

O žádných nevím.

19.07.2017

Mývám velké problémy s vaginálními záněty a výtoky.Vyzkoušela jsem již mnoho přípravků ale muj gynekolog mi doporučil at vyzkouším tento produkt ve formě vaginálních tabletek.Při pravidelném používaní mé obtíže zmizeli žádné výtoky,pálení.Opravdu skvělý přípravek který opravdu zabírá.

17.07.2017

Utrpení, které dokáže vyvolat infekce, vaginální výtoky a svědění, to bych nepřála nikomu. Část jsem nucena používat vaginální tabletky a čípky. Také používám přípravky pro dámskou intimní hygienu. Tento přípravek mě zaujal, změny k lepšímu byly patrné již po užití dvou kapslí. Složení je šetrné vůči organizmu a cena je přiměřená.

17.07.2017

jsem bohužel pravidelným uživatelem těchto a podobných přípravků Zejména teď, v letním období, v čase koupání, návštěv bazénů a koupališť. Díky lactobacilům obsaženým v kapslích se ale daří držet obvyklé potíže v normě. Přípravek se dobře užívá, zavádí, návod je srozumitelný a cena přijatelná.

17.07.2017

Gynimun mě překvapil, co se týče velikosti kapslí, jen škoda, že není v krabičce přibalen nějaký aplikátor. Po 4 dnech jsem cítila opravdu změnu a velikou úlevu. Určitě si koupím další balení do zásoby. Cena je přijatelná a kapsle opravdu pomáhají :-)

Žádné

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat