TESTOVÁNÍ: Nádobí Tefal Ingenio Titanium Fusion

26.06.2019 | Testování

Seznamte se s Tefal Ingenio Titanium Fusion (24AZ), praktickou řadou, která má 100 % bezpečnou odnímatelnou rukojeť, která se snadno otvírá i zavírá.


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 47 testerek


Přejít z jedné pánve na druhou dokážete jediným zaklapnutím.

Inovativní povrch

Vařte i náročné pokrmy na sporáku nebo v troubě, podávejte vaše pokrmy pěkně na stůl a skladujte je v ledničce. V kuchyňské lince oceníte perfektní stohovatelnost a úsporu prostoru.

Inovativní nepřilnavý povrch je extrémně odolný díky silné vrstvě obsahující titanové částice.

Pánve jsou vybaveny takzvaným Thermo-Spotem®, díky kterému přesně poznáte, kdy povrch pánve dosáhne ideální teploty pro přípravu pokrmů. I díky tomu docílíte té nejlepší chuti připravovaného jídla.

Nepřilnavý povrch nádobí navíc usnadňuje jeho mytí a údržbu.

Cena: 5 999 Kč

18.05.2023

výborná značka, která děla kvalitní produkty se kterými jsem spokojena

12.05.2023

Velmi známá značka, která se stále drží na trhu svou kvalitou. Nezklamala.

nic

12.05.2023

Jedná z nejlepších značek. Neustále si drží svoji kvalitu

19.01.2023

Nádobí Tefal Ingenio Titanium Fusion je trošku dražší zato je velice kvalitní

20.12.2022

Je to super, rozhodně všichni vyzkoušejte, moc doporučuji

20.11.2022

tefal je opravdu nejlepší značka, opravdu kvalitní hrnce a dlouhou životností

10.11.2022

Nádobí tefal je perfektní máme hlavně panvičky a jsme spoko

27.10.2022

S touto značkou nádobí jsem vždy byla a stále jsem spokojená

04.02.2022

Kvalitní značka. Použíti i v troubě, neboť má odnímatelný držák.

Dostupnost

17.11.2021

Toto nádobí je vysoce kvalitní a jídlo se na něm připravuje opravdu skvěle.

19.08.2021

Nádobí Tefal je super. Nic se nepřipálilo a i pomalé vaření super

Cena

13.03.2021

nádobí tefal je velice kvalitní a spolehlivé nádobí

01.01.2021

Nádobí je opravdu kvalitní, nepřipaluje se nic, není potřeba tolik tuku. Odnimatelná úchytka, která se dá použít na každý kus zvlášť je vynikající, to velmi oceňuji. Nádobí je dobře skladné, jak do sebe zapadá, při mém nedostatku místa rovněž velmi oceňuji.

Cena nádobí je dost vysoká.

15.12.2020

Věci od Tefalu dost vydrzi , kvalita za tu cenu určitě odpovídá

Cena je dražší

08.12.2020

kvalitní nádobí. tefal jídlo vůbec nepripaluje,hezká manipulace. i po více používání, stále v pěkném stavu.

vyšší cena. ale je to kvalitní značka :)

10.07.2020

Nádobí doporučuji, jídlo se nepripaluje a nádobí se dobře myje

vyšší cena

06.07.2020

Nádobí Tefal nesmí chybět v žádné domácnosti. Jídlo se nepripaluje a nádobí se snadno myje

11.05.2020

Oceňuji vysoce kvalitní, nepřilnavý povrch, na který se jen tak nic neprichyti. Výborně se umývá bez jakýchkoliv potíží.

Nádobí je kvalitní, ale cena je velmi vysoká. Proto dávám Toto hodnocení.

27.11.2019

Nádobí od Tefalu je výborné, hodně používám pánve, ty opravdu vydrží. Podobné nádobí měla mamka, velice praktické a skladné.

Žádné

27.11.2019

Nepřilnavé nádobí by nikde nemělo chybět. Vše se dobře umývá.

25.11.2019

Na sporák, do trouby, do lednice a pak šup do mikrovlnky. Tyhle hrnce jsou nejen super skladné ale taky super praktické. Bojujeme v baráku s místem a fakt mě stvalo na každou věc mít jiný hrnec nebo panvicku. Tohle vyřešilo vše. Na povrch se nic neprilepuje i kečup jsem zvládla bez jediného pripaleni takže za mě supr.

25.11.2019

Na sporák, do trouby, do lednice a pak šup do mikrovlnky. Tyhle hrnce jsou nejen super skladné ale taky super praktické. Bojujeme v baráku s místem a fakt mě stvalo na každou věc mít jiný hrnec nebo panvicku. Tohle vyřešilo vše. Na povrch se nic neprilepuje i kečup jsem zvládla bez jediného pripaleni takže za mě supr.

11.11.2019

Toto nádobí mám doma a nemůžu si ho vynachválit. Skvěle se v něm vaří, je skladné. Jídlo nepřilne. Myji jak v myčece, tak v ruce a údržba je opravdu snadná. Vyhovuje mi snímatelná rukojeť, která přispívá k dobré skladnosti. Skvělé jsou i plastová víčka, takže jídlo můžu dobře skladovat i v ledničce.

Jediná nevýhoda mi příjde, že schází poklička, kterou bych mohla dát s hrncem do trouby. To mi na celé té sadě schází.

20.08.2019

Toto nádobí od značky Tefal je věc, se kterou určitě žádná žena nedávné vedle. Pořizovací cena je sice vyšší, ale kazdopadne se investice určitě vyplatí. Odjimatelna rukojeť je skvělým pomocníkem, nádobí se snadno meje a je téměř nezničitelné.

08.08.2019

Nádobí od znační Tefal mám ráda a tato řada se rozhodně může pyšnit nejen vysokou kvalitou, ale výhodou v odnímatelné rukojeti, která tak usnadní a ušetří prostor v rámci ukládání. Jelikož však většinou při vaření používám více hrnců či pánví najednou, tak je škoda, že v balení není obsaženo více rukojetí. Ale jinak než kladně toto nádobí hodnotit nemohu.

31.07.2019

Nádobí Tefal Ingenio Titanium Fusion se pyšní vysokou kvalitou. Myslím, že se vyplatí investovat do kvalitního nádobí, které vydrží dlouhé roky. V závěru člověk vlastně ušetří, protože se levné nádobí hned zničí a odrbe.

27.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14.07.2019

Nádobí od tefalu se u nás používá již dlouho. Je vhodné na sklokeramickou i indukční desku sporáku. Velmi kvalitní zpracování materiálu činí vaření v něm snadným, bezpečným a rychlým. Povrch je odolný proti odírání. Odnímatelná rukojeť u této řady nádobí je praktická věc. Pasuje na všechny velikosti nádob, které se bez držátka snadno naskládají do sebe a ušetří tak místo ve skříni.

13.07.2019

Velice kvalitní nádobí, na kterém oceňuji perfektní stohovatelnost na lince a úsporu prostoru. Jeho povrch je extrémně odolný díky silné vrstvě obsahující titanové částice. Vypadá velice skvěle a při těchto výhodách se ještě divím, že ho nemám.

13.07.2019

Perfektni rada nadobi, velmi prakticke, co se tyka uziti i prostoru. Nadobi se do sebe sklada, rukoveti jsou odendavaci, cimz ruzne funkcni, nadobu lze dat do lednice, kamkoli je potreba, velmi flexibilni .

12.07.2019

- Skladnost nádobí, kde se nádoby dají skládat do sebe bez rukojeti tak, že zaberou mnohem méně místa, než běžné nádoby s uchy - povrch nádobí - váha nádobí - jedna rukojeť na všechny typy - možnost mytí v myčce

- Cena - jedna rukojeť v balení

10.07.2019

Nádobí mě nadchlo. Dá se krásně stohovat, ušetří se tím spoustu místa. Má nepřilnavý povrch a hlavně se dá použít i v troubě. Vaření s tímto nádobím je snadné a rychlé. Dá se mýt v myčce. Rukojeť je univerzální na všechny hrnce.

Cena

09.07.2019

TESTOVÁNÍ: Nádobí Tefal Ingenio Titanium Fusion.Tento výrobek lze podle mě jen chválit,Obsahuje skvělý titanový povrch,který usnadnuje vaření i následnou údržbu i mytí je díky nepřilnavému povrchu snažší..

09.07.2019

Toto nádobí vlastním a používám již delší dobu. Moc se mi líbí, jak ve skříni zabere minimum místa díky stohovatelnosti. Jeho povrch je pevný, odolný vůči oděru, zajistí bezpečnou a rychlou přípravu pokrmů všech druhů bez připálení či přilepení. Má elegantní vzhled, vyrobený z moderních materiálů, snadno se udržuje dokonale čisté. Několik různých velikostí hrnců na výběr a ne všechny se hodí odnímatelná rukojeť. Moc doporučuji.

08.07.2019

Tefal je má nejoblíbenější značka výrobků do kuchyně. Zkrátka kvalitní. Produkty Ingenio jsou důvtipné a jejich hlavní výhoda je úspora místa a snadné ukládání s možností nádobu umístit do trouby apod.

06.07.2019

je super, že je nádobí takhle hodně skladné a nikde vlastně nazavazí. rukojet lze připnout k jakémukoliv hrnci a pak zase bleskurychle odepnout. což jsou body navíc. vhodné je na všechny druhy vařičů.

mě se velmi rychle oloupal povrch(tedy samozrejme po záruce) díky tomu, jaká je pořizovací cena, očekávala bych delší životnost

05.07.2019

Nádobí Tefal Ingenio Titanium Fusion – je velmi skladné, dá se do sebe, poklice na sebe, jejich úchytky se dají položit. Je nepřilnavé, může se dát do myčky. Povrch nádobí je velmi odolný díky vrstvě s titanovými částicemi. K nádobí jsou odnímatelné rukojeti, s kterými se dobře uchopí a snadno se zase odejmou.

04.07.2019

Značka Tefal je kvalita už sama o sobě. Mám doma několik hrnců i pánví práě od značky Tefal a nemohu si ho vynachválit. I kdy je cenově dražší, tak si myslím, že tato investice se rozhodně vyplatí :-)

02.07.2019

Nádobí Tefal Ingenio Titanium Fusion jsem si pořídila na základě kladných recenzí a spokojených kuchařek. Dopodrobna jsem studovala jeho materiál a přišel mi úplně perfektní. Líbí se mi, jak se lehce myje a není šance ho poškrábat. Doporučuji

02.07.2019

Vlastním od tefalu několik kousků nádobí a vždy jsem byla moc spokojená. Na pánvích oceňuji hlavně hot spot, díky kterému vím, že tuk je přesně tak akorát horký na smažení. Toto nádobí skvěle šetří místo díky stohovatelnosti. A jak víme, místa není nikdy dost. Odnímatelná rukojeť je praktická, snadno se s ní pracuje. Nádobí má kvalitní povrch, který je odolný vůči otěru a vůči připalování potravin. Výborný výrobek.

01.07.2019

Nádobí Tefal Ingenio Titanium Fusion i když je drahé, tak se vyplatí, protože se podle mě jedná o velmi kvalitní nádobí. Nic se mi na něm nepřichytilo a snadno se myje. Je velmi odolné a jídlo z něj je samozřejmě chutné.

01.07.2019

Toto nádobí od Tefalu vřele doporučuji všem. Je opravdu skvělé! Nic se na něm nepřipaluje, celá sada nezabere v kuchyňské lince téměř žádné místo, které neustále řeším a velmi, ale opravdu velmi oceňuji odnímatelnou rukojeť a možnost vložení nadobí ze sporáku ihned do trouby. Co víc si v kuchyni na smažení a pečení přát :-)....

Žádné

01.07.2019

Tato novinka nádobí Tefal mě velice zaujala.Vaří se s ním na šporáku i v troubě.Pánve jsou udělané tak,že se dá lehce odělat rukojeť,což šetří prostor.Obsahuje titánové částice,proto má toto nádobí nepřílehavý povrch.Nádobí se dá skládat do sebe.

Žádné

01.07.2019

Nádobí Tefal Ingenio Titanium Fusion mě uchvátilo nejen nepřilnavým povrchem, ale také svou skladovatelností, jednoduše se odejme z hrnců a pánví úchytka a hrnce se naskládají do sebe a pokličky jsou také stohovatelné díky speciálnímu držáku,které lze také jednoduše složit. A další super věc, nádobí lze mýt v myčce.

nic

29.06.2019

Nádobí Tefal Ingenio Titanium Fusion mě velmi mile překvapilo svými vlastnostmi. Jedná se o výrobky, které jsou velmi skladné, rukojeť lze oddělit a to mi velice vyhovuje. Také Thermo-Spotem® určuje teplotu díky kterému poznám, kdy je pánev připravena k přípravě pokrmů, což mi velice vyhovuje. Jedná se o dokonalý typ nádobí, který usnadní hospodyňkám snadnou přípravu pokrmů. Již píšu Ježíškovi, aby mi tento dárek dal pod stromeček.

28.06.2019

Celkově s touto značkou jsem vždy velmi spokojená a ráda bych ji doporučila. Tady se mi líbí že v kuchyňské lince ocením perfektní stohovatelnost a úsporu prostoru, protože mám menší linku. Všecko se pak zas jednoduše poskládá.

Vyšší cena

28.06.2019

Odnímatelná rukojeť je skvělá při skladování ve skříňkách nebo v lednici. Pánev je skvělá, protože se pokrm nepřichytává a můžete ho připravovat na zdravo takřka bez tuku. Pozor ale na kovové nářadí, ať se povrch i tak brzy nepoškrábe, teflon a dřevo to jistí...

Vyšší cena, ale platíte za kvalitu

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro Berany přináší příležitosti, které vás mohou posunout v pracovní i osobní oblasti. Váš entuziasmus a aktivní přístup vám pomohou překonat překážky, které se mohou objevit.Týden začíná romanticky a m... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat