TESTOVÁNÍ: Opalování s Ryor Sun Care

05.06.2018 | Testování

Chystáte se na dovolenou nebo hodláte své tělo vystavit slunečním paprskům jen tak na zahradě či balkonu? Pak byste v žádném případě neměli zapomínat na opalovací krémy, jež vaši pokožku ochvrání před škodlivým UV zářením. Naše testerky budou moci na vlastní kůži vyzkoušet v rámci testování opalovací mléko a také regenerační mléko po opalování Ryor. Jaké budou jejich recenze a zkušenosti?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 75 testerek

Doporučeno: 27x


Sluneční paprsky mohou naši kůži vážně poškodit. A nejde jen o to, že bude pokožka rychleji stárnout. Ve hře je i vysoké riziko onemocnění rakovinou kůže. I proto je třeba ji pečlivě chránit. Vyzkoušejte Opalovací mléko Ryor Sun Care a také pečující Regenerační mléko po opalování Ryor!

Ochrana i účinná péče

Lehká, voděodolná opalovací mléka Ryor se snadno roztírají a nezanechávají pocit mastnoty. Jsou vhodná nejen pro ochranu pokožky těla, ale i obličeje.

Mléko obsahuje směs UVA/UVB filtrů, které chrání pokožku před poškozením způsobeným vlivem UV zářením. Neobsahuje parfém a je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Opalovací mléko Ryor Sun Care obsahuje také kyselinu hyaluronovou, jež zajišťuje bohatou hydrataci pokožky, a dále látky zpomalující fotoaging (stárnutí pleti způsobené sluncem).

Mléko na pokožce vytváří ochranný film, který ji chrání před ztrátou hydratace.

Použití: Přípravek nanášejte v dostatečném množství (cca 6 čajových lžiček při jedné aplikaci/dospělá osoba) před pobytem na slunci, během dne aplikaci několikrát opakujte (např. po koupání, osušení ručníkem). Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko!

Doporučená cena: 205 Kč SPF 15 / 267 Kč SPF 30

Testerky si budou moci vybrat, zda chtějí vyzkoušet Opalovací mléko SPF 15, nebo SPF 30!

Rozmazlete pokožku po opalování

Regenerační mléko po opalování je lehce roztíratelné a snadno vstřebatelné. Je určené pro ošetření pokožky celého těla po slunění.

Emulze působí chladivě, snadno se roztírá a nezanechává mastný film. Zklidňuje, regeneruje a osvěžuje pokožku po opalování.

Regenerační mléko obsahuje panthenol a hydratační komplex, které pleť vyživují, navracejí jí jemnost a vláčnost.

Doporučená cena: 137 Kč

Více informací na www.ryor.cz

 Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

50 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
449 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat