TESTOVÁNÍ: Parní žehlička Black+Decker zkracuje žehlení o polovinu

28.06.2021 | Testování

O polovinu rychlejší a pohodlnější žehlení prádla? Dejte sbohem bolavým zádům a mnoha hodinám utrpení u téhle neoblíbené domácí práce a obstarejte si spolehlivou parní žehličku Black+Decker. Hledáme 5 testerek, které budou mít to štěstí a samy ji vyzkoušejí – na vlastní prkno!


Celkové hodnocení: 99%

Hodnocení: 22 testerek


Když v roce 1804 britský vynálezce, inženýr a konstruktér Richard Trevithick (†62) sestrojil první parní lokomotivu, která se pohybovala po kolejnicích, bylo z toho pozdvižení. Od té doby pára pomáhá lidem v mnoha oblastech a je výborným pomocníkem v domácnosti, především při žehlení. To se díky ní posouvá na žebříčku oblíbenosti domácích prací na přední příčky a ještě k tomu s naprosto skvělým výsledkem. 

Místo dvou hodin jen jedna

Žehlička s parním generátorem je připojena k velké nádrži na vodu, která ji dokáže velmi rychle zahřát. Jakmile dosáhne perfektní teploty, můžete stisknout tlačítko, které páru vypustí. To je jeden z nejlepších způsobů čištění oblečení. Skvělé na tom je, že se dá klouzat po více vrstvách oblečení, takže toho během jednoho časového úseku zvládnete víc najednou. To samo o sobě zkracuje dobu potřebnou k žehlení, navíc se snadněji vypořádáte se všemi nevzhlednými záhyby, kupříkladu u košil.

Další obrovskou výhodou je, že většina parních žehliček má funkci automatického čištění, která odstraňuje všechny usazeniny a vodní kámen. Díky tomu je i údržba tohoto drobného spotřebiče snadná. Přednosti jsou tedy jasné, ale jak se vyznat v regálech obchodů? Po jakém kousku vlastně sáhnout?

Jedním z osvědčených výrobců parních žehliček patří společnost Black+Decker, která nabízí spolehlivé a výkonné žehličky v různých cenových kategoriích. Uživatelé pějí chválu třeba na extrémně výkonnou pomocnici s označením BXIR3000E 3000W. V čem je její síla?

Výhody se zárukou 24 měsíců

• Silný parní ráz: 200g/min.

• Nastavitelný kontinuální parní výstup: 0–45g/min.

• Precizní hrot pro těžko dostupné plochy.

• Systém automatického vypnutí pro maximální bezpečí a ochranu žehleného oblečení.

• Keramická žehlicí plocha s extrémně dlouhou životností a excelentními kluznými vlastnostmi po všech druzích textilních materiálů.

• Anti-calc systém účinně zabraňuje usazování vodního kamene a prodlužuje životnost parní žehličky.

• Ergonomický design a nízká hmotnost pro komfortní a snadné žehlení

• Anti-drip systém zabraňuje odkapávání vody na textilie.

• Vodní nádržka o objemu 420 ml.

Cena 1 599 Kč

Více informací najdete na ZDE.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 5 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak moc si užívají žehlení? 
HLASTE SE DO 11. ČERVENCE 2021.
Vybrané testerky získají 1ks parní žehličky​ Black+Decker.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

 Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

162 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
304 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:34
72 Příspěvků
Poslední příspěvek 3:33

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat