TESTOVÁNÍ: Parní žehlička Black+Decker zkracuje žehlení o polovinu

28.06.2021 | Testování

O polovinu rychlejší a pohodlnější žehlení prádla? Dejte sbohem bolavým zádům a mnoha hodinám utrpení u téhle neoblíbené domácí práce a obstarejte si spolehlivou parní žehličku Black+Decker. Hledáme 5 testerek, které budou mít to štěstí a samy ji vyzkoušejí – na vlastní prkno!


Celkové hodnocení: 99%

Hodnocení: 45 testerek


Když v roce 1804 britský vynálezce, inženýr a konstruktér Richard Trevithick (†62) sestrojil první parní lokomotivu, která se pohybovala po kolejnicích, bylo z toho pozdvižení. Od té doby pára pomáhá lidem v mnoha oblastech a je výborným pomocníkem v domácnosti, především při žehlení. To se díky ní posouvá na žebříčku oblíbenosti domácích prací na přední příčky a ještě k tomu s naprosto skvělým výsledkem. 

Místo dvou hodin jen jedna

Žehlička s parním generátorem je připojena k velké nádrži na vodu, která ji dokáže velmi rychle zahřát. Jakmile dosáhne perfektní teploty, můžete stisknout tlačítko, které páru vypustí. To je jeden z nejlepších způsobů čištění oblečení. Skvělé na tom je, že se dá klouzat po více vrstvách oblečení, takže toho během jednoho časového úseku zvládnete víc najednou. To samo o sobě zkracuje dobu potřebnou k žehlení, navíc se snadněji vypořádáte se všemi nevzhlednými záhyby, kupříkladu u košil.

Další obrovskou výhodou je, že většina parních žehliček má funkci automatického čištění, která odstraňuje všechny usazeniny a vodní kámen. Díky tomu je i údržba tohoto drobného spotřebiče snadná. Přednosti jsou tedy jasné, ale jak se vyznat v regálech obchodů? Po jakém kousku vlastně sáhnout?

Jedním z osvědčených výrobců parních žehliček patří společnost Black+Decker, která nabízí spolehlivé a výkonné žehličky v různých cenových kategoriích. Uživatelé pějí chválu třeba na extrémně výkonnou pomocnici s označením BXIR3000E 3000W. V čem je její síla?

Výhody se zárukou 24 měsíců

• Silný parní ráz: 200g/min.

• Nastavitelný kontinuální parní výstup: 0–45g/min.

• Precizní hrot pro těžko dostupné plochy.

• Systém automatického vypnutí pro maximální bezpečí a ochranu žehleného oblečení.

• Keramická žehlicí plocha s extrémně dlouhou životností a excelentními kluznými vlastnostmi po všech druzích textilních materiálů.

• Anti-calc systém účinně zabraňuje usazování vodního kamene a prodlužuje životnost parní žehličky.

• Ergonomický design a nízká hmotnost pro komfortní a snadné žehlení

• Anti-drip systém zabraňuje odkapávání vody na textilie.

• Vodní nádržka o objemu 420 ml.

Cena 1 599 Kč

Více informací najdete na ZDE.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 5 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak moc si užívají žehlení? 
HLASTE SE DO 11. ČERVENCE 2021.
Vybrané testerky získají 1ks parní žehličky​ Black+Decker.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

 

vybraná testerka | 26.07.2021

Parní žehlička Black+Decker se hned v první moment stala naším skvělým a především oblíbeným parťákem v domácnosti. Nejen, že má skvělý design, ale také je predevším funkční. Parní ráz si nemohu vynachválit,dolévání vody do nádrže je hezky přístupné. Žehlička nezanechává na oblečení žádné mokré skvrny a s šíkovným hrotem na konci žehličky se dostanete i do špatně dostupných míst. Oceňuji funkci automatického vypnutí, není nad bezpečnostní prvky. Vyhovuje mně také delší délka kabelu (2m) a možnost vertikálního žehlení. Dávám 10 bodů z 10 a parní žehličku s klidným srdcem všem doporučuji.

Nic.

vybraná testerka | 26.07.2021

Žehlení patří mezi mé oblíbené domácí práce, vždy si u toho psychicky odpočinu. S parní žehličkou Black+Decker je žehlení naprosto úžasné. Výborně se s ní přejíždí po prádle, neodkapává voda, což také oceňuji. Velkým plusem je také dlouhý kabel. Žehlení je rychlé, funguje na 100 %. Zaujalo mě i samočištění této žehličky. Rozhodně doporučuji, je kvalitní a prádlo mám dokonale vyžehlené. Maximální spokojenost!

Nic

vybraná testerka | 25.07.2021

Za mě je parní žehlička základ každé domácnosti!! A to bez debat. Žehlení je rychlejší a prádlo mi připadá vždy takové nadýchané, než obvykle:) Ideální volba, pokud jste hodně bussy a potřebujete mít rychle vyžehlené třeba košile. A co si budeme povídat, ale ten černý design je top!! Žehličku bych určitě doporučila dál.

Je trochu těžší, ale jen nepatrně.

vybraná testerka | 25.07.2021

Žehlička předčila mé očekávání :) z prvu jsem se lekla, že je nějaká malá ale výborně a rychle se s ní žehlí, nic z ní nekape a keramický povrch je super, občas přejedu i potisky a nic se na ní nepřichytilo. Za mě super, ušetřila jsem si čas asi o dvě hodiny. Děkuji za možnost vyzkoušet a za ušetření práce :)

Nic

vybraná testerka | 25.07.2021

Žehlení mám od malička ráda, vždy jsem si u toho pustila nějaký film a byl to pro mě relax. Jenže, teď s dcerkou je prádla čím dál víc a času míň. Musím se jí věnovat a jsem ráda když rychle vyžehlím a mohu s ní trávit čas. Musím říct že jsem strašně spokojená a moje žehlení s touto žehličkou byla rychlovka, kterou jsem si ale zároveň i užila! Moc děkuji za možnost otestování této žehličky, a já ji mohu jen doporučit!💯 ✅Výkon, rychlost ✅Funkce samočištění ✅Délka kabelu - 2m ✅Vzhled

Přijde mi že je trochu těžší než ostatní

21.01.2024

parní žehlička super má krásný design a dobře se s ní žehlí

11.10.2023

S touto zehlickou je radost zehlit. Opravdu to jde mnohem rychleji.

29.08.2023

Toto je nejlepší žehlička,kterou jsem mohl kdy vyzkoušet. Krásně vyžehlené prádlo a velice snadné žehlení

.

29.05.2023

Skvěle propracovaná parní žehlička usnadní a urychlí žehlení všech druhů materiálu. Vysoký parní ráz si poradí i se silně zmačkaným textilem. Kvalitní, pevný, odolný materiál, dokonale hladká žehlicí plocha. Nízká hmotnost nezatěžuje ruce ani po delší době žehlení. Snadné a bezpečné používání i údržba.

01.03.2023

Skvělá žehlička, která usnadní a urychlí žehlení všech druhů prádla. Sofistikovaná žehlící plocha hladce klouže po látce, ideálně umístěné trysky navlhčují povrch. Dlouhá šňůra. Pevný, kvalitní materiál i zpracování. Bezpečná, šikovná do ruky, lehká.

20.02.2023

Tahle žehkicka se nevyrovná žádné určitě za tu cenu stojí

19.02.2023

Super parní žehlička. Používám velmi často.

Vyšší cena.

10.02.2023

tato parní žehlička je hezká funguje fajn

nic mě na téhle žehličce nevadí

19.01.2023

Parní žehlička Black+Decker je skvělá a určitě se vyplatí.Moc dobře se s ní žehlí a není ani těžká do ruky

23.12.2022

Tato zehlicka je proste skvělá, moc dobře se mi s ni děla

19.12.2022

Tuta parní žehlička je skvělá. Opravdu mi žehlení urychlila

15.12.2022

žehličku má tchyně zehli opravdu hezky a dost rychle .

29.11.2022

Rychlá než klasické žehličky ,urychluje žehlení o nějaký čas.

20.11.2022

Dokonalá žehlička, mám v jiné barvě a žehlím jedině na páře a doporučuji

15.11.2022

Tato žehlička se perfektně drží ale to není vše plní svoji práci kvalitně

15.11.2022

Přesně tuto žehličku mám doma a je naprosto úžasná

10.11.2022

Super parní žehlička určitě se sní pracuje lépe než s jinými

04.11.2022

zehličku jsem měla půjčenou asi týden od kamarádky. páč jsem uvazovala o koupi, za mě super,.

28.10.2022

Žehlička kvalitní značky, dobře žehlí a napařuje..

10.10.2022

Skvěle se s ni pracuje , rychlí výsledek , je lehká

07.04.2022

Pro mě byla velká novinka, že B&D má v nabídce i věci do domácnosti. Mě ovšem žehlička vyloženě nenadchla. Vyžehlí to ano, ale moc mi neseděla do ruky.

Design, funkce a cena se mi zdá přemrštělá ve srovnání s kvalitou

16.03.2022

Vynikající žehlička, která usnadní žehleni a ušetří čas.

19.12.2021

Žehlička vypadá krásně a také skvěle a rychle žehlí

Žádné

29.11.2021

Naprosto jiný rozměr žehlení :) Vyzkoušet jsem mohla u mamky

26.11.2021

Žehlička s parním generátorem je připojena k velké nádrži na vodu, která ji dokáže velmi rychle zahřát. Jakmile dosáhne perfektní teploty, můžete stisknout tlačítko, které páru vypustí. To je jeden z nejlepších způsobů čištění oblečení. Skvělé na tom je, že se dá klouzat po více vrstvách oblečení, takže toho během jednoho časového úseku zvládnete víc najednou. To samo o sobě zkracuje dobu potřebnou k žehlení.

08.11.2021

toto je pecka! ušetří vám spoustu času a hned se z tak nepříjemného žehlení stane zabáva

01.11.2021

Tato žehlička je velice praktická a šikovná. Žehlení je pohodlnější a rychlejší. Ušetří hodně práce a času. Má navíc i pěkný a moderní design.

28.10.2021

Vždy byl můj sen mít parní žehličku ve skvělém designu. Tato žehlička velmi krásně žehlí a dobře se s ní parcuje. Žehlení je rychlé a kvalitní a navíc mě žehlení začalo i více bavit :)

nic

16.10.2021

super je, že je daleko rychle vyžehleno než s klasickou žehličkou

16.09.2021

Kvalitní, jednoduchá na manipulaci, bez skrytých vad. 🔝

28.08.2021

super výdělečnou během chvilky.

nema žádnou chybu. bezva.

27.08.2021

Praktická žehlička do domácnosti akorát modernější technologie

Žádné jsem nenašel

26.08.2021

kvalitní parní žehlička se kterou je radost pracovat

žádné

23.08.2021

Žehlička Black-decker, tak upřímně žehlení jsem nikdy v lásce neměla. Žehlení pro mě bylo spíše za trest než odpočinkem, co uvádí mnoho žen. Měla jsem velké štěstí a žehličku Black-decker jsem vyhrála. Můj první dojem byl....wow vypadá vážně skvělě. Zaujal mě hned hrot žehličky, který se dostane do těžko dostupných ploch. Dlouhý kabel, který je úplně skvělý, protože nemusím přemýšlet jak moc blízko musím být u zásuvky. Žehlička má systém automatického vypnutí, takže ideální pro bezpečnost. Žehlička je velmi rychle zahřátá a připravena k žehlení. Tak a teď k mému prvnímu žehlení se žehličkou Black-decker první košile a páni nemusím vůbec tlačit aby se narovnala, tak beru další a pokračuji takto dál, až mám prádlo vyžehlené a to bez nudného a vzteklého výrazu v obličeji 😃 Asi jsem měla opravdu příšerné žehličky, proto jsem žehlení tak nesnášela, teďka mám tuto a vyžehleno mám během chvilky a to bez námahy. Žehlička je oproti jiným žehličkám opravdu lehká. Jsem naprosto spokojená a doporučuji všem vyzkoušet. 👉 Silný parní ráz: 200g/min 👉 Precizní hrot pro těžko dostupné plochy 👉 Systém automatického vypnutí 👉 Anti-drip systém zabraňuje odkapávání vody na textil 👉 design

žádné jsem nepostřehla

20.08.2021

Pěkně zpracovaný design. Opravdu zkracuje dobu žehlení.

Nemá

10.08.2021

Tuto žehličku jsem měla možnost si vyzkoušet u kamarádky a musím konstatovat, že jsem byla velmi nadšená. Je to velmi příjemné žehlení a prádlo je krásné rovné. Uvažuji, že do budoucna si jí pořídím.

Zatím jsem žádné nepoznala.

25.07.2021

Stylova zehlicka jak vzhledem tak funkcnosti. Povedene zpracovani a rychle zehleni, coz oceni snad kazda zenska.

23.07.2021

Parni zehlicka je zaklad kazde domacnosti. S parou jde vzdy vse lepe. Ocenuji velkou nadrz na vodu a automaticke vypnuti, ktere me nemusi pri odchodu do prace stresovat a nutit se vracet :D

16.07.2021

Žehlička Black Decker žehlí precizne a rychleji než ostat žehličky .

12.07.2021

Parní žehlička Black+Decker opravdu zkracuje žehlení o polovinu času žehlení než u klasických parních žehliček. Design je pěkný, zcela vyhovuje každé moderní ženě. Doporučuji vyzkoušet !!!

nevím

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat