TESTOVÁNÍ: Parní žehlička Black+Decker zkracuje žehlení o polovinu

28.06.2021 | Testování

O polovinu rychlejší a pohodlnější žehlení prádla? Dejte sbohem bolavým zádům a mnoha hodinám utrpení u téhle neoblíbené domácí práce a obstarejte si spolehlivou parní žehličku Black+Decker. Hledáme 5 testerek, které budou mít to štěstí a samy ji vyzkoušejí – na vlastní prkno!


Celkové hodnocení: 99%

Hodnocení: 33 testerek


Když v roce 1804 britský vynálezce, inženýr a konstruktér Richard Trevithick (†62) sestrojil první parní lokomotivu, která se pohybovala po kolejnicích, bylo z toho pozdvižení. Od té doby pára pomáhá lidem v mnoha oblastech a je výborným pomocníkem v domácnosti, především při žehlení. To se díky ní posouvá na žebříčku oblíbenosti domácích prací na přední příčky a ještě k tomu s naprosto skvělým výsledkem. 

Místo dvou hodin jen jedna

Žehlička s parním generátorem je připojena k velké nádrži na vodu, která ji dokáže velmi rychle zahřát. Jakmile dosáhne perfektní teploty, můžete stisknout tlačítko, které páru vypustí. To je jeden z nejlepších způsobů čištění oblečení. Skvělé na tom je, že se dá klouzat po více vrstvách oblečení, takže toho během jednoho časového úseku zvládnete víc najednou. To samo o sobě zkracuje dobu potřebnou k žehlení, navíc se snadněji vypořádáte se všemi nevzhlednými záhyby, kupříkladu u košil.

Další obrovskou výhodou je, že většina parních žehliček má funkci automatického čištění, která odstraňuje všechny usazeniny a vodní kámen. Díky tomu je i údržba tohoto drobného spotřebiče snadná. Přednosti jsou tedy jasné, ale jak se vyznat v regálech obchodů? Po jakém kousku vlastně sáhnout?

Jedním z osvědčených výrobců parních žehliček patří společnost Black+Decker, která nabízí spolehlivé a výkonné žehličky v různých cenových kategoriích. Uživatelé pějí chválu třeba na extrémně výkonnou pomocnici s označením BXIR3000E 3000W. V čem je její síla?

Výhody se zárukou 24 měsíců

• Silný parní ráz: 200g/min.

• Nastavitelný kontinuální parní výstup: 0–45g/min.

• Precizní hrot pro těžko dostupné plochy.

• Systém automatického vypnutí pro maximální bezpečí a ochranu žehleného oblečení.

• Keramická žehlicí plocha s extrémně dlouhou životností a excelentními kluznými vlastnostmi po všech druzích textilních materiálů.

• Anti-calc systém účinně zabraňuje usazování vodního kamene a prodlužuje životnost parní žehličky.

• Ergonomický design a nízká hmotnost pro komfortní a snadné žehlení

• Anti-drip systém zabraňuje odkapávání vody na textilie.

• Vodní nádržka o objemu 420 ml.

Cena 1 599 Kč

Více informací najdete na ZDE.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 5 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak moc si užívají žehlení? 
HLASTE SE DO 11. ČERVENCE 2021.
Vybrané testerky získají 1ks parní žehličky​ Black+Decker.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

 

vybraná testerka | 26.07.2021

Parní žehlička Black+Decker se hned v první moment stala naším skvělým a především oblíbeným parťákem v domácnosti. Nejen, že má skvělý design, ale také je predevším funkční. Parní ráz si nemohu vynachválit,dolévání vody do nádrže je hezky přístupné. Žehlička nezanechává na oblečení žádné mokré skvrny a s šíkovným hrotem na konci žehličky se dostanete i do špatně dostupných míst. Oceňuji funkci automatického vypnutí, není nad bezpečnostní prvky. Vyhovuje mně také delší délka kabelu (2m) a možnost vertikálního žehlení. Dávám 10 bodů z 10 a parní žehličku s klidným srdcem všem doporučuji.

Nic.

vybraná testerka | 26.07.2021

Žehlení patří mezi mé oblíbené domácí práce, vždy si u toho psychicky odpočinu. S parní žehličkou Black+Decker je žehlení naprosto úžasné. Výborně se s ní přejíždí po prádle, neodkapává voda, což také oceňuji. Velkým plusem je také dlouhý kabel. Žehlení je rychlé, funguje na 100 %. Zaujalo mě i samočištění této žehličky. Rozhodně doporučuji, je kvalitní a prádlo mám dokonale vyžehlené. Maximální spokojenost!

Nic

vybraná testerka | 25.07.2021

Za mě je parní žehlička základ každé domácnosti!! A to bez debat. Žehlení je rychlejší a prádlo mi připadá vždy takové nadýchané, než obvykle:) Ideální volba, pokud jste hodně bussy a potřebujete mít rychle vyžehlené třeba košile. A co si budeme povídat, ale ten černý design je top!! Žehličku bych určitě doporučila dál.

Je trochu těžší, ale jen nepatrně.

vybraná testerka | 25.07.2021

Žehlička předčila mé očekávání :) z prvu jsem se lekla, že je nějaká malá ale výborně a rychle se s ní žehlí, nic z ní nekape a keramický povrch je super, občas přejedu i potisky a nic se na ní nepřichytilo. Za mě super, ušetřila jsem si čas asi o dvě hodiny. Děkuji za možnost vyzkoušet a za ušetření práce :)

Nic

vybraná testerka | 25.07.2021

Žehlení mám od malička ráda, vždy jsem si u toho pustila nějaký film a byl to pro mě relax. Jenže, teď s dcerkou je prádla čím dál víc a času míň. Musím se jí věnovat a jsem ráda když rychle vyžehlím a mohu s ní trávit čas. Musím říct že jsem strašně spokojená a moje žehlení s touto žehličkou byla rychlovka, kterou jsem si ale zároveň i užila! Moc děkuji za možnost otestování této žehličky, a já ji mohu jen doporučit!💯 ✅Výkon, rychlost ✅Funkce samočištění ✅Délka kabelu - 2m ✅Vzhled

Přijde mi že je trochu těžší než ostatní

včera 15:07

Rychlá než klasické žehličky ,urychluje žehlení o nějaký čas.

20.11.2022

Dokonalá žehlička, mám v jiné barvě a žehlím jedině na páře a doporučuji

15.11.2022

Tato žehlička se perfektně drží ale to není vše plní svoji práci kvalitně

15.11.2022

Přesně tuto žehličku mám doma a je naprosto úžasná

10.11.2022

Super parní žehlička určitě se sní pracuje lépe než s jinými

04.11.2022

zehličku jsem měla půjčenou asi týden od kamarádky. páč jsem uvazovala o koupi, za mě super,.

28.10.2022

Žehlička kvalitní značky, dobře žehlí a napařuje..

10.10.2022

Skvěle se s ni pracuje , rychlí výsledek , je lehká

07.04.2022

Pro mě byla velká novinka, že B&D má v nabídce i věci do domácnosti. Mě ovšem žehlička vyloženě nenadchla. Vyžehlí to ano, ale moc mi neseděla do ruky.

Design, funkce a cena se mi zdá přemrštělá ve srovnání s kvalitou

16.03.2022

Vynikající žehlička, která usnadní žehleni a ušetří čas.

19.12.2021

Žehlička vypadá krásně a také skvěle a rychle žehlí

Žádné

29.11.2021

Naprosto jiný rozměr žehlení :) Vyzkoušet jsem mohla u mamky

26.11.2021

Žehlička s parním generátorem je připojena k velké nádrži na vodu, která ji dokáže velmi rychle zahřát. Jakmile dosáhne perfektní teploty, můžete stisknout tlačítko, které páru vypustí. To je jeden z nejlepších způsobů čištění oblečení. Skvělé na tom je, že se dá klouzat po více vrstvách oblečení, takže toho během jednoho časového úseku zvládnete víc najednou. To samo o sobě zkracuje dobu potřebnou k žehlení.

08.11.2021

toto je pecka! ušetří vám spoustu času a hned se z tak nepříjemného žehlení stane zabáva

01.11.2021

Tato žehlička je velice praktická a šikovná. Žehlení je pohodlnější a rychlejší. Ušetří hodně práce a času. Má navíc i pěkný a moderní design.

28.10.2021

Vždy byl můj sen mít parní žehličku ve skvělém designu. Tato žehlička velmi krásně žehlí a dobře se s ní parcuje. Žehlení je rychlé a kvalitní a navíc mě žehlení začalo i více bavit :)

nic

16.10.2021

super je, že je daleko rychle vyžehleno než s klasickou žehličkou

16.09.2021

Kvalitní, jednoduchá na manipulaci, bez skrytých vad. 🔝

28.08.2021

super výdělečnou během chvilky.

nema žádnou chybu. bezva.

27.08.2021

Praktická žehlička do domácnosti akorát modernější technologie

Žádné jsem nenašel

26.08.2021

kvalitní parní žehlička se kterou je radost pracovat

žádné

23.08.2021

Žehlička Black-decker, tak upřímně žehlení jsem nikdy v lásce neměla. Žehlení pro mě bylo spíše za trest než odpočinkem, co uvádí mnoho žen. Měla jsem velké štěstí a žehličku Black-decker jsem vyhrála. Můj první dojem byl....wow vypadá vážně skvělě. Zaujal mě hned hrot žehličky, který se dostane do těžko dostupných ploch. Dlouhý kabel, který je úplně skvělý, protože nemusím přemýšlet jak moc blízko musím být u zásuvky. Žehlička má systém automatického vypnutí, takže ideální pro bezpečnost. Žehlička je velmi rychle zahřátá a připravena k žehlení. Tak a teď k mému prvnímu žehlení se žehličkou Black-decker první košile a páni nemusím vůbec tlačit aby se narovnala, tak beru další a pokračuji takto dál, až mám prádlo vyžehlené a to bez nudného a vzteklého výrazu v obličeji 😃 Asi jsem měla opravdu příšerné žehličky, proto jsem žehlení tak nesnášela, teďka mám tuto a vyžehleno mám během chvilky a to bez námahy. Žehlička je oproti jiným žehličkám opravdu lehká. Jsem naprosto spokojená a doporučuji všem vyzkoušet. 👉 Silný parní ráz: 200g/min 👉 Precizní hrot pro těžko dostupné plochy 👉 Systém automatického vypnutí 👉 Anti-drip systém zabraňuje odkapávání vody na textil 👉 design

žádné jsem nepostřehla

20.08.2021

Pěkně zpracovaný design. Opravdu zkracuje dobu žehlení.

Nemá

10.08.2021

Tuto žehličku jsem měla možnost si vyzkoušet u kamarádky a musím konstatovat, že jsem byla velmi nadšená. Je to velmi příjemné žehlení a prádlo je krásné rovné. Uvažuji, že do budoucna si jí pořídím.

Zatím jsem žádné nepoznala.

25.07.2021

Stylova zehlicka jak vzhledem tak funkcnosti. Povedene zpracovani a rychle zehleni, coz oceni snad kazda zenska.

23.07.2021

Parni zehlicka je zaklad kazde domacnosti. S parou jde vzdy vse lepe. Ocenuji velkou nadrz na vodu a automaticke vypnuti, ktere me nemusi pri odchodu do prace stresovat a nutit se vracet :D

16.07.2021

Žehlička Black Decker žehlí precizne a rychleji než ostat žehličky .

12.07.2021

Parní žehlička Black+Decker opravdu zkracuje žehlení o polovinu času žehlení než u klasických parních žehliček. Design je pěkný, zcela vyhovuje každé moderní ženě. Doporučuji vyzkoušet !!!

nevím

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Efi92 11.07.2021

Žehlení mi nevadí a docela se na něj vždy i těším. Jediné mínus, které na něm nacházím je to, že u něj strávím dost času, který bych mohla využít daleko lépe a to bych moc ráda změnila.

Katulinda 11.07.2021

Nerada žehlím asi jako každá maminka s dětmi a malém času….. proto bych ráda vyzkoušela jestli opravdu tato žehlička splňuje co slibuje a tím je hlavně ušetřený čas, tím pádem bych se mohla více věnovat holčičkám a trávit čas s nimi místo žehlení.

Klara1996 10.07.2021

Žádná žena nemiluje žehlení 😤 Ani já nejsem výjimkou. Ale když náhodou v televizi běží romantický film, to zmuchlané prádlo k žehlení vybízí, které je hned příjemnější. Ale není to pro mě, jak se říká: "procházka růžovou zahradou". Snad nikdy se ještě nestalo, že bych dožehlila s nevyžehlenýma rukama. Mé ruce jsou zdobeny malinkými seškvařenými jizvičkami. Ale i přes to mě žehlení baví ☺️

MamaElinka 10.07.2021

Žehlení je. Moje vášeň. Ale jen když malá spinká jelikož když ne tak je to pak boj z časem a s dcerkou o vyzehlene prádlo 😀. No u nás se člověk nenudí i když se zehli. Takze jsem to udělala tak že já zehlim na stolu a dcerka zehli na nerozlozenem žehlícím prknu... ❤️ Žehlení Zdar 🖐️

Krisne 09.07.2021

Vůbec si žehlení neužívám. Nesnáším jej. Už jsem vyzkoušela několik žehliček. Ale čtyři děti se rovná hromady prádla - prádlo kam se podíváš, které je třeba vyžehlit a tak žehlim a žehlim a žehlim 🤣🤣🤣

holkyskaroupkovic 09.07.2021

Přeji krásný den, jak si užívám žehlení? Abych byla upřímná, tak žehlím moc ráda. Záleží mně na každém detailu a nemám ráda pomačkané oblečení a žehlím také tedy i povlečení, závěsy, útěrky a ostatní textil v domácnosti 🙏 U malé řeším i žehlení volánků na těch pidi oblečkách, prostě musí vypadat vše k světu 😁 A proto, parní žehlička by byla nejen v rámci úspory času velká pomocnice. Do teď jsem sdílela žehličku s mojí maminkou u které jsme bydleli, než jsme si postavili vlastní bydlení a teď jsem vlastně bez žehličky. Mám pouze cestovní a to je na běžné domácí prádlo nereálné a tak si zatím stále půjčuji tu mojí mamky 🤦‍♀️ Ale žehlící prkno už máme paradoxně pořízené 😁 Nejen proto, by bylo úžasné moci testovat parní žehličku Black + Decker, byla by to momentálně ta nejlepší pomocnice do nového domečku a já bych donekonečna nemusela otravovat mamku o tu její 🙏😉❤️ Hezký zbytek dne, Lenča za @holky_skaroupkovic

janinečka 09.07.2021

V mém případě je na žehlení nejtěžší se do něj pustit, ale pak už to jde samo, můžu říct, že si to i užívám a zvládnu vyžehlit i větší kopu, nejčastěji jsou to manželovy košile.

hedvika 09.07.2021

Já žehlení miluji již od svých patnácti let.Vždy si u žehlení pustím nějakou pěknou hudbu udělám kafe a hned je žehlení mnohem lepší.

Moony 09.07.2021

Žehlení je jedna z věcí, které jsem jako mladší opravdu nesnášela, protože to pro mě byla naprostá ztráta času a raději jsem dělala cokoli jiného. Ovšem s věkem jsem zjistila, že žehlení je ideální čas, abych si dala masku na obličej, pustila si oblíbený seriál a užila si odpoledne, které využiji na 100% a ještě k tomu budu vypadat krásně!

mottlovka 09.07.2021

Upřímně žehlení je pro mě v poslední době trest 😁 ale možná to bude asi 10 let starou žehličkou, která občas teče.

Denisha33 09.07.2021

ŽEHLÍM TÝDNĚ TAK MINIMÁLNĚ 4-5 PRAČEK. MÁM DOMA PŮLROČNÍ DCERU. TAKŽE JE TO I NUTNOST. ŽEHLENÍ MĚ BAVÍ, VŽDY SI K TOMU PUSTÍM PĚKNÝ FILM A UTEČE MI TO HNED.

evik28 09.07.2021

Když mám novou žehličku, docela mě to baví, koukám u toho vždy na nějaký film. Ale se starou žehličkou, která už špatně napařuje je to zdlouhavé a namáhavé.

Michaela937 09.07.2021

Žehlení je pro mě pouze povinnost. Byla bych vděčná za jakékoli zkrácení téhle činnosti. Většinou si u toho pustím nějaký naučný podcast.

Anett05 09.07.2021

Žehlení mi nevadí, ale mám doma starší žehličku, se kterou je např. žehlení košil mor. Už nějakou dobu přemýšlím nad novou, která by ze žehlení udělala příjemnější aktivitu, věřím, že to žehlička Black+Decker dokáže.

Peta56 08.07.2021

žehlení si moc neužívám, mám takovou nešťastnou žehličku

Dzizinka 08.07.2021

Máme tři děti různého věku, 3 měsíce, 5 let a 16 let, partner já a kocour, takže pračka jede každý den tak dvakrát. Sušičku mám ale nedokážu ji poslouchat celý den, takže pustím max jednu. Žehlím snad pořád ale se starou žehličkou, která už není tak výkonná, takže minimálně 5 až 6 hodin týdně žehlím a občas cítím zápěstí, že bolí...ráda bych vyzkoušela jaké to je žehlit s žehličkou, která v uvozovkách žehlí sama :)

momsaba2020 08.07.2021

Jelikož sušičku nemám, tak jedu po staru, pěkně žehličkou. Žehlení si užívám, jediný problém je, moje stávající žehlička, která poslední dobou dost stávkuje a je to tak dost o nervy teď :-D Vyzkoušet takovou žehličku je sen, tak snad se usměje štěstí 🙃

Simon8 08.07.2021

Já vůbec ale věřím, ze tato zehlicka to změní, protože mám starou, která sotva poušti páru

Žánka 08.07.2021

Žehlení mi nevadí, ale nesmí být prádla moc, proto se snažím žehlit pravidelně. Mám 2 malé děti (sušičku nemáme), takže prádla i za krátkou dobu je u 4členné rodiny poměrně dost. Žehlení si nechávám vždy na večer, když děti spí. Můžu říct, že u toho i relaxuji, ale stačilo by mi u žehlení relaxovat o polovinu méně času a druhou polovinu času prorelaxovat jiným způsobem. :D Nehledě na to, že po určité době mě vlivem skoliózy bolí z dlouhého stání záda. Ale když se do hromady oblečení přidá ještě povlečení nebo závěsy, tak je pro mě žehlení spíš za trest. Nicméně se mi výsledek krásně rovného poskládaného prádla natolik líbí, že žehlit nepřestanu. A pokud existuje žehlička, která dokáže zkrátit čas žehlení až o polovinu, tak by pro mě byla neocenitelná. :-)

Jasmenee 07.07.2021

Žehlení je činnost , která mě moc nebaví , žehlím opravdu až je potřeba, a když už tak u seriálu nebo u filmu. Nejhorší jsou košile ale jak tak čtu tahle by to zvládla hravě levou zadní. A možná by mně to i začalo bavit - když to půjde rychle od ruky.

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Pohár vaší trpělivosti právě přetekl, stejně tak jako vaše ochota se přetvařovat. Přestanete proto hrát divadlo a na rovinu všem řeknete, co si skutečně myslíte. Mnohým to nebude příjemné, připravte se proto na všemožné reakce. Vám se ale dost ulev&... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

864 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
23 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat