TESTOVÁNÍ: Péče o citlivou dětskou pokožku. S Froschem chybu neuděláte!

01.04.2020 | Testování

Pokožka miminka je asi pětkrát tenčí než dospělého člověka. Jelikož zároveň bývá i citlivější, potřebuje odpovídající péči a ochranu. Máte jasno v tom, jak často děťátko koupat a v čem prát jeho oblečení?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 44 testerek


Miminko je zázrak stvoření, radost, dar, ale i starost. Každá maminka, která si svůj uzlíček donese z porodnice domů, ví, že i v relativním bezpečí domova není o nástrahy nouze. Miminko je v novém prostředí, se kterým se postupně seznamuje. Kojenecké body, košilky, župánky – s tím vším je malé děťátko intenzivně v kontaktu. Jenže ani čisté a vyprané prádlo nemusí nutně znamenat, že na něj dětská pokožka zareaguje bez výhrad. Proto je výběr pracího prostředku na dětské prádlo opravdu důležitý. Jaké máte možnosti a čeho se vyvarovat?

Příroda chyby nedělá

Vždy dávejte přednost pracím prostředkům, které mají na obalu uvedeno, že jsou vhodné pro praní dětského a kojeneckého prádla. Váš prášek si nechte pro sebe! Nové miminkovské oblečení vždy před prvním použitím vyperte, nikdy nevíte, s čím a kým přišlo do kontaktu. Ale do čeho ho namočit? Neriskujte, mějte jistotu!

Aby bylo objevování malých dobrodruhů co nejpříjemnější, vyvinula značka Frosch komplexní hypoalergenní řadu produktů s označením Baby, které obsahují aktivní látky založené na přírodních ingrediencích. Výrobky s logem zelené žabičky jsou navrženy tak, aby bojovaly se stopami po jídle na dětském oblečení a nezanechávaly žádnou ekologickou stopu v přírodě.

Heřmánek v roli terapeuta

Žádná chemie, naopak výtažky z léčivého heřmánku, o němž je známo, že se hodí pro ošetřování citlivé pleti, ale také pro pleť suchou. (Sám o sobě je heřmánek skvělé antiseptikum se schopností urychlování hojení ran. Pokud u svého miminka objevíte opruzeniny v jejich počátcích, můžete je zahnat pomocí obkladů z heřmánkového odvaru.)

„Při vývoji produktů Frosch Baby jsme měli na paměti zranitelnost dětské pokožky, která si teprve zvyká na nové prostředí. Produkty jsou bez barviv a konzervantů a jejich velmi dobrá snášenlivost citlivou kůží je dermatologicky potvrzena,“ uvedla Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh.

100% šetrné složení vhodné pro vegany

Řada na čisté prádlo Frosch Baby má hypoalergenní složení, je bez chemie, konzervantů, barviv a mikroplastů. Dermatologické testy potvrdily výbornou snášenlivost i na citlivé pokožce a pokožce alergiků. Produkty neobsahují živočišné složky a nebyly testovány na zvířatech. Po použití jsou prostředky velmi dobře biologicky rozložitelné, tudíž bývají šetrné nejen k pokožce, ale i k planetě. U správných pracích prostředků to však teprve začíná.

Novorozence a kojence je třeba pravidelně mazat hydratačními a zvláčňujícími krémy bez umělých parfemací a konzervačních látek. Co se týče koupelí, tak podle odborníků není nutné miminko denně mýt, stačí jednou za dva až tři dny. Dávejte si však pozor na délku pobytu ve vaničce. Voda již po pětiminutovém působení narušuje přirozenou bariéru, kterou si pokožka teprve vytváří.

Pro bezpečné objevování světa

Frosch Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo byl speciálně vyvinut pro citlivou pokožku kojenců, malých dětí a alergiků. Vedle šetrnosti k pokožce i  životnímu prostředí se však pyšní čisticími vlastnostmi a zvládne odstranit odolné skvrny například od mrkve, kaší i dětských příkrmů z bílého a barevného prádla.

Doporučená cena: 249,90 Kč


 

Na odolné a zaschlé flíčky, například od zeleniny, ovoce či mléka, je zde Frosch Sprej na skvrny na kojeneckém prádle. Pomocí praktického rozprašovače stačí postříkat skvrny 10 minut před praním a následně vyprat běžným způsobem.

Doporučená cena: 159,90 Kč

 

Frosch Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo nejenže prádlo změkčí, ale vypláchne i všechny zbytky pracího prostředku. Díky jemné pečující formuli nehrozí riziko podrážení jemné pokožky a doporučuje se pro citlivou kojeneckou pokožku a také alergikům. Stejně jako ostatní produkty je máchadlo výhradně z přírodních surovin, tedy veganského charakteru.

Doporučená cena: 106,90 Kč
Více informací najdete na www.frosch-eko.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

144 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:04
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 22.1.
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 22.1.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat