TESTOVÁNÍ: Podlaha, ze které můžete jíst díky čističce tvrdých podlah Kärcher

08.11.2017 | Testování

Dokonale uklizená podlaha prakticky bez námahy? Díky podlahové myčce pro domácnosti FC 5 s válci z mikrovláken a funkcí 2 v 1 ke stírání a vysávání vlhkých a suchých nečistot pouze v jednom pracovním kroku se tento sen hravě promění v realitu. Přesvědčte se o tom v rámci našeho testování!


Celkové hodnocení: 88%

Hodnocení: 38 testerek

Doporučeno: 99x


Funkce 2 v 1 čističky na tvrdé podlahy FC 5 od Kärcher umožňuje stírat a vysávat jak vlhké, tak i suché nečistoty pouze v jednom jediném pracovním kroku. Tak se odstraní obtěžující vysávání a stírání je bez námahy, důkladnější a rychlejší než kdy předtím.

Vyšší výkon, méně práce

Automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken pojmou nečistoty a zároveň odsávají z válců směs vody a nečistot bez přerušení. Díky této praktické funkci vlastního čištění tak zůstanou válce vždy čisté a připravené k nasazení.

Ale čistič tvrdých podlah má i další přesvědčivé argumenty: Ve srovnání s běžnými metodami ušetří FC 5 až 85 procent vody a nabízí navíc podstatně lepší výkon čištění. Ať dřevo, kámen nebo plast: podlahový mycí stroj FC 5 lze použít na každou tvrdou podlahu.

Podlaha jako zrcadlo

Čistička tvrdých podlah FC 5 nabízí inovativní pracovní koncept – s dopředu rotujícími válci se přístroj pohybuje po podlaze téměř sám, takže uklízíte prakticky bez námahy.

Přístroj disponuje čisticí hlavou s flexibilním otočným kloubem, takže snadno podjede pod nábytkem, lehce se ovládá při objíždění předmětů a zajistí čištění až bezprostředně ke kraji – pro vynikající výsledky v rozích a na hranách.

Snadno vyjímatelný systém dvou nádrží umožňuje snadné naplnění nádrže na čistou vodu pod vodovodním kohoutkem a hygienické vyjmutí a vyprázdnění nádrže na špinavou vodu bez kontaktu s nečistotami.

Čisticí a parkovací stanice umožňuje dokonalé čištění znečištěných válců a představuje praktickou úschova a uložení přístroje.

Pro skutečně efektivní úklid je nutné důkladně přečíst návod k výrobku Kärcher FC 5.

Cena: 6 490 Kč

Více informací najdete na www.karcher.cz

Klady:

  • Funkce samočištění válců
  • Kvalitní válce z mikrovláken
  • Čisticí a parkovací stanice
  • Funkce 2 v 1

Zápory: 

  • Vyšší hmotnost přístroje
  • Při práci překáží šňůra
vybraná testerka | 11.12.2017

Nejprve bych chtěla velice poděkovat za možnost Karcher FC 5 vyzkoušet, udělalo mi to opravdu velikou radost a těšila jsem se, že naše domácnost se dvěma dětmi a dvěma psy bude uklizena rychleji a bez větší námahy.

Musím se ale přiznat, že jsem bohužel poněkud zklamaná, na dlažbě se mi přístroj díky jejím nerovnostem zarážel o spáry, nevešel se pod nábytek, šňůra se maličko motala, ruka bolela ještě druhý den a díky doplňování vody a následnému čištění celý proces rozhodně netrval rychleji a ani výsledek nebyl bohužel lepší.

vybraná testerka | 09.12.2017
Doporučení: 33

V první řadě chci poděkovat, že jsem dostala tu možnost testovat Kärcher FC 5. Balíček mi dorazil teprve včera, takže zatím první dojmy z mytí podlach o menší ploše. Tento víkend ještě vyzkouším u mamky, kde je větší plocha na vytírání. - nezanechává šmouhy - šetří vodu - podlaha se pěkně leskne - snadná a jednoduchá manipulace - pro větší plochy - nebolí záda a kolena jako dříve při ručním vytírání hadrem - nepotřebujete pořád chodit ke kýblu vymývat a ždímat mop - voda vydrží cca na 50 m2 Za mě dobrý pomocník při úklidu. Jsem tak natěšená, že se nemusím k úklidu ani přemlouvat :)

- pronese se (je to ale o zvyku) - pozor na šňůru!! - hůře se umývají schody

vybraná testerka | 08.12.2017

Čistič mě zaujal v reklamě, proto jsem byla ráda, že jsem byla vybrána na testování výrobku. Opravdu vytírá i luxuje zároveň. Montáž, příprava před úklidem ani následné čištění přístroje nejsou nijak složité. Podlahy jsou krásně čisté. Pokud na něj máte místo, doporučuji. Já jsem ráda vyzkoušela, ale členem rodiny se nestane (ledažeby Ježíšek).

Nicméně na lesklých površích dělá trochu šmouhy (možná je i verze s mojí špatnou manipulací s přístrojem), je poměrně těžký a z mého pohledu velmi překáží "šňůra", která se mi během provozu několikrát zamotala do čisticích válců a následné osvobozování zabralo poměrně dost času i nervů.

vybraná testerka | 01.12.2017

Čistička tvrdých podlah od firmy Karcher mě zaujala především ve své funkčnosti. Opravdu vysává a zároveň vytírá v jednom kroku. Podlaha zůstává jen vlhká, takže rychle uschne, což vidím jako velké plus. Dostane se i k okraji zdí a rohů.

Rozhodně mi čas s úklidem nezkrátí na polovinu, jak jsem si myslela, protože s vlasy a chlupy od psa má dost velký problém. Nad jedním vlasem jsem jezdila snad 10x, aby ho vůbec vysál. Další mínus vidím ve šňůře, ta se mi párkrát namotala do kotoučů, dost při úklidu překáží. Také hodnotím záporně váhu přístroje, protože po úklidu bytu 80m2 mě bolela ruka ještě dva dny. Poslední mínus je v čase, myslela jsem si, že mi to zkrátí úklid o polovinu, ale opak je pravdou. Samotné vyčištění stroje mi zabralo 10 minut.

vybraná testerka | 30.11.2017

Čistič se dobře ovládá ( jezdí vlastně sám), oceňuji snadnou údržbu. Nádobky stačí hned po dočištění vypláchnout a je to, dají se mýt i v myčce a válečky vypratdo pračky.Pro domácnost, bez dětí naprosto super.

Čistič mě strašně zklamal, byla jsem natěšená, strašně jsem si ho vždycky přála. Ale on není dobrý ani na vysávání ani na vytírání. Podlahu pouze "ošudlá", není ani dobrý jako vysavač protože nemá pořádný tah.Přejížděla jsem několikrát než drobek sebral a to ještě kolikrát zase za chvilku vypadl.

20.11.2022

Doporučuji produkt, opravdu skvělý pomocník hlavně na tvrdé podlahy

27.10.2022

Ideální pomocník do každé domácnosti

Žádné jsem neshledala

30.09.2020

Je opravdu funkční - vysává , vytírá a podlaha nezůstává moc mokrá , takže brzy krásně vyschne . Plus je i snadná údržba

je dost těžký

30.11.2018

Firma Kärcher je kvalitou svých produktů proslavená a za mě s tím musím souhlasit. Jsem ráda, že teď k vánocům jeden produkt od nich dostanu a jsem zvědavá, jak budu s tím spokojená. Tento produkt jsem si byla obhlédnout v obchodě již několikrát a jelikož si ho nedávno pořídila i moje známá, tak jsem si ho mohla i vyzkoušet osobně. Ačkoliv je celkem těžký do ruky, tak funkčnosti je naprosto perfektní, nezanechává na podlaze čmouhy a poměrně šetří vodu. Bohužel v případě prostorů, které bych potřebovala mýt, hraje váha celkem velkou roli. Co je celkem škoda je to, že přístroj není bezdrátový. Ale rozhodně je dobrým pomocníkem.

07.06.2018

Je dobry ale tezky.Je drazsi a odpovida take recenzim.Bohuzrl zarazi hodne o spary.Uklid by mel byt s lehkosti.Mam.dve deticky tak by to usnadnilo cas ale moc kladne nehodnotim.😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

16.03.2018

Skvělý pomocník do domácnosti. Máme doma plovoucí podlahu a tento skvělý pomocník pro dobré hospodyňky nezklamal. Vyluxovat a setřít najednou byl můj sen a teď je to skutečností. Ušetří to hodně času. Vřele doporučují dál.

02.03.2018

Bohužel ho nemám sama doma, ale kamarádka ho vlastní. Přístroj na čištění tvrdých podlah Kärcher FC 5 je skvělý pomocník v domácnosti, hlavně pro ty co mají velké místnosti. Skvělý produkt. Rozhodně doporučuji.

07.02.2018

čistička tvrdých podlah Kärcher je unikátním výrobkem, který slouží opravdu perfektně. Za chvilku je s ním hotovo a tím šetří náš čas, který můžeme trávit třeba se svou rodinou :) Rozhodně ta pravá volba pro Vaši domácnost

06.02.2018
Doporučení: 50

Kärcher FC 5 je výborný pomocník do domácnosti. Umývá podlahu, vysává zbylou vodu, krásně vytírá až do krajů, perfektně zvládá i schody, přechodky a prahy. S vysavačem jsem moc spokojená. Za mě určitě doporučuji

27.01.2018

Je perfektní-naprosto mě uchvátil.Známá si ho pořídila a opravdu si ho moc chválí a je s ním moc spokojená.Přijde mi sice trochu složitější,ale to je asi o zvyku.Škoda že je dražší ráda bych si ho také pořídila

20.12.2017

Přístroj na čištění tvrdých podlah Kärcher FC 5 je další ze skvělých pomocníků do domácnosti, hlavně pro ty co mají veliké místnosti o hodně metrech čtverečních s plovoučkou, dlažbou nebo třeba s linem. Funkce 2 v 1 umožňuje stírat a vysávat jak vlhké, tak i suché nečistoty pouze v jednom jediném pracovním kroku, což je skvělé a ušetří to spoustu práce. Rozhodně doporučuji.

15.12.2017

Bohužel jsem nemela možnost testovat,ale tento vysavač vypadá naprosto skvěle i když podle internetu je maličko dražší,ale není to klasický vysavač a mě by naprosto vyhovoval.Takže rozhodně budu uvažovat o jeho pořízení.

12.12.2017

Dcera mi tento výrobek koupila k narozeninám a já si ho nemůžu vynachválit. Hodně oceňuji samovolný pohon, který mi ulehčí námahu a nemusím se tolik namáhat. Vysává a vytírá bez problémů, samozřejmě, že občas něco vynechá, např. občas chlup po našem pejskovi, ale to asi každý přístroj. Čistí se sám v nádobě k tomu určené + vypláchnu sběrnou nádobku a je hotovo :-)

08.12.2017

Osobně tento přístroj doma nemám, za to mám doma vysavač od této značky. Přístroj jsem viděla na živo, mohla jsem si ho i osahat. Pro mě jako ženu, je celkem dost těžký, pokud nemáte místo, kde ho dát, bude vám doma nejspíš zavazet. Přívodní šňůra by mohla být také lépe řešena.

06.12.2017

musím říct že tohle není moc dobrý pomocník,špatně se čistí,zabere to poměrně dost času,také je celkem těžkýKnihy jako vánoční dárky pro celou rodinu!íbí se mi že je skladný,ale snad jen šnůra by mohla být kratší

04.12.2017

Děkuji za možnost se dozvědět něco víc o Čističce tvrdých podlah od firmy Karcher. Musí být skvělé, že zároveň umí vysávat a vytírat v jednou kroku. Od firmy Karcher máme již doma několik pomocníků, např. čistič oken a je úžasný, věřím tedy, že i tento pomocník nezklame

02.12.2017

Čističku jsem si koupila, protože máme dům a dvě malé děti. Musím říct, že ze začátku jsem trochu s přístrojem bojovala a nadávala, ale pak jsem se pořádně podívala na návod a stroj položila více naležato a v této poloze už krásně vysával i vytíral. Je na vlastní pohon, takže se u něj ani trochu nenadřu. Pro mě je to určitě skvělý pomocník, který udělá dva úkony v jednom a ještě se po úklidu sám vyčistí :-) Dávám velké plus i dalším výrobkům této značky!

30.11.2017
Doporučení: 5

Čistička tvrdých podlah Kärcher s funkcí 2 v 1 na plovoucí podlahy. Umí stírat a vysávat jak vlhké, tak i suché podlahy - přístroj se pohybuje po podlaze sám = uklízíte bez námahy. Je to vymoženost moderní doby...za pár let za vás bude uklízet malý robot.

30.11.2017

Čistička tvrdých podlah FC 5 od Kärcher he naprosto dokonalý pomocník při úklidu v domácnosti. Určitě bych jej chtěla mít doma. Zatím jsem si ho jen půjčila a musím říct, že jsem úklidem byla nadšená.

27.11.2017

Karcher,něj značka čističů pro domácnost a interiérů,vypůjčila jsem si domů a opravdu můžete jíst i z podlahy.doporucuji všem co mají doma podlahy a domácí mazlíčky či malé děti co loži po zemi.je to vysavač a mop v jednom

26.11.2017

O tomto čističi tvrdých podlah jsem slyšela prvně až tady na stránkách Bety.cz. Přijde mi hodně zajímavý. Je to takové spojení vysavače a mopu. Líbilo by se mi vyzkoušet si ho, jen mi podle videa přišlo trošku složitější jeho příprava a následné čištění, respektive rozebírání.

25.11.2017

S radostí jsem vyzkoušela novinku v úklidovém světě. Mít uklizeno suchou či mokrou cestou zároveň, to je prostě úspora času i práce. Navíc se dá přístroj použít jak na plovoucí podlahy tak i na dlažby. Jsem velmi spokojená a uvažuji o koupi.

25.11.2017

Skvělý pomocník do domácnosti. Máme doma jak lino tak plovoučku, a tento skvělý pomocní pro dobré hospodyňky nezklamal. Vyluxovat a setřít najednou byl mj sen a teď je to zkutečností :-) Ušetří to hodně času :-) Vřele doporučují dál :-)

24.11.2017

Je perfektní!! Sice jsme ho mělii jen půjčený, ale nikoho u nás doma nezklamal. Pěkně si poradí jak s linem tak i s plovoučkou a to je u nás nejvíc. Nedělá rámus, jak jsem si tedy myslela. Doporučuji všem

vyšší cena

24.11.2017

tenhle čištič tvrdých podlah se mi moc líbí a jsem zvědavá na recenze to že dělá zároven dvě uklidové práce najednou je proste paráda. vypadá elegantně a jednoduše... uspora času by se hodila snad někdy vyzkouším také.

24.11.2017

Mít vyluxováno a vytřeno zároveň je snem každé ženy, obzvláště teď, před Vánocemi. Díky tomuto přístroji to jde celkem snadno. Ve snadno ovladatelný, nenáročný na obsluhu i údržbu, poradí si s ním každý. Lehký, šikovně padne do ruky a poradí si se všemi druhy povrchů v domě.

23.11.2017

Luxusní úklidový výrobek korunovaný značkou Kärcher, která má prověřenou kvalitu mnoha spokojenými zákazníky. Takový pomocník ocení každá domácnost, usnadňuje úklid podlah a čistí precizně. Pro vánoční úklid jako stvořený.

23.11.2017

Tento výrobek se mi moc zamlouva, protože šetří má záda a perfektně čístí naše dřevěné podlahy. Líbí se mi že zároveň luxuje i čistí. Čistička tvrdých podlah Kärcher je perfektní produkt a moc se mi líbí!

23.11.2017

čistička tvrdých podlah Kärcher je luxusním výrobkem a mercedesem ve svém oboru :) Perfektně a rychle čistí povrchy a zároveň není potřeba se ohýbat :) Jen více takových produktů! Rozhodně moje volba :-)

23.11.2017
Doporučení: 11

Video krásně ukáže, jak tento výrobek pracuje. Podlahy to krásně vyčistí, dokonce i fleky a drobky a co oceňuji velice, že válce se dají vyprat do pračky a některé komponenty dokonce do myčky, což usnadňuje vyčištění přístroje.

22.11.2017

Také jsem měla z půjčovny. A dokonce i s obsluhou. Úklid trval hodinku a výsledek byl báječný. Nejdříve na sucho, hrubší nečistoty, pak vlhkou cestou. Povrch dlažby i linolea se doslova blyštěly. Přístroj je lehký, jednoduše se ovládá.

21.11.2017

Půjčila jsem si tento přístroj na předvelikonoční úklid v půjčovně. Chtěla jsem mít čistá linolea i dlažbu v hale, která dostává zabrat. Byla to dobrá volba. Přístroj je lehký, dobře ovladatelný a velmi účinný. Úklid s ním je hračka. Doporučuji.

20.11.2017

TESTOVÁNÍ: Podlaha, ze které můžete jíst díky čističce tvrdých podlah Kärcher vypadá skutečně zajímavě..ty válce..asi se s tím uklízí opravdu velice rychle a jednodušše..vypadá to velice dobře..určitě vyzkouším..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat