TESTOVÁNÍ: Podlaha, ze které můžete jíst díky čističce tvrdých podlah Kärcher

08.11.2017 | Testování

Dokonale uklizená podlaha prakticky bez námahy? Díky podlahové myčce pro domácnosti FC 5 s válci z mikrovláken a funkcí 2 v 1 ke stírání a vysávání vlhkých a suchých nečistot pouze v jednom pracovním kroku se tento sen hravě promění v realitu. Přesvědčte se o tom v rámci našeho testování!


Celkové hodnocení: 88%

Hodnocení: 36 testerek

Doporučeno: 99x


Funkce 2 v 1 čističky na tvrdé podlahy FC 5 od Kärcher umožňuje stírat a vysávat jak vlhké, tak i suché nečistoty pouze v jednom jediném pracovním kroku. Tak se odstraní obtěžující vysávání a stírání je bez námahy, důkladnější a rychlejší než kdy předtím.

Vyšší výkon, méně práce

Automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken pojmou nečistoty a zároveň odsávají z válců směs vody a nečistot bez přerušení. Díky této praktické funkci vlastního čištění tak zůstanou válce vždy čisté a připravené k nasazení.

Ale čistič tvrdých podlah má i další přesvědčivé argumenty: Ve srovnání s běžnými metodami ušetří FC 5 až 85 procent vody a nabízí navíc podstatně lepší výkon čištění. Ať dřevo, kámen nebo plast: podlahový mycí stroj FC 5 lze použít na každou tvrdou podlahu.

Podlaha jako zrcadlo

Čistička tvrdých podlah FC 5 nabízí inovativní pracovní koncept – s dopředu rotujícími válci se přístroj pohybuje po podlaze téměř sám, takže uklízíte prakticky bez námahy.

Přístroj disponuje čisticí hlavou s flexibilním otočným kloubem, takže snadno podjede pod nábytkem, lehce se ovládá při objíždění předmětů a zajistí čištění až bezprostředně ke kraji – pro vynikající výsledky v rozích a na hranách.

Snadno vyjímatelný systém dvou nádrží umožňuje snadné naplnění nádrže na čistou vodu pod vodovodním kohoutkem a hygienické vyjmutí a vyprázdnění nádrže na špinavou vodu bez kontaktu s nečistotami.

Čisticí a parkovací stanice umožňuje dokonalé čištění znečištěných válců a představuje praktickou úschova a uložení přístroje.

Pro skutečně efektivní úklid je nutné důkladně přečíst návod k výrobku Kärcher FC 5.

Cena: 6 490 Kč

Více informací najdete na www.karcher.cz

Klady:

  • Funkce samočištění válců
  • Kvalitní válce z mikrovláken
  • Čisticí a parkovací stanice
  • Funkce 2 v 1

Zápory: 

  • Vyšší hmotnost přístroje
  • Při práci překáží šňůra


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:47
39 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:40
113 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat