TESTOVÁNÍ: Povolejte do kuchyně šikovného pomocníka Tefal Perfectmix

08.03.2018 | Testování

Praktický mixér Tefal Perfectmix Plus vnese do přípravy vašich pokrmů hravost a jednoduchost, kterou si zamilujete. S lehkostí nachystáte k snídani zdravé smoothie, k obědu s jeho pomocí vydatnou polévku nebo k večeři jednu z vašich oblíbených domácích omáček. Děti jistě ocení podomácku vyrobenou ledovou tříšť s ovocnou příchutí. Přesvědčit se o tom bude moci v rámci testování i 20 našich testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 56 testerek

Doporučeno: 103x


Vysokorychlostní mixér Tefal Perfectmix Plus BL811D38 je vybaven výkonným motorem 1200 W a zvládne až 28000 otáček za minutu.

Šest čepelí pro dokonalý výsledek

O dokonale jemnou konzistenci se postará technologii Tripl'Ax – 6 nerezových čepelí poskládaných do tří úrovní, které hravě zvládnou i tvrdé zeleninové a ovocné plody. Dvě horizontální čepele, jedna ostrá a druhá zubatá, zajišťují jemné mixování a drcení, a to včetně kostek ledu.

Další dvě vzhůru natočené čepele vytvářejí takzvaný cyklónový efekt a stahují ingredience na sebe. A konečně dvě dolů stočené čepele zajistí, že na dně nádoby nezbydou žádné nerozmixované kousky.

Mixér se snadno obsluhuje díky třem automaticky přednastaveným programům: smoothie, ledová tříšť a funkce automatického čištění. Sám se také po skončení programu vypne, není tedy potřeba na průběh mixování dohlížet.

Mytí vám ulehčí možnost vyjmutí čepelí, které pak snáz opláchnete, a také skleněná dvoulitrová tepelně odolná nádoba vhodná do myčky. Součástí výbavy je pěchovadlo pro použití při hustější konzistenci.

Mixér se stane nenahraditelným kuchyňským pomocníkem při přípravě lahodných domácích smoothie, polévek, omáček a mnoha dalších pokrmů.

Doporučená cena: 2999 Kč

Více informací najdete na www.tefal.cz

Na hodnocení testovaného mixéru se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Vybrané testerky budou moci mixér Tefal Perfectmix Plus testovat po dobu 2 týdnů a poté jej vrátit, nebo odkoupit s 50% slevou!

vybraná testerka | 01.05.2018

Nehlučný a rychlý přístroj, který namixuje velmi jemně potraviny, u dna nezůstává nerozmixovaná potravina. Přístroj má velmi jednoduchou obsluhu, kterou zvládne i dítě.Čistění se provádí automaticky stačí nalít teplou vodu s kapkou čistícího přípravku.Tělo výrobku je z plastu ale ocenila jsem mixovací nádobu, která je vyrobena ze skla tudíž se nezabarví. Přístroj jsem využívala denně na smoothii. Odpoledne jsem dělala různé pomazánky nebo přesnídávky. Všem rodinám bych mixer doporučila. naprostá spokojenost se všemi funkcemi i čistícím systémem. Je naprosto úžasny!

vybraná testerka | 18.04.2018

Perfektní mixér, který mi v domácnosti chyběl. Program smoothie, ten asi používám nejvíce, zeleninu a ovoce skvěle rozmixuje. Krémové polévky mají jemnou konzistenci. Výhodou je i samočistící program, kdy nemusíte čistit ručně ostré čepelky. Mixovací nádoba je skleněná, což vítám, jen je při manupulci těžší v ruce. Výrobek doporučuji.

vybraná testerka | 17.04.2018

Tento mixér je skvělý pomocník do kuchyně, moc mi vyhovuje. Opravdu rychle vše rozmixuje - ovoce, zeleninu a dokonce i led. Tvrdé věci mu nedělají problém a vše je krásně jemné. Nezůstávají žádné kusy. Je malinko hlučný, ale to mi vůbec nevadí, za tu práci kterou odvede. Snadno se ovládá i čistí, je to velmi jednoduché. Má na spodu přísavky, které mixér drží, aby netancoval po kuchyni při mixování. Mixovala jsem v něm jak ledové, studené ingredience, tak i teplé a horké a vše zvládl na jedničku.

vybraná testerka | 17.04.2018

Mixér jsem testovala já i moje děti :-) . Dělali jsme banánový koktejl, kdy mne překvapilo, jak během chvilinky je banán naprosto dokonale rozmixovaný, bez jakýchkoliv kousků. A navíc stačí jen zvolit jedno tlačítko a vše již mixér udělá za vás :-). Jako další přišla na řadu zeleninová polévka, opět maximální spokojenost během chvilky. Do třetice to byla zeleninová pomazánka, tedy ze syrové zeleniny. Jednoduché, skvělé. 6 čepelí je prostě znát, opravdu dobře mixují. Také jsme zkoušeli arašídové máslo. Trvalo to delší dobu, což je ale u mixování arašídů, oříšků normální. Měli jsme možnost sledovat průběžnou hrubost až jemnost mixovaných arašídů. Pokud potřebujete rozmixovat ořechy do těsta, je mixér super. Na výrobu "křupy" másla je také skvělý :-) . Pokud ale chcete úplně hladké máslo, tak to se nám bohužel nepodařilo. Ale kdo ví, třeba se příště podaří a dopíšu sem novou recenzi - doplnění ;-) . Dětem se nejvíce líbila snadnost, jednoduchost - mohly si vybrat, zda zmáčknou jen jedno tlačítko a pak už budou sledovat, jak si s tím mixér poradí sám; anebo pomocí otočného kolečka mohly mixovat samy. Mně udělala asi největší radost "skleněná" nádoba. Sice je oproti plastu sklo těžší, ale má své výhody. Je tepelně odolné, mohla jsem tam nalít i horkou polévku... Prostě skvělé jak na ledové, tak i horké. Přísavky fungují jak mají, opravdu se přisají a drží pevně mixér na místě. Funkce automatického čistění je dobrá. Po mixování arašídů či polévce jsem mixér šoupla i do myčky, vše v pořádku.

Na dokonale hladké oříškové máslo to bohužel není. Trošku hlučnější.

vybraná testerka | 16.04.2018

Nemám co vytknout. je naprosto úžasný! Jeho výkon mě mile překvapil. rozdrtí i led, jakékoliv ovoce, zeleninu během vteřiny. Celkový i vzhled mixéru je pecka a tak mi nevadí, že mi stojí na lince. :) Doporučuji všem bez výhrad.

vybraná testerka | 16.04.2018

Na výrobku mě nejvíce zaujalo to, že se po vyrobení smoothie sám vypne, není nutné u něj stát. taky velký plnící otvor umožní přidávat přísady bez nutnosti otvírání víčka a zastavování chodu. Přístroj dobře rozmixuje i tvrdou zeleninu (mrkev) v syrovém stavu a krásně našlehá celý obsah, na dně nic nezůstává. Taky samočištění je super funkce, nemusí se pak celý rozebírat a pucovat.

Mohl by být tišší, nelze použít v ranních hodinách, kdy všichni spí.

vybraná testerka | 15.04.2018

Nejvíc mě zaujaly nastavené programy. Smoothie je hezky krémové bez nerozmixovaných kousků ovoce. Ráda používám program na rozdrcení ledu, který je super při přípravě drinků. Nahoře nádoby je odnímatelný otvor pro přidání dalších surovin. Nádoba má objem 2 litry, tudíž se v ní dá připravit i polévka nebo jiné pokrmy, které mají větší objem. Naspod jsou gumové ''nožičky'', díky kterým mixér neklouže po sestavě a je stabilní. Nenapadá mě pokrm, který bych v mixéru nepřipravila.

Přivítala bych menší nádobu např. pro mixování oříšků.

vybraná testerka | 15.04.2018

Ostré nerezové čepele jsou velice šikovné, rozmělní všechno, důkladně promíchají ingredience . Nastavené programy jsou super, třeba u smoothie začíná pulsně a pak pěkně do hladka. Ledová tříšť také dobrá , ale tady jsem vypínala před koncem programu, aby nebyl led už úplně rozmělněný a pak se rychle roztopil.Jinak jsem zapla a mohla jsem dělat něco jiného. Čistící program pro mě zbytečný.Skleněná nádoba se dobře umýva a je i do myčky. Oceňuji těsnění na víku.

zdá se mi dost hlučný a stěrku bych ocenila měkčí...

vybraná testerka | 15.04.2018

Mixér je opravdu parádní, jsem z něj nadšená, plánovala jsem koupi jiného a už nemusím, necháme si tento. Konzistence je jemná, rozmixuje vše krásně, ze tří pomerančů dvě sklenice šťávy například. Na dně žádné zbylé kusy, vše zužitkuje. Ovládá se snadno, jedna báseň. Nemusím u něj stát, díky automatickým programům se dá nastavit podle potřeby.program na čištění je super, smaozřejmě usnadní práci. Líbí se mi moc i velká nádoba, do které mohu přidat i horké tekutiny, velký plnící otvor, no prostě je to vše vychytané.

Pěchovadlo se mi neosvědčilo, nepoužívám ho. Cena je celkem vysoká, ale za výsledek to stojí

vybraná testerka | 15.04.2018

Díky 6ti nerezovým čepelím dokonale rozmělní a rozseká i tvrdé ovoce a zeleninu. Zkoušela jsem mrkvové smoothie a mrkev byla rozsekána výborně.Dobře hodnotím technologii TriplÁx, díky které nezůstanou u dna nerozmixované kousky. Obsluha přístroje je velmi snadná a skvělé jsou automatické programy.

Automatický program na čištění se mi zdá zbytečný, jelikož nevyčistí na 100%. Také z programu na drcení ledu jsem byla docela zklamaná.

vybraná testerka | 15.04.2018

Tento výrobek značky Tefal je super, skvěle mixuje ovoce i zeleninu a to i tvrdší plody. Smoothie je bezva, chutná celé rodině. Mixovanou zeleninu využiju do omáček a jíme zdravěji, nemusím je zahustit moukou. Vše je namixováno do hladka. Je bezvadné, že se pomocník sám vypne.

Žádné jsem neobjevila.

vybraná testerka | 14.04.2018

Nikdy předtím jsem smoothie nedělala, nebylo v čem. Tento mixér mne překvapil a doslova nadchnul, je denně v provozu.Zkoušeli jsme mixovat různě tvrdé ovoce i zeleninu a vše zvládl na 1*, žádné nerozmixované kousky, které by zbyly v nádobě, vše dokonale jemné. Kladně hodnotím bytelnou skleněnou nádobu, je vhodná do myčky, konečně někdo přemýšlel. Vršek mixéru se dá kompletně a lehce rozebrat. Palec nahoru si zaslouží programy, které jsou přednastavené, jednoduše zapnete a můžete dělat něco jiného. Vřele tento mixér doporučuji, děkuji za možnost vyzkoušení, ráda si jej zakoupím. Opravdu se povedl!!

Jediné, co se mi neosvědčilo, byla podivně tvrdá stěrka, která byla přiložena k mixéru a na jejíž druhém konci je pěchovadlo. Myslím, že s měkčí by se nádoba krásně vyčistila.

vybraná testerka | 13.04.2018

I větší kousky ovoce a zeleniny jsou rozdrceny do hladka a velice jemně. Vše se krásně promíchá i při dalším přidávání surovin. Nikde nejsou zbylé kousky nerozmixovaných surovin. Výhodou je více přednastavených automatických programů – stačí zmáčknout a už se o nic nemusíte starat. Jednoduché je i přidání dalších surovin – horní víčko s otvorem. Čištění mixéru je zjednodušeno automatickým programem pro čištění – vyčistí čepele a propláchne i záhyby, nádoba je vhodná i do myčky. Nože lze vyjmout a očistit samostatně. Má přísavky – neutíká po kuchyňské lince. Vhodný i pro mixování polévek a teplých nápojů.

vybraná testerka | 13.04.2018

Hlavním kladem je jednoduchá obsluha - mixér má tři přednastavené programy: smoothie, drcení ledu a samočištění. Navíc má otočné kolečko, kterým si nastavíte rychlost/jemnost mixování. Myslela jsem si, že po čase mixér skončí uklizený ve skříňce, ale už deset dní ho každý den zapínám (nejčastěji si děláme smoothie - mám téměř dvouleté dítě a smoothie z čerstvého ovoce mu chutná ještě víc, než přesnídávky a je určitě i bohatší na vitamíny). Vyzkoušela jsem i udělat mandlové mléko a velmi příjemně mě potěšilo - ani po celém dni v ledničce se neoddělila sedlina od vody, takže mixér OPRAVDU PERFEKTNĚ PROMÍCHÁ A PROMIXUJE jak ovoce, tak i oříšky a polévky. Díky skleněné nádobě s dostatečným obsahem je skvělý i mixování horkého obsahu (neuvolní se žádné látky jako z plastu). Samočistící funkce vám jen usnadní život i úklid. Mixér si nakonec moc ráda odkoupím. Pro rodinu s dětmi je ideální pro množství funkcí (smoothie, přesnídávky, polévky, oříšková mléka, omáčky...).

Vzhledem k tomu, že má skleněnou nádobu, je těžší, než běžné mixéry.

vybraná testerka | 12.04.2018

Jsem nadšená a děkuju, že jsem se mohla zučastnit testování! Mixer je užasný skvěle rozseká a našlehá smoothie do dokonalé jemnosti a to i mražené. Vyhovuje mi program, díky kterymu ráno uteču do koupelny rychlo se připravím a moje dávka vitaminu je už připravená. Čištění je jedna báseň nezůstávají nikde kousky všechno se lehce umeje. Oceňuji i špachtličku na stírání ze stran nádoby. Hlučnost je přijatelná a stabilitu má skvělou!

Chybí mi malá nádobka na sekání oříšků

vybraná testerka | 11.04.2018

Mixér Tefal Perfectmix Plus mě mile překvapil,nejvíc používám na polévky a pokrmy pro malého,ale i kokteily a smothie pro sebe,velká skleněná nádoba výhodou,čištění jednoduché,je super že zvládne i led a tvrdší kousky ovoce krásně rozdrtit,doporučuji.

vybraná testerka | 09.04.2018

Maximálně doporučuji! Mixér je opravdu výkonný, rozdrtí naprosto vše! Děti chtěly tříšť a hravě si s ledem poradil. Manžel naopak je milovník různých koktejlů a byl opravdu nadšený! Já zase z čištění čištění, které jde opravdu lehce! Jsem také nadšená ze skleněné nádoby, jelikož nemám ráda, že se dnes vše dělá v plastu.. o to víc i vydrží :) Provedení design, cena, vše super!

vybraná testerka | 09.04.2018

Mixer je opravdu výkonný, zkoušela jsem různě tvrdé ovoce i zeleninu a vše do hladka, dokonce i led. Je rychlý a funkce auto clean funguje jak má, stačí jen vypláchnout vodou a utřít. Díky přísavkám stabilní.

líbila by se mi možnost dokoupit i jiné příslušenství např. mlýnek na koření.

vybraná testerka | 08.04.2018

Jsem z něj nadšená. Součástí je velká skleněná nádoba vhodná do myčky. Začala jsem s dcerou snídat smoothie a je výborné. Perfektně rozmixuje ovoce, ale i zeleninu a do smoothie dávám i špenát a není tam znát, je to na radu kamarádky. O víkendu byla příležitost upéct svíčkovou a poprvé jsem takto mixovala a paráda. Rychlost, jemnost! Asi je znát výkon který má. Co musím ocenit je funkce čištění. Krásné se vyčistí, takže do myčky vlastně ani nemusí. ☺ zajímalo mě jak si poradí s ledem a zvládl to jak nic, krásná tříšť. Za mě nejlepší! A doporučuji si ho koupit pokud nad něčím takovým přemýšlíte.

Nevím o ničem, možná, že u toho typu není ještě ten sekáček ☺

vybraná testerka | 06.04.2018

Vyborny mixer, zvladne led i ovoce, skbely na pripravu smoothie, polevek, zmrzliny, pokrmu pro deti. Prakticka je take velka sklenena mixovaci nadoba, takze neni nutno napriklad polevky mixovat navickerokrat.pomer cena/vykon paradni.

20.11.2022

Šikovný pomocník do kuchyně. Dokonalé na přesnídávky nebo omáčky

27.10.2022

Skvělý pomocník do každé kuchyně

Žádné jsem neshledala

30.09.2020

Perfektní pomocník - velká nádoba , spousta programů , stabilita díky gumovým nožkám

hlučnost

05.12.2018

Perfektni mixer,ktery oceni kazda zena.Vse krasne a jeme rozmixuje.S cistenim take neni zadny problem.Pouzivam ho na koktejly ale i na kremove polevky,presnidavky a podobne.jsem s nim moc spokojena

12.10.2018

Tento mixér přímo lahodí vašemu oku a v kuchyni každé domácnosti by se krásně vyjímal. Produkty od značky Tefal jsou známy svým zajímavým a elegantním vzhledem. Na tomto produktu se mi líbí jednoduchost jeho čištění a že nádobka je skleněná a lze ji dát umýt do myčky :-) Mixér je výkonný a namixované jídlo je hladké přesně tak jak potřebujete. Obsluha tohoto přístroje je přímo hračka. Doporučuji :-)

28.07.2018

Mixér Tefal Perfictmix Plus je nepostradatelným pomocníkem při přípravě jakýchkoliv mixovaných jídel a hlavně smothie. Jeho čepele si hravě poradí s jakýmkoliv ovocem a dokonce i s ledem. Velká mixovací nádoba se snadno umývá. Přednastavené programy nám usnadní výběr, který program máme zvolit.

14.07.2018

Design, síla a tichý chod. To jsou hlavní klady tohoto mixéru. Rozmixuje velmi jemně i tvrdší potraviny. Ráda si dělám domácí zmrzlinu a tady nebyl problém, mixér si poradil i s kostkami ledu. Stejně tak skvěle nadrtil oříšky.

07.06.2018

Skvely mixer ve kterem se da udelat cokoli a to je nejvice fajn.mam.dve deticky a mixuji skoro vse.😊Pro zdravi nejlepsi i koktejly.Mixer je velkym pomocnikem v kuchyni a hlavne usetri cas a je rychly.Za me ano.😇

04.06.2018

Nejlepší věci je ze pristroj jakmile jsem spuštěn je tichý takže krásné mužů připravit synovy oběd který mužů rozmixovat když spí a pěkně stravu rozmixuje do hladka takže je to super a nemusím s toho vybrat kousky :-)

17.05.2018

Videla jsem jak pracuje a musím říct bomba. Kamarádka ho pro Vás testovala a byla taky nadšená 🙂 tichý, rychlý ,precizní. Člověk v něm může udělat smoothie,omáčky, koktejly,prostě fantazii se meze nekladou 🙂

Je trošku dražší 🙂

01.05.2018

Tefal Perfectmix je skutečně velice šikovný pomocník. Líbí se mi jeho 6 nerezových čepelí poskládaných do tří úrovní, které hravě zvládnou i tvrdé zeleninové a ovocné plody. Stejně tak 2 horizontální čepele, jedna ostrá a druhá zubatá, které zajišťují jemné mixování a drcení, a to včetně kostek ledu, Takže si rychle mohu udělat třeba zmrzlinu. Rozhodně doporučuji.

16.04.2018

Mixer používám velice často při přípravě omáček i pyré , takže jsem spokojená. Je výkonný a v pohodě rozmixuje i tvrdší suroviny. Nedávno jsem umixovala zdravý nápoj ze zeleniny a všichni si pochunali.

16.04.2018

Úžasný mixér. oceňuji zejména skleněnou nádobu v této plastové době. Mixuji efektně, na jemno a v rekordním čase. Ideální pro přípravu mixovaných polévek, smoothie, smothie bowls i omáček. Doporučuji.

13.04.2018
Doporučení: 10

Tefal Perfectmix šikovný pomocník do kuchyně mě pěkně překvapil. Ze začátku jsem mu moc nevěřila, ale hned po prvním zkoušení jsem si ho zamilovala. Mám i výhodu, že dělám pokrmy, ke kterým ho využiju. Doporučuji

11.04.2018

Tefal Perfectmix ma kamaradka je to super mixer, velmi pevny odolny i rpo zlobive deti :) coz aj ocenuji, znacka tefal ma sikovne veci a tenhle s eji take povedl, ma super vykon zvladne i eldove kostky i tvrdsi ovoce

09.04.2018

Mám ho doma. Je to můj už 5. mixér a zatím nejlépe slouží. Ty předchozí jsem vždy nevím odrovnala, ale tento je odolný. Vždy vše krásné rozmixuje. Nezanechava velké kusy. Není moc hlasitý. Jsem s ním spokojená.

Trošku dražší, ale vyšší cena se rovná kvalitě výrobku.

08.04.2018

TESTOVÁNÍ: Povolejte do kuchyně šikovného pomocníka Tefal Perfectmix.Tento mixér je skutečně výkonný,což je důležité.Nesnáším mixéry které se věčně porouchávají..to u tohoto určitě nehrozí.Je kvalitní..

07.04.2018
Doporučení: 85

Tefal Perfectmix Plus BL811D38 je výborný. Připravuji v něm krémové polévky, koktejly atd. Nejvíc se mi líbí, že všechno rozmixuje, naseká, rozkrájí, rozdrtí a můžu ho vložit i do myčky. Za mě určitě doporučuji

05.04.2018

Značka Tefal je moje oblíbená a protože si často mixujeme polévky apod, tak mixér patří k našemu potřebnému vybavení. Tefal Perfectmix je spolehlivý a silný a rozhodně ho mohu doporučit všem, vyplatí se!

04.04.2018

Docela dobra vec,videla jsem na ni recenze na internetu a dokonce v expert elektro delali pro svoje zakazniky smoothie.Videla jsem ho primo v akci taky bych ho asi chtela ale cena je moc vysoka pro muj rozpocet

04.04.2018

Mixér já bohužel nevlastním,ale pořídila si ho moje maminka,když začala dcera bývat u babičky na spinkání. Připravuje v něm polévky,koktejly z ovoce či ze zeleniny. Je s ním velmi spokojená. Super je i možnost vše umýt v myčce.

29.03.2018

Koupili jsme ho taťkovi k narozeninám. Je to opravdu slvělý pomocník. Já si ráda dělám krémové polévky. Dá se do něj dát i horké, takže můj požadavek je splněn. Skvělý i na smoothie nebo ledové tříště. S ledem si poradí jak nic.

28.03.2018
Doporučení: 8

Smoothie k snídani???!!! Kdysi dávno o tom nikdo neslyšel a dnes každý tvrdí, jak je to zdravé a pro život nezbytné. Díky praktickému mixéru Tefal Perfectmix Plus dokážete rozmělnit i tvrdou zeleninu a i ledovou tříšť. Určitě ho všem hospodyňkám doporučuji!!!

27.03.2018

Tento robot vypadá opravdu jako skvělý pomocník pro ty co rádi vaří a chtějí mít vše dokonalé.Rozmixuje,naseká,rozdrtí.Ten byse mi do kuchyně rozhodně hodil,protože muj starý robot už dosluhuje,takže o nej budu rozhodně uvažovat

26.03.2018

Jedinečný výrobek pro každodenní využití. Rychlé polévky a koktejly k svačině a nebo zeleninovo-ovocné přesnídávky jsou s ním hotové raz dva. Údržba je snadná, dá se mýt v myčce. Cena není nepřiměřeně vysoká a pracuje se s ním dobře dokonce i manželovi :-)

25.03.2018

tento mixer mame doma a jako celkem skvele, byla jsem zvykla na starsi model, ale tento je daleko lepsi ovladani je jednoduche udrzba take jedine male minus je mozna tocivy nastavec radeji mam mackatka

24.03.2018

Mixér Tefal Perfectmix Plus je skvělý pomocník pro domácnost pro svoje deklarované vlastnosti, má velké použití, včetně tříštění ledu a je možné ho umývat přímo v myčce, což usnadní jeho údržbu. Určitě bych ho doporučila, protože každá hospodyňka by ho ráda používala.

24.03.2018

Mixer Tefal Perfectmix Plus BL811D38 je super kuchyňský pomocník při přípravě lahodných domácích smoothie, polévek, omáček a mnoha dalších pokrmů. Silný motor, celkem tichý chod, smoothie i ostatní pokrmy hotové během chvilky.

23.03.2018

Suúer pomocnik ostatne Tefal ma vse dobre zpracovane a kvalitni.Muzu jen doporucit mame doma smoothie takovy mensi starsi ale da se pouzivta.Tento bych urcite chtela casem si poridit do sve domacnosti

23.03.2018

Často používám velmi podobný výrobek a jsem spokojena. Umí ho ovládat i manžel a děti. Je to velice snadné, stejně jako údržba. Velmi se osvědčil při výrobě koktejlů a ovocných pyré. Také se zeleninou všeho druhu si poradí. Semínka a pecičky nejsou pro něj žádný problém. Pořizovací cena je rozumná.

22.03.2018

Tefal Perfectmix Plus BL811D38 je multifunkční pomocník do kuchyně, který díky svému silnému motoru a šesti nerezových čepelí ve třech úrovních dokáže snad nemožné. Já znaku Tefal upřednostňuji mezi všema a doma mám několik spotřebičů této značky.

22.03.2018

Manžel mě překvapil a koupil mi mixér Tefal Perfectmix Plus. Udělal mi velkou radost a samozřejmě jsem ho musela hned vyzkoušet. Velmi lehké ovládání. Vše srozumitelné a logické. Jednoduchost, praktičnost, pěkný vhled. Jsem nadšená. Lehce se umývá a může se dát i do myčky. Čerstvé Smoothie bylo jemně rozmixované . Mňam

22.03.2018

už dlouho v mé kuchyni chybí nejaky ten sikovn pomocník jako je kvalitní mixer od tefalu, sama ho doma sice nemam ale provedi i cena ktera odrazi vykonnost se mi moc libi tak snad třeba na narozeniny

22.03.2018

Vlastním velmi podobný přístroj stejné značky a u nás se užije hodně. Máme rádi koktejly, domácí džusy a ledové tříště a tak podobně. Co se nesní čerstvé, dá se do krabičky a uloží do mrazáku. Bála jsem se sestavování a udržování, ale vše je snadné a rychlé. Poměr cena a kvalita přiměřený.

21.03.2018

Super pomocnik do domacnosti,spise pro ty kteri smoothie miluji a delaji si ho kazdy den a vyuziji ho opradu naplno.Jinak e nevyplati si ho porizovat domu,rada otestuji pokud budu vybrana.Za mne super cena i design zpracovani.

21.03.2018

Přesně tento mixér mi letos donesl Ježíšek a dobře udělal. Absolutně multifunkční pomocník do kuchyně. Zpracuje ovoce i zeleninu, polévka z dýně či brokolice jsou raz dav. Poradí si z každou konzistencí a tuhostí. Velmi snadno se ovládá a snadno se udržuje. Navíc výrobky značky tefal jsou mé oblíbené.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:48
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat