TESTOVÁNÍ: Prázdniny hrou s Dr. Heurékou

01.06.2017 | Testování

Blíží se prázdniny, a tak řada rodičů přemýšlí, jak svým dětem zajistit co nejvíce zábavy. Pokud k nim patříte i vy, pak právě pro vás jsme připravili další testování. Společně se svými potomky totiž budete moci v případě, že budete vybráni, otestovat geniální společenskou hru Dr. Heuréka. Tuhle hru budete chtít hrát pořád - bez ohledu na to, že vy jste dětským letům už dávno odrostli...


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 65 testerek

Doporučeno: 52x


Co budeme testovat

V čem hra Dr. Heuréka spočívá? Budete pomáhat s laboratorními úkoly přeléváním látek ze zkumavky do zkumavky bez toho, abyste se jich dotkli holou rukou. Přesuňte látky rychleji než vaši protivníci, abyste dokázali, že právě vy jste tím nejšikovnějším vědcem v laboratoři!

Každý hráč se ujme role jednoho z vědeckých učedníků doktora Heuréky a předhání se s ostatními ve správném provedení vhodné kombinace plastových kuliček tak, jak určí aktuální karta výzvy. Aby toho dosáhli, musí hráči přemisťovat kuličky z jedné zkumavky do druhé, aniž by se jich dotkli rukou nebo jim kuličky vypadly ze zkumavek. První hráč, který nasbírá 5 bodů (5 karet výzvy), vítězí.

Cena: 599 Kč

Více informací najdete na www.blackfire.cz

vybraná testerka | 24.07.2017

Vzali jsme s sebou hru na dovču a měla fakt úspěch! Líbí se mi, že je poměrně svižná a vyhrají si při ní i dospělí. My jsme si přidali i pár kuliček navíc, použili jsme bonbóny a hodně jsme se pobavili:-) Mimcohodem, doporučila bych tuhle hru i seniorům, kterým už také začíná dělat jemná motorika problém. My přibrali do hry i naši babi a myslím, že ji hra hodně bavila.

O žádném nevím.

vybraná testerka | 09.07.2017

Super hra která baví jak děti,tak dospělé! Tento víkend jsme si jí s přáteli opravdu užili a zasmáli se u ní! Hra rozvíjí dětské myšlení a jemnou motoriku.Už jsme koupili další synovi od přátel!Za nás doporučujeme!!

vybraná testerka | 09.07.2017

Hra Dr. Heuréka zaujala celou naši rodinu. Vnučka je nadšená, ale musíme hrát trošku pomaleji - jinak kuličky jsou popadané všude. Hra není dlouhá. Je super na rozvíjení motoriky, rychlosti a zkoušky vnímání (paměti). Časem bychom uvítali rozšíření hry v podobě více barevných kuliček.

vybraná testerka | 08.07.2017

Super. Pro menší děti jako dělané. Pobavili jsme se i my dospělí, když jsme u hry popíjeli. Rozhodně všem doporučuji. Jen myslím, že děti v pubertě už tato hra moc nezaujme. Možná by bylo fajn pro starší děti přidat více barev a kombinací.

Nudná při delší hře. Pro dospělé moc jednoduchá.

vybraná testerka | 05.07.2017

Testování jsem si nechala na víkend, kdy dorazily všechny 4 vnoučata na prázdniny. Hra se jim moc líbila a od té chvíle hrají každý den. Nejmladší jsou 4 roky a mimo toho, že jí občas kulička upadne, jí v pohodě také zvládá. Hra je krásně barevná, jednoduchá na pochopení a je u ní spousta zábavy. Čím víc hrají, tím jsou rychlejší. Určitě doporučuju!

vybraná testerka | 03.07.2017

Dcera je ze hry nadšená, už když ji uviděla v reklamě, přála si ji. Je to hra u které pobaví celá rodina. V dětech se rozvíjí logické myšlení, hravost a soutěřivost. I dospělí se ale určitě pobaví. Je to hezky strávený čas s touto hrou.

Jediné co je, tak že mám občas strach, aby plast u zkumavek přežil naši hru.

vybraná testerka | 29.06.2017

Veselá barevná hra pro celou rodinu, podle mě vhodné i pro mladší, klidně od 4 let, ale měli by ji hrát přibližně stejně staré děti, když hrají dospěláci s dětmi, nemají děti šanci na výhru. Hra je o myšlení, kombinacích, musí u ní děti uvažovat. Pro nepřemýšlivé děti to moc nebude, ale mohou si zahrát třeba cvrnkanou do důlku. :-) Doporučila bych přidat více barev kuliček, pak by se mohla stát velmi zajímavou a výzvou i pro dospělé.

Mohla by být složitější, více barev.

vybraná testerka | 27.06.2017

Dcera (8) byla nadšená, velmi jsme se nasmáli. Návod jsme pročetli, hru pochopili. Nejlepší na ní je, že ji nemusíte hrát dvě až tři hodiny, aby jste se dobrali nějakého výsledku. Je to rychlá, zábavná hra, zaměřená na motoriku. Dceru to zatím chytlo tak, že každý den musíme hrát alespoň tři hry :) Doporučuji

vybraná testerka | 26.06.2017

Princip hry je velice snadno pochopitelný. Hra je jednoduchá, zábavná a zajímavá i pro nás dospělé. Zažijete napětí, zlepšíte si jemnou motoriku a procvičíte mozek. Ideální zpestření deštivého večera nebo jako zábava, když příjdou hosté.

Puberťáci s námi odmítali hrát, ale za to nemůže hra, ale tahle doba.

vybraná testerka | 23.06.2017

Hra Dr. Heuréka je jednoduchá a snadná na pochopení. Na krabici se píše, že hra je vhodná pro děti od 6 let věku. Myslím, že by ji klidně mohly hrát i menší děti. Barevné kuličky lze snadno nahradit kulatými barevnými žvýkačkami nebo bonbóny, kdyby se někdo bál toho, že dítě plastovou kuličku spolkne nebo když se kuličky poztrácí. Kuličky jsou ale dost velké, takže myslím, že spolknutí nehrozí.

Hra je opravdu spíše pro menší děti. Dospělí se budou po chvíli nudit. Alespoň nás doma hra nebaví příliš dlouho. Je až moc jednoduchá.

20.12.2022

Je to skvělý. Velmi doporučuji vyzkoušet. Je to zábava

20.11.2022

Doporučuji navštívit, opravdu krásné zážitky

Žádné nejsou

27.10.2022

Zábavná desková hra na společné rodinné večery

žádné

16.05.2020

stolní hry máme doma moc rádi , tato je super i pro děti

-

21.05.2019

Hru Doktor HeurekA jsme si vzali s sebou na dovolenou a byl to super nápad. Hra je svizna, zábavná. Zabavi jak dospělé, tak děti. Děti při ni procvičit jemnou motoriku a paměť. Není ani dlouhá a tak se člověk nenudi.

16.05.2019

Tuto hru neznám, ale naše rodina je hodně hravá a doporučení na každou dobrou hru vítáme. Hlavně v období plánovaných dovolených a prázdnin, kdy děti nebudou chodit do školy, popř. školky a zabavit je doma bude naprostá nutnost

04.05.2019

Super hra, která nadchne nejenom děti, ale i dospělé.Hra mě pobavila, rozvíjí dětskou mototiku,logické myšlení, soutěživot.Možná by bylo fajn přidat více barev.Ocenuji, že je hra svižná.Hru mohu doporučit!

nic

01.12.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

když hrají dospěláci s dětmi, nemají děti šanci na výhru. Hra je o myšlení, kombinacích, musí u ní děti uvažovat. Pro nepřemýšlivé děti to moc nebude, ale mohou si zahrát třeba cvrnkanou do důlku. :-) tuhle hru miluje muj braska 3 r

08.11.2018

Super hra děti moc baví ale i nás dospělé.Hra je dobrá na motoriku .Rozvíjí logické myšlení, postřeh, manuální zručnost.Děti baví ty zkumavky na chvíli jsou jak malí vědci :) Rozhodně se doporučuji ...

14.07.2018

Hra Dr. Heuréka se mi velmi líbí a zabaví nejen děti, ale i dospělý. Představuje to zábavu pro rodinu, kdy se všichni můžou zasmát své nešikovnosti :-D Tahle hra dokáže probudit soutěživost, pomáhá cvičit koordinaci pohybů a cvičí pozornost a postřeh. Ráda si tuto hru znova zahraji :-)

07.06.2018

Hry miluji Nasi chlapecci nejvice.Je to uzasne a krasny cas spolu nejen ze se mohou krasne naucit prohravat i vyhravat,ale hezky se pobavi a hru si vzit lze kamkoli a je to nejlepsi cas nejen na nudu.😊

04.06.2018

Vzali jsme si hru sebou na dovolenou a když deti spaly tak jsme si zahrály hru a byla super hrály jsem ji fakt dlouho nemohly jsme se. Nabazit a super jsme prorrenovaly paměť je naše oblíbená hra :-)

02.04.2018

Hra mě opravdu překvapila. Koupili jsme ji dětem, aby se nenudili a nakonec jsme u ní skončili všichni a náramně jsme si to užili. Je zábavná, rychlá a nikdy nás neomrzí. Určitě doporučuji na dovolenou nebo jen tak na večer.

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

07.02.2018

Tuhle hru jsem hrala s kolegou v praci a opravdu jsme se nasmali :) Hra je velice zabavna a urcite se nejraje x hodin, takze neprestane nudit:) Myslim, ze tato hra je skvelou zabavou pro male i dospele. Produkt doporucuji.

07.02.2018
Doporučení: 41

Tato hra je velmi zábavná, dynamická, vhodná k odreagování a společenská. Velice se pobaví hlavně děti, ale i dospěláci. Člověk musí u této hry přemýšlet, ale zároveň jednat v klidu. Za mě určitě doporučuji

25.11.2017

Vytecny darek k Vanocum. Nejvice uziji deti od 10 let, ale take prekvapive i dospely. U hry od Dr. Heureka deti rozviji jemnou motoriku, pamet, a uziji si spoustu legrace. Hra je jednoducha a dobre se hraje.

08.10.2017

Skvělá zábavná hra, která bude bavit celou rodinu, nejen děti, ale také jejich rodiče. Zabaví menší i větší děti. Rozhodně lepší volba, jak trávit volný čas, než u televize, počítačů a mobilních telefonů.

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí

05.09.2017
Doporučení: 1

Děti je třeba v nepříznivém počasí zabavit jinak, než u televize nebo tabletu. Pokud nemohou běhat venku, je dobré zahrát si hru, která rozvíjí, učí a pomáhá dětem se zabavit. To vše splni Dr. Heureka!

21.08.2017

Hra je naprosto skvělá.Hrajeme jí s rodinkou a vždy se společně zasmějeme. Dítě si procvičí jemnou motoriku. Ocenuji že je to zábava jak pro malé,tak i velké. Vždy,když náš přepadne blbá nálada víme,co dělat :) Takže doporučuji všem.

10.08.2017

Hra Dr. Heuréka je super zábava. Dokáže do hry vtáhnout a pobavit nejen děti ale také i dospělé, kteří si hru skutečně užijí. Procvičí jak šikovnost tak paměť a všichni se u ní i hodně nasmějí. Tuto hru rozhodně doporučuji. :-)

07.08.2017
Doporučení: 10

Společenská hra, která rozvíjí myšlení dětí, jejich strategické úvahy, kreativitu, paměť. Je skvělá na dlouhé večery nebo deštivé počasí. Pobaví se celá rodina a je to rozhodně lepší a prospěšnější, než TV.

04.08.2017

Tahle hra je naprosto skvělá :) Máme jí moc rádi.Je vhodná jak pro děti,tak pro dospělé a všichni si užjeme spoustu legrace, Děti si trénují jemnou motoriku,logické myšlení,postřeh atd... Je to fajn hra.

Myslím,že stojí dost

01.08.2017

Tuto hru jsme koupili dceri na zacatku prazdnin a bavi jak ji tak nas ,,dospelaky,,. Neni zdlouhava jako obvykle takoveto hry jsou. Rozviji motoriku a logicke mysleni. Je to oblibena hra, ktera jen tak neomrzi :)

24.07.2017

Hru jsem dostala k narozeninám a rozhodně jí doporučuji. Člověk se u ní s přáteli velmi zasměje a zabaví. Baví i mou 12 letou sestru. Řekla bych, že je pro všechny věkové kategorie. Rozhodně jí bereme sebou na letní dovolenou na společné večery.

14.07.2017

Tuto hru jsme si půjčili v knihovně a byla z ní nadšená celá rodina. Rychlé odehrání hry, srozumitelná pravidla, kvalitní materiál kartiček. Při hře si vyzkoušíte postřeh, rychlost, zručnost. Je vhodná i rozvíjení motoriky. Tuto hru za nás vřele doporučuji.

05.07.2017

Doporučuji.

03.07.2017

Hra nás všechny velmi bavila, je pro děti i dospělé. Pravidla jsou zpočátku složitější, ale to je snad u každé hry, učíme se za pochodu, tak je to nejlepší! :) Rozhodně doporučuji vyzkoušet teď na léto!

02.07.2017

Tuto hru máme u babičky a je moc fajn pro deti akorát.Pro dospele by mohla byt složitější.je krasne provedena a úžasná.Cena prijatelna,pro zábavu skvele.Deti se u toho vyradi.Gratuluji testerkam.Pekne testovani.

Nic Jsme spokojeni.Můžeme jen doporučit.☺

30.06.2017

Zajímavá zábavná a není tak jednoduchá, jak popisují pravidla a na první pohled se může zdát. Bavíme se u no hodně a je to skvělé strávený čas. Doporučujeme.

30.06.2017

Tuto hru jsem měla možnost si zahrát u kamarádky s vnučkou a jejími vnoučaty. Hned nás chytla a dětem se moc líbila. Máme rádi takovéto hry a často je hrajeme je jen dobře, že jich je takový výběr :-).

30.06.2017

Můj syn má odmalička rád záhady a zajímá se o techniku, přírodu a vědu. Tato hra Dr. Heuréka je přímo přo něj. Baví nás celou rodinu a hlavně naše děti. Je to určitě hra, která brzy neomrzí a to je pro nás super!

29.06.2017

Hra dr. Heureka nás zaujala. Je zábavná a pěkné zpracovaná. Hrajeme ji nejčastěji. Doporučuji.

29.06.2017

Opět jsem se do testování ne přihlašoval A jelikož tuto hru jsme dětem pořídili k minulém K minulým Vánocům a můžu doporučit Protože děti to naučí hezký vnímat a chápat věci kolem sebe takže doktor Heureka je super hra naše nejmensi

29.06.2017

Hra je velice zábavná. Ke moc pěkné vymyšlená. Zabaví fakt nadlouho a již nejaký čas nehrajeme nic jiného. Doporučuji.

29.06.2017

neteřinka miluje hry, není při nich aspoň sama, hru Dr.Heuréka dostala k narozeninám a smějeme se u ní celá rodina, občas to u nás na stole v kuchyni vypadá jak v nějaké laboratoři a to je moc fajn, kuličky jsou krásně barevné a jasné ve zkumavkách

28.06.2017

Hrura Dr. Heuréka si oblíbili velice moji synovci. Baví je pomáhat s laboratorními úkoly, hlavně když se přelévá ze zkumavky do zkumavky. Je to velice zábavná a soutěživá hra u které se vždy moc nasmějeme. :)

26.06.2017

Hra plná barev, kterou ocení zejména malé děti. Pro dospěláky to určitě není, snad je jako právě doprovodu svých dětí. Je fajn, že se deskové hry tolik popularizují a vrací, dávají přednost před počítačem, což je ku prospěchu. Jen ty ceny jsou dosti přemrštěné.

23.06.2017

Líbivá hra, která určitě zaujme, snadná pravidla. Společenské hry jsou skvělou cestou jak zabavit děti, ale i dospělé a užívat si společně mnoho chvil, místo dívání se na televizi nebo do počítače či telefonu...doporučuji, skvělá zábavná hra!

23.06.2017

Velice příjemná hra,ocenuji že dokáže zabavit nejen děti ale i dospělé na celé odpoledne.Hra procvičí nejen mozek ale i ruce.Pravidla jsou snandá na pochopení.Rozhodně doporučuji ostatním.Jsem velice spokojen.

23.06.2017

Líbí se mi že hra je pro všechy věkové kategorie a hlavně zabaví děti na dělší dobu.Procvičí nejen mozek ale i ruce.Je snadná na pochopení,což velice ocenuji.Jsem s ní velice spokojená,za sebe mohu jen doporučit

22.06.2017

Bohužel nas nevybrali ale asi zakoupíme dost mě láká tato hra bude léto a každý den určitě hezky nebude tak budu muset nějak zabavit rodinku než odskousenyma hrama tak zkusíme něco nového a věřím že zábava bude

21.06.2017

Výborná hra pro děti i dospělé - právě třeba teď na prázdniny. Za hezkého počasí se stráví čas venku a za deště si zahrajeme. Hra rozvíjí logické myšlení, zažijete zábavu celá rodina. Procvičíme si u ní jak mozek a tak ruce. Pro všechny věkové kategorie. Prima hra.

21.06.2017

Tuto hru má moje sestra a se svými neteřemi ji hraji pokaždé když k nim přijedu na návštěvu.Hra je opravdu velice zábavná je u ní spousta zábavy jak děti tak i dospěly se u í vyřádí a je to odreagování od každodenních rituálech a starostech

21.06.2017

Hra DR. Heureka je proste super, libi se mi obrazky ve spolecenske hre, takze ze ji deti muzou hrat s rodici ,jak male tak i vetsi deti, a ze to neni vedomostni hra,ale hlavne hra o premysleni, logice a zabave :)

21.06.2017

Tuto hru si velice chválí moje vnoučata, protože je zábavná a dokáže děti odlákat od jiných věcí. Hraje jí často celá rodina a vždy je u ní příjemná zábava. Těmto hrám velice fandím, protože to dětem jenom prospívá.

20.06.2017

Už od dětství mně bavila chemie a pokusy. Proto jsem velmi uvítala tuto hru. Protože vlastní vnoučata ještě nemám, moc ráda si ji hraju s vnoučaty mé sestřenice. Užijeme si vždycky hodně zábavy a zároveň u poučení.

19.06.2017

Vítáme čas trávený spolu s dětmi a nad hrou je to úplně nejlepší. U této je zapojena hlava, dovednost, fantazie i soustředění. Zimní večery, deštivé léto a nebo když někdo stůně... to všechno překlenete pomocí této hry. Zabaví se dva hráči stejně jako čtyřčlenná rodina a věk nehraje roli.

17.06.2017

Už jsme mnohokrát hráli tuto hru. Zejména děti rády vidí, jak je tatínek nešikovný. Hra je pro více hráčů, je tedy větší zábava. Povzbuzuje kreativitu a fantazii, povzbuzuje soudržnost. Není nad chvíle strávené s rodinou a když se spojí příjemné s užitečným.

16.06.2017

Chodíme hrát tuto hru k sousedům. Je moc fajn. Hrajeme taky někdy maminky x tatínkové. Smějeme se nešikovnosti ostatních při přemisťování kuliček. Děti zapojí fantazii a nápady a dospělí jsou rádi, že jsme spolu. Zábavně naučná hra je ideální.

15.06.2017

Prázdniny hrou s Dr. Heurékou jsou skvělou hrou..která pobaví i zábavnou formou ponaučí děti.Což si myslím,že je důležité..a že heslo škola hrou určitě platí..lepší než nějaké biflování je učení hrou..

15.06.2017

Výborná hra pro děti i dospělé. Vlastníme ji krátkou dobu a hrajeme téměř denně. Akorát pro čtyřčlennou rodinu. Rozvíjí logické myšlení, podněcuje fantazii, ale hlavně stmeluje rodinu. Procvičíme si u ní jak mozek a tak ruce. Pro všechny věkové kategorie. Prima hra.

15.06.2017

Snad tuto hru vyhraji pro svoje neteře jelikož tuto hru chtějí už velmi dlouho viděli v reklamě a řádili a nadávali Proč ještě pořád nemají tak doufám že budu vypráno a že budeme moci vyzkoušet co to vůbec je

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat