TESTOVÁNÍ: Produkty Feel Eco Baby

15.10.2018 | Testování

Stále více rodin s malými dětmi se snaží udržovat domácnost čistou i bez chemických čisticích prostředků a dává přednost ekologickým přípravkům, jež neškodí ani zdraví, ani životnímu prostředí. Takové nabízí i značka Feel Eco. Třicet z našich testerek bude moci vyzkoušet naprosté novinky na trhu: Feel Eco odstraňovač skvrn Baby a Feel Eco prostředek na mytí dudlíků a lahviček. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 68 testerek

Doporučeno: 28x


Feel Eco je česká značka, který nabízí přírodní produkty nejvyšší kvality pro péči o tělo a domácnost. Speciální péči věnuje řadě produktů Baby. Produkty pro děti a kojence jsou dermatologicky testovány, neobsahují žádné parfemace, alergeny ani konzervanty. Jsou proto vhodné pro praní prádla kojenců, dětí, alergiků a osob s citlivou pokožkou.

“Produkty Feel Eco Baby prošly detmatologickým testováním pro děti do 3 let, bez obav je tedy můžete používat na oblečení a ložní prádlo těch nejmladších členů Vaší domácnosti,” potvrzuje doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D., z Dematologické klinika FN Královské Vinohrady.

Buďte mezi prvními, které novinky na trhu vyzkouší!

Feel Eco odstraňovač skvrn Baby

Koncentrovaný tekutý odstraňovač skvrn určený pro praní dětského prádla, prádla kojenců a osob s citlivou pokožkou.

Vyčistí skvrny od různých potravin, mastnoty, dětské kosmetiky, bláta i trávy. Použít jej můžete na bílé i barevné prádlo.

Odstraňovač skvrn je dermatologicky testován, neobsahuje parfemaci, alergeny ani konzervanty, čímž pomáhá předcházet vzniku nežádoucích dermatologických reakcí.

Více informací na www.feeleco.com

Feel Eco prostředek na mytí dudlíků a lahviček

Šetrný a vysoce účinný prostředek bez přidaných barviv, parfemací, alergenů a konzervantů, který je vhodný na dětské lahve, dudlíky, savičky, pítka, plastové dětské talířky, příbory, plastové bryndáky, svačinové boxy nebo plastové hračky.

Prostředek je složen z výhradně snadno odbouratelných surovin a dokáže efektivně odstranit mastnotu, zbytky mléka, čaje i šťáv.

Zároveň chrání pokožku vašich rukou díky zvláčňujícímu glycerinu.

Více informací na www.feeleco.com

Vybrané testerky si vyberou, zda vyzkouší Feel Eco odstraňovač skvrn Baby, nebo Feel Eco prostředek na mytí dudlíků a lahviček.

vybraná testerka | 03.03.2019

Dobře odmašťuje, nesmrdí, dobře pění a celkově můžu říct, že jsem spokojená. :) Myslím že to je mnohem lepší než používání normálních prostředků + šetrné k přírodě. Za mě opravdu super, doporučuji .-)

vybraná testerka | 24.01.2019

Dobře odmašťuje, nesmrdí ani nepříjemně nevoní, docela dobře pění a celkově můžu říct, že jsem spokojená. FeelEco saponát splnil moje očekávání a mám v plánu zakoupit nové balení, až tohle spotřebuji.

vybraná testerka | 06.01.2019

testovala jsem prostředek na mytí dudlíků a lahviček. Doporučuji, opravdu umyje i usazené zbytky, stačí ho jen nepatrné množství, je bez zápachu a dostatečně pěnící, za mě super, ráda si jej pak znovu koupím

nenašla jsem

vybraná testerka | 31.12.2018
Doporučení: 11

Testovala jsem prostředek na mytí lahvicek a dudlíků. Musim říct, ze super, dobra konzistence, pění tak akorat, stačí kapka do lahvicky a je umyto skvěle. Používame specialni mleko, které se dost usazuje a je mastné ale neni problém. Lahvicky nejsou mastné a po umytí nevoní, jako treba kdyz jsem zkousela mýt jarem. Určitě si feel eco koupím.

Nejsou

vybraná testerka | 31.12.2018

Přípravek Feel Eco na Dudlíky a lahvičky nám moc vyhovuje. Snadno ho otevřu jednou rukou a dobře padne do ruky. Navíc stačí jen 1 čajová lžička na 5 l vody a výsledek je dokonalý. Vše bylo perfektně umyto a odmaštěno. Navíc oceňuji, že výrobek je bez zbytečné parfemace a nevysušuje ruce. Určitě ho budeme kupovat i nadále.

vybraná testerka | 31.12.2018

Přípravek má dobrou konzistenci, pění tak akorát - ani moc ani málo, velmi oceňuji složení - hypoalergenní a ekologické, nemusím se bát, že by způsobilo nepříjemnosti. Můžu ho používat na vše, co potřebuji. Ruce vůbec nevysušuje, velmi dobře odmašťuje, takže splňuje to, co slibuje. Mohu jedině doporučit, tahle značka je zárukou kvality a šetrnosti.

vybraná testerka | 29.12.2018

Jsem ráda, že jsem měla tu čest vyzkoušet přípravek Feel Eco na dudlíky a saviičky. Přípravek můžu doporučit a dokonce už mám objednané další balení a vzala jsem si rovnou i přípravek na skvrny, jsem na něj zvědavá. Příjemná jemná vůně (aspoň já cítím tu vůní miminka) Snadná manipulace Krásně umyje mastnotu Pění tak akorát 😊

Žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 26.12.2018

Mycí prostředek ecofeel mě mile překvapil. Je opravdu úplně bez vůně a zápachu. Krásně pění a bezvadně umývá mastnotu na dětských lžičkách. Vyzkoušela jsem už spoustu produktů ale tento byl opravdu jeden z nejlepších. Dceři dávám Vigantol na lžičku a ostatníma prostředkama to nejde skoro vůbec umýt ta mastnosta ale ecofeel to zvládnul hravě a ještě ho nebylo potřeba dávat moc stačí opravdu trošička.

Opravdu jsem žádné zápora nenašla za mě úplná spokojenost a strašně moc doporučuji.

vybraná testerka | 17.12.2018

Testovala jsem prostředek na mytí dudlíků a lahviček,používám na lahve,savičky a dudlíky,naše speciální mléko je opravdu hodně mastné,ale tento prostředek si s mastnotou dobře poradil.Dávkování je snadné,nevytváří příliš pěny,což já oceňuji,balení je praktické i gelové složení mi vyhovuje.

vybraná testerka | 12.12.2018

děkuji za možnost testovat přípravek Feel Eco prostředek na mytí dudlíků a lahviček. 500 ml vystačí na velice dlouhou dobu při dávkování 5 ml na 5l vody. přípravek neobsahuje parfemace a barviva a nezanechává na umytých věcech povlak a šmouhy.

-

vybraná testerka | 12.12.2018

přípravek Feel Eco prostředek na mytí dudlíků používám na mytí dudlíků, lahviček, plastových kousátek a jiného. ruce po mytí nemám vysušené a šupinaté jako s jinými přípravky a proto tento produkt doporučuji.

není

vybraná testerka | 26.11.2018

Nečekala jsem to, ale naprosto mě tento výrobek nadchnul! Pomohl mi vyprat vše, co jsem potřebovala včetně velmi špatně pratelných skvrn - odstranil krev, fleky od stolice na látkových plenách, trávu, fixy... Moc takovýmto výrobkům nevěřím, bývám skeptická, ale až mi dojde, pořídím si ho znovu, myslím, že pro maminky neocenitelný pomocník. ;-)

Nenašla jsem zápory.

vybraná testerka | 25.11.2018

Přípravek má jednoduché otevírání - stačí pootočit a je otevřený. V zavřené pozici nelze zmáčnout páčku na nanášení přípravku. Přípravek funguje opravdu dobře, ale nepovedlo se odstranit všechny skvrny. Přípravek výborně zabral i na staré skrvny neznámého původu, které opětovným praním v běžném prostředku nezmizly. Výhodou je i ekologický původ výrobku.

Přípravek naopak nefungoval na čerstvé skvrny od ovoce, přestože byl použit brzy po zašpinění. Řekla bych, že na skrvny po zelenině funguje lépe, než po ovoci. Rozprašovač stříká poměrně silný proud, který se ale hůře zaměřuje na skrvnu. Uvítala bych raději rozprašovač, který zacílí na trochu širší oblast kolem skvrny.

vybraná testerka | 25.11.2018

Jsem ráda, že jsem dostala možnost otestovat tento přípravek. Byla jsem mile překvapena. Snadná aplikace, ekologický k životnímu prostředí a hlavně opravdu odstraní snad všechny skvrny. Takové ty "neodstranitelné" skvrny nám opravdu zmizely. Ihned po doručení jsem měla možnost to vyzkoušet (syn papal rajče :) ) - po skvrně ani památky 👍 Trávu také vyčistil 😊 Za mě naprostá bomba. Určitě doporučuji.

vybraná testerka | 24.11.2018

Výrobek je v eko kvalitě,toho si cením nejvíc. Kupujeme i eko prášky na praní,protože nám velmi záleží na zdraví. Zabral na skvrny od čokolády a kečupu,ale zdá se,že se musí odstraňovač použít okamžitě.

Nezabral na bláto,ani trávu,protože,než jsme došli zvenku domu,skvrna zaschla.A pak už to nepustilo. Takže se zdá,že na skvrny se musí asi použít ihned.Ale to se často nepovede.Mame čtyřleté dítě a občas navštívíme i restauraci.Nez se dostaneme domu,skvrna zaschne a je to pak problém,to odstranit.Takto zaschlá skvrna nepustila ani od kečupu.

vybraná testerka | 21.11.2018

Dobrý den, děkuji za možnost testování přípravku Feel Eco odstraňovač skvrn Baby. Všeobecně se snažím kupovat pouze ekologické přípravky, o to větší radost mám, že jsem měla možnost seznámit se s tímto přípravkem. Bláto a trávu jsem s ním zatím nečistila, zato se skvrnami od jídla na tričku si poradil perfektně. Stačila půlhodinka působení a praní na 40 stupňů a skvrny opravdu zmizely. Určitě DOPORUČUJI všem maminkám, kterým záleží nejen na zdraví jejich dětí.

vybraná testerka | 19.11.2018

testovala jsem odstraňovač skvrn a byla jsem z něho mile překvapena. Myslela jsem, že všechny skvrny neodstraní a opravdu vše zmizelo. Zkoušela jsem různé skvrny např. tráva, která jde vždy špatně a i s tou si přípravek poradil. Kromě toho se dobře aplikoval na oblečení

vybraná testerka | 19.11.2018

Testovala jsem odstranovac skvn z ktereho jsme mile nadsena. Má snadnou aplikaci a opravdu odstanuje všechny skvrny na které jsme ho použili( tráva, jídlo). Výrobek je v bio kvalitě a proto jsme nadseni. Doporucuji.

vybraná testerka | 16.11.2018

Za nás maximální spokojenost. Snadná aplikace, ekologický přípravek šetrný k našemu životnímu prostředí a hlavně skvěle funguje. Trochu jsem se obávala, zda bude účinkovat, protože oblečení mých dvou dětí je skvrn od jídla mnohdy plné, ale poradil si s nimi dobře. Výhodou je i to, že lze použít na všechny typy prádla, bílé i barevné.

vybraná testerka | 16.11.2018

Klady tenhle malý pomocník určitě má a ten hlavní je že je to Eko přípravek, který nezatěžuje životní prostředí a tomu dávám palec nahoru. Skvrny odstranil snad všechny, krome skvrn od kurkumy, kterou snad nevypere nic. Dokonce si poradil i se zažranou skvrnou která byla již jednou zapraná.

Trochu jsem měla problém s aplikací, nevím jestli jsem dostala vadný kus nebo to mají všechny přípravky, ale postřikovač tedy nestříkal podle mých představ a vršek s pumpičkou mi dosti prokluzoval a točil se

vybraná testerka | 12.11.2018

Dostala jsem možnost vyzkoušet odstraňovač skvrn a za mě má 1s*, jako opravdu, spray zamíří přímo na místo, kam zamířit má a pocit, že je eco je super. Vyzkoušela jsem ho na pár odolných skvrn a jsou pryč...

14.02.2023

Produkty Feel Eco Baby jsem používala hned co se malý narodil a jsou super, nedráždí jemnou pokožku dítěte

20.11.2022

skvělý prací produkt pro novorozenata, určitě doporučuji krásně voní a změkčuje prádlo

27.10.2022

Skvělá značka šetrná k přírodě ale i k dětem.

žádné

14.12.2020

Všecky produkty Feel Eco doporučuji, univerzální prostředek je nejlepší, můžete koupit malý vzorek, obyč balení nebo rovnou celý kanistr, a vůně aviváží nemá chybu.

23.10.2020

Přírodní čistící prostředky, které neztěžují životní prostředí

08.01.2020

Odstraňovač skvrn jsem dostala v baličku pro miminko a musím říct, že jsem byla velice mile překvapena jeho účinností. Používám látkové pleny a ty jsou často zatřísněné od stolice, díky tomuto přípravku skvrny velmi dobře mizí. Určitě si najde uplatnění až najedeme na příkrmy,

-

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

02.07.2019

Produkty Feel Eco kupuji pravidelně, protože jsem alergická na klasické aviváže a prací prostředky. Hodně mě po nich svědí pokožka, takže hlavně spodní prádlo musím prát v eko přípravcích. Sice nejsou tak voňavé, ale jsou k pokožce šetrné a poradí si i s větší špínou.

09.05.2019

Produkty Feel Eco Baby nam nevyhovuji, jsou jeste dosti chemicke a drazdi citlivou detskou pokozku,ani muj 3 lety sny je enzvladnul a drbal s emi nich svedila ho cela kuze musela jsme vsehcno rpadlo preprat

01.05.2019

Skvěle odmašťuje, ocenuji složení výrobků(ekologické).Nevysušuje,není zbytečně parfémovaný-příjemná a lehká nevtíravá vůně. Při aplikaci stačí jen malé množství.Mohu jen doporučit, protože je to záruka naprosté kvality!

Nic

10.03.2019

Největší klady této značky jsou pro mě zcela určitě ty, že výrobky jsou bez parfemace (to opravdu kord u malé velmi oceňuji) a že jsou šetrné..Produktu dělají, co slibují. Všechno je čisté přesně, jak má u malých detiček být. Za mě rozhodně palec nahoru a nemůžu říct nic jiného kromě chvály.

Za nás žádné.

17.01.2019

Zakoupila jsem Feel Eco odstraňovač skvrn Baby, protože mám doma malé matly. Holky se utřou do rukávu, nebo umatlou u krku a hledám prostředek, který by dokázal zázraky :-D . Tento odstraňovač skvrn je umí jen z poloviny.. Skvrny např. od broskví odstranit neumí ani když jsem na skvrnu nalila ihned.

11.01.2019

Dokud se nám nenarodilo miminko, ekologické prací a čistící prostředky jsem neřešila. Nyní je vnímám jako opravdu důležité a to nejen vůči našemu vlastnímu zdraví, ale i vůči přírodě. S produkty Eco Feel baby mám jen dobré zkušenosti, oceňuji, že jsou bez zbytečné parfemace a přidaných chemických aditiv, přitom kvalitně odvedou svou práci.

30.12.2018

Tento prostředek na mytí dětských lahviček a dudlíků ocení nejedna maminka. Člověk se u něj může opravdu spolehnout na kvalitu a udělat tak pro svoje děťátko to nejlepší pro jeho zdraví a pohodu.

24.12.2018

Přípravek na prání Feel Eco baby je skvělým pomocníkem v každé domácnosti. Musím říci, že se mi opravdu osvědčil, většina skvrn zmizela, dokonce i skvrny od krve. Jen mi přišlo že pár fleků od ovoce porazit nedokázal. I tak na něj nedám dopustit.

17.12.2018

Feel Eco je česká značka, která nabízí přírodní produkty nejvyšší kvality pro péči o tělo a domácnost. Mám přípravek Feel eco prací gel a jsem spokojená, protože máme všichni citlivou pokožku a ne každý prášek na praní nám vyhovuje. Takže používám nejen pro děti, ale pro praní prádla celé rodiny. Vhodný pro prádlo kojenců a batolat, dětí a všech lidí s citlivou pokožkou. Funguje na bílé, barevné i tmavé prádlo. Velmi účinný i při nízkých teplotách, obsahuje složky pro ochranu barev. Bez alergenů, parfemace a konzervantů. Všechny aktivní prací složky jsou rostlinného původu

05.12.2018

Produkty Feel Eco Baby pouziva ma kamaradka.Ma maleho drobecka a nechce mu cpat zadne chemie- protoze uz jednou mel po pracim gelu vyrazku.Zatim si produkty chvali i kdyz ne vzdy vse pusti- s tim se ale musi pocitat

02.12.2018

Sice jsem nevytestovala, ale nedá mně to také se podělit o zkušenost, používám prostředek na mytí dudlíků a lahviček a je vynikají. Odmašťuje, dobře umyje a nemá žádnou chemickou "vůni", takže jsem opravdu moc spokojená.

01.12.2018

K narození miminka jsme od kamarádky dostali odstraňovač skvr. Nejprve jsem si říkal, že nebude potřeba, ale po 1.měsíci musím říct, že vůbec nelituji, jelikož vyčistí vše, co potřebuji a to nejen věci miminka.

25.11.2018

Výrobky od této značky mě velice překvapily, určitě mohu jen doporučit...přivedla mě na ně moje sestra a jsem za to mooooc rada, takže velice ráda doporučuji dal..akorát někomu může vadit vyšší cena....

24.11.2018

Z těchto produktů mám zkušenost s odstraňovačem skvrn. Jelikož jsme teď začali s příkrmy, tak nejhorší skvrnu máme pouze od mrkvička a jelikož dáváme našemu broučkovi celkem světlé oblečení, tak jsem to potřebovala mít zase krásně čisté

21.11.2018

Za me naprosta spokojenost ani jsem neverila ze to muze byt tak skvely pripravek a fakt funguje ted budu pouzivat na skvrny jen toto znici skvrny od vseho takze za me super vec a doporucim kamaradkam ktere porad neco zkousi na nezabira

18.11.2018

Feel Eco baby mám ráda. Používá ho i pro sebe, protože mám citlivou kůži a tento přípravek mi neskutečně vyhovuje.. Nedrýždí žádnou kůži a vše kolem je skvělé. Není drahý a navíc má přírodní složení, takže doporučuji

16.11.2018

Produkty Feel Eco Baby jsou revoluční pomocníci v dětské světě. Jsou nezávadné zcela přírodní a absolutně šetrné k jemné dětské pokožce. Produkty Feel Eco Baby jsou zárukou kvality, zdraví pro děťátko i naši přírodu.

15.11.2018

Za nás maximální spokojenost. Fandíme všem výrobcům, kteří se snaží jít tou správnou cestou. Navíc je pro nás příjemné zjistit, že daný produkt plní svou funkci a nejde tak o vyhozené peníze. Doporučuji.

14.11.2018

Produkt Feel Eco odstranovač skvrn je šetrný k pokožce i prostředí,mile mě překvapil výsledek skvrny byly pryč,nyní používám jen tento prostředek,doporučila mi sestra po kladných zkušenostech a dávám za pravdu!

14.11.2018
Doporučení: 10

I má rodina pouští so svého domova málo chemie. A produkty Feel Eco Baby o vysoké kvalitě nám ukazují, že to bez chemie jde. Neškodí tak životnímu prostředí ani malým dětem. Na zdraví všech přeci záleží.

14.11.2018

Produkty od značky Feel Eco znám a předminulý víkend jsme byli na veletrhu a jelikož tam měli stánek tak jsem neváhala a hned jsem se u něj hned zastavila se podívat. Z těchto produktů mám zkušenost s odstraňovačem skvrn. Jelikož jsme teď začali s příkrmy, tak nejhorší skvrnu máme pouze od mrkvička a jelikož dáváme našemu broučkovi celkem světlé oblečení, tak jsem to potřebovala mít zase krásně čisté. S pořízením jsem neváhala a udělala jsem dobře. Skvrny to odstranilo a my jsem zase fešáci :-D Taktéž oceňuji, že jsou všechny produkty šetrné k jemné dětské pokožce Tuto značku můžu všem vřele doporučit ;-)

13.11.2018

Produkty Feel Eco Baby jsu velmi šetrné k dětské pokožce a proto tyto výrobky mám hodně áda. Jsou čistě přírodní a to k dětské pokožce patří. Takto mám jistotu, že děti nebudou mít podrážděnou pokožku

13.11.2018

Mám ráda značky šetrné k životnímu prostředí. A tím spíše, jedná li se o značku českou. Těmto výrobkům dávám přednost. Proto jsem narazila i na tuto značku a vyzkoušela ji. Jsem moc spokojená, a určitě po ní příště sáhnu zase.

11.11.2018

Jako člověk, který se o ekologii zajímá již od útlého dětství, jsem nadšená, že existují české výrobky, které jsou kvalitní a ekologické. Od této značky jsem vyzkoušela řadu jiných výrobků a vše bylo super, takže mohu doporučit dál.

10.11.2018

Produkty Feel Eco Baby jsou výrobky vysoké kvality bez chemických prostředků, které neškodí ani životními prostředí. Tyto výrobky velice kvituji, protože jsou pro malé děti velmi důležité, protože mají mnoho použití. Ze zdravotního hlediska jsou opravdu neškodné. Moc doporučuji, používají se i v naši rodině.

06.11.2018

Tento produkt používá moje sestřenice a je velmi spokojená. Feel eco odstraňovač skvrn můžete používat přímo na skvrnu nebo společně s pracím prostředkem, což výhodou, že nakapete trochu na skvrny a můžete tak prát více věcí s normálním práškem :)

06.11.2018

Skvělá značka šetrná k životnímu prostředí a ke zdraví našemu a našich dětí. Zkušenost mám pouze s odstraňovačem skvrn, který je účinný a šetrný k prádlu i k nám samotným. Odstraní skvrny snad od všeho a prádlo je po něm jemné.

05.11.2018

Produkty Feel Eco Baby jsou skvělé v tom, že jsou opravdu hdně šetrné a přírodní, stejně tak ,jak to vyžaduji pro své dítě. Dokonce i zajímavě voní, prádlo je jemné a čisté. Za sebe mohu doporučit, nedráždí

03.11.2018

Také chci dopřát dětem ale i zbytku rodiny, šetrnou a bezpečnou péči o čistotu. Výrobky této značky jsou šetrné k lidem a k životnímu prostředí. Nezávadné složení je vhodné i pro alergiky. Šetrné složení a přitom vysoký účinek. Za velmi rozumnou cenu.

02.11.2018

Značku Feel Eco mohu doporučit všem. Jedná se o českou výrobu produktů pro tělo i domácnost a je v souladu s přírodou. Je k dostání v mnoha kamenných obchodech a má i eshop. Feel Eco nabízí velká, cenově výhodná balení, ale také malé cestovní balení či doplňkové zboží a dárkové poukazy.

02.11.2018

Vynikající značka, která myslí na životní prostředí a na zdraví našich nejmenších. Nezávadné složení výrobků je vhodné i pro ty nejmenší. Také pro alergiky je značka feel eco vhodná. Široké portfolio výrobků pro celou domácnost.

01.11.2018
Doporučení: 7

Výrobky Feell Eco je kvalitní česká značka úžasných výrobků,jak na tělo,tak i pro domácnost.Jsou dermatologicky testované,proto je může používat dospělí i děti s citlivou pokožkou.Odstraňovač skvrn vyčistí dobře skvrny od trávy,bláta jídla,atd.Také je výborný prostředek na dudliky a láhví.Doporučuji všem.

Žádné

01.11.2018

Výrobky Feel Eco doma již nějakou dobu používáme.Jsou šetrné k dětské pokožce což je skvělé a v dnešní době je těžké dobrý výrobek vybrat...nejradši mám odstraňovač skvrn,bez něj by to se čtyřmi dětmi doma ani nešlo :D

31.10.2018

Odstraňovač skvrn je dermatologicky testován, neobsahuje parfemaci, alergeny ani konzervanty takže ideální pro citlivou pokožku. Celkově tuto značku hodnotím velmi dobře . A určitě bych ji doporučila.

30.10.2018

Produkty feel eco máme u nás rádi. Zejména při péči o děti hlídáme, které výrobky s nimi přijdou do styku. Feel eco má nezávadné sloužení, nezatěžující přírodu ani lidský organismus. Jsou účinné, ale ne agresivní. Široká řada produktů pro péči o celou domácnost.

30.10.2018

Feel Eco odstraňovač skvrn Baby ej perfektní přípravek pro praní dětského prádla a prádla osob s citlivou pokožkou. Je vysoce účinný a přitom ekologický a nezaťužující přírodu zbytečnou chemií. Výhodou je i použití na bílé i barevné prádlo.

29.10.2018

Používám několik různých produktů feel eco. Záleží mi na tom, aby se rodina pohybovala v co nejméně chemií zasaženém domově a také mi není jedno, jaký odpad naše rodina produkuje. Sleduji složení výrobků a snažím se chovat šetrně k přírodě. Čistící produkty feel eco jsou jasným důkazem toho, že přípravky mohou být účinné a přitom ekologicky nezávadné.

29.10.2018

Feel Ecco super pro nase nejmensi sice cenove je trosicku drazssi ale kdyz chcete to nejlepsi pro svoje nejmensi myslim si ze by asi kazda sahla po teto znacce.Urcite budu kupovat detem pod stromecek.

29.10.2018

Testování produkty feel eco baby... Neznala jsem tuto značku, až když jsem viděla toto testování,mrkla jsem na recenze... Hodně lidí doporučovalo čistič skvrn .. tak jsem si jej koupila a pomáhá 😊 takže investice se vyplatila 😊

29.10.2018

TESTOVÁNÍ: Produkty Feel Eco Baby.Tuto značku znám dlouho jelikož je kvalitní.Pár jejich produktů jsem vyzkoušela,třeba odstraňovač skrvn a musím říci že skutečně funguje lépe než ostatní odstraňovače..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat