TESTOVÁNÍ: Pudinkový swing od Penamu

27.10.2020 | Testování

Podzimní počasí je tím správným obdobím zachumlat se do deky, dát si oblíbený druh kávy nebo čaje a k tomu něco příjemně sladkého a voňavého, co nemusíte péct vy. Práci za vás totiž udělal Penam. Na trh přichází novinka v podobě nadýchaného pudinkového swingu. Hledáme 20 testerek, které se do tohoto pudinkového pečiva s chutí zakousnou!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 56 testerek


Chutě na sladké nejsou nic, za co byste se měli stydět. Občas je dobré tělo vyslechnout, samo přece ví, co potřebuje! Povzbuďte ho a vlijte si do žil energii – tím nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem.

Sladké pokušení i vítaný doping

Dopřejte si to potěšení a ochutnejte výjimečné „Ze srdce sladké“ pečivo, které pro vás s láskou upekli pekaři z Penamu. Jedním takovým ideálním zákuskem k odpolední kávě je swing s náplní pudinkovou, který na první pohled zaujme nevšedním, zajímavým tvarem a krásnou etiketou se zlatou ražbou.

Klasickou chuť pudinkové náplně, která obsahuje 40 % výrobku, podtrhuje mimořádná vláčnost těsta. Výrobek patří do již zmiňované prémiové řady sladkého pečiva „Ze srdce sladké“ a získal ocenění Dětská chuťovka 2020, což svědčí o tom, že chutná všem bez rozdílu věku. Uspokojí i vaše chuťové buňky a zároveň vám během čajového dýchánku v rodinném kruhu zlepší náladu napříč generacemi.

Co když máte radši skořici?

Pokud však vy či někdo z vašich blízkých místo pudinku dá přednost máku, skořici, oříškům, čokoládě nebo tvarohu, sáhněte po jiné dobrotě z této prémiové řady, která vyniká pečlivým výběrem ingrediencí tak, aby každý kus získal svou zcela jedinečnou chuť a nezapomenutelnou vůni.

Pozornost pekařů je zaměřena na výběr samotných náplní, které jsou mimořádně jemné a chutné. Výsledné výrobky tak tvoří naprosto dokonale sladěný celek. Pověstnou třešničkou na dortu je osobitý a hravý grafický design, podtrhující poctivý a zároveň svěží charakter jemného pečiva. Dominantní světlý podklad spolu s hravými barvami tak potěší nejedno oko a navodí touhu ochutnat všechny druhy jemného pečiva řady „Ze srdce sladké“, které vám k tomu srdci i dokonce přirozeně přirostou.

Protentokrát však 20 testerek získá šanci ochutnat pudinkový swing, který z jejich stolu zmizí do posledního drobečku.

Více informací najdete na www.penam.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda si pro zlepšení dne dopřávají sladkou dobrotu.
HLASTE SE DO 9. LISTOPADU 2020.
Vybrané testerky získají swing pudinkový od společnosti Penam.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Efi92 09.11.2020

Ano, dopřávám. Nedokážu si představit ráno bez sladké snídaně, která mě spolu s dobrou kávou naladí pozitivně na celý den.

lvice 09.11.2020

Ráda si dopřeji sladkou dobrou a ještě raději, pokud se mohu o ní rozdělit.

WeronikaD 09.11.2020

Určitě a velmi ráda! Více času doma mi teď dalo možnost více se realizovat i v kuchyni, tedy ráda zkouším nové věci a především pečení je teď má vášeň :)

catine 09.11.2020

Na sladkém jsem bohužel závislá, takže určitě něco dobrého každý den.

Machulka00 09.11.2020

Ano, pokud potřebuji zlepšit den, tak si dám vždy něco dobrého sladkého ☺️

sofie 09.11.2020

Ano, když mám na něco chuť, tak vždy sáhnu po něčem sladkém 🙂

TerezaDivinova 08.11.2020

Každý den si dávám, většinou po obědě, něco sladkého, ať už se jedná o koláček, oplatek, čtvereček čokolády a nebo sladší kávu. Je to pro mě vzpruha do druhé poloviny dne 🙂

Kelli18 07.11.2020

Vždy mám po ruce nějakou sladkou dobrotu. Jak v práci v šuplíku tak doma. A když dojdou zásoby mě, tak jdu za dětma a ty se rádi rozdělí. ;)

K.tosovska 07.11.2020

Mám doma 4 chlapy, takže když něco zbyde, ráda si dám :-D

boszi1984 07.11.2020

Každý den si dávame s přítelem nějakou dobrotu na snídaně, nebo po obedě. Rádi bysme zkusili Pudingový swing. Vypadá to božsky. :)

ULRYLUC 07.11.2020

Pro zlepšení dne si dopřeju sladkou dobrotu každý den, alespoň kousíček 😁 vždy po práci s šálkem kávy 🥰☕️

Kakajko 07.11.2020

Bez sladkého si neumím představit den! Ať už je to doma upečená dobrota (buchta, bábovka, ...) nebo koupený sladký rohlík, kobliha, croissant...

Blanča 06.11.2020

Dopřávám si každý den, ve všední dny k odpolední kávě a o víkendech většinou ke snídani. Bez sladkého mi nefunguje mozek :-)

Ruverrl 06.11.2020

Sladká dobrota s káva k sobě patří stejně jako den a noc :) . Ano, dopřávám si...

JeLenka 06.11.2020

Sladkou dobrotu si dopravam ráda a pravidelně 😁 ono s malým dítětem je doping potřeba. Blbé tedy je, že už je ve věku, kdy mi můj doping obcas sežere 😅

marti17 06.11.2020

Sladké dobroty si dopřávám docela často a nejen na zpestření dne,ale když mě doma někdo rozčílí, také to je na mě pak vidět.

Ketka 05.11.2020

Občas to bez sladkého prostě nejde :) takže nějaký ten kousek sladkého se u mě vždycky najde

Misha11 05.11.2020

Kdyz se podari, tak ano, a velmi casto :) Hlavne ke kave po obede. Kdyz se nepostesti, chybi mi sladkost cely den a jsem nesva :D

javija 05.11.2020

Vzdy jsem si rada doprala sladkeho vic nez dost. Ted od te dobry co jsem tehotna, tak si hodne vybiram co sladkeho si dam, protoze na nej mam jen malo chut. Ale pudinkove pecivo doma milujeme, takze do toho bych se nenechala premlouvat!

Elli 05.11.2020

Sladkou dobrotu si dopřávám ráda, s chutí každý den, ráda zkouším nové chutě kombinace na sladkých dobrotech

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
84 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
32 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat