TESTOVÁNÍ: Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1

31.10.2018 | Testování

S ručním mixérem Quickchef 8v1 HB65LD38 značky Tefal si bez námahy užijete spoustu receptů. Za okamžik připravíte nejrůznější pokrmy díky vysoce výkonnému motoru s příkonem 1000 W. Přípravu budete mít pod naprostou kontrolou díky 20 rychlostem, které lze nastavovat bez vypnutí mixéru intuitivním a snadno použitelným voličem. Díky ochrannému krytu a protiskluzové úpravě rukojeti je používání pohodlné, zatímco v myčce omyvatelné díly usnadňují úklid po vaření. Nevěříte? Přihlaste se do testování a staňte se jednou z 20 testerek. Jaké budou vaše zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 55 testerek

Doporučeno: 44x


Vše doplňuje odměrka o objemu 800 ml, sekáček s nádobou o objemu 500 ml pro snadné sekání nejrůznějších ingrediencí a metla pro snadné šlehání. Třílitrová nádoba kuchyňského robota navíc umožňuje díky 5 funkcím připravovat různé pokrmy: strouhat, hnětat, sekat, krájet nebo mixovat ingredience pro libovolné recepty.

Všestranný pomocník

Využijte vysoký výkon motoru a mixování bez námahy, abyste mohli rychle a jednoduše připravovat různé pokrmy. Ochranný kryt poskytuje veškerý komfort potřebný pro vaření. Rychlost lze regulovat lehce ovladatelným voličem bez nutnosti mixér vypínat.

Rukojeť s měkčeným povrchem a protiskluzovou úpravou a ergonomický design zajišťuje lepší ovládání i s mokrýma rukama.

Bohaté příslušenství:

  • Odměrka o objemu 800 ml (celkový objem)
  • Nádoba na sekání o objemu 500 ml (celkový objem)
  • Šlehací metla
  • Kuchyňský robot 5v1 pro strouhání, krájení, mixování, hnětení a sekání všech vašich ingrediencí. S celkovým objemem 3 l (využitelný objem 2 l), včetně stěrky.

Cena: 3 059 Kč

Více informací na www.tefal.cz

Na hodnocení testovaného ručního mixéru se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

vybraná testerka | 09.01.2019

Mixér mi přijde vcelku masivní a hlavně multifunkční. Ponorný mixér je vcelku i výkonný, šlehání sněhu s metličkami trvá dost dlouho, ale asi to bude tím, že jsem potřebovala ušlehat sníh ze 4 bílků a to bylo moc. Jinak jsme vyzkoušeli strouhat sýr, ale tam vydrží motorek pracovat poměrně krátkou dobu a dost se přehříval. Jinak údržba super, je fajn, že většina částí se nechá dát do myčky.

Návod k použití by mohl být podrobnější, trvalo mi dlouho, než jsem vůbec zkompletovala strouhač a pochopila zámeček u nádoby. Motorek se při strouhání unavil a další spuštění bylo možné až po pauze, takže početnější domácnosti mají smůlu, větší množství zkrátla nenastrouhají!

vybraná testerka | 02.01.2019

Tímto děkuji za možnost testovat výrobek Tefal Quickchef 8v1.Tento kuchyňský pomocník mě nadchnul již při vybalování.Trochu mě zarazila ta spousta dílu a bála jsem se kde to všechno budu skladovat .Brzy však přišlo nadšení jak všestranný mixér je a nahradí spoustu domácích spotřebičů.První co jsme vyzkoušeli bylo rozhodně strouhaní brambor na bramboráky :D To je totiž velice neoblíbená činnost u nás doma...tenhle přístroj si s tím poradil velice dobře snadno a rychle.Strouhanku nastrouhal rychlostí blesku :D Přišel vlastně v tom nejlepším čase umíchala jsem v něm i některá těsta na cukroví což mi ušetřilo spoustu práce , ingredience to nádherně rozmíchalo a já těsto jen dohnětla. S oříšky si také poradil velice dobře...Skvěle ušlehal sníh polevu na perníčky.Poradil si i se sýrem ..Mohu mixér rozhodně doporučit a já si tohoto pomocníka rozhodně nechám a kdyby tato možnost nebyla nejspíš bych nad jeho koupí rozhodně uvažovala...A ani tyčový mixér nezahálel, omáčku dokázal krásně do rozmixovat.Pomohl velice při vyrobě dětských přesnídávek pro našeho nejmenšího.Prostě a jednoduše skvělý pomocník s velkým výkonem...ještě jednou děkuji za možnost testování :)

vybraná testerka | 02.01.2019

Je skvělý pomocník do domácnosti, krásně se s ním pracovalo, má krásné a praktické zpracování. Co musím vyzdvihnout je jeho skvělé úsporné složení při uschování, je dobře že nezabírá moc mista. Velká sekací miska se hodí častěji než by člověk myslel, cozme překvapilo. I strouhání mrkve zvládl na jedničku. Mohu jen doporučit.

vybraná testerka | 02.01.2019

Děkuji za možnost testovat tento ruční mixér. V mém testování uspěl, zvládl vše, co jsem si pro něj připravila. Tím, že jsem ho dostala k testování před vánoci, bylo jasné, že s ním budu zkoušet drtit ořechy, piškoty, strouhat zeleninu, míchat těsta a podobně. S ořechy si poradil, ani se tělo s motorem nezahřálo, o piškotech ani nemluvím. Zeleninu zvládl nastrouhat na požadované tenké nudličky perfektně. Těsta na cukroví jsem s ním nezkoušela, jsou dost tuhá, ale těsto na oblíbený švestkový koláč zvládl levou zadní, těsto nádherně promísil. Ponorný mixér bezchybně umixoval tradiční svíčkovou omáčku i naše oblíbené freshe z ovoce a zeleniny. Za mě tedy testování dopadlo na jedničku a jeho koupi můžu doporučit :)

Jedno malé negativum je zbytek zeleniny při strouhání mezi nožem a plastovým okrajem, ale zatím jsem se setkala s tímto problémem u každého stroje, takže to je opravdu malé negativum.

vybraná testerka | 01.01.2019
Doporučení: 9

Mám dobré zkušenosti se značkou Tefal. Přesto mé 3 předcházející výrobky typu ruční mixér a sekáček byly od jiných výrobců s přihlédnutím k ceně. Měla jsem možnost vyzkoušet tento set vícekrát denně a jsem mile překvapena. Předcházející výrobky vydržely maximálně do 2 let a byly velmi hlučné. Tento systém ručky má vychytané jištění a věřím, že hlavní pohonné složky by neměly odejít tak rychle. Velká variabilita funkcí a přizpůsobení rychlosti je největší předností. I nadále jej budu zatěžovat každý den a mnohdy ne jedinkrát. Vyrábím mnoho pomazánek a salátů i pro své blízké mimo svou rodinu. Saláty, strouhanka, těsto, zelenina na polévku aj. bez problémů.

Při strouhání čehokoliv při jakékoliv planžetě zůstávají nepořezané kousky a plátky mezi vrchním dílem a řezací plochou. To buď dokrájím nebo uplatním jinde.

vybraná testerka | 29.12.2018

- velký výkon mixéru (pro rozmixování například zeleniny v omáčce stačí opravdu jenom mžik) - multifunkčnost, 3 různě velké nádoby k dispozici, různé nástavce na strouhání - parádní sníh z bílků a podařila se i majonéza - příjemný vzhled - vhodné do myčky

- poměrně složitý system zavírání a sestavení mixéru - plast použitý na nádoby je velmi křehký, obávám se brzkého zlomení zarážek při zavírání nádoby víkem (bez toho to již nebude ale fungovat) - při strouhání sýra či zeleniny zůstává velké množství nenastrouhaného materiálu mezi plastovým víkem a vlastním strouhacím kotoučem

vybraná testerka | 27.12.2018

Mixér Trval Quickchef 8v1 je skvělým komplexním pomocníkem do domácnosti. Je výkonný, spolehlivý a multifunkční. Na uskladnění není náročný a lehce se udržuje. Vše, co od ručního mixéru potřebuji, mám v jednom. Určitě se stane častým pomocníkem v me kuchyni.

Je trošku těžší a ma krátkou šňůru.

vybraná testerka | 26.12.2018

Mixér Tefal Quickchef 8v1 je velmi šikovný pomocník do domácnosti. Má široké příslušenství, dá se využít na mnoho věcí. Při mixování tekutina nestříká do okolí, v sekáčku jsem rozsekala červenou řepu velmi rychle a mandle rozsekal na maličké kousky. Metlu jsem použila na šlehání žloutků s cukrem, našlehané byly krásně a rychle. Stejně jsem spokojena s funkcemi robotu. Ráda budu ve své domácnosti přístroj využívat.

Nedařilo se mi rozběhnout robot, je tam takový knoflík- zámeček, jeho funkce není v návodu dost zdůrazněna. Tak mi trvalo dost dlouho, než jsem přišla, jak na to.

vybraná testerka | 26.12.2018

snadné ovládání ,velmi všestranné použití (nahradí více přístrojů ) úspora místa v kuchyni, správná velikost požadovaných ingrediencí (nastrouhané brambory, nadrcená cibule,našlehaný sníh),dobře rozmixované ingredience (krémová polévka)

krátká šňůra , vyšší váha motoru , hlučný motor

vybraná testerka | 26.12.2018

Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1 je dokonalý multifunkční přístroj do kuchyně. Nahradil mi několik zastaralých a již málo výkonných kuchyňských pomocníků které jsem doposud používala. Je vysoce výkonný, spolehlivý, má všestranné použití a bohaté příslušenství. Má jednoduché ovládání a snadné čištění. Ušetří čas, práci i místo v kuchyni. Osvědčený výrobce zajistil opět kvalitu. Doporučuji.

vybraná testerka | 25.12.2018

Naprosto super pomocník, nemám žádné výhrady k tomuto výrobku. Je zkrátka skvělý. Každému ho můžu s nejlepším svědomím doporučit. Něco podrobného jsem měla již dříve, ale dosloužilo to. S tímto mixérem jsem naprosto spokojená.

vybraná testerka | 11.12.2018
Doporučení: 26

Je naprosto dokonalý! Ohromila mě rychlost, s jakou pracuje, designe je také moc pěkný a ta síla...prostě něco neskutečného. Ani jsem nečekala, že bude tak skvělý. Dělám s ním spoustu dobrot a už se těším na Vánoce jak mi usnadní práci. Myslím, že tento mixér by neměl chybět v žádné domácnosti.

vybraná testerka | 10.12.2018

Úžasný multifunkční mixér Tefal Quickchef 8v1!. Překvapil mě svým výkonem, designem a kvalitou provedení. Usnadní mnoho práce jak při vaření, tak při pečení... Neměl by chybět v žádné kuchyni vášnivé kuchařky.

vybraná testerka | 10.12.2018

Výborný multifunkční pomocník do každé kuchyně. Vyzkoušela jsem mixování, šlehání, hnětení těsta i sekání ořechů a drcení sušených paprik. Oceňuji silný motor, rychlost, kvalitní práci a ergonomický desing. Je lehce ovladatelný a snadno se udržuje. Doporučuji.

14.02.2023

Je to perfektní mixér s bohatým příslušenstvím. Využívám ho téměř denně

19.12.2022

Tento ruční mixér mi moc vyhovuje, vše se dobře namixuje

20.11.2022

dokonalý pomocník do kuchyně, krásně mixuje omáčky

27.10.2022

Dokonalý pomocník do každé domácnosti

Žádné jsem neshledala

17.11.2021

Tento mixér je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Ušetří hodně času.

19.08.2020

Nemám mu co vytknout. Jsem moc spokojená. Krásne a lehce se čistí, skladuje se lehce a hlavně mixuje krásně, tak jak požaduji.

nic

14.07.2020

Tento ruční mixér je výkonný, nezabere mnoho místa, snadná obsluha.

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

26.02.2019

Ruční mixér používám snad na všechno od polévek, přes bramborovou kaši až po pečení dortů. Líbí se mi všestranné příslušenství, hlavně malá sekáček, díky kterému se dá skvěle připravit domácí pesto. Doporučuji každé kuchařce :-)

11.02.2019

Na tycovy mixer je tento výrobek masivní a objemny, ale o to více a.lepe funguje. Poradi si s jakýmkoliv pokrmem, dětské prikrmy byly během chvilky hotové, bez hrudek. Jsem naprosto spokojená a určitě doporučuji.

16.01.2019

Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1 si hravě poradí s každým ovocem nebo zeleninou má neuvěřitelných 20 rychlostí a velice silný motor, který každé jídlo mixuje rychle a dokonale. Nemusíte se bát, že rozmixování polévky, mixér uvaří. Což se mi několikrát u jiných značek stalo.

09.01.2019

Z ručního mixéru jsem byla nadšená! Konečně žádné plasty a opravdu bytelné rukojeti, které se hned tak nerozbijí. Líbí se mi jak vzhledově, tak funkčností. Použila jsem ho hned pro přípravu vánočního cukroví a rozdrtil naprosto dokonale ořechy během vteřiny. Trošku jsem bojovala s otevřením víka, respektivě s pojistkou, ale chce to cvik a trochu síly a poté už to jde dobře. Měla jsem možnost vyzkoušet všechny příslušenství a u nás mixér už zůstane! Je dokonalý a já moc děkuji za možnost mixér otestovat!

04.01.2019

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí.

02.01.2019

Od Tefalu mám doma několik spotřebičů, hlavně kvůli jejich kvalitě. Kvalitní zpracování, spousta doplňků a tedy možností využití. Sekáček používám hlavně na sekání oříšků, které používám často. Praktický pomocník do každé domácnosti.

30.12.2018

Mixér jsem měla možnost vyzkoušet u své známé. Líbí se mi jeho multifunkčnost, zkoušela jsem šlehat krém, byl rychle vyšlehaný a pevný. Mixování také probíhalo bez problémů. Možná bych uvítala delší šnůru,

28.12.2018

Musím uznat, že na tohoto pomocníka v kuchyni nedám dopustit. Má velmi mnoho příslušenství, takže s ním opravdu uděláte vše od smoothie až po dokonalé rozmixování ořechů a tvrdších přísad. Vřele doporučuji.

25.12.2018

ruční mixér Quickchef 8v1 HB65LD38 značky Tefal je všestranný pomocník do domácnosti, který si poradí se vším, co si vzpomenete. Taky značka Tefal je stálice na trhu už spoustu roků a jejich výrobky jsou kvalitní a nemají konkurenci.

24.12.2018

Mixéru není nikdy dost a tento je naprosto úchvatný. Dokáže si poradit nejen s ledem ale i tvrdou zeleninou, ale vysleha i pomazánku dohladka. Je to nenahraditelný pomocník , za sebe doporučuji, velká spokojenost

21.12.2018

Tefal je pro mě sázkou na jistotu. Ani v tomto případě mě ruční mixér nezklamal. Velmi praktický pomocník do domácnosti, kde jsou malé děti a začíná se u nich s prvními příkrmy. Mixér je velmi výkonný a má bohaté příslušenství.

17.12.2018

Značka Tefal je moje oblíbená a od nich mám několik přístrojů v domácnosti, taky pánve a jiné............. Tohoto super pomocníka - ruční mixer Quickchef 8v1 jsem dostala jako dárek loni k vánocům od tchýně, a je to opravdu super pomocník. Dokáže prostě skoro všechno. Jsem ráda, že ho mám a doporučuji všem.

13.12.2018

Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1 je dokonalý multifunkční pomocník, kterého uvítá ve své donmácnosti každá hospodyňka. Dokáže mixovat, šlehat, hníst těsto a zvládné i sekání tvrdých potravin. Mu super design, snadné ovládání a údržbu.

06.12.2018

Vynikající a velmi multifunkční pomocník do každé kuchyně. Stačí pár vteřin k nasekání větších kusů na menších a nebo rozmixování polévky. Snadno se omývá. Skvělý dárek pod stromeček každé hospodyňce.

06.12.2018
Doporučení: 9

Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1 je velice zajímavý tím, že má více funkcí. Jedná se o všestranného pomocníka s vysokým výkonem. Rozmixuje zeleninu, ovece i ořechy. A je zajímavý díky minimální spotřebě.

06.12.2018

Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1 je prfektni pomocnik , ktery se hodi do kazde kuchyne.Kazda hospodynka ho vyuzije.Bezvadne rozmixuje zeleninu , ovoce ale treba i orechy.Jsem s nim maximalne spokojena.

04.12.2018

Skvělý pomocník do každé kuchyně. Rozmixuje a poseká všechny druhy potravin. Velmi rychle zpracuje do požadované konzistence s minimem námahy, hluku a nepořádku. Snadno se rozloží, složí, umyje, vyčistí a znovu připraví k použití. Tefal je odborník na podobné spotřebiče.

04.12.2018

jsem ráda, že vlastním zrovna tento pomocník do kuchyně, který mi opravdu snadně pomůže při všech činnostech. Ať už při pečení vánočního cukroví, při kterém jsem ho požila na sekání ořechů, tak už na kaše apod.

03.12.2018

Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1 oceňuji ho každý den. Skvěle mi pomáhá nejen při vaření jídel pro dospěllé, ale i pro dítě, třeba zeleninovou kaši. Dítě to tak lépe přijme. Doporučuji, doma se určitě hodí

01.12.2018

Tento výrobek a úžasný mixér jsem měla tu příležitost vyzkoušet u mé maminky. Musím podotknout, že dokonale rozmixoval jak cibuli, tak i ořechy a avokádo, dokonce přežil i drsný pád z linky, jen se lehce potlouk. Takže za mě, i výdrž.

30.11.2018

Je vidět, že Tefal je odborníkem na podobné kuchyňské pomocníky. Tento mixér se také povedl. Pohodlná a bezpečně uchopitelná, neklouzavá rukojeť, na které jsou knoflíky na ovládání je promyšlená, propracovaná. Vysoké, volitelné otáčky se přizpůsobí druhu potravin, které zrovna zpracováváme. Materiály jsou odolné, kvalitní. Ovládání snadné a údržba také. Pořizovací cena je přiměřená.

29.11.2018

Já osobně nejsem ten typ co by musel denně vařit nebo by ho to extra bavilo,ale s tímto ručním mixérem který v sobě spojuje mnoho funkcí si myslím,že by mě to bavilo mnohem více,jelikož ušetří práci..

28.11.2018

Mám rád pomocníky kteří dělají více něcí najednou,Sekání,drcení,,,Tento mixér je na to jako dělaný,snadno se udržuje a v praxi je velice rychlý.A také skladný.Má minimální spotřebu což velice ocenuji,doporučuji

28.11.2018

S touto značkou jsem celkově spokojená. Toto není výjimkou. Je to víc pomocníků v jednom takže paráda. Člověk si v kuchyni ušetří čas i práci. Navíc se mi líbí rukojeť s měkčeným povrchem a protiskluzovou úpravou a ergonomickým designem protože zajišťuje lepší ovládání i s mokrýma rukama a co si budem často je člověk při pečení i opatlaný.

Peníze

27.11.2018

Vynikající výrobek od dobrého výrobce. Vyrobený z kvalitních, odolných a bezpečných materiálů. Mnohé využité při přípravě pokrmů. Sekání míchání... to vše mu jde snadno, s minimem spotřeby energie. Velmi jednoduché, praktické ovládání šikovně umístěné na tyči mixéru. Také údržba je velmi snadná a rychlá.

26.11.2018

Vynikající, multifunkční výrobek od mé oblíbené značky. Šetří čas a hlavně místo v kuchyni. Poradí si s přípravou mnohých pokrmů. Dokonale připraví dýňovou či brokolicovou polévku ale také mnoho dalšího. Má elegantní vzhled, sofistikovaný mechanizmus se snadno ovládá a snadno udržuje čistý. Vynikající výrobek.

24.11.2018

Rucni mixery v domacnosti, jako pomocnik v kuchyni jsou naprosto jedinecna vec, jelikoz jsou stale po ruce, a to treba i na chate, kde se hodi na cokoli, prakticke pouziti, mixovani polevky, zeleniny, treba i napoju, co potrebujete.

21.11.2018

Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1 je uzasny vyzkousela jsem u kamaradky ma velke nadoby takze se tam da mixovat vice porci pekne dohladka i vzhled je uzasny urcite si take poridim je to vekly pomocnik do domacnosti

19.11.2018

Bez tohoto ručního mixéru si neumím představit svou kuchyň. U nás se vůbec nezastaví. Jelikož mám doma miminko, tak mi je velkým šikovným pomocníkem. Vždy když chci něco na jemno, tak beru do ruky právě tento mixér. Je perfektně výkonný a jídlo s ním je krásně jemné a dokonale rozmixované. Mohu ho všem jen a jen doporučit.

18.11.2018

Výrobky Tefal jsou opravdu skvělé, mám doma a nikdy nezklamaly.Ruční mixér je maximálně výkonný, rukojet je s měkčím povrchem a s protiskluzovou upravou.Zajištuje tak lepší ovladatelnost i s mokrýma rukama.

žádné jsem nenašla

18.11.2018

Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1 je naprostá bomba u mě v kuchyni. Od té doby, co se mi rozbil můj starý mixér, tak si tento nemohu vynachválit. Jsem s ním spokojená a umí toho více, než jsem očekávala.

17.11.2018

Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1 je výborný pomocník do domácnosti, velice kvituji vysokou výkonnost motoru, kterou lze nastavovat i bez vypnutí. Protiskluzová ochrana rukojeti je perfektní a velice dobře se mi drží v ruce. Výrobkům Tefal dávám přednost, protože mě vždy přesvědčily o své kvalitě.

16.11.2018

Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1 disponuje opravdu silným motorem, který si hravě poradí s každou potravinou, kterou je potřeba rozmixovat. Ruční mixér Tefal Quickchef 8v1 disponuje spoustou funkcní navíc.! :)

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat