TESTOVÁNÍ: Šampon proti lupům Mediket Plus

15.02.2019 | Testování

Trápí vás lupy, svědění či jiné problémy pokožky hlavy? Pak se přihlaste do našeho testování šamponu Mediket Plus. Hledáme 40 testerek, jež budou po dobu 6 týdnů tento šampon testovat. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 90%

Hodnocení: 89 testerek


Šampon Mediket Plus je vhodný pro všechny, které lupy trápí ve větší míře či mají jiné kožní problémy, jež jsou doprovázeny nadměrnou produkcí kožního mazu a svěděním.

Sbohem, lupy

Dermatologický šampon proti lupům Mediket Plus se dvěma účinnými látkami vám pomůže se těchto potíží zbavit a dosáhnout zdravé pokožky hlavy a vlasů bez lupů. Je určen k řešení závažných problémů s lupy, kdy hlava svědí a na její pokožce se tvoří větší množství lupů. Ty ulpívají nejen u kořínků, ale také po celé délce vlasů a padají i na ramenech. Lupy se navíc i přes preventivní péči vracejí a je obtížné se jich zbavit.

Receptura šamponu Mediket Plus obsahuje octopirox a další účinné látky, jejichž kombinace zabraňuje množení kvasinek a bakterií na pokožce hlavy. Právě ty jsou totiž původcem výskytu lupů. Díky tomu šampon zabraňuje tvoření tzv. suchých lupů (neprovází je zvýšená mazotvorba), ale je účinný i proti tzv. mastným lupům provázeným naopak vyšší tvorbou mazu. Šampon Mediket Plus má příjemnou vůni, neobsahuje barviva ani parabeny a je dermatologicky testován.

Jak se používá? Naneste přiměřené množství šamponu Mediket Plus na mokré vlasy a masírujte jím pokožku hlavy až do vytvoření jemné pěny. Nechte působit 3–4 minuty a důkladně opláchněte. Používejte šampon Mediket Plus dle potřeby 2–3krát týdně.

Cena: 290 Kč/100 ml

Více informací na www.mediket.cz

Testování bude probíhat po dobu 6 týdnů.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak dlouho již s lupy bojují a co u nich stav pokožky hlavy vždy zhorší
HLASTE SE DO 25. ÚNORA 2019.
Vybrané testerky získají dermatologický šampon Mediket Plus.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 30.04.2019

Šampon.je jemný,s lehkou vůní.Nevěřila,jsem že zabere.Hlava mě svědila.Pokožka na hlavě se zklidnila,už tolik nesvědí.Lupú je již méně.Chce to používat dlouhodobě,pak zcela jistě zabere více.Děkuji za možnost testovat.Hodnocení vkládám až teď,jsem po nemoci.

Troch je dražší.

vybraná testerka | 28.04.2019

Šampon je neutrální vůně, tudíž vhodný pro kohokoliv, což ocenuji. Svědivost opravdu rychle ustoupila a šampon pracoval tak, jak měl! A výborně si poradil s mastnými a zatěžovanými vlasy. Rozhodně šampon doporučuji.

vybraná testerka | 22.04.2019

Šampon jsem vyzkoušela,protože mám douhodobě problémy s lupy,taktéž můj syn.Můžu vřele doporučit,účinek tam je,lupy se ztrácejí,musíme vytrvat a doufat,že už je tento šampon zažene definitivně.Navíc krásně voní a vlasy jsou příjemné na omak.Děkuji

Zatím žádné.

vybraná testerka | 18.04.2019

Děkuji za možnost vyzkoušení tohoto výrobku. Od těhotenství jsem měla problémy s lupy, které se po porodu ještě zhoršily. Nedostatek spánku, stres jistě k tomuto problému také pomohly. Vyzkoušela jsem několik šamponů proti lupům, které jsou běžně dostupné v drogerii, ale bez většího úspěchu. Po použití šamponu Mediket Plus se první výsledky dostavily téměř okamžitě. Oceňuji příjemnou vůni šamponu a dostatečné pěnění, které usnadňuje mytí vlasů. Používám tento šampon ob mytí a lupů výrazně ubilo, svědivost hlavy je také menší. Jsem přesvědčená, že s tímto šamponem nebude trvat dlouho a svého problému s lupy se zbavím úplně.

koukala jsem se v drogeriích v okolí a nikde jsem ho v nabídce nenašla :-(

vybraná testerka | 18.04.2019

Šampon jsem vyzkoušela jen párkrát, plnohodnotně ho testoval 17letý syn, protože má s lupy a svěděním hlavy mnohem větší trable než já. Časté mytí mu nedělalo potíže, je zvyklý i z minulosti. Mne to naopak dost obtěžovalo, vlasy se mi mnohem více mastily, takže jsem je také myla obden.Neměl ani problém s rozčesáváním, na rozdíl ode mne, která při polodlouhých vlasech běžně používá kondicionér - teď jsem se bála, abych nezhatila účinek šampónu.Oba kladně hodnotíme skoro neznatelnou, nevtíravou vůni a lesk vlasů po umytí. Synovi se od svědění po těch 6 týdnech znatelně ulevilo, i lupů má méně.

Šampón má syntetické složení, vysušuje i ruce, kterými si vlasy prodrbáváte. Abych docílila bohaté pěny, musela jsem ho použít více. A oběma nám při naší (ne)trpělivosti dělalo potíže nechat šampón působit aspoň ty 3 minuty.

vybraná testerka | 17.04.2019

Za mě tedy šampon mohu doporučit. Šamponem jsem si nemyla vlasy každé umytí,ale ob jedno a musím vyzdvyhnout vůni, to že šampon pění a velikost balení tak akorát, skvěle padne do ruky a dobře se drží v mokrých rukou při aplikaci.Svědění hlavy mi také ustoupilo, už se nedrbu 1000x za den. Určitě tento šampon budu i nadále používat, přeci jenom šupinky ve vlasech nevypadají moc hezky.

vybraná testerka | 17.04.2019

Šapmón jsme používali tři . Já , dcera a manžel. U dcery se lupy po používání zcela ztratily. U mne taky a u manžela řádny ubyla tvorba lupů. Šampón má velice příjemnou vůni. Pění "tak akorát" a vlasy jsou krásně jemné

nevidím

vybraná testerka | 16.04.2019

Překvapila mě jemná pěkná vůně šamponu. Velmi dobře pění, i na delší vlasy stačí poměrně malé množství. Vlasy jsou jemnější, lupy ubyly a pokožka na hlavě přestala tolik svědit. Šampon je velmi příjemný.

vybraná testerka | 16.04.2019

Šampon mi skutečně pomohl zbavit se lupu, mám velmi suchou pokožku a pravidelným používáním se mi skutečně přítomnost lupu značně zredukovala. Každopádně tento sampon mohu jediné doporučit, opravdu to byl první sampon, který mi pomohl. 👍

Sampon jsem musela používat po umytí vlasů normálním samponem, protože se mi vlasy začaly mastir hned druhý den, na což jsem nebyla dosud zvyklá.

vybraná testerka | 16.04.2019

šampon se mi líbí , jsem spokojená , určitě budu používat i nadále , vlasy jsou po používání šamponu Mediket plus krásně lesklé , zdravé , příjemné na dotek a samozřejmě bez lupů ! Konečně bez lupů ! Děkuji .

vlasy jsou po používání šamponu Mediket plus moc jemné a elektrizují , na což nejsem zvyklá

vybraná testerka | 16.04.2019

Již po mých zkušenostech jsem tolik nevěřila, že by mi mohlo něco pomoci s bojem proti lupům. Po prvním umytí to tak vypadalo i zde u testovaného produktu. Ale po pár dalších umytí mě MEDIKET PLUS přesvědčil, že umí zázraky nejen s lupy, ale dokonce i stroupky, které začali mizet a zároveň se zlepšila kvalita vlasů.Mimo jiné příjemná lehká vůně a jemná konzistence.

žádné

vybraná testerka | 16.04.2019

Šampon byl na moje překvapení krásně pěnivý, což jsem nečekala u těchto druhů šamponu. Ale to by bylo asi vše kladne. Měla bych napsat ještě pár znaků, aby mi bylo uznáno testování, ale nic jiného kladného nemám

Mám pro lemy s lupy i svědivou pokožkou. Ani jedno se mi nikterak nezlepšilo. Svědivá pokožka byla stále, ti mi lépe zabírá klasický šampon proti lupům i pokožce.

vybraná testerka | 16.04.2019

Byla jsem se šamponem moc spokojena bylo to velmi mile prekvapeni. Ani jsem necekala ze jeho ucinnost bude tak rychla. Za me opravdu velka spokojenost a mohu vsem jen vrele doporucit a bety dekuji za moznost testovani.

vybraná testerka | 16.04.2019

Děkuji za toto testování. Šmapon Mediket Plus mi na lupy opravdu pomohl, byla jsem až překvapená, protože po předchozích zkušenostceh s nejrůznějšími jinými šmapony jsem se moc neodvážila doufat. Kůže na hlavě se přibližně po dvou týdnech užívání zklidnila a byla méně podrážděná, přišlo mi, že tolik nesvědí. Lupy se taky začaly ztrácet. Už se to vůbec nedá s dřívějkškem srovnat. Moc se mi líbí konzistence šamponu, stačí ho jen málo a nijak nestýká. Určitě bych ho doporučila všem , co mají tyto problémy

vybraná testerka | 15.04.2019

Šampon Mediket Plus má pěkné balení, lahvička se dobře drží, má příjemnou vůni a dobře se nanáší. Vlasy jsou po umytí jemné, tak rychle se nemastí, pokožka se uzdravila, přestala svědit a lupy zmizely.

Snad jen cena.

vybraná testerka | 14.04.2019

Po 6 ti týdnech testování,konečně můžu napsat i svůj posudek na tento skvělý šampon. Šampon se dobře nanáší, voní a pění tak akorát. Lupy mi zmizely cca po týdnu používaní. Jsem z tohoto produktu velmi mile překvapená.

Malé balení Pokožka hlavy mě při prvních nameseních chvíli svědila, poté vše v pořádku.

vybraná testerka | 14.04.2019

Cela nedockava jsem hned sampon odzkousela.Opravdu se dobre nanasi a krasne peni.Po asi tretim pouziti prestala svedet pokozka hlavy a kvalita byla znat i na vlasech. Je prima ze je husty a kdyz staci tak malo-dele tim vydrzi.

Pouze cena.Ovsem tim jak dlouho vydrzi a ze je ucinny se to vyrona.

vybraná testerka | 12.04.2019

Dobře pění a moc hezky voní.Po dlouhodobém používáni lze pocítit výsledky, pokožka není tolik zatížená a nesvědí. Navíc se dobře nanáší, protože není tolik tekutý jako jiné prostředky na mytí vlasů. Za mě bych ho určitě doporučila.

Malé balení, cena.

vybraná testerka | 12.04.2019

Šest týdnů používání - mytí 2x týdně. Ač jsem byla nedůvěřivá, nyní jsem spokojená. Hlava mě již nesvědí a lupy skutečně zmizely! Vyzkoušela jsem již spoustu šamponu a již přestala věřit, že se mi podaří tohoto problému zbavit. Tudíž za mě nejlepší výrobek na trhu. U ostatních nejen že mi nezabraly, ale hlava mě svědila již při používání (např.nejvíce Head and shoulders)

Malé balení Zatím je otázka, zda (příp. za jak dlouho) se mi problém s lupy vrátí, když přestanu šampon použivat.

vybraná testerka | 12.04.2019

Šampon opravdu pomáhá. Používala jsem skoro 6 týdnů a opravdu super. I s malinkým množstvím se mi udělala celkem bohatá pěna, kt jsem vmasírovala na pokožku hlavy a nechala 5 minut působit. Asi po týdnu používání (myju si hlavu 3x týdně) jsem si všimla, že už vůbec nevím co je svědění pokožly na hlavě a asi po dvou týdnech jsem ve vlasech nenašla žádné lupy. Za mě tedy naprosto super. Doporučuji šampon všem...určitě bych uvítala větší balení a kondicionér :)

vybraná testerka | 10.04.2019

Sampon jsem používala 6 týdnů, abych mohla dostatečně zhodnotit jeho užitečnost. Používala jsem sampon 2-3x týdně. I při menším množství šel krásně napěnit. Po nanesení jsem vždy nechala 4-6 min. působit, poté jsme smyla a dal klasicky použila kondicioner. Po 2 týdnech už jsem pozorovala, ze došlo k mizení lupů. Vlasy jsem měla podle mě lesklejsi a zlepšilo se mi rozcesavani vlasů. Vůně šamponu není nijak vtirava, taková příjemná citrusové vůně. Po 6 týdnech užívání mohu potvrdit, ze lupy se podařilo vymýtit a byla jsem spokojena i s celkovým lepším vzhledem mých vlasů. Bála jsem se vysušení, ale to se neobjevilo.

Uvítala bych i kondicioner, aby byl výsledek o to lepší. Vždy jsem musela používat svůj běžně používaný a věřím, ze to mohlo i ledacos ovlivnit.

vybraná testerka | 10.04.2019

Šampon oproti jiným šamponům z lékárny dobře pění, je za slušné peníze (a mnohem větší balení než šampony za dvojnásobnou cenu). Rozdíl je poznat již po týdnu užívání (používám 3x týdně). Používám ho asi pět týdnů a je to výrazný rozdíl. Po umytí, když jsou vlasy ještě mokré, je ještě vidět malé množství lupů, ale po vyfoukání úplně super.

První týden jsem byla zklamaná, myslela jsem, že šampon nezabírá, protože u jiného šamponu z lékárny byl rozdíl vidět snad okamžitě, ale chce to čas.

vybraná testerka | 09.04.2019

Šampón mě velmi mile překvapil! Nejdříve mě zarazilo malé balení šampónu, protože mám velmi dlouhé vlasy, ale nakonec mi vydržel celkem dlouho, stačí nanést malé množství. Po druhém umytí mě přestala svědět pokožka hlavy a postupně se začaly vytrácet lupy, nyní jsem úplně bez lupů. Mohu, z mé osobní zkušenosti potvrdit, že je to jeden z mála šampóonů, který mi vyléčil pokožku hlavy od lupů. Jako bonus je příjemná vůně.

Možná bych vyráběla i větší balení.

vybraná testerka | 08.04.2019

testuji šampon již několik týdnů a velké množství lupů ubylo.na umytí stačí velmi malé množství, které v předklonu vmasírovávám do pokožky hlavy. vlasy jsou po u mytí jemné a tak rychle se nemastí. určitě po spotřebování koupím další.

vybraná testerka | 08.04.2019

užívám šampon ode dne doručení a výrazným způsobem ubylo množství lupů. i pokožka hlavy výrazně méně svědí. balení padne do ruky a manipulace s ním je snadná. cena se může zdát vyšší, ale s odkazem na účinek se rozhodně vyplatí

nejsou

vybraná testerka | 08.04.2019

Tento šampon mě mile překvapil.Hned jak dorazil jsem ho otestovali.Po pár umytí mě přestala svědit hlava.Behem 14 dní jsem byla úplně bez lupů.Praktická lahvička a i vůně je příjemná.Za sebe můžu tento šampon doporučit.

vybraná testerka | 05.04.2019

Mohu jen doporučit. První mytí a svědění přestalo. Po dalších dvou umytí se začala pokožka uzdravovat. Po dvou týdnech jsem byla naprosto spokojená a nyní jsem si koupila v lékárně další šampon mediket plus. Je to takový malý zázrak pokožka hlavy mě svědila přes rok a stačilo dva týdny aby se naprosto uzdravila. Šamponu stačí málo a se správnou technikou mytí vydrží opravdu dlouho.Na to že jsem vyzkoušela spoustu drahých šamponu na svědivou a suchou pokožku hlavy, tak tento jediný zabral a naprosto mi vyhovuje. Vlasy jsou po něm jemné, lesklé, voňavé a skoro nemusím používat kondicionér ,a to mám dlouhé vlasy. Jsem ráda že si je nemusím ostříhat,protože to byla jediná rada na kožním, kterou mi dali ,aby mi pomohli. Moc děkuji za příležitost šampon otestovat a už bych neměnila

vybraná testerka | 05.04.2019

Hned po dodání šamponu jsem začala s testováním a musím říci, že jsem velmi mile překvapena. Konečně šampon, který opravdu funguje. Lupy téměř vymizely a pokožka hlavy nesvědí, Vlasy jsou po šamponu hebké a lesknou se. Žádné alergické reakce se nedostavily. Šampon má jemnou vůni, což mi vyhovuje, nemám ráda převoněnou kosmetiku. Šamponu stačí nanést jen menší množství, sice nepění, ale to mi vůbec nevadí, jsem zvyklá na tyto typy šamponu a jsem s nimi spokojená. Balení je menší než jsem čekala, ale jsem opravdu ráda za možnost testovat a do budoucna si šampon určitě koupím znovu. Za sebe můžu jen a jen doporučit.

vybraná testerka | 01.04.2019

Šampon příjemně voní - jen malinko a to mám ráda. Lupy to porazilo jen z části. není jich tolik a hlava fakt nesvědí. Ale zatím jsou stále, ikdyž už minimálně. balení je celkem malé a tak budu muset brzo dokoupit. Ale dám tomu šanci, snad se jich zbavím nadobro.

vybraná testerka | 01.04.2019

Šampon už po pár použitích snížil množství lupů a krásně zjemnil vlasy. Věřím, že po ještě delším použití lupy zmizí úplně. Je tak akorát velký, takže super i na cestování. Myslím, že.cena tohoto produktů je k jeho účinkům adekvátní.

vybraná testerka | 31.03.2019

Šampon je velice účinný. Již po několikátém použití se velké množství lupů vymilo a strupy se uvolnily bez nežádoucího vypadávání vlasů. Pokožka hlavy se zhojila a nesvědí. Další lupy se již nevytvářejí a vlasy se tolik nemastí.

Málo pění, cena

vybraná testerka | 30.03.2019

Příjemný šampon. Množství lupů se hodně zmenšilo, téměř je již nenalézám. Po použití jsou vlasy krásně lesklé. Docela dlouho se vlasy nemastí a přípravek příjemně lehce voní. Moc dobrá konzistence přípravku.

Nutno použít docela velké množství přípravku, aby se vytvořila dostatečná pěna. Malé balení. V očích přípravek docela hodně štípe, pokud se dostane do očí.

vybraná testerka | 29.03.2019

Neutrální vůně, pěkně pění a opravdu funguje, stacilo jedno umytí a bylo po urputnem svědění a velkych lupech, po doporucovanem používání se lupy zacaly vytracet,až opravdu zmizely.Jsem spokojená a můžu ho doporučit! Děkuji za možnost vyzkoušení!

vybraná testerka | 28.03.2019

Měla jsem velké problémy s lupy a svěděním hlavy. Po použití tohoto šampónu problém zmizel a pokožka hlavy je klidná, nevědí ani se neloupe. Šampón má příjemně sladkou, jemnější vůni, nijak silnou ani vlezlou. Předtím jsem si musela mýt hlavu každý den, protože se i rychle mastila. Teď už se tak rychle nemastí. Pomohl i chlapovi, který denně nosí v práci pokrývku hlavy. Vyšší cena je zde oprávněně. Určitě si ho koupíme.

vybraná testerka | 28.03.2019

Ráda jsem otestovala šampon Mediket Plus. Lupy nemám, ale dost mě svědila hlava až mě to nutilo ke neestetickému škrábání. Šampon jsem používala každý čtvrtý pátý den. Asi po třech umytí hlavy jsem pozorovala mírné zlepšení. Nyní šampon používám jednou za týden, někdy i za 10 dní a zdá se, že se můj problém vyřešil. Šampon je málo pěnivý, musím použít větší množství. Jinak bych ho doporučila každému, kdo má takový problém k vyzkoušení.

Trochu vyšší cena.

vybraná testerka | 26.03.2019

Trápili mě lupy a svědící pokožka. Už po krátkodobém použitím jsem cítila zlepšení. Lupy jsou pryč a pokožka hlavy se zlepšila. Navíc velké plus je že se mi po použití přestali rychle mastit vlasy a vypadali zdravěji.

vybraná testerka | 25.03.2019

Jsem ráda, že jsme měla možnost tento šampon vyzkoušet. Šampon nemá nějakou zvláštní parfemaci, které jsem se obávala. Voní velmi jemně a stejně tak i pění. Přesto, že mám husté dlouhé vlasy musím říct, že jsem se na jedno umytí spokojila s velmi malým množstvím produktu. Mohu jen potvrdit, že na lupy opravdu zabírá. Stejně tak na svědění pokožky. Nenechte se odradit vyšší cenou, protože tato investice se opravdu vyplatí. Za mě mohu jen doporučit. Palec nahoru.

Žádné.

vybraná testerka | 23.03.2019

Šampon mám a testuji , lupy zmizely a co je nejlepší nesvědí mě pokožka hlavy :) Navíc nemusím vlasy tak často umývat, nemastí se a jsou lesklé :) za mě tenhle šampon vše splňuje a moc mě potěšil, takže u něj i madále zůstanu.

Mám dlouhé vlasy a šamponu není velké množství v balení, i cena je celkem vyšší.

09.08.2023

super sampon, lupy se mi delaji v mnohem mensim mnozstvi

06.02.2023

Šampon používá syn a je spokojený.Nesvědí ho už hlava a lupy už také nemá

19.12.2022

Šampon mi moc pomohl s lupy, velice doporučuji

Žádné

20.11.2022

mohu doporučit, po prvním dvou dnech používání lupy zmizely úplně

27.10.2022

Skvělý šampón , který pomůže od problémů s lupy.

menší balení

08.10.2022

Lupy mi postupem čas opravdu mizí. Měla jsem s film problémy dlouho, ale tenhle šampón můj problém pošlu, ale jistě vyřeší.

17.11.2021

Velmi účinný a skvělý šampon proti lupům. Je velice skvělý a pomáhá.

13.03.2021

Vyzkoušela jsem tento šampón a musím uznat, že nějaké zlepšení tam je.

28.02.2021

Šampon je super, po několika umytí lupy skoro zmizely

03.02.2021

Kvalitní přípravek. Po prvním použití mě přestala svědět pokožka hlavy. Po vypotřebování balení jsem si všiml, že lupy opravdu hodně zmizely.

Balení je opravdu malé.

10.07.2020

Mě tento šampon pomohl,lupy už nemám a méně se mi masti vlasy.

sampon s dobrymi ucinky musi se ale pouzivat delsi dobu

zadne

09.07.2020

Šampon dokonale odstraní lupy z vlasů, vhodný pro pokožku trpící tvorbou lupů.

16.05.2020

vyzkoušeli jsme , ostatně jako vše co se u nás proti lupům dá sehnat , ale náše očekávání nesplnil

malá účinnost , lupy zůstaly + vysoká cena

13.05.2020

Vyzkousela jsem na zaklade hodnoceni zde a s lupy mi vyrazne pomohl. Urcite doporucim

12.08.2019

Šampon jsem vyzkoušela na doporučení od mé kamarádky. Šampon má příjemnou konzistenci, vůně je neutrální. Po umytí mám krásně jemné a hebké vlasy bez lupů. Vlasy si myji 2x týdně. Rozhodně doporučuji dál.

Žádné

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14.07.2019

Šampon proti lupům Mediket Plus je velmi účinný pomocník v boji proti lupům. Má příjemnou vůni a dobře se nanáší. Vlasy jsou po umytí jemné. Pokožka po pravidelném používání přestala svědit a lupy do značné míry zmizely. Určitě doporučuji vyzkoušet.

11.05.2019

Léčebný a zklidňující šampon mediket se u nás dlouhodobě zabydlel. Nejen mě, ale také manžela lupy a citlivá pokožka hlavy občas potrápí. Šampon díky svému jedinečnému složení pokožku hlavy uklidní, potlačí tvorbu lupů, zmírní svědění a pnutí. Cena je úměrná kvalitě přípravku. Nanáší se snadno, bohatě pění a dobře se oplachuje. Bez chemických přísad .

24.04.2019

Krasny den. S lupy mam problem jen obcas a tento sampon me jich zbavil jiz po par pouzitich. Prijemne voni, bohate peni, ma prijmenou konzistenci a vlasy jsou po nem jemne a nacechrane. Plus davam take praktickemu baleni.

18.04.2019

Tento šampon mohu jen a jen doporučit . Velmi mi usnadnil rozčesávání a zvětšil objem vlasů . Po třech týdnech mi lupy začaly pomalu mizet. Nemohu říct , že jsem se jich zbavila, ale dávám tomu čas . Předpokládám , že tak za měsíc ty lupy mít nebudu.

Rychleji se mi mastily vlasy .

17.04.2019

Na lupy a mastnou plet docela dost trpím.Tento šampon je vážně naprostá bomba!Krádně voní a bohatě pění, velikost je dostačující a dobře se aplikuje.Konečně šampon, který odstraní lupy a zanechá pokožku hlavy zklidněnou!

nic

16.04.2019

Šampon jsem zakoupila, protože v testování jsem nebyla vybrána. S lupy bojuje 16 letý syn a už jsme vyzkoušeli kdeco. Byla jsem nedůvěřivá, ale zvědavá a zázrak se nakonec stal :D Lupy po pár týdnech opravdu mizí, hlava svědí míň a syn má v tomhle citlivém věku zase větší sebevědomí ... Navíc hezky pění a lehce voní, což nebývá zvykem.

Nic jsem nenašla.

15.04.2019

Tak jsem si šampon po prvních recenzích tady taky koupila. A protože si zde většina stěžuje na velikost balení, koupila jsem rovnou 200 ml balení. Používám ho já i můj manžel, který bojuju s lupy už dlouho a oba vidíme po 3 týdnech první výsledky. Množství lupů se zmenšilo, pokožka hlavy míň svědí. Za mě výborný tip, jak se zbavit lupů.

11.04.2019

Tento produkt má příjemnou vůni, neobsahuje barviva ani parabeny a je dermatologicky testován, což naznačuje, že se jedná o zboží, které je svým složením přívětivý. Mnoho podobných produktů obsahuje právě zmíněné látky, které naše vlasy zatěžují. Lupy dokáží znepříjemnit život a tenhle přípravek v případě, že někomu opravdu sedne může pomoci ven ze začarovaného kruhu. :)

Nic mě nenapadá.

07.04.2019

Tento šampon mohu jen doporučit.Koupila jsem ho mému synovi,kterému se tvoří lupy a svědí pokožka hlavy.Už po prvním použití bylo vidět zlepšení.I se mi zdá,že vlasy jsou lesklejší.Doporučuji všem,kterým se lupy dělají

05.04.2019

Šampon Mediket Plus je dermatologický šampon který pomáhá při svědění hlavy,a hlavně proti lupům.Receptura šamponu a účiné látky zabraňují množení kvasinek a bakterií na pokožce hlavy.Jednoduchá aplikace.Na hlavě se nechává 4.minutyPak se důkladně vlasy opláchnou.Doporučuji všem,kteří mají tento nepříjemný problém.

Žádné.

02.04.2019

Nakonec jsem si ho koupila. Používám delší dobu smrchovy gel stejně řady. Naprosto příjemná vůně, dobrá penivost a skvely účinek! Řekla bych az okamžitá úleva od svědění. Rozhodně zařadím mezi stálice v mě koupelne

02.04.2019

Šampon pěkně voní, lupy po několika umytí vymizely. Vlasy jsou jemné a nelítají :-). Pokožku nedráždí, jen trochu méně pění a pořizovací cena je vyšší. Budu používat jen občas jinak jsem s výrobkem celkem spokojená

19.03.2019

Lupy mě občas dokáží potrápit. Nemívám je úplně často, ale když, je to pěkná otrava. Proto mám v koupelně neustále při ruce tento šampon, lupy do pár dní zmizí. Šampon krásně pění a příjemně voní, jsem s ním moc spokojená.

16.03.2019

Na základě kladných recenzí jsem si šampon koupila a nelituji. V noci se hodně potím a ráno mám vlasy umaštěné. Šampon mi pomáhá zbavit se zvýšené tvorbě mazu. Dříve jsem si vlasy musela mít obden, abych mohla jít trochu slušně vypadající do práce. Nyní mi stačí mýt si vlasy 1 x týdně. Šampon je šetrný a příjemně parfémovaný.

snad jen trochu vyšší cena

14.03.2019

Konečně šampon, který opravdu pomáhá na lupy. Sice je poněkud dražší, ale vyplatí se do něj investovat. Je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. Dobře pění, stačí ho použít jen málo. Vlasy jsou pak jemnější a lesklejší.

13.03.2019

Výborný výrobek, který vám zajistí jak pěkné vlasy, tak se postará o zdravou a nepodrážděnou pokožku hlavy. Díky tomu se zbavíte lupů a také nepříjemného svědění. Přírodní, nedráždivé složení šamponu je nezávadné jak pro děti, tak dospělé. Nepění zbytečně moc, bez umělé a škodlivé parfemace. Návod srozumitelný, použití jednoduché. Cena ucházející.

12.03.2019

Značku Benemedo znám a již několikrát jsem po ní byla nucena šáhnout. Bohužel tento šampón mě moc nenadchnul, ale lupů mě na nějakou dobu zbavil. Je potřeba použít větší množství, jelikož moc nepění a při delších vlasech je to celkem dobrá investice :-D Po použití byly sice vlasy bez lupů, ale zhoršila se kvalita, jelikož šampón celkem vysušuje vlasy. Dále je taky naprosto bez parfemace, což může být pro někoho i klad. Doporučuji těm co již delší dobu bojují s lupy a nic jim nezabírá :-)

09.03.2019

Musím přiznat, že jsem čekala větší zázrak.. Je pravda, že šampon sice lupů zbaví, jenže vlasy vysuší, takže se mastí ještě více.. Takže máte vlasy bez lupů, ale vlastně mastné. Kladem ale je, že nějak extra nevoní, což je super, alespoň nepřebíjí pečující masku, kterou suchost vlasů lehce snižuji.

vysouší vlasy - ještě snáze se potom mastí malé balení o vysoké ceně

08.03.2019

Šampon Mediket Plus má příjemnou vůni, což mě velmi překvapilo. Líbí se mi, že je vyroben dle speciální receptury, díky níž se zabraňuje množení kvasinek a bakterií na pokožce hlavy. Právě ty jsou totiž původcem výskytu lupů. S šampónem je naprostá spokojenost.

08.03.2019

Dermatologický šampon Mediket Plus jsem si koupila na základě reklamy, protože mám lupy a moc se mi nedaří s nima bojovat. Šampon používám asi 14 dní a výsledky jsou naprosto dokonalé. Lupy zmizely, pokožka hlavy mně nesvědí. Z počátku jsem si musela zvyknout na to, že šampon nepění a nevoní..tedy je bez parfemace. Mohu ho s klidným svědomím doporučit i dalším.

07.03.2019

tento šampon používám již delší dobu a je to opravdu jediný přípravek, který zabírá. Zatím ještě jsem nenarazila na jiný, který by měl tak super výsledky. Jedině s tímto šamponem se zbavím lupů a proto jej doporučuji všem

07.03.2019

Tento šampon používáme s manželem a moc se nám osvědčil. Rychle a dlouhodobě zklidňuje pokožku hlavy, snižuje její podrážděnost a hlavně díky svému léčivému složení omezuje tvorbu lupů, které zejména manžela dlouhodobě trápí. Spíš než kosmetický výrobek je to skutečně léčivý preparát. Má dobrou konzistenci, díky tomu se dobře vymačkává z obalu. Zbytečně nepění, snadno se oplachuje a nedráždí agresivní, umělou parfemací. Cena rozumná.

05.03.2019

Bohužel tento šampon mi vůbec nezabral. Lupy jsem po něm měla stále a navíc nevoněl - tedy ne při aplikaci samotné. Když vlasy uschly, tak to bylo lepší, ale prostě bohužel za mě tento šampon neprošel.

05.03.2019

Šampon je velmi dobrý na pokožku s lupy. Snižuje tvorbu lupů na minimum, s jeho pomocí dosáhneme zdravé pokožky hlavy. Šampon potlačuje mastné i suché lupy. Mohu do doporučit k vyzkoušení, nebudete zklamáni.

04.03.2019

Šampon proti lupům Mediket Plus otěšil u nás doma úplně všechny. Hlavně ho ocenil tedy partner, který na lupy bohužel trpí. Ale je rád, že našel něco, co mu pomáhá. Já ho používám taky, i když tolik lupů nemám,a le díky šamponu jsme se jich zbavila úplně

02.03.2019

Tento šampon je vysoce učinný.Skoro nepění což velice ocenuji,je bez parfemace což mě těší.Již po prvních použití pokožka hlavy méně svěží a není již tolik vysušená.za sebe doporučuji,velká spokojenost.

02.03.2019

Tento šampon mě naprosto nadchnul.Skoro nepění,pokožka hlavy již tolik nesvědí a po každodenním používání,nejsou vlasy již tolik vysušené jako předtím.Navíc je téměř bez parfemace,za sebe rozhodně doporučuji

01.03.2019

Šampon mi doporučila dermatoložka pro manžela. Bojuje s lupy dlouho a tento šampon mu opravdu pomáhá. Sice nepění jako ty z drogerie, ale to je známka toho, že se je opravdu zdravotní. Jinak mám moje dermatoložka v ordinaci i jiné produkty od firmy Benemedo - různé krémy, masti ... Za mě známka, že jsou fajn, když je doporučuje lékař! Jsem ráda, že nás tady na portálu seznamujete s kvalitou.

28.02.2019

Tenhle šampon mě na první pohled zaujal. Vypadá pěkně , navíc se šampony z drogerie proti lupům často nemám dobrou zkušenost. Je to jen o reklamě ale dlouhodobě to neřeší problém s lupy. Naopak se šampony z lékárny jsem spokojená. Líbí se mi že tento zabraňuje množení kvasinek a bakterií na pokožce hlavy. Takže řeší situaci. Navíc příjemně voní.

28.02.2019

Tento šampon obsahuje octopirox a další účinné látky, jejichž kombinace zabraňuje množení kvasinek a bakterií na pokožce hlavy, což je velmi pozitivní a díky těmto látkám dokáže odstranit problémy s lupy a problematickou pokožkou ve vlasech. Určitě bych ho doporučila.

27.02.2019

Šampon proti lupům Mediket Plus mě mile překvapil. Má suer konzistenci a z rukou minestéká, než si ho nanesu na vlasy. šampon měl podle mě rychlý účinek a rozhodně ho budu mít doma stále. Vyhouje celé rodině.

27.02.2019

Také tento šampon používám. Na doporučení lékárnice. Mám mnoho tmavého oblečení a na něm jsou lupy zřetelně vidět. S použitím tohoto šamponu u mě došlu k výraznému zlepšení. Pokožka hlavy je klidnější, nesvědí a lupy se prakticky vytratily. Složení šamponu je šetrné, bez nežádoucích umělých látek. Použití je klasické, snadné. Také cena je přijatelná. Doporučuji.

26.02.2019

Šampon proti lupům Mediket Plus je pro mě jasnou volbou jako pomocník pro boj s lupy. Vlasy nevysouší. Příjemně voní. Cenově je sice dražší, ale za to lupy po pár umytí opravdu mizí, takže mohu jen doporučit.

26.02.2019

Šampon proti lupům Mediket Plus je skvělá a já mu dávám plný počet bodů. Na pokožce hlavy mě neštípe, jako některé jiné. Navíc má i příjemnou vůni a vlasy po šamponu nemám přesušené, ale mám je více vyživené. Lupy ustupují

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat