Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Sprej Colorwin na krytí šedin a odrostů

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

17. 12. 2018 | Testování

Patříte k ženám, které si barví vlasy, a tak neustále řeší odrosty a viditelné šediny? Účinného pomocníka v tomto boji přestavují spreje Colorwin. Přesvědčit se o tom v rámci testování bude moci i 40 našich testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?

Pokud nechcete každý týden navštěvovat kadeřníka, je tady pro vás Colorwin sprej. S jeho pomocí totiž překryjete šediny nebo odrosty během několika vteřin.

Řešení šedin během pár vteřin

Čím je Colorwin tak výjimečný? Kromě toho, že se jedná o první český výrobek tohoto druhu, navíc nepoužívá jako základní nosnou složku spreje tekutý silikon, ale zcela bezpečný methylal, který se po aplikaci okamžitě odpaří a nezatěžuje vlasy vůbec. Colorwin se jednoduše smývá z vlasů.

Díky speciálnímu rozprašovači Colorwin sprej velmi jemně a šetrně rozptyluje přírodní pigmenty a překrývá vlasy mnohem jemnější vrstvou. Odrosty jsou překryté, avšak nejsou slepené. Colorwin sprej díky jemnému rozprachu jako jediný na trhu poskytuje až 50 aplikací, tím pádem je na aplikaci nejekonomičtější a vydrží nejdéle.

Spreje Colorwin jsou v nabídce (a také našem testování) ve čtyřech odstínech:

  • blond
  • světle hnědá (kaštanová/rudá)
  • tmavě hnědá
  • černá

Použití je snadné: Sprej před použitím pořádně, aspoň 5 vteřin, protřepejte. Aplikujte na suché vlasy. Sprejujte v krátkých dávkách ze vzdálenosti 15 cm, dokud nebudou šedé vlasy rovnoměrně pokryté. Během několika vteřin přípravek na vlasech zaschne. Poté sprej ještě kartáčem lehce stáhněte z pramenů přebytečný pigment. Efekt vydrží až do dalšího mytí vlasů.

Cena: 199 Kč

Více informací najdete na www.colorwin.cz nebo v rozhovoru se zakladatelkou značky Colorwin!

Jaké testerky hledáme

Hledáme ženy, které řeší šediny nebo odrosty a chtěly by vyzkoušet sprej Colorwin. Podmínkou účasti v testování je připojení aktuální fotografie vlasů, na které bude vidět jak barva vlasů, tak odrostů.

Pokud nechcete fotografii připojit přímo do Rozstřelu testerek, můžete nám ji zaslat na e-mail redakce@bety.cz. Do předmětu nezapomeňte napsat COLORWIN.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 40 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jaký z odstín spreje Colorwin by chtěly testovat, kdy objevily první šedivý vlas a jakou mají aktuálně barvu vlasů.
HLASTE SE DO 30. PROSINCE 2018.
Vybrané testerky získají sprej na šediny a odrosty Colorwin.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Celkové hodnocení: 85%
Hodnocení: 32 testerek

vybraná testerka | 3. 1. 2019

Klady:

Přípravek se snadno používá a je to rychlá volba když člověk hledá první pomoc na odrosty a nemá čas na klasické barvení. Plusem je že šediny opravdu překryje a to velmi rychle. Navíc to zvládne každý.

Zápory:

Nevýhoda je nepříjemný pocit na hlavě. Není to přirozené. A než to zaschne tak mírně obtiskává.

včera 15:35

Klady:

Sprej Colorwin ocení každý,kdo si barví vlasy.Je to velmi rychlá a jednoduchá aplikace.Má speciální rozprašovač.Jedna láhvička vydrží až na padesát použití.Nanáší se s 15 cm,,Cenově je dostupný.Má několik odstínů,proto si každý vybere tu svou barvu.

Zápory:

Žádné

včera 13:15

Klady:

Sprej Colorwin se kvěle nanáší, neni cítit jako jiné podobné přípravky jenž mám z ciziny, dokonale kryje odrosty, vydrží, nedráždí pokožku, nesvědí. Používá i teta na šediny a je naprosto spokojená, tvrdí že je to taková rychlá pomoc před návštěvou kadeřnice. :-)

17. 1. 2019

Klady:

Tyto spreje používám už delší dobu, jsem s nimi víceméně spokojená, na rychlé zakrytí odrostů nebo šedin dostačující. Uvítala bych ale více barevných variant. Dobře se smývají a odstraňují z kůže, když se člověk netrefí

Zápory:

Málo barevných variant, vyšší cena

17. 1. 2019

Klady:

jsem už starši osoba a tak me vlasy nejsou jak kdysi davno kdyz neni cas na kadernici obcaas sahnu i po sprejich na odrosty tento sprej doma mam uz delsi dobu a zpocatku jsem byla spokojena pak mi prijde ze barva bledne

17. 1. 2019

Klady:

Jelikož zde v kladech musí být napsaných minimálně 200 znaků - což mi přijde opravdu nesmysl pokud jste s některým produktem nespokojeni.. Jelikož zde v kladech musí být napsaných minimálně 200 znaků - což mi přijde opravdu nesmysl pokud jste s některým produktem nespokojeni..

Zápory:

Na produktu mi nejvíc vadí pocit slepených vlasů, i když produkt dobře zapracujete, vyčešte. Barva je taková.. nesedne prostě každému. Celkově nedoporučuji, vlasy jsou těžké, bez objemu, musela jsem je umýt a sprej posílám dál.

16. 1. 2019

Klady:

Výborný nápad a skvělé řešení pro šediny, když si nestihnete včas kadeřníka. Umím si představit i použití na dovolené, kdy se vlasy více vyplachují. Spej colorwin si určitě pořídím a doporučím kamarádkám.

14. 1. 2019

Klady:

S pomocí Colorwin sprejem sice překryjete šediny nebo odrosty během několika vteřin, ale necítila jsem se s tímto řešením dobře, mně prostě nevyhovuje, mám pocit, že na vlasech mám něco, co tam nemá být, ikdyž odrosty a šediny byly opravdu překryty.

Zápory:

nenadchl mně tento výrobek

13. 1. 2019

Klady:

Tento výrobek znám již delší dobu a nedám na něj dopustit. Je to moje věc číslo jedna v kabelce. Můžu se na něj spolehnout, vždy překryje šediny, které se objeví ve chvíli, kdy to je nejméně třeba. Cenově je velice přívětivý.

12. 1. 2019

Klady:

Tento přípravek mám neustále v zásobě. Odrosty jsou na mých vlasech dost vidět a tato barva ve spreji je řešením. Barva se snadno nanáší, dobře drží, nestéká a působí přirozeně. Několik dní určitě bezpečně vydrží. Složení je šetrné vůči vlasům i vlasové pokožce. Nedráždí. nesvědí. Pořizovací cena je přiměřená. Já jsem moc spokojená.

11. 1. 2019

Klady:

Sprej Colorwin na krytí šedin a odrostů je dobrý v tom, že šediny a odrosty zakryje rychle a bez zbytečného pachu, jako je třeba barvení. Já sama sjem si sprej oblíbila a určitě ho budu používat dál.

11. 1. 2019

Klady:

Tento sprej jsem měla možnost vyzkoušet. Měla jsem ten na hnědé vlasy. Od svých 30 let mi začaly šedivět vlasy a tento sprej mi vyhovoval. Stačí opravdu jen nastříkat na vlasy a opravdu byly vlasy na pár místech zase hnědé. Určitě to není na dlouhodobější trvání, ale na rychlý účinek to zabere.

11. 1. 2019

Klady:

Sprej mě mile překvapil svou cenovou dostupností. Ačkoliv se tedy na mě neusmálo štěstí při testování, šla jsem do něho a nelituji. Krásně mi stáhnul barevné odrosty, takže ještě chvilku nemusím ke kadeřnici :-)

11. 1. 2019

Klady:

Pokud zrovna nemůžete ke kadeřníkovi, mohu ho vřele doporučit. Zakryje odrosty u pěšinky a není nic poznat. Trošku špiní, než zcela zaschne, ale to se dá vydržet. Jen škoda, že se nedělají ve více odstínech. Přece jenom hnědé barvy vlasů je spousta. jako rychlé řešení je to ale super.

Zápory:

Žádné jsem nenašla.

11. 1. 2019

Klady:

Byla jsem mile překvapena. Šla jsem do toho spíše s předsudky, že nebudu čekat velké výsledky, ale nakonec myslím, že výsledek je solidní. Výrobek splňuje, co má a jako rychlé řešení před návštěvou kadeřníka super.

10. 1. 2019

Klady:

Nejjednodušší řešení, jak pro dámy tak pro pány. Spreje Colowin jsou sice v různých odstínech, ale mě velmi nenadchly, neboť jsem měla pocit těžkých a "špinavých" vlasů. Jinak jako plus. Rychlá a jednoduchá aplikace.

10. 1. 2019

Klady:

Sprej Colorwin na krytí šedin a odrostů je velmi vhodný. Ze začátku jsem mu moc nevěřila, ale když jsme ho zkusila poprvé na kořínky, kde je chci tmavé, byla jsem velmi spokojená. Není na mě drahý, takže místo v mé koupelně již má

10. 1. 2019

Klady:

S tímto výrobkem jsem nad míru spokojená. Krásně kryje, je kvalitní a nesvědí mě po něm pokožka. Jsem ráda, že jsem ho zkusila a dokáže opravdu skvělé výsledky. Určitě všem doporučuji, neničí vlasy a hodí se.

10. 1. 2019

Klady:

Nepoužívala jsem na dědiny, ale na odrostly. Mám blond vlasy, a ke kadeřnici se mě vždy dostanu zavčas. Aplikace je velmi rychlá a jednoduchá. Nebojte to neskazi asi nikdo. Nevidím to na každodenní použití... Jelikož vlasy jsou na omak takové jiné. Nevím jak to popsat. Prostě je znát, že tam něco máte( ne pro okolí, ale já to prostě cítím) jako rychlovka , abyste byli šik je to dobré

10. 1. 2019

Klady:

Rychlá a účinná první pomoc, když nestihnete kadeřníka. Odrosty vlasů spolehlivě zakryje. Aplikaci zvládnete i sama, bez pomoci. Odstíny v nabídce jsou přirozené, vybere si každý. Barva pěkně drží, nestéká a působí přirozeně. Složení barvy je nezávadné. Cena je přiměřená.

10. 1. 2019

Klady:

Velice kvalitní, vydrží celý den. Vysoce kryje sediny. Snadno se nanáší a dobře se vymývá z vlasů. Nezanechává skvrny na oblečení. Není testováno na zvířatech což velice oceňuji. Za sebe doporučuji...

7. 1. 2019

Klady:

Úžasný pomocník pro zaměstnané ženy. Kadeřnické služby nenahradí, ae jako rychlá první pomoc se mi moc osvědčil. Několik přirozených odstínů, velmi snadné použití a aplikace, poměrně dost dlouhá trvanlivost a snadné nanášení na požadovaná místa odrostů. Také cena je přiměřená.

7. 1. 2019

Klady:

Určitě se jedná o velmi zajímavý produkt a ocení ho hlavně ženy, kterým se objevují šediny. Byť jsem již v pokročilém věku, zatím to nepotřebuji. Mám ovšem kamarádky, které tento výrobek již použily a velice si ho chválily. Kvitovaly, že je v několika barvách a aplikace je velice snadná.

6. 1. 2019

Klady:

rychlost krytí, na více použití, balení i do kufru, nevyčesává se, 4 odstíny barev, snadné použití které zvládne každý sám a neušpiní se při tom, není teba žádná předchozí příprava ani umytí vlasů ...

Zápory:

není červený odstín, cena

4. 1. 2019

Klady:

Sprej Colorwin je určen na zakrytí šedin dejme tomu tak dva týdny před návštěvou kadeřníka.Zatím existuje ve třech odstínech. Nastříkáme ho z dálky asi 15 cm, ubrouskem si chráníme místa, která nechceme obarvit. Výborně kryje, vlasy nejsou slepené, při prvním mytí se smyje. Efekt je dokonalý.

3. 1. 2019

Klady:

Sprej na krytí šedin je dobrá pomůcka. Není potřeba hned dávat novou barvu. Sprej před použitím řádně protřepeme. Aplikuje se na suché vlasy. Během několika vteřin přípravek na vlasech zaschne. Pak se vlasy ještě rozčešou. Velice snadná aplikace.

2. 1. 2019

Klady:

Sprej jsem koupila mamince. Ma uplne tmave vlasy a sediny krasne zakryl. Vysledny odstin je prirozeni. Hlavne se skvele pouziva :-) Doporucuji. Az prijde rada i na me se sedinami, tak ho budu rozhodne take pouzivat

2. 1. 2019

Klady:

Koupila jsem si to na zkoušku a znovu již nejspíše nekoupím. Co se mi na výrobku líbilo bylo rychlost a jednoduchost použití, barva odpovídala té na krabičce a vlasy se po použití celkem pěkně leskly. Vlasy na pohled vypadaly pěkně, ale na dotek bylo znát, že na nich nějaký ten přípravek je a nebyla tak jemné, jako jsou běžně. Ale rozhodně je to dobré pro nutný rychlý zásah, když není dostatek času na kadeřníka či na domácí barvení. V takovém případě si to možná ještě pořídím, jelikož občas toho času je skutečně málo ;-)

2. 1. 2019

Klady:

Výrobek na krytí šedin jsem vyzkoušela a byla jsem s tím nadšená...protože pěkně skryje i nehezké odrosty a dodá vlasům pěkný upravený vzhled a lesk.Měla jsem možnost vyzkoušet tmavě hnědý a také světle hnědý a určitě doporučuji všem.

2. 1. 2019

Klady:

Sprej mě úplně nepeřsvědčil. Napohled to vypadá ádherně-barva je celistvá a sjednocená. Ale na dotek jerpostě poznat, že máte na vasech nějaký přípravek, vlasy nejsou tak hebké a vzdušné. Záleží tedy co každá z nás od spreje očekává.

1. 1. 2019

Klady:

TESTOVÁNÍ: Sprej Colorwin na krytí šedin a odrostů.Zkoušela jsem ho na odrosty a dělá pěkný odstín.I na tmavých vlasech,jelikož šediny nemám,tento sprej barvu hezky zvýraznil..myslím že na šedinách bude barva ještě výraznější..

1. 1. 2019

Klady:

Tmavě hnědý odstín je jakoby přesně pro mě. A vůbec celý výrobek. Mám tmavé vlasy a velmi se mi tento sprej osvědčil. Žádná agresivní chemie, kterou vlasy těžce snáší. Jednoduché nanášení a trvanlivost na odrostech do dalšího umytí vlasů. Také ráda kupuji české výrobky, což tento je. Aplikace jednoduchá. Cena snesitelná.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na večeři

Platýz s citronovým přelivem

7 hlasů
45min 851kJ 137 Kč

Recept na filety jemného rybího masa opečeného na olej...

Vepřová krkovice na víně

12 hlasů
1h a 15min 720kJ 210 Kč

Marinované plátky vepřového masa s tymiánem.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více