TESTOVÁNÍ: Sprej Colorwin na krytí šedin a odrostů

28.12.2018 | Testování

Patříte k ženám, které si barví vlasy, a tak neustále řeší odrosty a viditelné šediny? Účinného pomocníka v tomto boji přestavují spreje Colorwin. Přesvědčit se o tom v rámci testování bude moci i 40 našich testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 86%

Hodnocení: 93 testerek


Pokud nechcete každý týden navštěvovat kadeřníka, je tady pro vás Colorwin sprej. S jeho pomocí totiž překryjete šediny nebo odrosty během několika vteřin.

Řešení šedin během pár vteřin

Čím je Colorwin tak výjimečný? Kromě toho, že se jedná o první český výrobek tohoto druhu, navíc nepoužívá jako základní nosnou složku spreje tekutý silikon, ale zcela bezpečný methylal, který se po aplikaci okamžitě odpaří a nezatěžuje vlasy vůbec. Colorwin se jednoduše smývá z vlasů.

Díky speciálnímu rozprašovači Colorwin sprej velmi jemně a šetrně rozptyluje přírodní pigmenty a překrývá vlasy mnohem jemnější vrstvou. Odrosty jsou překryté, avšak nejsou slepené. Colorwin sprej díky jemnému rozprachu jako jediný na trhu poskytuje až 50 aplikací, tím pádem je na aplikaci nejekonomičtější a vydrží nejdéle.

Spreje Colorwin jsou v nabídce (a také našem testování) ve čtyřech odstínech:

  • blond
  • světle hnědá (kaštanová/rudá)
  • tmavě hnědá
  • černá

Použití je snadné: Sprej před použitím pořádně, aspoň 5 vteřin, protřepejte. Aplikujte na suché vlasy. Sprejujte v krátkých dávkách ze vzdálenosti 15 cm, dokud nebudou šedé vlasy rovnoměrně pokryté. Během několika vteřin přípravek na vlasech zaschne. Poté sprej ještě kartáčem lehce stáhněte z pramenů přebytečný pigment. Efekt vydrží až do dalšího mytí vlasů.

Cena: 199 Kč

Více informací najdete na www.colorwin.cz nebo v rozhovoru se zakladatelkou značky Colorwin!

Jaké testerky hledáme

Hledáme ženy, které řeší šediny nebo odrosty a chtěly by vyzkoušet sprej Colorwin. Podmínkou účasti v testování je připojení aktuální fotografie vlasů, na které bude vidět jak barva vlasů, tak odrostů.

Pokud nechcete fotografii připojit přímo do Rozstřelu testerek, můžete nám ji zaslat na e-mail redakce@bety.cz. Do předmětu nezapomeňte napsat COLORWIN.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

50 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
449 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat