TESTOVÁNÍ: Testování čaje bio matcha

09.01.2023 | Testování

Bojujete s nízkou hladinou energie, navíc potřebujete zhubnout a vyhnout se civilizačním chorobám? Pak je tu pro vás nejjednodušší a nesmírně efektivní řešení. Každý den pijte originální matcha čaj, který právě teď může otestovat 30 z vás!


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 9 testerek


Pravděpodobně jste už zaznamenali matcha latte uvedené v mnoha nabídkách oblíbených kaváren, nebo jste ochutnali delikátní dezerty obarvené tímto jasně zeleným čajem. Matcha má robustní a zemitou chuť, a dokonce se dobře mísí s různými mléky, zejména sójovým a ovesným. Pokud jde o jeho zdravotní výhody, seznam je dlouhý. Vyzdvihují se hlavně aktivní složky v něm obsažené, jako jsou polyfenoly, kofein a aminokyseliny. Co koktejl těchto zázraků způsobuje a jak může pomoci i vám?

Stop letargii i nadváze

100% bio zelený čaj, skutečný originál z Japonska, dodává energii a vitalitu až na 6 hodin. Usnadňuje soustředění a uklidňuje mysl, takže je nápomocný ve škole i v práci. Také patří mezi silné antioxidanty, které podporují metabolismus a mají vliv na redukci hmotnosti. (Matcha zrychluje spalování až o 40 %.) Je chutný, snadno a rychle hotový.

100% zelený čaj rozemletý na prášek, nikoli pouhý výluh, je letecky dovážený z Japonska, což z něj činí skutečný originál se skvělou kvalitou. Jedná se o čistý přírodní produkt, při jehož výrobě nedochází k fermentaci, nepřidávají se barviva, přísady ani konzervační látky.

Návod, jak se zbavit splínů

Jeden šálek čaje matcha vydá za 10 šálků zeleného čaje. Vysoká hladina chlorofylu má pročišťující účinky, matcha obsahuje také L-Theanin, látku, která navozuje pocity štěstí. Schopnost tohoto čaje vyplavovat toxiny a těžké kovy z těla je také známá. V jedné porci je navíc přes 30 % vlákniny, jejíž vyšší příjem je spojen s nižším rizikem diabetu 2. typu a srdečních chorob. Kdo by právě po tomhle netoužil?

Proč se čaj balí po sáčcích?

Pro testování v délce 14 dnů hledáme 30 žen ve věku 20 až 55 let, které jsou více aktivní, zaměřené na sport a zdravý životní styl. Každá z nich obdrží Bio Matcha Tea Imperial, konkrétně 25 jednotlivých sáčků s matcha tea po 2 gramech neustále čerstvého čaje, který se díky praktickému balení dá připravit kdekoli. A proč se vlastně matcha takto balí? Jakmile k čaji pronikne vzduch, vlhkost a světlo, matcha začne rychle ztrácet svou kvalitu, barvu, chuť i aroma. Právě proto se vyplatí jednotlivé sáčky. Kvalita je hlavní důvod!

Čaj není vhodný pít nalačno, spíše po jídle.

Cena produktu je 399 Kč.

Více informací najdete na www.matchatea.cz nebo na e-shopu.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek svůj věk a odpoví na otázku, zda by jim Bio Matcha Tea Imperial pasoval do jejich zdravého životního stylu.
HLASTE SE DO 22. LEDNA 2023.
Vybrané testerky získají Bio Matcha Tea Imperial.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | dnes 10:03

Miluju intezivní chuť zeleného čaje,který mě hned po ránu nakopne.Barva je hodně výrazná zelená ale už při prvním ochutnání je vidět rozdíl ,že se jedná o kvalitní čaj z Japonska.Oceňuji porcované balení je to hodně praktické.Cena je sice vyžší ale za tu kvalitu a vyjímečnou chuť to opravdu stojí.Doporučuji ochutnat 🙂

vybraná testerka | 24.01.2023

Bože, jak já miluju matcha tea! Nejlepší je teda s mlékem jako matcha latte -stačí protřepat s teplým mlékem, přidat cukr a šlehačku . Cokoliv co vaříte nebo pečete stačí posypat a vypadá to dokonale :D praktické balení po jedné porci je dokonalé pro zachování chuti a čerstvosti. Doporučuji rozhodně všem !

dnes 10:10

Má mnohem lepší účinky než kafe. Máte déle energii a je pro vaše tělo i lepší. Na chuť si musíte pomalu zvyknout, ale můžete kdyžtak ochutnat například medem nebo mandlovým mlékem. Matchu opravdu miluju.

dnes 9:36

Snažím se už dlouho žít zdravě a právě Matcha bio čaj by mi určitě pomohl s dalšími zaslouženými centimetry po té dřině každodenní. Určitě ráda vyzkouším

dnes 9:26

Caj je skvělý, po ránu nabudi, moc ho doporucuji vyzkoušet

dnes 9:13

Čaj doporučuji všem co si chtějí napravit zažívání

Nevím co říct

25.01.2023

Vyrazna chut, Neni hořký Pekna syta barva S mlekem je jeste lepsi! Neni treba ani sladit. :-) Ocenuji porcovani ! :-)

Cena je trosku vyssi, ale za kvalitu se plati

23.01.2023

Je mi 17 let a jsem student. Nemám moc ráda hořké čaje a měla jsem hodně předsudků. Ale není vůbec špatný a dodal mi hodně energie. Dávala jsem si ho po škole když jsem byla naprosto unavená a nabil mě energii na učení. Takže za mě super

Jen si to musím trošku osladit ale jinak nemám co vytknout.

23.01.2023

Čaj má příjemnou chuť a dobře působí i například proti nachlazení.

Žádné

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Snažte se tento týden zacházet uvážlivě s těmi zbytky energie, které se ještě neutopily v únavě z předchozích mrazivých dnů, která vás začíná zmáhat. Především v práci budete mít pocit, že si nemůžete dopřát ani... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:59
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:53
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:07

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat