TESTOVÁNÍ: Testování čaje bio matcha

09.01.2023 | Testování

Bojujete s nízkou hladinou energie, navíc potřebujete zhubnout a vyhnout se civilizačním chorobám? Pak je tu pro vás nejjednodušší a nesmírně efektivní řešení. Každý den pijte originální matcha čaj, který právě teď může otestovat 30 z vás!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 73 testerek


Pravděpodobně jste už zaznamenali matcha latte uvedené v mnoha nabídkách oblíbených kaváren, nebo jste ochutnali delikátní dezerty obarvené tímto jasně zeleným čajem. Matcha má robustní a zemitou chuť, a dokonce se dobře mísí s různými mléky, zejména sójovým a ovesným. Pokud jde o jeho zdravotní výhody, seznam je dlouhý. Vyzdvihují se hlavně aktivní složky v něm obsažené, jako jsou polyfenoly, kofein a aminokyseliny. Co koktejl těchto zázraků způsobuje a jak může pomoci i vám?

Stop letargii i nadváze

100% bio zelený čaj, skutečný originál z Japonska, dodává energii a vitalitu až na 6 hodin. Usnadňuje soustředění a uklidňuje mysl, takže je nápomocný ve škole i v práci. Také patří mezi silné antioxidanty, které podporují metabolismus a mají vliv na redukci hmotnosti. (Matcha zrychluje spalování až o 40 %.) Je chutný, snadno a rychle hotový.

100% zelený čaj rozemletý na prášek, nikoli pouhý výluh, je letecky dovážený z Japonska, což z něj činí skutečný originál se skvělou kvalitou. Jedná se o čistý přírodní produkt, při jehož výrobě nedochází k fermentaci, nepřidávají se barviva, přísady ani konzervační látky.

Návod, jak se zbavit splínů

Jeden šálek čaje matcha vydá za 10 šálků zeleného čaje. Vysoká hladina chlorofylu má pročišťující účinky, matcha obsahuje také L-Theanin, látku, která navozuje pocity štěstí. Schopnost tohoto čaje vyplavovat toxiny a těžké kovy z těla je také známá. V jedné porci je navíc přes 30 % vlákniny, jejíž vyšší příjem je spojen s nižším rizikem diabetu 2. typu a srdečních chorob. Kdo by právě po tomhle netoužil?

Proč se čaj balí po sáčcích?

Pro testování v délce 14 dnů hledáme 30 žen ve věku 20 až 55 let, které jsou více aktivní, zaměřené na sport a zdravý životní styl. Každá z nich obdrží Bio Matcha Tea Imperial, konkrétně 25 jednotlivých sáčků s matcha tea po 2 gramech neustále čerstvého čaje, který se díky praktickému balení dá připravit kdekoli. A proč se vlastně matcha takto balí? Jakmile k čaji pronikne vzduch, vlhkost a světlo, matcha začne rychle ztrácet svou kvalitu, barvu, chuť i aroma. Právě proto se vyplatí jednotlivé sáčky. Kvalita je hlavní důvod!

Čaj není vhodný pít nalačno, spíše po jídle.

Cena produktu je 399 Kč.

Více informací najdete na www.matchatea.cz nebo na e-shopu.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek svůj věk a odpoví na otázku, zda by jim Bio Matcha Tea Imperial pasoval do jejich zdravého životního stylu.
HLASTE SE DO 22. LEDNA 2023.
Vybrané testerky získají Bio Matcha Tea Imperial.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 08.02.2023

Věděla jsem, do čeho jdu, protože od této značky miluji řadu Harmony. Ani matcha tea z řady Imperial mě absolutně nezklamal. Přijde mi zemitější, silnější, ale stále si zachovává jemnou chuť. Nejraději jsem si jej vychutnávala v podobě matcha latté nebo jako teplý čaj doslazený třeba čekankovým sirupem. Matchu jsem si zvykla pít ráno ke snídani, kdy mi dodá potřebnou energii a soustředěnost na celé dopoledne. Příprava je díky důmyslnému balení jednoduchá a pohodlná. Shaker mám již dlouho, stačilo vysypat sáček s prakticky zabalenou dávkou, doplnit teplou vodou, promíchat a upravit nápoj dle potřeby a fantazie. Už teď vím, že za nedlouho objednám další balení tohoto zázraku. ❤

vybraná testerka | 07.02.2023

Matcha čaj jsem zkoušela poprvé, dávala jsem si ho několik dní po sobě,abych mohla ověřit jeho účinnost. Musím říct,že na první ochutnání to bylo velmi zvláštní a na chuť jsem si musela zvyknout. Zkusila jsem si udělat jak studenou variantu s ledem a mlékem, tak ve variaci s našlehaným mlékem jako teplé latte. Byla jsem překvapená,že mi Matcha dodala energii a cítila jsem se lépe. Určitě je velké plus to,že je čaj v sáčcích,které si mohu snadno vzít kdykoliv s sebou.

Možná pro někoho cena balení.

vybraná testerka | 06.02.2023

Byla to moje první zkušenost s matcha a musím říct, že dobrá. Je pravda, že mně při prvním umíchání zarazila barva, ale zvykla jsem si a pak mě i bavilo pozorovat mužův zhnusený výraz, když jsem čaj popíjela při snídani. Nicméně musím říct, že funguje, minimálně jako životabudič, a mnohem lépe než kafe.

Chvilku jsem si zvykala na chuť a vůni.

vybraná testerka | 06.02.2023

Čaj matcha mě příjemně překvapil. Opravdu pomáhá s nedostatkem energie. Balení po jednotlivých sáčcích umožňuje vzít a uělat si čaj kdekoliv. Vyhovuje mi i postupné působení. Nejvíc mi chutná připravené jako latté. Na chuť si musíte zvyknout, ale za mě není vůbec špatná :) Záleží jen na vás, jestli ho budete cítit teplý nebo studený 👌🏻

X

vybraná testerka | 06.02.2023

Čaj matcha mám moc ráda, proto toto nebyla má první zkušenost s tímto druhem čaje, ale poprvé jsem ochutnala matchu od MatchaTea a musím přiznat, že už nechci jinou. Nejraději si dávám matcha latté a s matchou, kterou jsem měla doma to nikdy nebylo ono. Tato matcha je ale úplně jiná, nejen, že oceňuji balení v pytlíčkách a tudíž nemusím každou dávku vážit, ale je opravdu vidět a cítit jiná kvalita oproti matche, kterou jsem již měla doma. V matcha latte je dobrá jak za studena, tak za tepla a nejraději si ho dávám s kokosovým mlékem a trochou čekankového sirupu. Jelikož jsem kofeinový závislák, tak dodáni energie posoudit, piju ho jen na chuť. Opravdu mě čaj nadchl a určitě pořídím znovu, až mi tento dojde. Na fotkách můžete vidět porovnání matchy, kterou jsem již měla doma s matchou od MatchaTea.

Žádné zápory jsem nenašla

vybraná testerka | 05.02.2023

Čaj Matcha jsem testovala ráda, je to skvělá zdroj antioxidantů. V tomto období mi pomáhá překonat nachlazení a posílil moji obranyschopnost. Po ránu mně nakopl lépe než káva a jeho ranní popíjení bude nejspíše teď můj nový rituál. Nakopne mně nejspíše díky obsahu kofeinu a jsem klidnější, když vím, že nemá žádné negativní účinky jako káva. Chuť je na mně moc trpká, tak používám trochu medu na jemnění.

Žádné

vybraná testerka | 05.02.2023

Matche jsem se vždy nějak vyhýbala. Úplně první šálek Matchy mě moc neodlovil, a moc mi Matcha nechutnala. Ale Matchu jsem si udělala jako Latte a výborná záležitost. Už jiné latte od té doby nepiji. Další plus je, že mám i více energie, a i nějaké kg šli dolů. Za mě doporučuji, a určitě zakoupím další balení.

Vyšší cena - ale odpovídá kvalitě

vybraná testerka | 04.02.2023

Bio matcha čaj Imperial mě nejprve chuťově překvapil, ač piji zelený čaj denně,tak tato chuť je úplně jiná, nazvala bych jí více přírodní,ale určitě ne špatná, na chuť jsem si zvykla poměrně brzy a čaj jsem pila studený, tedy sáček rozpustit a prošejkrovat jednoduše ve studené vodě, tak mi chutnal nejvíce. Vyzdvihla bych praktické balení po jednotlivých dávkách. Nemusela jsem nic odměřovat a to mi vyhovuje + také se lehce bere s sebou na cesty či do práce díky těmto sáčkům. Čaj mě pokaždé probral nejméně na 6 hodin.

nic

vybraná testerka | 04.02.2023

Po prvotním vyzkoušení, jak do studené, tak i do teplé vody, mě čaj zpočátku moc neoslovil, chuť je hrozně výrazná. Následně po dochucení medem je ale moc dobrý. Nakonec jsem si našla recept do mléka a obě varianty jsou naprosto skvělé. Hlavně Matcha Latté prosně bomba, která mě vždy nakopne. Následně jsem ještě vyzkoušela bábovku s matcha tea a chia seminky. Naprosto dokonalá. Budu dál zkoušet nové recepty, ale latté už nevyměním za nic na světě. Hlavně oceňuji že tento čaj je porcovaný a mohu si sáček hodit do kabelky a vzít s sebou do práce.

vyšší cena

vybraná testerka | 04.02.2023

Matcha čaj, je chuťově dobrý. Čaj skvělí pro matcha začátečníky (jelikož je slabší). Nejlépe se mi dělala v mém napěňovači - matcha má pak krásnou pěnu a je tak skvěle promíchaná! Pro ty kteří mají radší sladší doporučuji si dát do matcha trochu vanilky! Já osobně preferuji matchu po ránu! Skvěle mě tak nakopne! :) Určitě doporučuji!!

Jediný zápor pro mě je, že je matcha slabší. Takže jsem si jí dělala s méně tekutiny a nebo jsem přidala navíc půl sáčku čaje.

vybraná testerka | 04.02.2023

Čaj Bio Matcha hodnotím velmi pozitivně. Brala jsem si ho sebou do práce a užívala během dopoledních hodin po svačince. Vždy mě krásně povzbudil a "probral". Měla jsem po jeho vypití pocit prohřátí v ramenou a "hořící uši" 😀. Také oceňuji velmi praktické balení porcí v sáčku, které se pohodlně užívalo. Chuť je také jemnější, takže kdo má rád chuť matcha čajů, tak bude jistě spokojen.

Žádné

vybraná testerka | 03.02.2023

Bio matcha čaj Imperial nemůžu hodnotit jinak, než kladně. Je kvalitní a největší plus vidím v praktické stránce díky balení po jednotlivých dávkách. To, že nemusím dávku odměřovat mi ušetří spoustu času a také pořádek. Navíc díky tomu čaj nezvlhne, jak se mi vždy s matcha čaji stávalo a mohu si ho vzít s sebou na cesty. V krabičce je také malá "příručka", kde najdeme stručné informace o tom, co to vlastně matcha je, jak poznáme kvalitu, jaké má účinky, a také jak ji připravit. Díky tomu jsem se dozvěděla, že nesmím čaj zalévat vroucí vodou, což jsem doteď mylně dělala. Díky kvalitě a správné přípravě má čaj skvělou chuť a cítím se po něm opravdu skvěle. Bio matcha čaj Imperial budu určitě propagovat i na svých sociálních sítích, protože si zaslouží být viděn.

Pro běžnou populaci může být vyšší cena překážkou. Ten, kdo však zná pozitivní účinky matcha na organismus ví, že to za to stojí.

vybraná testerka | 03.02.2023

Perfektní balení to oceňuji. Beru si ho sebou do práce a nemusím mít strach že se Rozsype. Zkusila jsem úplně poprvé udělat doma, chuť je zajímavá a ze začátku mi přišla dost silná, zkoušela jsem předtím pouze matcha ice tea a proto jsem ted vyzkoušela jako latté… výborné a určitě budeme kupovat častěji.

vybraná testerka | 03.02.2023

Čaj jsem zkoušela na několik způsobů. Za tepla i za studena, slazený i samotný, s mlékem i bez něj, a jako latte. Dělala jsem i matcha lívance matcha krém na palačinky, v kombinaci s čerstvým ovocem je čaj matcha opravdu příjemný. Matcha Imperial má jemnou a příjemnou chuť, a i když chutná "zeleně", tak chuť není nijak agresivní. Favoritem u mě je matcha latte s kapkou čekankového sirupu.

Hůře se rozpouští, občas v něm zůstávají kousky.

vybraná testerka | 03.02.2023

Chuťově je dobrý, hezky se rozpouští, takže nemusím dlouho protřepávat v shakeru. Dodá mi energii po ránu, což je fajn, protože bývám hodně unavená. Krabička s pytlíčky jsou vzhledově moc pěkné. Cením i návod na krabičce pro přípravu. Teplou formu jsem nevyzkoušela, mám radši tu za studena, nejlépe v létě.

Cena- asi úplně běžný člověk si to nekoupí za plnou cenu. Krabičku bych udělala trošku ze silnějšího papíru, po více otevírání se už začíná trhat.

vybraná testerka | 03.02.2023

Čaje jsem si v poslední době opravdu oblíbila, především ty bylinné, matchu jsem předtím pila spíše v různých kombinacích. Musím říct, že mě produkt velice zaujal, především svou chutí, barvou a působením na organismus. Chuť čaje mě dost překvapila, je výborná a intenzivní. Oproti kávě má matcha mnohem pozvolnější náběh a neubírá na soustředění, což je pro mě osobně veliká výhoda.

vybraná testerka | 03.02.2023

Překvapila mě příjemná jemná a neagresivní chuť, stejně jako příjemná vůně. Musela jsem se učit čaj dokonale rozmíchat, aby se mi neusazoval, ale to jsem se naučila velmi rychle. Vyhovuje mi jednoporcové balení, které jsem si brala s sebou do práce. Účinek bych značné zvýšení energie, jsem o hodně méně unavená a lépe vládám každodenní úkoly, lépe se soustředím, pila jsem teplý a takto mi vyhovoval naprosto skvěle. Budu si kupovat i nadále.

žádné

vybraná testerka | 02.02.2023

Tento čaj jsem vyzkoušela poprvé. Byla jsem zvědavá hlavně na chuť. Ta mě příjemně překvapila. Jemná chuť. Slibovaná Pěna nic moc tedy. Ale ten konečný výsledek stojí za to. Jemná chuť a přitom takový silný zážitek. Barva mě napoprvé taky moc nelákala, ale ta chuť jemná zvítězila. Po týdnu pití se opravdu cítím lépe. Mám více energie a nemám takovou tu blbou náladu svojí. Takže za mě super.

Ta pěna slabá

vybraná testerka | 02.02.2023

MatchaTea Imperial má skvělou chuť a účinky zeleného čaje jsou po konzumaci zřejmé. Jak matcha slibuje, nástup energie je postupný a trvající déle než například u kávy. Výbornou kombinací je napěněné mléko s půl lžičky sladidla (například čekankový sirup). Na matche je skvělá příprava - prášek s horkou vodou do shakeru.

vybraná testerka | 01.02.2023

Tento matcha čaj byl první,který jsem kdy vyzkoušela,takže nemám srovnání s jiným. Každopádně má velmi zajímavou chuť,na kterou si člověk rychle zvykne a stává se návykovou,aspoň pro mě.dochucovala jsem smetanou a medem,zkusila jsem i citron,ale lepsi to bylo bez nej. Baleni idealni po jednotlivych porcich.matchu jsem rozmichala v trosce smetany,pote prilila horkou vodu.perfektne nabiji energii,doporucuji hlavne pro ty co nemusi kafe.

Nic.

vybraná testerka | 01.02.2023

U čaje bio matcha bych chtěla upozornit na velmi zajímavou a originální chuť, dále také na nádherně zelenou barvu. Ještě více mě zaujaly účinky tohoto čaje, po vypití byla únava ta tam a výdrž energie byla daleko větší než u kávy. Při přípravě čaje jsem ho dochutila limetkou a troškou medu. Praktické je balení v sáčcích po jednotlivých porcích. Tento čaj bude mít v mém stravování určitě i nadále své místo. Ráda všem doporučuji.

Nešla jsem žádné zápory.

vybraná testerka | 01.02.2023

Matcha čaj jsem chtěla vyzkoušet už delší dobu a musím říct, že mně nezklamal. Příjemně mně překvapil svou vyváženou chutí a krásnou zelenou barvou. Snadná příprava a nadávkované množství na jeden nápoj je příjemným bonusem, stejně jako energie, kterou čajík dodává. Až dopiju všechny pytlíčky, koupím si určitě další.

Žádné jsem nenašla, jsem stoprocentně spokojená.

vybraná testerka | 01.02.2023

Je to vhodná varianta, která skvěle nahradí kávu. Má intenzivní chuť zeleného čaje a nádhernou barvu. Velikou výhodu vidím v již připravených porcích. Člověk nemusí myslet ještě na nějaké odměřování dávky. Navíc jsou tato balení vhodná na cestování a nezaberou žádné místo. Čaj opravdu dodá energii. Oceňuji hlavně kvalitu tohoto čaje, s ostatními čaji z obchodu se to určitě srovnávat nedá.

Specifická chuť, která nemusí sednout každému - ale myslím, že na toto pomůže trošku cukru :)

vybraná testerka | 31.01.2023

Na pití kávy mě moc neužije a tak jsem hledala alternativu, která by mě odpoledne v práci nakopla. A čaj matcha si poradil bravurně. Příprava je jednoduchá díky sáčkům i v práci, kdy nemáte moc možností na přípravu. Stačí ušejkovat nebo zamíchat lžičkou ve sklenici vody a je hotovo. Také jsem se bála příliš "zelené" chuti, ale nápoj je výborný, žádná pachuť ani nic umělého. Nápoj jsme si dala hned po obědě a nevolno mi nebylo. Docela jsem si ho užila a ráda si z něj udělám každodenní rituál. Žádná únava se nedostavila, stejně tak jsem pak mohla večer usnout. Chodím docela brzy a po kávě kolikrát koukám do stropu ještě o půlnoci. Nemám vůbec co vytknout a vřele doporučuji zkusit :-)

Žádné

vybraná testerka | 30.01.2023

S matchou jsem měla již pár zkušeností, ale až v tomto testování jsem opravdu zjistila, že umí perfektně nahradit kofein, na který jsem dříve byla zvyklá z kávy. Jelikož čajům jsem dávala vždy větší přednost (přes den zelené, večer bylinné), matcha mě naprosto okouzlila. Čaje upřednostňuji teplé, proto jsem si ji po dobu testování připravovala na maximální teplotu a tou je 70 stupňů (vždy jsem nastavila stupně na rychlovarné konvici). Pouze mi v shakeru vždy maličko protýkala (ale nemám originál matcha shaker - nevím zda to mohlo být tím). Chuť jsem velmi ráda doplnila o pár kapek citrónu pro svěžest nápoje. Čaj má opravdu fantastickou chuť, po ránu nakopne a dodá potřebnou energii. A to opravdu! Cítím se jako po malém espressu. V den, kdy jsem si dopřála dva matcha nápoje, to bylo teprve energie na rozdávání. :) Balení je praktické i na cestování, jelikož každá porce je v malém sáčku. Velmi ráda vyzkouším v teplejším počasí připravenou studenou matchu s ledem. Musím říct, že po tomto testování si matchu opět pořídím, už jsem ji viděla i v regálech například Albertu.

Špatně se vyklepává balíček, aby byl úplně prázdný. Nelze přenášet v kovové termosce pro nevychladnutí na cestách. Vyšší cena čaje.

vybraná testerka | 29.01.2023

Miluji zelené čaje, bylinkové i maté, tak jsem se na matchu moc těšila. Popravdě matcha předčila mé očekávání - chuť byla vynikající, velmi jemná a zajímavá. Protože nemohu pít kávu, tak je pro mě obrovský přínos v dodání energie. Zároveň po něm člověk hezky vytráví. Na sportování ideální. Zkusila jsem teplou i studenou variantu a vyhovují mi obě :)

Pro někoho vidím nevýhodu v odhadu teploty vody na zalití, já na to mám konvici, kde si nastavím stupně a samozřejmě je cenově trochu vyšší než obyčejné čaje, ale vyplatí se to.

vybraná testerka | 29.01.2023

Čaj mě mile překvapil. Má krásnou zelenou barvu a chuť je vyrazná. Už po prvním šálku jsem cítila energii, která mi každý den chyběla. Po příchodu z práce jsem byla plná elánu a těšila se na cvičení. Čaj mi vyhovuje protože ho nemusím sladit, což třeba kafe bez cukru nevypiju, jen jsem si ho musela dochutit citrónem a je výborný.

vybraná testerka | 27.01.2023

Miluju intezivní chuť zeleného čaje,který mě hned po ránu nakopne.Barva je hodně výrazná zelená ale už při prvním ochutnání je vidět rozdíl ,že se jedná o kvalitní čaj z Japonska.Oceňuji porcované balení je to hodně praktické.Cena je sice vyžší ale za tu kvalitu a vyjímečnou chuť to opravdu stojí.Doporučuji ochutnat 🙂

vybraná testerka | 24.01.2023

Bože, jak já miluju matcha tea! Nejlepší je teda s mlékem jako matcha latte -stačí protřepat s teplým mlékem, přidat cukr a šlehačku . Cokoliv co vaříte nebo pečete stačí posypat a vypadá to dokonale :D praktické balení po jedné porci je dokonalé pro zachování chuti a čerstvosti. Doporučuji rozhodně všem !

20.10.2023

Chutný, zdravý, osvěžující nápoj. Pomáhá bojovat proti volným radikálům, dodává energii, zahání únavu. Osvěžující a chutný tradiční, staletími prověřený čaj. Snadná příprava, horký i studený tělu velmi prospěje.

11.10.2023

Matcha příchuť mi většinou nechutna ale tato je velmi dobra.

09.10.2023

čaj jsem si koupila první šálky mi moc nechutnaly. pak jsem si zvykla a těšila se na chvilku s čajem a relax. opravdu jsem se pak cítila plná energie.

na vesnici se těžko shání, nutno si nechat poslat

28.08.2023

Moc dobrý čaj určitě doporučuji všem ochutnat stojí za to

27.08.2023

Čaj bio Matcha je dobrá ,používám jak ráno tak v práci ,dodá mi mnoho energie. Určitě doporučuji všem

25.08.2023

Matcha je moje každodenní dávka energie.Dopřávám si tento čaj každý den. Pokaždé mě probere ze spánku, příjemně nabudí a cítím se skvěle. čaj je balen v praktických sáčcích.

žádné

16.08.2023

čaj je výborný a zdraví. Chuťově dobrý. Ideální ke snídani

nic

07.08.2023

Piju každé ráno, moc dobrý, kvalitní přírodní čaj!

04.06.2023

Zkoušela jsem poprvé a čaj mě překvapil. Musela jsem si zvyknout na chuť, protože první ochutnání bylo zvláštní. Čaj je v pytlíčkách. Trošku energie mi dodal.

19.05.2023

Kvalitní čaj od značky matcha a ještě k tomu je bio

12.05.2023

Kvalitní matcha čaj, který nezklamal svoji barvou a chuti

02.05.2023

Prémiová kvalita, výborné účinek - perfektně dodává energii při náročném dni

18.04.2023

i když moc matchu nemám ráda, tak jsme se obávala jak mi to bude chutnat ale překvapilo mě to, a zamilova jsem se to toho, takže velmi doporučit

01.04.2023

Na jeho chuť jsem si musela zvyknout, doplnil mi energii

Barva a cena a chuť

06.03.2023

Matcha tea celkově moc nemusím, ale rozhodla jsem se to otestovat. Sice jsem si na chuť musela trochu zvyknout. Je trochu silnější, ale stále převažuje jemná chuť

28.02.2023

Můj oblíbený, zdravý, chutný nápoj. Chutná mi teplý i studený. Navíc mám jistotu, že dělám něco pro své zdraví.

-

26.02.2023

Matchu moc nemusím,avšak toto nebylo špatný.doporučuji

23.02.2023

Produkty obsahující matchu jsem vždy zařazovala jako lehké kofeinové doplňky. Až nyní mě vlastní zkušenost přesvědčila, že matcha tea Imperial (i Premium) je nápoj, který když vyměním za kávu, mi dodá mnohem více energie. Byla jsem kávový závislák, co ze dne na den kávu vyřadil z jídelníčku. Což mělo vliv na mou unavenost, když jsem nenaspala dostatečný počet hodin. Káva mě vždy nastartovala na specifickou dobu a vypila jsem během dne několik šálků. Matcha díky postupnému uvolňování vám doplní energii na několik hodin. Připravuji si denně ke snídani s kapkou citronu a nemám pocit unavenosti po celý den. Pokud je den náročnější, doplním ji ještě jednou v odpoledních hodinách. Jsem příznivcem teplé matchy, ale v létě pravděpodobně vymění za studenou alternativu. Jelikož zelené čaje jsou mé oblíbené, matcha mě svou chutí i barvou vyhovuje. Bez kapky citronu chutná zemitěji. Je jednoduché si ji připravit na způsob, který vám nejvíce chutná. Koupit lze i v Tchibu, Albertu..

Míchání ideálně pouze v šejkru, hlídání nepřekročení teploty, nesmí být kontaminována kovovým předmětem (nutno si ohlídat). Při delším popíjení nutno opět zašejkovat kvůli usazeninám.

19.02.2023

Nemůžu si stěžovat výborná chuť. Matcha mi velice chutná.

Nic

17.02.2023

Klasika, kterou u nás léta pijeme. Osvěžující a organizmu prospěšný nápoj. Účinný antioxidant. V bio kvalitě. Ideální a snadný způsob, jak udělat něco pro své zdraví.

16.02.2023

Vyborna vec, kdyz clovek chce prestat pit kavu. Mam energii po ranu

16.02.2023

V balení jsou menší pytlíčky, dobře chutná

Žádné nejsou

Čaj skutečně dodá na energii v průběhu dne, k mému překvapení mi zachutnal i neochucený

Vyšší cena

16.02.2023

Téměř zázrační produkt starobylé japonské kultury. Po všech stránkách prospěšný pro lidský organismus. Posiluje imunitní systém, silný antioxidant. Snadná příprava, osvěžující chuť.

15.02.2023

Vždy jsem mela problém a chuti matcha, pokud jsem si ji delala sama doma. Zde musím říct, ze mi chutná . Prima konzistence, super že jsou již pytliky.

Cena

15.02.2023

Super pomocník, je lepší si ho nechat vychladnout.

Chuť, nedá se pít teplý.

13.02.2023

Super doplněk stravy používám každé ráno nemůžu říct nic špatného

10.02.2023

dobrý bio čaj matcha, chutná skvěle má hezkou zelenou barvu

nic

10.02.2023

je te čaj dobrý jako moc

dlouho jse ten čaj dělá...

08.02.2023

Jelikož mám velmi ráda matchu, tento čaj byl naprosto dokonalý, chuťově vyvážený, doporučuji

06.02.2023

Tento zelený zázrak v podobě životabudiče jsme měli možnost otestovat i v redakci. Jelikož všichni máme kofeinovou závislost, bylo skvělé vyzkoušet Matchu místo kávy. Jelikož je zelená barvou uklidňující, neodradila nás. 🍵 Chuť je výrazná a silnější než u klasických zelených čajů. Energii bezpochyby nápoj dodá. Je dobrý teplý i studený, s mlékem nebo citrusy. Konec konců, můžete si ho i osladit. 😊 Každý si ho může připravit dle svých preferencí a chutí. Systematické balení po pytlíčkách zachová kvalitu a snadno se zabalí do tašky do práce či na dovolenou.

Vyvarovat se kovovým předmětům při přípravě.

06.02.2023

Matcha je skvela kofeinova nahrada. Rada si ji obcas dam, vymenou za kavu. Nejradeji zalejvam 50 stupnovou vodou a doplnim o par kapek citrusu - limetka, citron, pomeranc nebo grep. Nakopne jak po ranu tak pred treninkem. Vhodna pro zdravy zivotni styl. 💚

Obcas se hure rozmicha. A je treba v prubehu piti zasejkovat.

06.02.2023

Zkoušela jsem tento čaj u kamarádky, která mi z něj udělala Matcha latte a musím říct, že mě opravdu překvapila jeho chuť💚 Jako milovník kávy jsem nečekala nic převratného ale čaj mi opravdu zachutnal natolik, že jsem se rozhodla si ho pořídit domů😍 Nejvíc mě baví systém balení do pytlíčku, které je rychlé a bezstarostné, můžu si navíc vzít čaj i do práce bez nějakého přesypávání😊

Nenašla jsem

06.02.2023

Čaj matcha mám moc ráda, proto toto nebyla má první zkušenost s tímto druhem čaje, ale poprvé jsem ochutnala matchu od MatchaTea a musím přiznat, že už nechci jinou. Nejraději si dávám matcha latté a s matchou, kterou jsem měla doma to nikdy nebylo ono. Tato matcha je ale úplně jiná, nejen, že oceňuji balení v pytlíčkách a tudíž nemusím každou dávku vážit, ale je opravdu vidět a cítit jiná kvalita oproti matche, kterou jsem již měla doma. V matcha latte je dobrá jak za studena, tak za tepla a nejraději si ho dávám s kokosovým mlékem a trochou čekankového sirupu. Jelikož jsem kofeinový závislák, tak dodáni energie posoudit, piju ho jen na chuť. Opravdu mě čaj nadchl a určitě pořídím znovu, až mi tento dojde. Na fotkách můžete vidět porovnání matchy, kterou jsem již měla doma s matchou od MatchaTea.

Žádné zápory jsem nenašla

04.02.2023

Velmi dobře se rozpouští, nedělá hrudky, má vynikající chuť. nejvíce oceňuji velký příval energie který v práci potřebuji.rano mě povzbudí na celý den

31.01.2023

Výborná chuť, velice pomáhá na zdraví a hubnutí.

Žádné.

29.01.2023

Je to vynikající čaj matcha doporučuji všema deseti není nic k vyknutí

27.01.2023

Má mnohem lepší účinky než kafe. Máte déle energii a je pro vaše tělo i lepší. Na chuť si musíte pomalu zvyknout, ale můžete kdyžtak ochutnat například medem nebo mandlovým mlékem. Matchu opravdu miluju.

27.01.2023

Snažím se už dlouho žít zdravě a právě Matcha bio čaj by mi určitě pomohl s dalšími zaslouženými centimetry po té dřině každodenní. Určitě ráda vyzkouším

27.01.2023

Caj je skvělý, po ránu nabudi, moc ho doporucuji vyzkoušet

27.01.2023

Čaj doporučuji všem co si chtějí napravit zažívání

Nevím co říct

25.01.2023

Vyrazna chut, Neni hořký Pekna syta barva S mlekem je jeste lepsi! Neni treba ani sladit. :-) Ocenuji porcovani ! :-)

Cena je trosku vyssi, ale za kvalitu se plati

23.01.2023

Je mi 17 let a jsem student. Nemám moc ráda hořké čaje a měla jsem hodně předsudků. Ale není vůbec špatný a dodal mi hodně energie. Dávala jsem si ho po škole když jsem byla naprosto unavená a nabil mě energii na učení. Takže za mě super

Jen si to musím trošku osladit ale jinak nemám co vytknout.

23.01.2023

Čaj má příjemnou chuť a dobře působí i například proti nachlazení.

Žádné

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:48
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:12

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat