TESTOVÁNÍ: Testování krémových závinů Odkolek

15.08.2022 | Testování

Bez práce, námahy, špinavého nádobí a nervů. Nadýchané záviny od Odkolka oceníte ve dne, v noci, doma i na cestách. V rámci našeho testování pro vás k ochutnání máme hned dva druhy tohoto pečiva. Dobijte baterky, odpočívejte a nechte se unést vyváženou harmonií ovoce a plundrového těsta!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 124 testerek


Slunce, voda, písek, stany, chalupy i hotelové resorty. Léto je v plném proudu a našinci si ho chtějí maximálně užít. Z dat průzkumu Holiday Barometer společnosti Europ Assistance Group vyplývá, že Češi cestují víc než před pandemií.

To nejdůležitější je voňavé zavazadlo

Podle aktuálních prognóz je tomu tak proto, že opadla covidová opatření a hrozba rostoucí inflace inspiruje lidi k tomu, aby si volno, prázdniny a dovolené vychutnali bez zbytečného zatížení. Možná, že vy také plánujete vydat se na Vranovskou přehradu, Slapy nebo do Chorvatska, Itálie či kamkoli jinam. Při cestě vlakem, autem, letadlem, ale i na kole a s batohem na zádech nezapomeňte na lehkou svačinu, která zažene hlad a dodá vám energii pro všechna dobrodružství!

Krásný design sáčků s originální recepturou uvnitř

Prvotně si s sebou přibalte hlavně vodu, neboť pro dospělého se uvádí doporučený příjem tekutin přibližně 35 ml/1 kg tělesné hmotnosti/1 den. Hodit se bude i pár kousků čerstvého ovoce a zeleniny plus jemné krémové záviny se svěží malinovou a pomerančovo – ananasovou náplní od tradiční české firmy Odkolek. Společnost je o krok napřed nejen v pečení, ale aktuálně mění i svůj vizuální styl. Má krásné nové logo a balené výrobky mají elegantní nadčasový design, který u pečiva chcete vidět!

Ovoce miluje každý!

Záviny s nadýchaným plundrovým těstem, s vysokým obsahem šťavnaté náplně a s ideální 200 g hmotností, která vaše zavazadlo nikterak nezatíží, si oblíbíte nejen na cestách. Záviny se hodí i jako moučník ke kávě, pokud se vám v horku nechce péct, či na snídani. (Plundrové těsto spojuje dobré vlastnosti těsta listového a kynutého. Je vláčné až hebké, ale přitom „lístkuje“.)

S malinovou, pomerančovou a ananasovou náplní jsou jedna ruka, takže není žádným tajemstvím, že záviny nebezpečně rychle mizí ze stolů i batohů a představují dostupné, rychlé a pohodlně přenosné občerstvení. Už se vám sbíhají sliny? Přihlaste se do našeho testování od společnosti Odkolek. Hledáme 50 z vás ve věku nad 25 let!

Balíček obsahuje 4 kusy závinů (2× malina, 2× ananas pomeranč).

Cena: 34,90 Kč/ks

Více informací na: www.united-bakeries.cz/plundrove-zaviny/

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 50 testerek ve věku nad 25 let, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda by pro ně záviny byly chutnou svačinkou.
HLASTE SE DO 28. SRPNA 2022.
Vybrané testerky získají balíček závinů po 2 ks od každé příchuti.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 12.09.2022

Tak jsme ochutnali oba druhy zavinu. Musím říct že jsem tuto opravdu nečekala. Když jsem otevřela balíček čekala jsem malou buchtu , takže už jen velikost mě velmi překvapila, velikost byla překvapivě originálně velká na cesty... Nejdříve jsem ochutnala ananasový jelikož ananas moc nemusím, tak jsem si řekla že lepší nechám na konec. Odtrhla jsem začátek a přišlo další překvapení,jak u zavinu a podobných sladkých buchet je náplň od čtvrtky někdy půlky závinů zde byl hned od začátku, závin se nedrolí a o to více jsem byla ráda. Přeci jen když někam jedeme neradi děláme bordel jak ve vlaku to v autě. Takže to je plus.. Závin byl neskutečně nadýchaný ... Jsem velmi vybíravý člověk a jen tak mě něco nenadchne. Ale to že byl tak nadýchaný mě překvapilo ... A to nejdůležitější n byl absolutně suchý... No přešla bych pomalu na náplň... Nic lepšího než byl ten krém jsem opravdu nejedla.. Nedokážu to ani popsat to prostě musí každý vyzkoušet aby poznal tu úžasnou chvilku slasti a spokojenosti... Sladká náplň v obou závinech byl třešnička na dortu bylo to jemné ale jednu malinkou nevyhodu to má 😊 jsou jen dva druhy, mě by třeba chutnal i s jemnou čokoládou a klidně i méně sladkého a nahradila bych více krému. A jedno malé plus které by mě potěšilo a věřím že i více lidí obzvlášť maminek jak s menšími dětmi tak i se školáky. Zkusila bych poloviční balení.. Ochutnala jsme kousek celá rodina a všem moc chutnal i když mameradeki čokoládu tak tento závin nemá konkurenci.. I mé dcerce moc chutnal ... Doporučuji všem ochutnal a užít si chvilku kde si přijdete že život je opravdu sladký 😊 Určitě bude kupovat a budeme doufat že se dočkáme více příchutí . Děkuji moc za možnost ochutnat takto skvělý závin

Může být klidně menší a více druhů ❤️

vybraná testerka | 12.09.2022

Odkolek plundrový závin nám moc chutnal. Byl lehoučký, jemný a měl tak akorát náplně s dobře vyváženým poměrem pudingu a ovocné složky. Těsto je opravdu moc dobré a i na talíři vypadá lákavě. Z příchutí nám chutnala více malinová, ale tropická také nebyla špatná. Líbí se mi i veselý barevný obal. Za nás rozhodně doporučuji.

vybraná testerka | 12.09.2022

Na testování závinů jsem se opravdu těšila. Potěšil mě hezky barevný a veselý obal. Zaviny jsou krásně mekoučke,lahodné, rozplýváji se na jazyku. Krasně voní.Pro mě chutnější malinovy. Náplně je tak akorát. Celkově jsem z testování moc nadšená a velice jsem si pochutnala. Možná bych uvítala i menší baleni.

nic

vybraná testerka | 11.09.2022

Velice ráda jsem ochutnala plundrový závin krémový s pomerančem a ananasem a také s malinou. Na první pohled mne zaujal poutavý obal a zvolená velikost, která je dostačující na snídani nebo třeba rychlou svačinu. Závin má bohatou, jemnou náplň a je upečený z jemného těsta, které je vláčné a hlavně nedrobí. Obě příchutě u nás vzbudily velký ohlas a proto mohu vřele doporučit.

Nic

vybraná testerka | 10.09.2022

Výborný výrobek. Velmi křehký, chutný. Přijela vnučka s přítelem a při odpolední kávičce byly záviny za chvilku snězené. Vždy si je zakoupím znovu. Jsem již důchodkyně, ráda peču a celá rodina tvrdí, že dobře Ale za tento výrobek se může srovnat se závinem upečeným dobrou kuchařkou. Nestyděla bych se položit tento závin vedle mnou upečeného.

žádné

vybraná testerka | 10.09.2022

Záviny jsme vyzkoušeli celá rodina a chutnali naprosto všem. Já osobně jsem se bála ananasů a pomeranče, protože to není nic pro mě, ale po prvním kousnutí jsem čuměla jako puk a měla nebe v hubě 😍 Ta krémová chuť je naprosto skvělá a Top 👌🏼😍 Nemám záviny moc v lásce, ale tento si koupím s radostí kdykoli znovu 😍 Za nás naprosto úžasné příchutě , jemná chuť, prostě mňam 👌🏼😍

Bylo toho málo 🙈😂

vybraná testerka | 09.09.2022

Velmi vydařené buchty. Obě varianty mi moc chutnaly. Těsto bylo měkkoučké, vláčné a nadýchané. Náplň bohatá, šťavnaté malinko kyselkavé ovoce v kombinaci se slaďoučkým krémem je super! Vyrovnává to chuť a není preslazená. Více mi však chutnala malinová příchuť. Velikost tak akorát na dvě svačinky 🙂👍. Doporučuji.

Žádné

vybraná testerka | 07.09.2022

Měla jsem možnost ochutnat tyto ovocné záviny. Bála jsem se, že chuť bude umělá a bude to všude drobit, ale opak je pravdou 😊 Závin není nacucaný náplní, ale zároveň není ani suchý. Na plné čáře u nás vyhrála malinová příchuť, ale ananasu s pomerančem dáme určitě ještě někdy šanci.😊 Rozhodně nemáme tyto záviny naposledy 🙏

vybraná testerka | 06.09.2022

S radostí jsem otestovala plundrové záviny od firmy Odkolek. Těsto je chuťově dobré, vláčné, náplně je v závinech dostatek, rozhodně se nejedná o žádný drobivý a suchý produkt. Osobně mi více chutnala malinová verze, ale pomerančovo/ananasová příchuť příjemně překvapila a na zpestření je to super varianta. Na snídani nebo dobrou odpolední svačinku ideální výrobek. Snad ještě trochu vylepšit balení, aby se závin dal znovu uzavřít, pokud se nesní celý najednou.

vybraná testerka | 06.09.2022

Nadýchané, chutné, náplň tak akorát. Nejvíce nám chutná ananas a pomeranč krémový. Do batůžku na výšlapy super. Malina neměla takový úspěch. Takže vím, že budu kupovat pomeranč a ananas. Těsto není suché ani nacucané od náplně. Svačinka rychlá, chutná nejen pro děti. Mohu jen doporučit všem co si chtějí dopřát rychlou svačinku.

Nic

vybraná testerka | 05.09.2022

Hodnotím výrobky kladně. Moc nám doma chutnaly. Je to skvělá a rychlá svačinka na cesty. Chutnala nám více malinová náplň, ale i ananasová v kombinaci s vanilkovým krémem se skvěle doplňovala. Závin byl jemný, vláčný, náplně bylo tak akorát. Vůně je také z výrobku cítit. Hodí se opravdu všude: na sport, do školy, do zaměstnání.

Nic.

vybraná testerka | 05.09.2022

Moc dobré třeba k snídani nebo svačině. Za nás lepší s malinami ale oba jsou dobré. Krásně měkké a dost náplně.😋 Mile nás to překvapilo. Manžel i oba synové si moc pochutnali 😋 Brala bych klidně i variantu bez ovoce jen s tou vanilkovou náplní je moc dobrá. Připomíná mě to trochu vanilkový pudink.😊

Asi nic

vybraná testerka | 05.09.2022

Plundrové krémové záviny s náplní malinovou a pomeranč a ananas jsou oba skvělé. Splňují vše, co mají. Líbí se mi správná velikost, balení. Je to vhodná svačinka s sebou na cesty, na výlet, dětem do školy. Náplň je velmi chutná a je jí dost. Není to suché pečivo, jako leckteré. Krém má skvělou vanilkovou příchuť a chutná, jako doma vyrobený. Můžu všem doporučit!

vybraná testerka | 04.09.2022

Oba záviny jsou výborné, skvělá krémová naplň, nadýchané těsto a výborná chuť. 👍 Chuť ananas s pomerančem je svěží a výborná, dětem opravdu moc chutná. Malina je také velmi dobrá, těsto nadýchané a skvělá chuť. Balení je tak akorát, pro 2 osoby dostačující. Je to skvělá varianta na výlety a procházky s dětmi, která zasytí a moc nám chutná. Za mě hodnotím tyto záviny jako jedny z nejchutnějších, protože mají spoustu krémové náplně, jsou velmi dobré a nadýchané, i balení nám zcela vyhovuje. Hodnotím na 1* a určitě vřele doporučím i známým.

vybraná testerka | 04.09.2022

Plundrové záviny mě překvapily velmi vstřícnou velikostí. Jeden závin byla naprosto dostačující svačina pro dvě dospělé osoby. Náplň byla též chutná a těsto vláčné. Překvapila mě však konzistence krémové části. Texturou i chutí to připomínalo pudink. Obal zavinů neurazí, ani nenadchne. Celá rodina ochutnavačů se shoduje, že s klidným srdcem můžeme plundrové záviny doporučit.

vybraná testerka | 03.09.2022

Chuťově jsou obě náplně velmi dobré. Náplně je tam dostatečné množství, takže pečivo není suché a je krásně vláčné. Velikost závinu je akorát pro 2 osoby, na výlet pro mě a dcerku - pouze bych brala 2 kusy (viz. zápory). Složení je kvalitní. Oceňuji zajímavý výběr příchutě. Je to velmi dobrá a chutná svačinka.

Na cestování velmi nepraktické balení - celý závin na výletě sama nesním, tudíž ho potřebuji rozpůlit a vzhledem k většímu množství náplně jsem akorát ulepena. Ocenila bych rozdělení na 2 kusy.

vybraná testerka | 03.09.2022

Jedním slovem bych napsala BOŽÍ :-))) Vynikající mlsání, kde se snoubí plná chuť ovoce s lahodným a jemným těstem. Neuvěřitelné, jak takový malý kousek zasytí. Doma došlo na poctivé dělení, protože se nikdo nechtěl vzdát možnosti ochutnat. Pro všechny - malé či velké kdekoli a kdykoli. Super :-))) Doufám, že bude u nás běžně k sehnání.

vybraná testerka | 03.09.2022

Dobrá sladká svačinka pro děti i dospělé. Měkké a velmi chutné pečivo. Náplně dostatek a velmi příjemná chuť. Myslím, že děti si dají závin rádi znovu a mě ubude práce s pečením a budu mít více času. 🥰Určitě doporučuji všem maminkám, aby nemusely trávit hodiny v kuchyni pečením dobrot jak pro své ratolesti, tak pro mlsné jazýčky návštěv. Domů si nakoupíte do zásoby a je mi jasné, že se dlouho ve spíži neohřejí. 😋

Žádné

vybraná testerka | 02.09.2022

Ta chuť je geniální 😋strašně se mi líbí sladká náplň doplněna jemně kyselkavou. Těsto je krásně křehoučké a ,,nedrolí se”.. Co vím jistě je ze ho mužů s klidem doporučit a kdo koupi určitě neudělá chybu já sama si ho koupím taky a určitě ne jednou ❤️ Moji malý kluci snědli hned jeden jenom co balíček dorazil domů a chtěli další 🙈 Myslím ze mam novou závislost 🥰

Je Malý ❤️

vybraná testerka | 02.09.2022

O záviny jsme se podělili s přítelem a vnukem. Všem nám oba dva druhy velmi chutnaly. Jsou vynikající svačinou, ani velkou ani malou. Chuťově jsou oba druhy vyvážené, sladké tak akorát. Už jen vzhled i vůně lákala k zakousnutí. Obal je také šikovně designově zpracovaný, zákazník ví, co kupuje. Ráda záviny koupím až je uvidím v obchodě.

Zápory jsem žádné neobjevila.

vybraná testerka | 02.09.2022

V pátek, kdy jsem si tyto záviny vyzvedla, jsem jela zrovna z nemocnice. Moc jsem se těšila, až je společně s rodinou ochutnám a spravím si chuť z nemocniční stravy. Tyto záviny jsou opravdu skvělé. Jako první se zaprášilo po tom malinovém a vzápětí i po pomerančovém. Jeden malinový závin jsem si schovala, že si ho vezmu do školy (krásně by se mi vešel do batohu). Jenže když jsem si šla připravit svačinu, viděla jsem, že je rozdělaný a půlka chybí. Nakonec jsem zjistila, že mi na něj chodil mladší brácha, který si malinový závin zamiloval. Záporné recenze nejsou. 😊

Za mě žádné zápory nejsou.

vybraná testerka | 02.09.2022

Po otevření obalu na vás zavane naprosto dokonalá vůně, která Vás až nutí a nabádá k tomu se do buchty zakousnout. Když tak učiníte, rozvine se vám v ústech nadýchal chuť těsta a lahodná a krémová chuť ovocné náplně. Je to naprosto dokonalá svačina když spěcháte i když máte spoustu času. Doporučuji.

vybraná testerka | 02.09.2022

Pochutnala jsem si na obou náplních, krém opravdu bohatÝ, lahodný. Velikost balení je praktické, tak akorát na svačinu do práce, či do školy. Určitě si ráda zakoupmt, jen bude záležet na ceně, za kterou se bude prodávat a zda je budou mít v nabídce tam, kam chodím nakupovat já................... :-)

Náplň se trochu lepila na zuby :-(

vybraná testerka | 02.09.2022

Jako svacinka nekam s sebou vyborna varianta. Neni to nijak obri, ale 200g je tak akorat na zasyceni. Dobre zvolene prichute, chutove dobre, nemam pocit nejakych umelotin. Obal taky zaujme, myslim, ze designove je dobre zpracovan. Celkovy muj dojem je pozitivni, jen by mohla obsahovat mene cukru, nakonec bude asi jen zalezet na nastavene cenove politice.

Vyssi obsah cukru a mne by nevadilo i kdyby chutove byla mene sladka, ale to je jen individualni pocit, jsem zvykly na mene sladke veci.

vybraná testerka | 01.09.2022

Záviny mají velice výbornou chuť. Pečivo je jemné a nadýchaná. Oceňuji velké množství náplně a výborně zvolené kombinace. Závin skvěle zasytí a je vhodný ke snídani i na svačinu. Super je i delší trvanlivost a zajímavý design balení. Závinům nemám vůbec co vytknout a budu si je kupovat určitě pravidelně.

vybraná testerka | 01.09.2022

Vážně výborný závin!Jemné a nadýchané pečivo a tak akorát sladká náplň. Množství Náplně je dostačující. Jemný krém je pěkně doladěn ovocnou složkou. Fakt jsme si moc pochutnali. Vzala jsem do práce ke kafi a hned se po tom zaprášilo. Jedno balení vystačí tak na jednu snídani pro jednoho, nebo ke kafi pro dva lidi. Za mě to vyhrála ananasová příchuť :) závin musím mít znovu.

Klidně by mohlo být větší balení

vybraná testerka | 01.09.2022

oba záviny nás nadchly, velikost je tak akorát pro dva ke kávičce. Těsto měkké, nadýchané, velmi chutné. Nápln není ošizená, je jí opravdu dost a v kombinaci ovoce s pudingem je to vyvážená chuť. Víc nám chutnal malinový, ale pomeranč s ananasem taky dobrý. Určitě si záviny budeme kupovat a doporučím i svým známým.

vybraná testerka | 31.08.2022

oba záviny mi velmi chutnaly, jsou akorát velké, mají hezké obaly, výborná svačinka či na cesty.chutě vyvážené, které se krásně doplňují s pudinkem. Určitě je budu kupovat a doporučím je i známým aby je ochutnali. Těsto je měkké a nadýchané, proto nemají problém i lidé, kteří mají problém se zuby.obě náplně jsou skvělé.

nemám co by mi vadilo.

vybraná testerka | 31.08.2022

Hodnotím plundrový závin pomeranč s ananasem a závin s malinami. Výborné jsou oba. O trochu víc mi chutnal malinový. Cítila jsem jejich opravdovou chuť. Děti víc nadchl ten pomerančový, je sladší. Celkově oba záviny, měkké a chutné těsto, sladký vláčný pudink. Množství v balení akorát, pochutnali jsme si já i dvě děti. Jak uvidím v obchodě, nepřehlédnu a kupuji.

Žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 31.08.2022

Přiznám se, že nejím pomeranč ani nic pomerančového, ale v tomto závinu mi nevadí a dokonce i hodně chutná. Obě příchutě jsou povedené. Hned po rozbalení balíčku jsem musela ochutnat. Na svačinu, k snídani nebo k odpolední kávě jsou skvělé. Jsou nadýchané, ne suché, náplně tak akorát a až na ně narazím v obchodě, určitě si je odnesu domů.

Žádné

vybraná testerka | 31.08.2022

Nové krémové záviny nás příjemně překvapily. Moc chutnaly dětem i dospělým. Nadýchané, měkké, jemné těsto a bohatá a velmi dobrá ovocná náplň. Přiměřeně sladký, bez nežádoucích umělých pachutí. Celkově je velmi chutný, voňavý. Sympatická velikost. Raději koupím dva menší různé druhy, něž jeden velký. Dobře se krájí i na tenčí plátky. Ideální snídaně či svačina. Snadno se schová do batohu či kabelky. Přiměřená cena. Děkujeme za možnost vyzkoušet.

Žádný

vybraná testerka | 31.08.2022

Záviny nám moc chutnali a určitě je budeme kupovat. Testovala celá rodina v rámci snídaně. Dokonale vláčné plundrové těsto, výborná náplň, opravdu bohatá s báječnou ovocnou chutí. Líbí se nám neobvyklé a krásně letní příchutě, které připomenou letní prázdninový den v jakémkoliv období. Dobře se krájí, kousky se nerozpadají drží krásně pohromadě. Záviny jsou syté a současné lehké, takže mají všestranné využití jako svačinka, snídaně, dezert a vůbec bych se nestyděla nabídnout tuto dobrotu návštěvě jako pohoštění. Navíc se myslím že tato velikost balení na trhu chyběla. Zkrátka jednička s hvězdičkou.

vybraná testerka | 31.08.2022

naprosto dokonale ❤️ obě příchutě vynikající a to nejím nic s pomerančem,ale toto je dokonalé.krémové,vlacne a neni to vysusene.doma to chutná uplne každému,toto je jeden z mala zavinu,které ted budu opravdu často kupovat,protoze to ji i moje vybirave ditko a to uz je co rict.firma dela dobre záviny,ale tyto jsou opravdu nejlepsi!!!!

mohli by to byt vetsi

vybraná testerka | 31.08.2022

Testování krémových závinů s malinovou náplní a náplní pomeranč a ananas - tak to bylo nejrychlejší, nejlahodnější, nejchutnější a patřilo k těm velmi milým. Opravdu vynikající, bez práce za skvělou cenu, rádi bychom ochutnali i další příchutě, určitě je budeme pravidelně kupovat, ihned si je oblíbila celá moje rodina. Už samozřejmě vím, čím návštěvu skvěle pohostím.

0

vybraná testerka | 31.08.2022

Ochutnali jsme zatím jen závin s náplní malina. Ta je napůl pudink/ovoce. Náplně je v závinu dost a je fakt nadýchaný. Chutnal mě i dětem. Určitě bych ho doporučila jako občasnou svačinu do školy. Při 200g balení stačí i půlka závinu. Ještě jsme zvědaví, jak bude chutnat ta druhá - pomeranč/ananas..

vybraná testerka | 30.08.2022

Záviny nás mile překvapily. Hned jak přišel balíček, pustily jsme se s dcerkou na testování a večer testoval přítel. Za nás určitě Top. O proti podobným produktům, které mě odrazovaly pachutí a minimem náplně, mě tyto záviny velmi milé překvapily. Těsto bylo vláčné a chutné, náplně bylo v každém soustu tak akorát. Náplň mi velmi chutnala, pudink chutnal tak jak má a ovocná složka taktéž. Oceňuji, že jsem neměla po jídle "pachuť" jako u jiných produktů stejného zaměření.

vybraná testerka | 30.08.2022

Závin je výborný. Nevím, který nám chutnal víc. Závin s malinami je lehce nakyslý, v kombinaci se sladkým krém je chuť vyvážená. Závin s ananasem je víc sladký, ale nepoznala bych, že v chuti mám cítit ananas a pomeranče. Po obou výrobcích se u nás jen zaprášilo, klidně bych uvítala větší porci, jedno balení je hned pryč.

Celkem malý kus pečiva.

vybraná testerka | 30.08.2022

Výborná chuť obou příchutí, krásně nadýchané a jemné pečivo, které bylo skvělé dosaženo o Malinovo smetanovou příchuť, ale za mě exotická příchuť ananas s pomerančem a smetanou je můj favorit, jelikož mě překvapila tato příchuť, nikdy jsem nikde neviděla, takže body za úžasný nápad určitě jsou, chutnalo i rodině, švagrová když někde uvidí, bude prý hned kupovat 😊😊

vybraná testerka | 30.08.2022

Vynikající jemný a nadýchaný závin s velkým množstvím krémové náplně. Náplň velmi zajímavá chuť, především mne zaujala příchuť pomeranče s ananasem. Záviny jsou vhodné k snídani i ke svačince ke kávě. Dětem velmi chutnal závin s malinovou náplni. Celkově záviny jsme si příjemně vychutnali a děkujeme za možnost vyzkoušení.

vybraná testerka | 30.08.2022

Plundrové záviny Odkolek nás velmi příjemně překvapily. 😋 Testovali jsme celá rodina. 😉 Byli jsme moc spokojeni, že obsahují opravdu dost náplně. U nás u všech vyhrál na celé čáře závin s náplní pomeranč s ananasem. Líbí se nám i to 200g balení, ideální někam na výlet nebo i dětem do školy na svačinu. 👍

vybraná testerka | 30.08.2022

Záviny mne velmi mile překvapily. Díky svoji velikosti budou vhodnou svačinou na cesty pro dva. Náplně nám chutnají obě, v závinech jí je dostatečně, nejsou suché a jsou vláčné. Přesto musím napsat,že malinová v kombinaci s pudinkem nám chutná o něco více. Je to určitě dobrá volba, protože náplně do různého sladkého pečiva se opakují a toto je konečně něco nového s dobrým nápadem.

Čekala jsem trochu jinou konzistenci. Dle obalu bych čekala náplň něco jako tvaroh s ovocem. Nicméně to není nic co bych hodnotila negativně.

vybraná testerka | 30.08.2022

Záviny jsem dostala asi před 2 hodinami a okamžitě se na ně děti vrhly. Měla jsem problém urvat aspoň kousek od každé příchutě (náplně). Všem chutnaly. Těsto hodně nadýchané, špatně se krájelo. čekala jsem trochu jinou konzistenci náplně- spíš mi to připadá jako puding- žádné kousky a ani žádná marmeláda. Na druhou stranu ta náplň není tak sladká

vybraná testerka | 29.08.2022

skvělé dobré zaviny. musela jsem je vyzkoušet a miluju to. určitě koupím znovu. jsou úžasné a na nějaké cesty a výletů určitě beru. kupuju hned znovu!!!!! všechno bylo dobré a chutnali přesně tak jak jsem si představovala. doporučuji a doporucujou i moje děti!!!!! řekli že jsou fakt hodně dobré.!!!!

žádné

21.01.2024

Moc chutné záviny od Odkolku kupujeme pravidelně ...

11.10.2023

Tak tohle si opravdu oblíbila má dcera a doma u nás nesmí chybět

11.10.2023

To jsou ale dobré záviny! Těžko říci, který je lepší. Voňavá ovocná náplň, které je skutečně dostatek. Měkké chutné těsto. Ideální snídaně či svačina. Také velikost je akorát. Bez umělých barviv. Moc nám doma chutnají.

-

26.08.2023

Ochutnal jsem krémový závin s malinovou náplní a je to nebe v hubě 😃 Spousta náplně,která opravdu chutná po malinách, jemňoučký a vláčný, Žádná dusivá buchta,ale jemné a vláčné těsto. Záviny si kupujeme pravidelně.

Moc malé balení

06.08.2023

mamka donáší z práce a vynikající, moc mi chutná. Určitě neváhám kupovat znova

02.04.2023

Výborná chuť, zasytí. Ten malinový je naprostý top.

28.02.2023

Kupujeme každou chvíli. Na snídani, na svačinu, pro děti jen tak do ruky. Měkké, chutné s dobrou náplní.

17.02.2023

Výborná novinka od osvědčeného pekaře. Velikost tak akorát na svačinu či snídani. Jemné pečivo, bohatá a velmi chutná náplň, rozumná cena. K dostání v běžných obchodních řetězcích.

10.02.2023

diudududirirjdjdjdjdjdjdjxididiix

djjdhxjfjdjxjxjdjdjd

24.01.2023

Vyborne milujeme doma všichni

Jsou skvělé, žádné nejsou

18.01.2023

Krémové záviny jsou moc dobré , vydrží dlouho jako čerstvé. Kupuju dětem na snídani nebo na svačinu

28.12.2022

pečivo od Odkolek je velmi vláčné a chuťově skvěle hodí se na rychlé svačinky na výlety i jen tak když je chuť na něco sladkého 😊

23.12.2022

Krémové záviny jsou skvele, moc dobra svacinka pro malé i velké

19.12.2022

Je to delikátní dezert, mohla bych to jíst každý den a celý den

19.12.2022

Naprosto výborné, jak ke kávě, tak i jen tak na cesty. Bohatá náplň. Konečně značka, která na svých produktech nešetří.

19.12.2022

Tyto záviny jsou velmi dobré. Mají hezké obaly, doporučuji

10.12.2022

zaviny milujeme obě prichute skvělá snídaně nebo svačinka

29.11.2022

Chutný ,dobrý velice chutné ,zasytí Vás dle Vašich představ.

20.11.2022

Kupovala jsem babičce a nemohla si to vynachválit.

14.11.2022

Krémové záviny jsou opravdu skvělé ráda si je kupuji

13.11.2022

mňam mňam,od odkolka můžeme defacto úplně všechno ❤️

07.11.2022

výborný velice dobrý úžasná rychlá snídaně

malé balení 🤣

07.11.2022

Lehký, velká porce, skvělé těsto

Na mne příliš přeslazený

06.11.2022

Záviny od značky Odkolek jsou a byly vždy výborné a ani nyní mě nezklamaly. Chuť je jemná a závin je dobře nadýchaný a krémový.

03.11.2022

Velmi dobrá volba sice krémy v závinů moc nemusím ale tohle byla bomba

02.11.2022

Je výborný má dobrou chuť i dobře vypadá a obal také pěkný

Nic

30.10.2022

Tyto krémové záviny jsou skvělé

Zápor k těmto závinům nemám žádný

30.10.2022

mňam mňam mňam, je to fresh mám to rád

na cesty akorát

27.10.2022

Závitky krémové jsou moc dobré doporučuji všem! :).

27.10.2022

Chutné Super na cesty Přijatelná cena

nic jsem neshledala

26.10.2022

moji rodině moc chutná kupujem opakovaně má skvělou konzistencí

25.10.2022

Zkoušela jsem ten Malinový a je moc dobrý. Není suchý

22.10.2022

Obe nove prichute kremovych zavinu hodnotim na 1*. Jsou jednoduse f a n t a s t i c k e na snidani i svacinu detem do skoly

Nenašla jsem, snad jen vice novych druhu příchutí

Jsou výborné a vláčné. chutnají skoro jako od babičky.

19.10.2022

Za mě jsou opravdu výborné. Jemné a nadýchané těsto, skvělá chuť. Mohli by mít i více příchutí.

16.10.2022

ta chuť je neuvěřitelně výborná! Je to i celkem veliké

16.10.2022

Jemná, lahodná chuť , výborná svacinka

Žádné zápory

15.10.2022

Tenhle zavin milujeme oba dva druhy ten nesmí chybět na cesty nnebo víkendové snídaně

Žádný

13.10.2022

Velmi výborné.. je to měkké a chutné. Doporučuji všem

13.10.2022

Originální a osvěžující příchuť, více možností

Cena

11.10.2022

Tak to mne opravdu překvapilo. Kupované záviny a podobně věci jsou většinou všechny na jedno brdo. Hodně suchého těsta, málo náplně, chuť nic moc. Tyto záviny jsou ale jiné, už ta velikost je za tu cenu mnohem lepší. Chuť velice překvapila a za mne malina je super. Těsto není suché, je vláčné a nedrolí se. Náplně je všude dost a je ji tak akorát. Jako rychlá svačiny bez práce a nebo něco sladkého ke kávě úplně ideální.

Možná více variant náplně, třeba mák, švestky, tvaroh ….😊

10.10.2022

Nezkoušela jsem ale krémových záviny mám noc ráda.

07.10.2022

Rozmanitost a nové chutě jsou fajn.

Momentálně nic.

05.10.2022

Výborné krémové záviny. Kupujeme k snídani ke kávě.

05.10.2022

Lahodná chuť kterou si každý zamiluje

Rozšířila bych na více příchutí

03.10.2022

Výborná svěží snídaně. Velmi chutné. Sladké akorat

.

03.10.2022

Super svačinka do školy i do práce. Mám moc ráda buchty, croissanty, takže pecka! I velikost ideální.

Možná by to chtělo i více příchutí

03.10.2022

Jsou velice chutné, jako svačina na cestu je to nejlepší ☺️

28.09.2022

dobré príchute,nejlepsi na cesty,lehke

moc silna vune

26.09.2022

Miluju to je to bozi má to výbornou chuť a vleze se to všude

Žádné nemám

26.09.2022

výborné na svačinku nebo jen tak na chuť ☺️

malé množství

26.09.2022

Vse uplne super! Necekala jsem ze to bude tak vyborne urcite doporucim i ostatnim 😊

24.09.2022

Lahodné odpolední mlsání.

Žádné chyby jsem nenašla.

22.09.2022

vláčný, chutný, vyvážený, prostě výborná svačinka nebo snídaně 💞

žádné nejsou

22.09.2022

Takto balené sladké pečivo mám ráda zejména na výlety či na chalupu. Jednoduše na dobu, kdy člověk nemůže nebo nemá čas moc vařit. Tyto záviny jsou skutečně velmi dobré. Sice jsou trošku sladší, ale občas to není na škodu. Osobně mi víc chutná asi ten malinový. Jinak tyto záviny jsou poměrně nadýchané, tak při koupi je nutné dávat pozor, aby se na to něco nehodilo.

20.09.2022

Tyhle záviny moje dětičky zbožňují a když nemám upečenou buchtu a má přijet narychlo návštěva vždy sáhnu potom to zavinu.

Žádné

18.09.2022

výborné, krásné vypadá na talíři, skvělý jako každý chod

žádné

17.09.2022

jako svačina úplně super, lahodný závin se super příchutí, nadýchaný a jednoduše vynikající. za mě TOP!

rychle dojde 🤣 mohli by dělat větší balení.

16.09.2022

Miluji všechny záviny odkolek 🌸 vynikající náplň a chuť

16.09.2022

Velmi nás překvapil velikosti kvalitou a chuti je velmi výborná

15.09.2022

Velmi chutné, čerstvé, oceňuji velké množství náplně, která není příliš sladká. Dobře zasyti

15.09.2022

Tyto krémové záviny jsou vážně výborné a doporučuji je jak na snídani, tak na svačinku ke kávě nebo jen tak na chuť na výletě s dětmi.

14.09.2022

Výborný, občas si ho dá i moje malá dvouletá dcera k snídani s kakaem.

14.09.2022

Na svačinu akorát. Miluju je a nedokážu si bez nich představit den.

12.09.2022

chutne, nadychane, dobra napln

snedla jsem to moc rychle😁

11.09.2022

Vzhledem k tomu, že záviny téměř nejím, tak mě tyto krémové záviny Odkolek velmi překvapily. Musím říct, že jsou chuťově vyvážené a nejsou ani moc sladké, což jsem si z prvu myslel, že budou

09.09.2022

Zakoupila jsem Malinový závin. Překvapila mě mile cena i velikost. Náplně je v závinu opravdu hodně a je lahodná. Jsem si jistá, že zakoupím ještě někdy. A ráda vyzkouším i druhou variantu, kterou testerky také moc chváli.

02.09.2022

Pecivo od Odkolku me zatim vzdy mile prekvapilo a nastesti tomu tak bylo i tentokrat. 🙌🏼 Kremove zaviny jsou poctive naplneny. Takove vetsinou jen tak nekoupite. Ovocno-kremova prichut je krasne rozvrstvena, jak muzete videt na fotkach. Jsem velky fanousek malin, proto me mozna chutnaly o malicko vic, ale pomerancovo-ananasova, od ktere jsem mela smisene ocekavani, me moc mile prekvapila. Exoticka prichut s kousky ananasu je fakt perfektni. Pecivo je vlacne a akorat velike. Urcite rada zakoupim obe varianty, do prace ci na svacinu na vylet. Cena mi prijde prijemna.

01.09.2022

Tyto zaviny jsou opravdu poctive. Pomerancovo ananasovy me mile prekvapil kousky ananasu, ktere jsou v zavinu perfektni. U malinoveho je chut opravdu po malinach a nechutna umele. Krem v zavinech miluji, je to neco na zpusob pudingu. Zatim jsem si jich vsimla pouze v Tescu, verim ze postupne budou i v dalsich obchodech. Super do skoly, prace i vylet!

01.09.2022

výborná svačina na výlet, sladké tak akorát, jedno balení nám stačilo pro dva lidi a moc nám chutná

nemají je vsude

01.09.2022

Super sladkost na cestu, se kterou se da diky velikosti i rozdelit. Hodne naplne, pecivo je lehce nadychane. Cena je prizniva. Kombinace maliny a krem me nadchla.

31.08.2022

Úžasné záviny, které ušetří spoustu práce s přípravou. Chutnal mi více malinový.

31.08.2022

Výborně lahodný produkt . Velmi dobré a chutné 😁😁😁

30.08.2022

Vse dobre moc doporučuji ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Žádné

30.08.2022

Za me zatim nejlepsi plundry na trhu. Baleni me prekvapilo svou velikosti a predevsim obsahem naplne. Malinova napln chutna opravdu po malinach a kombinace s kremem je skvela. Napln je na kazdem soustu, coz nebyva zvykem. Skoro se muzete bat, ze i potece😁. V klidu si vystacite s jednim kusem ve dvou. Za nas palec nahoru!

30.08.2022

Česky výrobek Balení uchová dlouho čerstvost Měkký a chutný produkt

Žádné

30.08.2022

Tyto záviny chutnají moc dobře,hodí se jako poctivá snídaně k čaji. Nedá se říct,který by byl lepší. Určitě je to vynikající a chutná volba.

30.08.2022

Vevnitř dost náplně, není suché, skvělá chuť a ananas s pomeranče je tooop

Nic jsem nenasla

29.08.2022

Mnam, lepsi zaviny jsem nemela, rozhodne doporucuji, vyrazna chut😻

29.08.2022

Pečivo mi moc chutná a je skutečně kvalitní a povedené.

Zadne

29.08.2022

Trvanlivost.

Konzervanty. Trvaivost bývá spojena s používáním konzervantů a prodávám přednost čerstvě upečenému pečivu.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden pro tebe přinese silný proud kreativní energie. Je to hned zkraje nového lunarického cyklu, který pro tebe znamená nové počátky, takže je to skvělý čas, abys začal(a) nové projekty nebo přivedl(a) nové nápady k životu. Nerad(a) opoutáv&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat